lepení rozbityho

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:25:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  lepení rozbityho
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: lepení rozbityho  (Přečteno 31532 krát)
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 11. Srpen 2015, 12:55:42 »

Z lidí jako ty a ona je mi na blití  Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 11. Srpen 2015, 21:45:06 »

to přejde
Zaznamenáno

rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 12. Srpen 2015, 21:30:24 »

nechci si nic nalhavat ale prijde mi ze to mezi nima az take dobry nebude...psal jsem s ni a mi rekla ze nekdy mi chce dovolit si ji vzit nekam daleko...a dneska mi dokonce rekla ze by si prala mi odpovedet kladne na moji zadosti vidat se dale...ale...  to jsem nepochopil ale zahral jsem to ze to ale tam nemusi byt...ze to ale bylo mozna vzdycky duvodem vseho zleho mezi nama.... Podivený
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 29. Září 2015, 11:31:53 »

po delsi dobe musim psat... :-/

jsou to dva tydny co se to stane..provda se...

z nas dvou se stali milenci...nejak jsem se v tom straceny, sex s ni mi prijde jako sex s litosti ( tu mas nazer se a bud stastny aspon na chvili kdyz me nemuzes mit... Smutný ); prijela i za mnou do prace, pak o vikendech po hotelech kdy se dalo...:-/...nechtel jsem to takhle...

ale je to do casu az jse provda...nezvladnul jsem to...je to pase...

psala mi jak na nic nemysli kdyz je se mnou, v mym naruci...jak by to chctela zachovat, jak by chtela zastavit cas, jak je stracena ve viru udalosti ktere nejdou zastavit, jak nevi ani vlastne co chce, jak v noci nespi a budi se na buseni srdce, jak citi nejistou ve mne, jak by stratila o mnoho vic jak by ziskala se mnou...ze se to stalo 2x a pry by se to opakovalo, rekl jsem ji ze vime kde byl problem a hlavne kdo ho spusobil ( ona kdyz behala za spoluzakama prec dozvuky a pak kdyz odjela za svym soucasnym)...

uz jsem to skousel i s domem ktery jsem delal na vejsce ( projekt)...libil se ji Úsměv...rikal jsem ji ze materialni veci nejsou vse, ze taky zalezi na tom co clovek citi, psal jsem ji ze jsme pro sebe stvoreni, cele ty roky jsme se nejak hledali, zadal jsem ji at odjedeme do ciziny spolu, at zacneme od zacatku, nechctela....rekla mi ze byla i rozhodnuta zrusit zasnuby ale pak to nechala bezet...psala mi ze toto leto bylo uzasny...kvuli mne...byli sme na fajn vyletech... a bylo nam spolu hezky; tohle si ona vsechno uvedomuje...ale proste ho nedokaze opustit, rika ze nemuze jen tak zahodit 9 let, rekl jsem ji ze to bylo 9 let kdy jsem byl v jeji zivote i ja...ze vsechno to co se medzi nami stalo bylo mementom aby se to neopakovalo...aby jsme se poucili a sli spolu dal...nic nezabira...proste jsem v koncich a kdyz mi vypadne ze zivota ostane tam velka dira kterou vyplnila ona...

uvedomuju si ze v tom nemuzu po svadbe pokracovat ale taky ze vzdy jsem hledal nejakou alternativu k ni...nevim jak pujde muj zivot dale...9 let musim vymazat ze zivota abych se pohnul dal... Smutný

nevim uz jak by jsem ji presvedcil, kdyz ma nekdo nejakej napad co by se s tym dalo delat, budu rad kdyz mi ji napise...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 29. Září 2015, 11:38:58 »

Co že to studuješ za vejšku?
Zaznamenáno

rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 30. Září 2015, 10:18:39 »

stavarinu...

no co se tyce ty holky, vcera sme spolu psali samozrejme jsem se ji snazil presvedcit...

rekla ze ma sto chuti udelat to co od ni pozaduju ale proste nemuze byt tak kruta a odejit od nej....ze nemuze tak ublizit cloveku ktereho ma rada...proste kecy.. :-/

vecer jsem byl s kamosem na pive...a dal mi silneho chrobaka do hlavy, rekl ze ani kdyby mne sebevic milovala pred svadbou by to neudela...ze to je prilis tezky vsechno zrusit...pro holku je pry jednodussi se rozvest jako zrusit svadbu....jako by mi chtel naznacit at o ni dale bojuji... ono mi to i sedi na co mi odpovida na moje argumenty...kdyz jsem ji rekl ze co kdyz byt kruta je jen uhel pohledu ze co kdyz prave ze s nim zustane bude kruty vuci nemu..bere si ho predce na cely zivot...na to mi odpovedela ze kdovi co bude...

vecer jsem jeste spolu psali...a jsem ji jen tak hodil link na nove byty...dost ze zacala zaujimat co a jak, jestli to chci koupit...rekl jsem ze jo ( jako skouska) a nejak si to snazila utvrdit..prijde mi to ze by ho mohla opustit jedine kdyz bude mit kam jit...ale ja to tak nechci...nechci neco resit sam..ale s ni...nebudu predce kupovat byt na to abych tam byl sam... :-/
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 07. Říjen 2015, 05:11:31 »

Problém je v tom, že moc tlačíš.... musíš ji občas odstrčit a pak zase přitáhnout.... ale jinak teda takovou holku nechápu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Říjen 2015, 19:14:14 »

Je konec...zijtra ma svadbu...je rozhodnuto...

dostal jsem i list na rozlucku...byla velice emotivny, rikala ze ji budu moc chybet a pry si nektere veci uvedomila prilis pozde, pry jsem odhadl vsechny jeji pocity a boji se tak emotivne na nekoho navazat...mnohokrat se mi ospravedlnila jak ji to moc mrzi ...jak jsem ji ukazal novy pocity...a svadbu jiz nemuze zrusit ( kecy - kdyby me milovala udelala by to)...

dneska jsem spolu psali a rikala ze na mne porad mysli den noc, kdy se vzbudi ale...presto vsechno jse jde provdat...da mu jeste sanci a pak se uvidi...nechce slyset o tom ze to je definitiva - asi se chce rozvest nebo co...pred svadbou jiz hleda zadni dvirka...ach nechapu to...o co ji jde...

proste je to pase...i tak ji moc nerozumim...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 11. Říjen 2015, 18:45:03 »

A teď budeš dělat co? Jak Vám ten vztah bude pokračovat? Myslíš, že se s tebou bude dál scházet jako dříve?
Přiznej si, že je hlavní problém v Tobě. Řešíš to tu už asi rok, přičemž jestli správně čtu, tak Váš vztah už se původně rozpadl před 2 roky. Nebylo by lepší najít si holku, se kterou už bys mohl ten celý rok mít nějakou svoji jistou budoucnost? Já vím, že to slyšet nechceš, ale opakovaně ti tu většina lidí radí to stejné. Překonej to a budeš během pár měsíců naprosto spokojený, nebo to tak nech a budeš se takhle trápit další roky.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 11. Říjen 2015, 19:58:40 »

Ja nevim co bude...a bojim se ze se z toho nevymotam... nevim ted nic...

najit si holku...ach jo...jak bych chtel mit normalni vztah kdy mne holka bude mit rada ja ji...

mozna jsem prilis upjaty na tuhle holku protoze ji dobre znam, znam jeji chyby...a vidim v tom nejakou zaruku ze kdyz jse to jednou povede bude to super... ale cas bezi a nicim si svy dusevni zdravi akorat...

co bude dal nevim...nevim...jak se k ni chovat... rikam si ze to udelala jenom proto ze si neskoro uvedomila city ktere ke mne prechovavala a byl to vse naplanovany, rodice dali penize, vse pripraveny...ale spis lzu sam sobe...vse slo zmenit...kdyby chtela...
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS