lepení rozbityho

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:45:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  lepení rozbityho
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: lepení rozbityho  (Přečteno 31520 krát)
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« kdy: 18. Leden 2015, 15:40:22 »

nejak jsem se odhodlal k cinu, ktery je mozna sebezniceni...ale musim jet do toho, nejde to nechaj jen tak...

nedavno jsem tu resil v oddeleni "rozchody" v teme " zacyklen v agonii" rozchod s jednou holcinou ( i kdyz mnoho lidi to nebralo jako rozchod, jelikos to pry nebyl vztah). At to kazdy chape jakkoli proste ukoncilo se to...

rozhodl jsem se dane holce napsat...tak se i stalo...nevim, co mam od toho ocekavat ale sedet se zalomenýma rukama nemuzu...kdyz si mam natlouct palici tak at poradne...at vim ze jsem pro to udelal vsechno...ano vim ze jsem v spatne pozici...to mi sem nepiste...uvedomuju si to...taky vim ze na 90% z toho nic nevzejde...jdu proste do toho....

psal jsem ji ze mi chybi, ze mi chybela cely ty 2 roky...ona odepsala, ze nevi co ma na to odepsat...
ze to chci vratit spet...ze to asi ani nepujde, nikdy to uplne nefungovalo...
ze mi to nebylo jedno, ani pres ty dva roky...ona odepsala ze taky ji to nebylo jedno ale pry je to minulost a nechce na to myslet ani to resit...
psal jsem ze nechci resit minulost, chci tvorit budoucnost, je to na nas, ze verim ze se to da...
ona odepsala, ze jo da se to, ale musi se chtet....
pak se odhlasila....

nechci tady rozebirat, jak je to mrhani casu, jak tim nic nedocilim, jak budu jeste ve vecsich srackach, jak mne bere jako kamarada...kolik holek je volnych a podobne...

mozna se najde, nekdo kdo byl v podobny situaci a skoncilo to pozitivne...

rozebiral jsem moji situaci s jednou holkou, ta byla v podobny situaci mela 2 lety vztah, fungujici vztah a najednou se seznamila se soucasnym otcem jejich dceri...a povidala kolikrat ho musela poslat do prdele ptze mela vztah a on byl neodbytny a prave to byl uspech...

neni to mozna muj pripad, ale vidim v tom inspiraci...aspon to skusit...


Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Leden 2015, 18:38:44 »

Nebudu se opakovat, ale fakt se ti snažíme pomoct, tak si rady ostatních přečti znovu.

A k tvému příspěvku:
- Ne, nemám osobní zkušenost, že by se rozchod dal dát znovu dohromady. I když tam byly určité pokusy, vždycky to skončilo ještě hůř než předtím. A pokud se to někomu povede, obvykle to je po delším fungujícím vztahu se vším všudy a ta holka musí chtít sama.
- případ té holky co píšeš je trochu jiný-aspoň chápu, že holka opustila dvouletý vztah kvůli jinému borcovi do té chvíle neznámému. Zde v té situaci nejseš.

Měl by ses sám sebe zeptat, co jí můžeš nabídnout a proč by s tebou znovu měla být. Obdivuji (spíš se zalamuji) tvoji vytrvalost, ale už jen čekám na chvíli, kdy se ti to povede a nebo tě ta holka vytrestá natolik, že nám řekneš, že jsme měli pravdu.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Leden 2015, 20:35:20 »

Měl by ses sám sebe zeptat, co jí můžeš nabídnout a proč by s tebou znovu měla být. Obdivuji (spíš se zalamuji) tvoji vytrvalost, ale už jen čekám na chvíli, kdy se ti to povede a nebo tě ta holka vytrestá natolik, že nám řekneš, že jsme měli pravdu.

Myslim si ze ta holka sla do toho vztahu spis s rozumu se soucasnym chlapem ( neustaly krize, hadky)...no i tak s timhle se bude tezko bojovat...

...kdys jsme se dali po gymplu dohromady...detailne si pamatovala okamihy z gymplu, kdy jsme spolu byli samy a bylo nam fajn.... pred dvema lety zase, kdyz jsem se bavili o udalostech co a jako bylo,  po roce dokonale mi vykreslila vsechny situace, kdy nam bylo dobre... a vykreslovala to tak transcendentalne ze jsem se sam sebe ptal zda to tak vskutku i bylo  Kroutící očima    ( mozna to jen hrala - ale to si nemyslim)
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Leden 2015, 19:51:46 »

...dneska sme spolu psali po netu...jenom takovy ty neutralni tema, jako v praci a podobne...
...mel jsem pocit, jako by se ani nic nezmenilo za ty 2 roky uplny odmlky...rozhovory sli samy...

...vim ze to takhle nesmim nechat...nemam cas  Podivený ...musim ji nekam pozvat..face to face, proste musim ji ziskat spet...musim...  Vykřičník
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Leden 2015, 21:40:24 »

Prosím Avu o další ban :/
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Leden 2015, 12:00:38 »

Proč by měla jakákoliv ženská stát o tohle? Však to není chování děcka, natož dospělého člověka.
Ženská potřebuje oporu.... zapracuj na tom. Slova tohle nevyřešej. Chce to změnit sebe...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Květen 2015, 09:57:48 »

tak po dlouhe dobe psani si po netu a pres SMS sme se dohodli na setkani...ona navrhla tenhle vikend...

psala mi, ze ma z toho stress uz ted ...zda se nebojim vycitek z jeji strany...

ja bych nejradeji zapomel na vse zle a uzil si fajn vecer ale mam pocit ze i tak prijde k vysvetlovani minuleho...

tak se vas tedy chci zeptat zda se vys*at na minulost delat jako nic nebo si s ni v klidu o vsem promluvi...a nebo vyckat na lepsi prilezitost....?

P.S: Nechci dalsi BAN...pokud nekoho obtezuji moji prispevky nemusi na ne odpovedet, ani si je cist...chci jen poradit ve veci kterou sem totalne domrvil...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Květen 2015, 10:13:58 »

A proč se na ni už konečně nevykašleš? Promiň mi to přirovnání, ale to jsi na tom opravdu tak špatně, že nedokážeš sbalit jinou?
Máš jí vůbec co nabídnout? Jestli jsi ji vytáhnul ven po půl roce psaní, tak asi zájem nemá, nebo si myslíš, že jo? Plácáš se pořád na stejným místě a asi v tom hodláš pokračovat...pokud ti současný stav vyhovuje, tak vše dělej tak jak děláš. Jestli to chceš změnit, tak změň hlavně sebe a svůj přístup.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Květen 2015, 13:00:26 »

ja nevim jaky stav to je...to musim zjistit dnes...a rozhodne to tak nemuze pokracovat...

ja jsem ji nevytahnul ven...to ona po SMS psaly ze by bylo lepsi konverzovat osobne tak sme se nejak dohodli... na neurcity datum..a ted by to chtela realizovat...

vubec jsem netlacil na setkani....
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Květen 2015, 08:33:58 »

Tak sem napisu co se udelo na stretku...mozna jen pro vyliti si srdce...

setkali jsme se v podniku (mimo mesta) a tam jsme si obejdnali vino...cely vecer byla dobra nalada...po tom co podnik zavrel jsem se sli projit a tam se to zacalo...

...sli jsme po meste a tak nejak jsme se prokopavali k hlavni teme proc jsme se setkali...ona nevedela ze vim o jeji svadbe..tak nejak tak obklukami ze mne vymamila proc jsem po tych 2 letech najednou napsal co byl ten motiv....ja jsem ji rekl ze to bylo proto ze mi chybi, ze mi cele ty leta chybi ( nechtel jsem ji rict o tom ze vim o snatku)...nakonec ji i tak nestacila ta odpoved tak jsem ji to cele rekl ...ze jo je to proto ze jsem se dovedel o svadbe a ze jsem se nemohl jen tak divat jak jde k oltaru s jinym a ze mi chybi a nemuzu na ni zapomenout atd. atd....

ona mi rekla ze na to setkani sla kvuli "rozlouceni v dobre - jen kamaradi" ...tak jsem uz nechtel tohle ani slyset proste jsem ji rekl ze to nechci ze ji mam rad a ze ji chci spet...ona rekla ze to tak neciti ( po dvou letech jsem necakal jinou odpoved)...ze mi nemuze dat to co by jsem chtel...ze mam dve moznosti bud se rozjedeme jako kamaradi a budeme se sporadicky setkavat ( pro mne nejhorsi varianta) nebo se rozjedeme a uz se nepotkame...rekl jsem ji ze ji nechci stratit a tak nej jak jsme stali proti sobe jsem ji polibil...ona polibek opetovala...ale porad kroutila hlavou ze ne...tak jsem ji presvedcoval ze se jde vdat za kluka s kterym prozivala krize, stale ji na nem neco vadilo...ze nikdy by pro ni nebojoval jako ja ( to uznala i sama) ze to co ji muze dat ji muzu dat i ja...na to argumentoval ze uz jsou plany na svadbu v obehu, ze uz to uzvrela se mnou...jsem ji rikal ze to ozivim, budu se snazit...ze to co se deje stale dookola ma svuj vyznam , ze ji muzu dat jistoty, ze mame zaklady vztahu na kterych muzeme stavet..popri tom jsem ji libal a ona mne a nejak tak pres 3 hodin konveraci proc to pujde a jeji odmitani ze to nepujde se to uzvarelo s tim ze jsem ji rekl ze se s ni neloucim a ze budu bojovat...

v jeji ocich jsem videl takovou tu litost...ze nemuze nic udelat...proste uz se natvrdo rozhodla ze jse provda za neho ale pak uz nebyla az tak presvedcena...kdyz uz radikalne neodmitala i neco jineho ( mozna jsi to namlouvam...je to cerstvy, muze to byt skresleno)

rikala neco ve smylu zamilovanosti, podlomovani kolen pri polibku a podobne ( rekla ze to neni nejak vzajemne ze mne busi srdce ale ona nic takove neciti proste musim na tom zapracovat nesmim to nechat tak) ...jsem ji rekl ze po dvou letech odlouceni by nic takovyho asi ani nenastalo...

jeste mi rekla ze snubak na ni cekal pres 3 roky vlastne pred rozchodem ji chtel pozadat o ruku ale uz se to nepovedlo...

vim ze to zni jako bych si idealizoval celou situaci a ze to je uplne jinak...kdyz mi rikala o tom ze uz nebudeme spolu psat, ani se vidat bylo mi zle...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Květen 2015, 18:09:22 »

Já myslim, že je to pomalu na trestní oznámení (z její strany)... tohle je stalking, kterej je od nějakýho roku 2012 trestným činem v ČR, za tohle můžeš i sedět... navíc z toho, co píšeš, mam pocit, žes jí i trochu znásilnil...

Podle mě, pokud v tom budeš pokračovat, tak z tebe brzo začne mít strach (pokud ho už neměla)....


PS.: dokonce, když to čtu znova, tak mám z toho takový nepříjemný pocit nečistého svědomí.... cítím, že existuje jakási lehce vzdálená šance, že někdy v budoucnu nás někdo odsoudí za to, že jsme nezasáhli, když jsme o tomhle jako komunita věděli.
« Poslední změna: 10. Květen 2015, 18:22:13 od D9 » Zaznamenáno

rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Květen 2015, 21:58:16 »

probuh D9 nesir paniku!...o cem je tu rec...:-/ zadny stalking se nekona...ona mi nazakazala ji vidat...pokud tak udela tak je to definitiva...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Květen 2015, 08:45:54 »

Ježiš... to je děsný, ženských jsou mraky, dokonalá neexistuje a pokud ano, rozhodně bude chtít chlapa. Vykašli se na to, ber to jako dobrou zkušenost a makej na sobě.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Květen 2015, 11:43:05 »

rojsa: Nešířim paniku, ale z mýho pohledu několik let obtěžuješ holku, se kterou jsi ani nikdy nic neměl, která se chce vdát a žít si svůj život. A možná jsem divnej, ale fakt mi to v pořádku nepřijde. Nepokračuj v tom.
Zaznamenáno

rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 11. Květen 2015, 16:29:26 »

rojsa: Nešířim paniku, ale z mýho pohledu několik let obtěžuješ holku, se kterou jsi ani nikdy nic neměl, která se chce vdát a žít si svůj život. A možná jsem divnej, ale fakt mi to v pořádku nepřijde. Nepokračuj v tom.

nemuzu jit dal...proste to nejde...chybi mi a to ne po fyzicke strance ale jako clovek...mozna to bude klise ale s ni je mi jinak...to neni jak hociktera jina...ja nevim... :-/ tezko se mi hleda normalni duvod ktery me stale vraci spet... sam tomu nerozumim... mam ji rad... a nechci aby sla s jinym a uz s ni nebudu v kontaktu... ty 2 leta byly o hovne.. jen sem se trmacel ... a to mne desi ta predstava prazdnyho zivota...

chic o ni bojovat ...stoji mi za to... i kdyz to asi nikam nepovede... :-/



Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 11. Květen 2015, 19:28:36 »

Ježiš, mně je fakt z tebe zle, chudák holka... ta ještě bude litovat, že se s tebou vůbec začla bavit (pokud už nelituje)
Zaznamenáno

rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Květen 2015, 20:36:30 »

D9: Ja vim ze jsi z principu proti celemu vlaknu odky jsem napsal o jeji svadbe a neposlechl jsem  odporuceni...jen nechapu proc vse musis tak arogantne komentovat...pokud te to obtezuje nemusis reagovat...  Kroutící očima

rozhodl jsem se jak jsem se rozhodl...bohuzel...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 11. Květen 2015, 21:07:01 »

Zkusím to vzít zase trochu objektivně:
Mám z toho pocit, že by ti pomohlo, kdybyste vy dva (myslím rojsa s tou holkou) byli kamarádi. Dá ti to pocit, že jí na tobě záleží (a to skutečně může, když se ukážeš jako schopnej chlap) a dá ti sílu hledat jíný baby.
To ale znamená přestat ji balit. Prostě se s ní snaž vídat, ale ať z toho nic není.
V současným stavu jí rozvracíš budoucí manželství. Ta holka chce být šťastná, možná už přemýšlí o dětech, o baráku atd. a ty ji do toho zasahuješ a ničíš to. Říkej si co chceš, ale když v tom budeš pokračovat, jsi sobec. Jde ti jen o tvoje hodnoty. Kdyby jsi nebyl sobec, vezmeš to s nadhledem a budeš rád, že holka kterou znáš se bude mít dobře a bude šťastná.

Ty si prostě pořád myslíš, že to vyjde. Ale počítáš vůbec s variantou, že to nevyjde? Co pak budeš dělat, až ti ani neodepíše na zprávu?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 12. Květen 2015, 01:27:29 »

Problém je v tom, že ty to chápeš jako něco, co si můžeš "vybojovat," ale tak to prostě neni. Tady neni, co vybojovávat, tohle si nemůžeš vynutit. Já vim, že si myslíš, že jsi pro ní lepší než ten druhej, ale nejsi. I kdybys byl hezčí, chytřejší, schopnější, spolehlivější, měl víc peněz, atd, nic z toho nikdy nebude hrát roli, pokud v tý holce nevyvoláváš ty správný pocity. Ten kluk, kterýho si bere, je zřejmě vyvolává. Ona vyhledává to, co jí chybí, a ty to nejsi, a můžeš jí klidně bejt schopnej dát modrý z nebe, a nic to nezmění. Zároveň si musíš uvědomit, že veškerý tvoje myšlení hrozně zkreslují emoce, a nezaujatí lidé (jako jsme my tady) budou vždycky objektivnější a racionálnější. Proto bys měl tomu, co ti tu píšeme, dávat mnohem větší váhu, než tomu dáváš. Nemluvě o tom, že v podstatě všichni z nás někdy zažili ty samý pocity, co teď zažíváš ty, a tim pádem víme, že to nejlepší, co můžeš dělat, je co nejdřív se od ní odfixovat, pracovat na sobě a poohlížet se jinde.
Zaznamenáno

rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 12. Květen 2015, 08:25:28 »

ja vim jak to myslite...zvazoval jsem i tuhle variantu...

ale vim jak to dopadne a ono to vzdy dopadlo spatne kvuli tomu ze jsme chteli byt kamaradi...

ja sem si to dlohe dni analyzoval kdyz jsem se odhodla bojovat o ni...jak to bude vypadat...a to kamaradstvi proste nemuze byt... uz jsem to skousel 2x na kamaradstvi a vzdy jsme se k sobe natolik priblizili ze uz proste neslo jit spet a tak se to vzdy posralo..tam to nejak uvizlo a neslo dal..to byly hrozne pocity ktere uz nechci zazit...holku kterou jsem pred tim vidaval rok a pul a zrazu konec..to ne......( netlacil jsem na pilu ...nejak se to samo vyvinulo)

proste my jsme nikdy nejak nemohli byt kamaradi...vzdy tam bude neco vic...proto jdu do toho ze chci s ni vztah...

a ja vim...jsem sobec...a mozna mi uz nenapise...ani se nesetkame...ale ja ji nechci stratit...a kdyz bude s chlapem vdana...je to konec...

ona mi vzdy v kazde etape rikala ze proste nade mnou rozmyslela, ze se nejak do mne postupne zamilovavala...i na gymplu i pred 2 roky kdy se rozesla s pritelem...( okrajove spomenula i mne jako duvod te krize)
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 12. Květen 2015, 11:02:48 »

Problém je v tom, že ty to chápeš jako něco, co si můžeš "vybojovat," ale tak to prostě neni. Tady neni, co vybojovávat, tohle si nemůžeš vynutit. Já vim, že si myslíš, že jsi pro ní lepší než ten druhej, ale nejsi. I kdybys byl hezčí, chytřejší, schopnější, spolehlivější, měl víc peněz, atd, nic z toho nikdy nebude hrát roli, pokud v tý holce nevyvoláváš ty správný pocity.

jo to mas pravdu...a nechtel jsem to vybalit na ni hned u prvniho setkani...ale stalo se...ted uz vi jake mam umysly a mozna prave proto jeste vic obrni...

tak ted nevim...jak proste zborit tu stenu kterou si vybudovala...mozna i ta alternativa kamarada by byla fajn...
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Srpen 2015, 19:36:12 »

tak pisu po delsi dobe...musim psat a dostat to vsechno ven...

"Vztah" s danou holkou pokrocil ale ne tak jak by jsem si predstavoval. Vidame jse cca tydenne bud na nejakych vyletech nebo po praci v podnikech. Mluvime spolu, flirtujeme, ale stale je dana holka rozhodnuta vdat se za sveho pritele. Co se tyce libani, vacsinou ji vyprovokuji, ale nikdy nezacne sama. Tvrdi ze neciti to co ja citim k ni. Pres praci si piseme po netu flirty, nekdy provokuje co ma na sobe, nekdy provokuju ja. Vylety konci v aute na zadnych sedadlech kde ale nikdy nedoslo ke sexu, vzdy to skoncilo libanim pripadne pettingem.

Vse se zmenilo ted. Prave jsme se vratili s vikendoveho pobytu v jednem hotelu. Byl i prvni sex ( trochu jsem to zmrvil ), ale tak to dopada poprve. Meli jsme se velice dobre.

Ale po tomhle vikendu prisla sprava, ze dana holka se nastehovala k svemu drahemu ( sama mi to rekla), tedy bude tezsi se s ni vidat. Tvrdi ze to musi ukoncit ze nemuze takhle fungovat, ze ji to psychicky nici. Ze nemuze mit rada obadva. Mam ji rad a verim ze to je sakra tezky Smutný . Rekla ze me ma rada ale nemiluje, co konec koncu ani sveho soucasnyho pritele. Tvrdi ze je to hodny cllovek, ze by ji neublizil, a ze si s nim dokaze predstavit budoucnost a ze mu to nemuze spravit ze se s nim rozejde , pry by ho to polozilo a to ona nedokaze. Z naseho setkavani mi prijde ze nas dva spaji vzajemna touha. Chci na tom stavet. Vzajemne si rozumime, mame spolecne zaujmy. Nechci o ni prijit je to dulezity clovek v mem zivote, to jsem ji rekl.

Nechci tady fnukat jen proste nevim jak dal...kdyz budu v tom pokracovat tak ji to psychicky znici, kdyz ne tak prijdu o cloveka na kterem mi moc zalezi. Smutný Dostal jdem se u ni do stadia kdy citi ke mne to co ke svemu pritely...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Srpen 2015, 20:36:32 »

Nikdy jsem nepochopil, proč žena říká: "ale já se s ním nemůžu rozejít, já mu to nemůžu udělat, ono by ho to položilo" (apod.) a já jsem byl vždycky na té straně, který byl opouštěn.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 03. Srpen 2015, 08:36:00 »

ja si ho predstavuji jako nejakyho tulpase, co by se s ni nikdy nerozesel...jediny kto se kdy v tom vztahu rozesel byla ona...  Podivený
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 10. Srpen 2015, 21:25:50 »

prave sme spolu psali...lehka erotika v textu...flirty a dvojsmysly...

poslala mi taky foto jak cvicila jen v podprsence a minikratascich...primo v loznici domu svyho nastavajiciho pritele...

navrhnul jsem ji nech se sejdeme o vikendu ze by to bylo fajn , je nam spolu fajn...

ona to rezolutne zamita....zamita jakekoli navrhy...

ja takhle nemuzu...nemuzu cekat az se provda...a ona mi sebrala posledni sanci o ni bojovat...nemuzu nic delat....jsem v koncich... Smutný Smutný pokud jsem bojoval mal jsem nadeji..ted mam akurat tak zaludek v kreci...nemuzu spat...myslim na ni jak jde k oltari a ja nemuzu nic delat...absolutne nic... Smutný do svadby jsem totalne odrizeny...jak tohle mohla udelat....takhle skoro...2 mesice do svadby...proc ?? byo nam tak fajn a vse se rozvijelo...!! jak muze byt spokojena sama se sebou kdyz me takhle trapi...Smutný Smutný je mi nanic... nic mne uz nebavi...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS