Má zájem nebo si dělá legraci ? (ICQ)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:10:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Má zájem nebo si dělá legraci ? (ICQ)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Má zájem nebo si dělá legraci ? (ICQ)  (Přečteno 10626 krát)
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« kdy: 11. Září 2006, 19:14:45 »

Takže teď zase prosím o radu já

Začátkem prázdnin jsem se na dovolený seznámil s jednou mooc hezkou, milou a chytrou slečnou. Odkojen Qarkovými návody jsem si všiml velmi brzy že na mě kouká nějak "jinak" než ostatní holky ... tak jsem to tedy zkusil. A skoro to i vyšlo (díky Qarku, sice jsem se tvými radami neřídil doslova ale pomohli mi zvednout sebevědomí).
Ale teď k věci ...
Ona bydlí 70km daleko (1,5 hodiny vlakem) ... jednou jsem tedy za ní jel, pěkná procházka ... prostě pěkný rande (ovšem neřekl jsem jí co k ní cítím ...). Ovšem já byl v křeči a dalo by se říct že jsem i trpěl onou "Přehnanou fixací". Za pár dní odjela stanovat, a jak to už bývá, "někoho tam poznala".
Od té doby co mi to oznámila nebyl na ICQ mezi námi žádný kontakt.
Až teď ... je na mě na ICQ hrozně milá, rozhovory začíná a v jejích statusech už není o tom "jejím" ani zmínka a rozhovory začíná jako první ona a má různý "narážky" (jako že se mi to snaží připomenout) na to co jsme spolu prožili ...

Takže teď nevím zda to mám brát jen jako flirt nebo mám šanci ...
Ona se mi fakt líbila ale já už jsem se s tím neúspěchem srovnal takže bych byl nerad kdyby to dopadlo zase špatně ...

Co vy na to ?

Ještě dodatek:
mě bude brzy 17, jsem z menšího města (a jsem hroznej stydlín Šťastný )
jí bude na jaře 18, je z "velkého" města
Zaznamenáno
PachezZ



Karma: 0
Místo: Někd u Třeboně
Příspěvků: 43


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 11. Září 2006, 19:19:48 »

mozná jí nechal...
Zaznamenáno

quot;Cítim bezprávie, prečo on hej, prečo ten hej, prečo ty hej a prečo ja nie."
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Září 2006, 19:35:13 »

Myslim, že 70 km je dost na to udržet nějakej vztah  Podivený
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Září 2006, 09:23:57 »

Pokud o ni stojíš, běž do toho, tyto věci nejdou brát s tím, že se možná spálíš, nechávat si zadní vrátka... Prostě jestli ji chceš, zkus to! Skoč do toho po hlavě... Jo, možná narazíš, jistý riziko tu je, ale vztah, kterej není naplno, není vztahem!
Navíc pokud ona teď uhání tebe...a není to nějaká "kurvička", tak naději máš velkou, prostě trochu zapochybovala, to se může stát, ale asi si uvědomila, kdo je lepší;-)
Zaznamenáno

Life is outside!
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Září 2006, 19:23:27 »

mno tak přijede za mnou ale čekal jsem trošku větší nadšení  Úsměv
uvidím jak se to vyvrbí  Super!

díky
Zaznamenáno
Mistr



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha 8
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Září 2006, 01:12:19 »

Citace: "Quilty"
Myslim, že 70 km je dost na to udržet nějakej vztah  Podivený

Přesně tak, s tím souhlasím. Ta vzdálenost je strašně limitující. Neuvidíte se tak, jak budete chtít, ale jen o víkendech a tak.

Navíc pokaždé budeš muset vysypat spoustu peněz za vlak (autobus, letadlo  Úsměv ), než k ní pojedeš, takže Ti toho na kafe či kino s ní už moc nezbyde.

Já jsem takhle chodil také s jednou a vzdálenost Praha - Pohřebačka (vesnice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové) je hodně velká na nějaké dlouhodobější udržování vztahu. Toť můj názor.
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Září 2006, 16:48:42 »

Citace: "Mistr"
Citace: "Quilty"
Myslim, že 70 km je dost na to udržet nějakej vztah  Podivený

Přesně tak, s tím souhlasím. Ta vzdálenost je strašně limitující. Neuvidíte se tak, jak budete chtít, ale jen o víkendech a tak.

Navíc pokaždé budeš muset vysypat spoustu peněz za vlak (autobus, letadlo  Úsměv ), než k ní pojedeš, takže Ti toho na kafe či kino s ní už moc nezbyde.

Já jsem takhle chodil také s jednou a vzdálenost Praha - Pohřebačka (vesnice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové) je hodně velká na nějaké dlouhodobější udržování vztahu. Toť můj názor.


Zase zalezi na veku - ja jsem zase toho nazoru, ze na vztahu na dalku neni nic spatneho - jo jste spolu mozna mene nez povazujete za patricne, ale o to vice si uzivate casu, ktery spolu travite a kazdou minutu pak prozivate skutecne naplno, coz v pripade, ze jste spolu kazdy den vsechen vas volny cas je celkem problem... I vikendovy vztah muze byt naprosto perfektni vec, pres tyden mate cas na praci, zname, konicky a o vikendy travite s clovekem, ktery je pro vas vyjimecny... Ale zalezi taky hodne na domluve a duvere
Zaznamenáno
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Září 2006, 16:51:31 »

jo ... i o tom jsem přemýšlel a vskutku to je po finanční stránce sebevražda ...
ale lepší než to prochlastat sám  Mrkající
ty peníze bych stejně nacpal do kompu  Úsměv a přes týden bych asi stejně neměl moc času ... a ona podle všeho taky ne

ale co to tu plácám když to taky může brát jen jako výlet Úsměv  (tak jsem to i prezentoval  Super!  )
momentálně se okolo mě točí spousta jiných slečen takže se v případě neúspěchu vlastně nic neděje ... ale tahle slečna mi přijde natolik "jiná" než ostatní že to prostě risknu - spojení je tam více než dobré
Zaznamenáno
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Září 2006, 16:53:29 »

Citace: "Ondrash"

Zase zalezi na veku - ja jsem zase toho nazoru, ze na vztahu na dalku neni nic spatneho - jo jste spolu mozna mene nez povazujete za patricne, ale o to vice si uzivate casu, ktery spolu travite a kazdou minutu pak prozivate skutecne naplno, coz v pripade, ze jste spolu kazdy den vsechen vas volny cas je celkem problem... I vikendovy vztah muze byt naprosto perfektni vec, pres tyden mate cas na praci, zname, konicky a o vikendy travite s clovekem, ktery je pro vas vyjimecny... Ale zalezi taky hodne na domluve a duvere


Ondrash to napsal mnohem lépe a výstižněji ...  Šťastný
Zaznamenáno
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Říjen 2006, 13:32:20 »

Tak nakonec jsme se přeci jen sešli. Sice někde úplně jinde a měla tam i kámošky ... pořád nevím na čem jsem.
Už mě to nebaví - jestli se brzy nerozhoupe tak to zkusím jinde ...
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Říjen 2006, 14:27:37 »

Citace: "lampamekvak"
Tak nakonec jsme se přeci jen sešli. Sice někde úplně jinde a měla tam i kámošky ... pořád nevím na čem jsem.
Už mě to nebaví - jestli se brzy nerozhoupe tak to zkusím jinde ...


Zeny nekdy umi mistrne dlouho nechat chlapa ve stavu, kdy nevi na cem je, i kdyz si rikas, ze treba po dalsim vikendu to uz musi byt jasne a bud a nebo - kdyz holka nebude chtit, tak zase nebudes vedet na cem jsi - jen zalezi, jak dlouho to budes trpet a vydrzis... Vetsinou to ale delaji, kdyz vedi, ze te maji jisteho, zacni se k ni chovat tak, ze proste existujes i bez ni - svuj cas ji nepodrizuj, kdyz se bude chtit sejit, at si ona pocka az budes mit volno, kdyz bude chtit jit kamoska ven, tak jdi - zadne ohledy na ni, vzdyt se nevyjadrila a muzes pak byt za blbce, co jen ceka a nakonec nic z toho...
Zaznamenáno
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Říjen 2006, 14:32:36 »

takže nakonec přece jen ze slečny vylezlo že je zadaná ... asi nedávala moc pozor  na to co píše a prokecla se ... Šťastný hmmm hmmm ... takže si může hledat jinou osobu na zpříjemnění volného času u PC Super!
good bye ...

jinak díky za pomoc  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS