Ma to zmysel druhy krat ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:09:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ma to zmysel druhy krat ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Ma to zmysel druhy krat ?  (Přečteno 25944 krát)
clicker

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 26. Srpen 2006, 13:11:40 »

zdravim,
pred istym casom som sa rozisiel s prefektnou holkou. ostali sme ale skvely kamosi, skoro nenne sa vidime. mal som uz od vtedy aj ine vstahy ale len na kratko... stale ma to taha k nej. myslite ze to ma zmysel aj po druhy krat ist do toho a kazit priatelstvo?myslim ze aj ona by chcela ale sa toho boji...je to asi dost nezvycajna situacia
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Srpen 2006, 13:29:59 »

To zalezi jestli myslis nebo vis, ze by chtela znovu pokracovat. Lidi se spis po druhe skoro vzdy za chvili rozejdou znovu, takze bych to bral spise jako kamaradku. Protoze, kdo vi jak by to vypadalo po druhem rozchodu. Radsi bych casto vidal kamaradku, nez jak to byva, ze oba koukaji do zeme.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
oldazmiroslavi



Karma: 0
Místo: Miroslav(prázdniny a víkendy)\Brno(školní rok přes týden)
Příspěvků: 39


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 26. Srpen 2006, 18:33:03 »

To záleží opravdu jenom na tom jak to cítíte vy dva. Jestli to nezkusíš tak se budeš pořád ptát jestli to opravdu nemělo cenu...
Zaznamenáno

..ereht tuo si hturt ehT
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
nj
« Odpověď #3 kdy: 26. Srpen 2006, 20:43:19 »

to je holt zivotni otazka zkusit nezkusit..v obou pripadech je moznost ze budes litovat ale i moznost ze to bude OK
jj život je hořký... bohudík  Smějící se
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Krengor

Karma: 0
Místo: Lysá nad Labem
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Srpen 2006, 10:59:31 »

mám zkušenosti s chození s holkou na 4tej pokus...předtím to dycky skončilo po pár týdnech resp dnech a na po4tý to vyšlo na skoro to budou dva roky...chce to jen čas a jestlis e opravdu milujete tak je jedno zda jste spolu na 10tý nebo na poprvý...
Zaznamenáno

ekončí jen to, co nezačíná.
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 27. Srpen 2006, 11:09:53 »

no nevim ono to jedno asi nebude...treba uz jen pro ten efekt  Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Srpen 2006, 12:29:11 »

O tomhle byl natočen film, hádejte kterej...
Každý hledáme ještě někoho jiného, kdo by byl skutečně ten pravý Úsměv
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
Benik
Host
« Odpověď #7 kdy: 27. Srpen 2006, 12:40:16 »

Ja bych do toho asi podruhe nesel, uz jenom kvuli tomu ze jste se kvuli necemu rozesli a ten problem se muze opakovat, fakt asi ne.
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 27. Srpen 2006, 12:41:17 »

Citace: "Benik"
Ja bych do toho asi podruhe nesel, uz jenom kvuli tomu ze jste se kvuli necemu rozesli a ten problem se muze opakovat, fakt asi ne.

bud opakovat nebo jeste prohloubit.nebo prijdou dalsi problemy
..tak uz to byva  Šťastný
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
MaxiMC



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 34


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 27. Srpen 2006, 14:35:49 »

Nevím, nevím... z osobních zkušeností bych do toho už nikdy nešel, a to z důvodu, že už to NIKDY nebude tak jako dřív  Kroutící očima
Zaznamenáno

Láska je jako bublina. Jenomže může také prasknout...
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 27. Srpen 2006, 14:50:02 »

Citace: "MaxiMC"
Nevím, nevím... z osobních zkušeností bych do toho už nikdy nešel, a to z důvodu, že už to NIKDY nebude tak jako dřív  Kroutící očima

jj to je o jak ja rikam myslim ten ''efekt'' jakesi cistoty nebo tak neco  Smějící se
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Benik
Host
« Odpověď #11 kdy: 27. Srpen 2006, 15:09:58 »

Proc si se slecnou zacinat neco podruhe kdyz poprve zklamala ?
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 27. Srpen 2006, 15:15:44 »

Citace: "Benik"
Proc si se slecnou zacinat neco podruhe kdyz poprve zklamala ?

no spoustu lidi si mysli ze by se mohla napravit, poucit, zkratka zmenit.ale lidi se nemeni to mi verte, delaji stale stejne chyby.a koneckoncu tu mluvime o vlastnostech, povaze, a ta teprv nejde zmenit takze...  Super!
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Buldog



Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 28. Srpen 2006, 15:54:34 »

Me by  zajimalo co si myslite o tom zacit s holkou znova kdyz vas poprve odkopla ale zustali ste kamaradi...ubehlo par mesicu a vy ste se trosku zmenily a ona mozna taky
Zaznamenáno
haXis

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Srpen 2006, 16:22:51 »

Citace: "Buldog"
Me by  zajimalo co si myslite o tom zacit s holkou znova kdyz vas poprve odkopla ale zustali ste kamaradi...ubehlo par mesicu a vy ste se trosku zmenily a ona mozna taky


ja bych to zkusil.. ale pomalu na ni, treba nazor nezmenila
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 28. Srpen 2006, 20:12:26 »

Citace: "Buldog"
Me by  zajimalo co si myslite o tom zacit s holkou znova kdyz vas poprve odkopla ale zustali ste kamaradi...ubehlo par mesicu a vy ste se trosku zmenily a ona mozna taky

No to je otázka...,dneska jsem viděl mojí první princeznu po více než dvou letech na benzince,opravdu štěstí, dělá brigádu.Přemýšlím
Je to story z tanečních, v tý době mě bylo 17,jí nejspíše taky.Já jsem to tenkrát posral,jak nejvíce mohl,ještě teď nechápu jakej já jsem mohl být vůl Projel jsem to .
Psát holce básničky-smsky dělat strašný zájem a v tanečních s ní prohodil jen pár slov,prostě pouze puberťácký náznaky.Ještě nehorázně žárlit.Ani s nedivím,že jsem tenkrát pochodil,jak jsem pochodil.bylo to taky chození po smkách\Šťastný/
Nicméně furt se zdravíme, a ona se na mě usmívá.Mockrát do roka se nevidíme a ona je fakt překrásná holka.
Od tý doby uběhlo mnoho času,určitě každý z nás se změnil,ať už v důsledku vztahů,který každý z nás měl,nebo prostého zestárnutí.
A z toho snění,jak jsem se ve vzpomínkách vrátil, mě napadlo za ní zajít,jenže to už přišel tatík a strašně spěchal.
No a teďka o tom přemýšlím,jestli za ní zajít,jen tak,stejně už nic z toho nebude,ale aspoň napravit dojem.
No já nevím,sám si teďka nadávám,proč to vůbec píšu.Ale nevím,prostě ta holka má něco v sobě,co mě nehorázně přitahuje.
 Super!
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Srpen 2006, 17:20:36 »

Citace: "Tomfi"

No to je otázka...,dneska jsem viděl mojí první princeznu po více než dvou letech na benzince,opravdu štěstí, dělá brigádu.Přemýšlím
Je to story z tanečních, v tý době mě bylo 17,jí nejspíše taky.Já jsem to tenkrát posral,jak nejvíce mohl,ještě teď nechápu jakej já jsem mohl být vůl Projel jsem to .
Psát holce básničky-smsky dělat strašný zájem a v tanečních s ní prohodil jen pár slov,prostě pouze puberťácký náznaky.Ještě nehorázně žárlit.Ani s nedivím,že jsem tenkrát pochodil,jak jsem pochodil.bylo to taky chození po smkách\Šťastný/
Nicméně furt se zdravíme, a ona se na mě usmívá.Mockrát do roka se nevidíme a ona je fakt překrásná holka.
Od tý doby uběhlo mnoho času,určitě každý z nás se změnil,ať už v důsledku vztahů,který každý z nás měl,nebo prostého zestárnutí.
A z toho snění,jak jsem se ve vzpomínkách vrátil, mě napadlo za ní zajít,jenže to už přišel tatík a strašně spěchal.
No a teďka o tom přemýšlím,jestli za ní zajít,jen tak,stejně už nic z toho nebude,ale aspoň napravit dojem.
No já nevím,sám si teďka nadávám,proč to vůbec píšu.Ale nevím,prostě ta holka má něco v sobě,co mě nehorázně přitahuje.
 Super!

No koukám,že nikdo jiný nic takovýho nezažil. Úsměv.Ajej.
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
Jirka



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 30. Srpen 2006, 13:02:04 »

Citace: "haXis"
Citace: "Buldog"
...

ja bych to zkusil.. ale pomalu na ni, treba nazor nezmenila

Přesně tak, hlavně pomalu, žádný spěchání...ať se nelekne. Pouč se z předchozího nezdaru a udělej to jinak. Mrkající Hodně štěstí.
Zaznamenáno

emožné neexistuje...
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Září 2006, 14:58:43 »

Ja to jednou zkusil napodruhe - nevyslo nam to - ale aspon si nemuzu vycitat, ze jsem to nezkusil - drzim se hesla: zij tak, at pozdeji niceho nelitujes - od te doby co znam tohle heslo, tak se mi zije tak nejak lepe - kdyz neco chci, tak to proste zkusim - to ze to nevyjde je jedna vec, ale uz si nemuzu rikat "co kdyby?"

Kdyz neco nezkusis, jen kvuli tomu, ze mas strach, tak te to muze kousat hodne dlouho... kdyz neco nezkusis, protoze si myslis, ze to pro tebe nebude nic lepsiho, tak je to v poradku - ale nikdy toho pak nelituj
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Září 2006, 15:02:20 »

Citace: "Benik"
Proc si se slecnou zacinat neco podruhe kdyz poprve zklamala ?


protoze lide se meni a uvedomuji si veci, ktere predtim nevideli Mrkající
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 07. Září 2006, 15:03:13 »

Citace: "Ondrash"
Ja to jednou zkusil napodruhe - nevyslo nam to - ale aspon si nemuzu vycitat, ze jsem to nezkusil - drzim se hesla: zij tak, at pozdeji niceho nelitujes - od te doby co znam tohle heslo, tak se mi zije tak nejak lepe - kdyz neco chci, tak to proste zkusim - to ze to nevyjde je jedna vec, ale uz si nemuzu rikat "co kdyby?"

Kdyz neco nezkusis, jen kvuli tomu, ze mas strach, tak te to muze kousat hodne dlouho... kdyz neco nezkusis, protoze si myslis, ze to pro tebe nebude nic lepsiho, tak je to v poradku - ale nikdy toho pak nelituj

no jo jenze je jedna vec to zkusit, pak sice nebudes litovat toho že jsi to nezkusil ale naopak je dost možný že budeš litovat toho že jsi to zkusil a bude to mnohem horší než kdybys to nezkusil ne? fe: chození s holkou ze třídy
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Září 2006, 15:16:20 »

Citace: "Mikmik"

no jo jenze je jedna vec to zkusit, pak sice nebudes litovat toho že jsi to nezkusil ale naopak je dost možný že budeš litovat toho že jsi to zkusil a bude to mnohem horší než kdybys to nezkusil ne? fe: chození s holkou ze třídy


poprve me rozchod rozsekal asi jako vetsinu - podruhe uz jsem vedel, ze to nema cenu a vsichni cumeli, jak v klidu jsem to rozchodil (dokonce ja sam)- kazdopadne toho, ze jsem to zkusil nelituji, i kdyz to nedopadlo - mam ted jistotu, ze by to nefungovalo - tu jsem predtim nemel... az po tom jsem mel ten vztah plne vyreseny a mohl jsem jit dale
Zaznamenáno
Tomi



Karma: -1
Místo: Cadca(Sk)
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Září 2006, 18:07:20 »

Citace: "Ondrash"
Ja to jednou zkusil napodruhe - nevyslo nam to - ale aspon si nemuzu vycitat, ze jsem to nezkusil - drzim se hesla: zij tak, at pozdeji niceho nelitujes - od te doby co znam tohle heslo, tak se mi zije tak nejak lepe - kdyz neco chci, tak to proste zkusim - to ze to nevyjde je jedna vec, ale uz si nemuzu rikat "co kdyby?"

Kdyz neco nezkusis, jen kvuli tomu, ze mas strach, tak te to muze kousat hodne dlouho... kdyz neco nezkusis, protoze si myslis, ze to pro tebe nebude nic lepsiho, tak je to v poradku - ale nikdy toho pak nelituj


Tak stymto musim uplne suhlasit.Ja osobne nepoznam horsiu otazku ako je "Co keby..." Lebo ak to neurobis budes mat iba same otazky a ziadne odpovede.Ja na tvojom mieste by som to skusil,a raz som to aj skusil sice mi to nevislo ale uz mam jasno a aj tak sme ostali sice nie najlepsi ale dobry priatelia
Zaznamenáno
avan

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 09. Září 2006, 22:45:15 »

no ja som sa napriklad s dievkou po mesiaci rozisiel, dal znovu dokopy a chodil s nou dalsie dva roky, takze to niekedy vyznam ma, a zalezi naozaj len na konkretnej situacii
Zaznamenáno
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 26. Září 2006, 15:52:08 »

Citace
dopadlo by to asi dost blbě..


Nějaký argument nebo zase ty obavy?  Šťastný
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS