Má to cenu nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 06:22:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Má to cenu nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Má to cenu nebo ne?  (Přečteno 3263 krát)
moje88

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 26. Květen 2011, 15:45:57 »

Čaues lidi, je to pár měsíců zpět co jsem se poznal s jednou opravdu skvělou holčinou. Ze začátku jsme se vídali maximálně jednou týdně na hoďku, ale časem jsme se poznávali více a začali jsme se scházet obden. Během té doby jsme si oba dva přirostli hodně k srdci a dá se říci, že jsme už na sebe svým způsobem "závislý". Už dvakrát mi dříve řekla, že mě miluje, ale to měla přítele, ale hlavně byla pod vlivem, což u mě nebudí moc důvěru, ikdyž alkohol z lidí dostává pravdu napovrch. Co se rozešla se svým klukem hned si našla někoho jiného a už jsme si tak často nepsali a nevídali se. Nedavno mi sdělila, že se s ní rozešel a už se opět scházíme a to už skoro každý den. Nevím, zda to mám s ní zkusit a hlavně jak. Zatím se spíše berem jako velmi dobrý kamarádi, kteří se při objetí nemohou od sebe odtrhnou apod. Zkuste mi říci, jak by jste reagovali vy? Zkusili by jste to?
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Květen 2011, 16:53:19 »

Čau chlape!
Kolik ti je? Kolik vztahů máš za sebou? Tipuju tak 16 a žádný.
Rozhodně to s ní zkus, škoda každý promarněný šance:-), kor když jste se už několikrát setkali a dala ti nějaké IZ. Ikdyž na druhou stranu ti musím říct, že ve vašem věku je potřeba to brát trochu s nadhledem a hlavně holky to berou docela nezávazně.
Dělej, jak kdyby jste spolu chodili Smějící se, scházejte se, dotýkej se jí, líbejte se, vem jí domů, stravte spolu nějaké zajímavé chvíle, prožijte nějaké zážitky... S jazykem

Jsi teprve na začátku, konkrétního jsi toho moc nenapsal a na takhle široké otázky ti toho můžeme toho napsat tuny a každý něco jiného... Úsměv

GL
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Srpen 2011, 15:55:55 »

Smyslev vztahu ani lásky není zavislost.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS