Má zájem nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 23:09:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Má zájem nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Má zájem nebo ne?  (Přečteno 5173 krát)
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« kdy: 10. Únor 2010, 20:38:40 »

Čau, je mi 18 let a slečně, co se mi líbí, bude 16 let. Chodíme spolu do školy, po zhruba 3 týdnech vzájemného očumování a usmívání se na sebe jsem si na ní sehnal ICQ a už si píšeme něco málo přes 2 týdny. O blbostech se spolu dokážeme bavit klidně i 2 hodiny, ale jak sem se jí zeptal, jestli by se mnou nešla ven, na zábavu nebo tak, tak se začla vykrucovat, že neví jestli bude mít čas (stalo se to už 2 krát). Na jednu stranu si říkám, že podle těchto odpovědí nemá asi moc velký zájem, ale na druhou stranu, proč mi na tom ICQ sama napíše, když by tedy ten zájem neměla...a ty její úsměvy rozhodně nevypadají, že by byly jenom tak  Úsměv

Takže by mě tedy zajímalo, co si o tom myslíte vy a případně, jak byste dále postupovali.. Úsměv díky
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Únor 2010, 20:54:30 »

Tak tohle jsem zažil ještě než jsem našel Qarka. Také se furt vykrucovala a vůbec jsem nevěděl proč.
Teď už zřejmě odpověď znám. Nemá odvahu, bojí se - myšleno takto: Většina populace mužů se bojí mluvit se ženou a tohle je to samé, bojí se jít s tebou ven.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Únor 2010, 20:58:01 »

O to ICQ sis řekl jí, nebo někde vystopoval? Jestli vystopoval, tak okamžitě se s ní při prvním potkání dát do řeči...

Jinak, každopádně zkus omezit ICQ a být s ní osobně, protože ICQ je naprosto o ničem a je o něm známý, že ničí mezilidský vztahy (a to můžu potvrdit z vlastí zkušenosti).

Takže pokud jste spolu nemluvili, ani zájem mít skoro nemůže, protože nezná tebe... zná jen ty písmenka, co jí píšeš  Podivený
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Únor 2010, 21:19:02 »

Přesně tak, proč by s tebou měla chtít jít ven, když nemáš koule na to si s ní normálně promluvit ve škole?
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Únor 2010, 21:24:55 »

Paul.C: A co takhle ona, aby přišla za ním ? Když se na sebe pořád usmívají a koukají po sobě, tak by taky mohla.
on se bojí, ona se bojí, takže jsou to dvě trubky. Myslím, že má zájem a chtěla by ven, ale strach jí to nedovolí.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Únor 2010, 21:25:30 »

Ve škole jsme se zatím pozdravili jenom dvakrát, protože onemocněla a přijde až příští týden....a k pokecání nebyla příležitost (moji kamarádi nebo její kamarádky) jinak to ICQ nemám od ní, ale zjistil sem si ho ..
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Únor 2010, 21:39:19 »

Jouda: Co si neuděláš, to nemáš. Čekat na to, až za tebou přijde holka je jako čekat na vlak na autobusovým nádraží. It's not gonna happen.
Aspoň první krok by měl udělat.

Je to typická situace balení ve škole. Různý typy holek se balí různě, některé se budou samy rády bavit, ale vždycky musí prvotní iniciativu vyvinout chlap.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
adams

Karma: 1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Únor 2010, 21:48:15 »

Taky můžu z vlastní zkušenosti potvrdit, že icq apod. je na nic, když se chceš seznámit s holkou, o kterou máš zájem. Čím míň témat proberete po icq, tím víc témat budeš mít při živém hovoru. Mrkající ... Zájem by tam asi byl, ale taky si myslím, že je stydlivá, tak to chce nějak tomu zájmu dát prostor Úsměv ...každopádně, až bude zdravá, pokecej s ní ve škole při nějaké příležitosti.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Únor 2010, 22:21:40 »

Když nemáš problém se s ní potkat (s cizí holkou to bez domluvy moc nejde, ale u spolužačky to je ok), tak úplně vypni icq a prostě ji "náhodně" potkej ve škole a začni s ní kecat NA ŽIVO! Přece spolu nebudete chodit po icqčku...
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Únor 2010, 07:17:22 »

A kdyz to jinak nepujde, tak si najdi zaminku. Domluvte se po icq ze (ti)si neco pujci a ejhle, hned mas duvod se s ni sejit a odtahnout ji od spoluzacek a u toho ukazat jaky jsi okouzlujici Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Únor 2010, 15:30:00 »

Předpokládám,že jste asi na střední že?(kde jinde)
Já bych to viděl takto:Stačí vědět čím jezdí ze školy,nebo do školy,nebo kdy.Potom ji "náhodně" uvidíš na autobusové zastávce/v autobusu.Určitě máte ve škole automat/bufet ne?Mužeš si ji tam vyhlídnout a navázat rozhovor tak,ale pokud je stydlivá,tak nepočítej z uspěchem.
Nebo ji ven nějak se snaž vytáhnout po ICQ idkyž zatím byl neuspěch.Třeba se zeptej kdy má čas(ale s 90% ti řekne že neví)
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS