Líbím se jí, jsem úžasnej atd... ALE, je zadaná.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 14:54:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Líbím se jí, jsem úžasnej atd... ALE, je zadaná.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Líbím se jí, jsem úžasnej atd... ALE, je zadaná.  (Přečteno 6398 krát)
terylover

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 29. Říjen 2010, 14:39:22 »

Zdravim, strucne bych popsal svuj problem...

Potkali jsme se v praci, moc jsme navzajem nekomunikovali.. zlom nastal na firemni akci, kde jsme se sblizili... zjistili, ze mame stejny zajmy, stejny vlastnosti, ve vsem si jsme podobny... a co vic, navzajem se sobe libime.. zname se mesic, ale prijde nam, jako kdyby jsme se znali nekolik let... proste vsechno idealne...

Ten problem ale je... ze ona je zadana... dlouhych 6 let... maji sice krizi, vicemene porad mi o nem rikala, jak je na ni hnusnej... nespi spolu...
Duvod, proc s nim je, je ten, ze mela tezky obdobi, kdy ji zemrel blizky clovek, a on ji podrzel... kvuli tomu, s nim je.. citi se mu byt dluzna...

O me rika, ze jsem naprosto dokonalej.
Ze by se mnou byla stastna, ze lepsiho cloveka za tech 6 let nepotkala.. Ze ma srdce na 2 pulky, ze se ji neco podobnyho jeste nestalo...
Jenze je tu ten jeji pritel, s kterym se nedokaze rozejit... ten cas pry jeste nenastal...

O víkendu jsme si rekli, ze uz se nebudeme tolik vidat... To povidani bylo dost smutny... Zaver byl takovej, ze to takhle nejde dal, aby svuj cas rozdelovala mezi me a jejiho pritele...
No a  ja jsem ted strasne smutnej a nevim, co delat dal... jestli mam na ni cekat... jak se jejich vztah vyvrbí dál... nebo zapomenout, cehoz ted nejsem schopnej ...

Resili jste nekdy podobnou situaci?
Nebo co si o tom myslite?
Dekuji.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Říjen 2010, 15:02:46 »

Nebo co si o tom myslite?

Sváděj jí tak dlouho až podlehne a dojde na fyzický kontakt (sex, líbačka..).
Když se bude cukat kvůli příteli nemá to cenu, musíš hold zkoušet štěstí jinde...

Buď tě má jako skvělýho kamaráda a neštrejchneš si nebo čeká až vyvineš větší iniciativu...(?)

GL
Zaznamenáno
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Prosinec 2010, 18:37:28 »

Nelez do cizího zelí je to předem prohranej boj a můžeš být sebelepší, nechápu, tolik z vás se tu ptá jak přebrat zadanou.. Jestli je zadaná tak platí jednoduché pravidlo... Pryč od toho!
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Prosinec 2010, 18:51:17 »

ale houby... každá někoho má, dokud neni s tebou
Zaznamenáno

mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Prosinec 2010, 19:52:34 »

Nevím jak ty, ale já mluvím ze zkušeností, dej na mě, pryč od ní jak nejdál to jde !
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Prosinec 2010, 16:16:50 »

Čau, pokud se jí líbíš a to cos tu psal taky cítí, tak bych rozhodně pokračoval ve svádění, jak píše Barz a když to nevýjde, tak jsi to aspoň zkusil a nebudeš v budoucnu litovat, žes to ani nezkusil... Andílek
Kdo neriskuje, nic nezíská. Mrkající
mr.Awesome si zřejmě dělá srandu.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Prosinec 2010, 16:48:29 »

Ono taky záleží co se podle ní skrývá pod zadaná...jakej ten vztah je,jestli je v něm spokojená,jak moc miluje toho jejího...
Nevim jestli je to jen výmluva ale občas slýchám něco jako : nechci mu tím ublížit,hrozně by ho to ranilo...V tomhle případě to tomu chce dát čas a ještě to není jistý.
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Prosinec 2010, 16:55:39 »

Matth3w:

Potkali jsme se v praci, moc jsme navzajem nekomunikovali.. zlom nastal na firemni akci, kde jsme se sblizili... zjistili, ze mame stejny zajmy, stejny vlastnosti, ve vsem si jsme podobny... a co vic, navzajem se sobe libime.. zname se mesic, ale prijde nam, jako kdyby jsme se znali nekolik let... proste vsechno idealne...

Ten problem ale je... ze ona je zadana... dlouhych 6 let... maji sice krizi, vicemene porad mi o nem rikala, jak je na ni hnusnej... nespi spolu...
Duvod, proc s nim je, je ten, ze mela tezky obdobi, kdy ji zemrel blizky clovek, a on ji podrzel... kvuli tomu, s nim je.. citi se mu byt dluzna...


[/quote]
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Prosinec 2010, 17:23:15 »

Moje chyba nečetl jsem to celý jen jsem to tak prolít  Mlčím
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Prosinec 2010, 19:20:07 »

Čau, pokud se jí líbíš a to cos tu psal taky cítí, tak bych rozhodně pokračoval ve svádění, jak píše Barz a když to nevýjde, tak jsi to aspoň zkusil a nebudeš v budoucnu litovat, žes to ani nezkusil... Andílek
Kdo neriskuje, nic nezíská. Mrkající
mr.Awesome si zřejmě dělá srandu.

Srandu si nedělám, kdybys zažil to co já, mluvíš stejně, upozorňuji že v mým případě šlo o 3 slečny, které jsem měl úplně na háku.U jedné,to už byl bývalý a u těch zbylých dvou jsem zkoušel zadaný, kde to samozřejmě v tom vztahu neklapalo,abys to dobře pochopil, ty holky se den po schůzce semnou se svýma chalanama rozešli, neříkám že to bylo kvůli mě, to asi ne Šťastný ale pak to i přes všechnu snahu krachlo kvůli nějakým "zakořeněným" citům. Těm bývalým pak po čase došlo o co přišli ( vždy se jednalo o loosery s pěknejma holkama a těm jde prošení moc dobře.) Co k tomu říct..prostě malá domů :-D
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Prosinec 2010, 14:58:55 »

[Srandu si nedělám, kdybys zažil to co já, mluvíš stejně, upozorňuji že v mým případě šlo o 3 slečny, které jsem měl úplně na háku.U jedné,to už byl bývalý a u těch zbylých dvou jsem zkoušel zadaný, kde to samozřejmě v tom vztahu neklapalo,abys to dobře pochopil, ty holky se den po schůzce semnou se svýma chalanama rozešli, neříkám že to bylo kvůli mě, to asi ne Šťastný ale pak to i přes všechnu snahu krachlo kvůli nějakým "zakořeněným" citům. Těm bývalým pak po čase došlo o co přišli ( vždy se jednalo o loosery s pěknejma holkama a těm jde prošení moc dobře.) Co k tomu říct..prostě malá domů :-D


Myslím si, že to generalizuješ, ty holky třeba jen nevěděly co chtěly, těžko to hodnotit a brát si zkušenosti z jejich vztahů, když je neznáme a nevíme okolnosti. Já osobně si myslím, že je zbytečné zahodit příležitost, ať je jakákoliv. Jedna ze součástí pick-upu je využívání příležitostí... Mrkající
Navíc pokud jsou z její strany nějaké sympatie, jak píše. Nemá co ztratit, naopak, může pouze získat, byť třeba jen zkušenosti. Pokud to chce udělat, tak tě stejně neposlechne a udělá to, co chce on sám.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS