Mám do toho jít?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 16:57:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám do toho jít?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Mám do toho jít?  (Přečteno 7918 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 17. Listopad 2011, 13:44:44 »

Ahoj,
před týdnem a něco jsem se seznámil s jednou holkou (A). Já jsem od začátku neplánoval, že bych s ní něco chtěl mít, ale nechával jsem volný průběh. Na první schůzce cosi zabrebtla o příteli, což jsem sice ignoroval, ale taky jsem si řekl, že se teda nebudu moc angažovat. Její kamarádka (B) ve mě poznala člověka z jedné seznamky, kde jsem registrovanej a nedávno jsem té kamarádce napsal nějakýho smajlíka. Předala kontakt holce (A) a ta na té seznamce odklikla, že se chce seznámit. Tak mě bylo samozřejmě blbý to nepotvrdit Úsměv , a holka (A) se ted chova velice pritulne, pise mi a zve me na nejaky spolecny akce s kamarady nebo s ni samotnou. Takze jasnacka.

No a situace je takova, ze jsou dve, resp. 3 holky
(A) - docela pekna, ale moc me nepritahuje. Ona me nejspis chce.
(B) - kamaradka (A), libi se me mnohem vic, ale uz nekoho ma
(C) - holka mimo tuhle skupinku, na ktere dva mesice pracuju. Bral bych ji vsemi deseti, ale vypada to, ze to nikam nepovede. Tady nevim, na cem jsem (uz dost dlouhou dobu)

Tak co byste delali vy? (B) asi rovnou vynecham. Jit do jiste (ne tak dobre) (A) nebo se snazit a vyckavat a zkusit (C). Jde taky o to, ze pokud budu mit (A), tak nebudu mit cas na (C) a muzu ji odepsat. Kdyz naopak do (A) nepujdu a budu se snazit o (C) a nevyjde to, tak (A) za dva tydny ztrati zajem a treba nebudu mit ani jednu. Jenze (C) je mnohem lepsi. Tak co?
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Listopad 2011, 15:12:34 »

Ber všechny 3 Šťastný
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Listopad 2011, 16:20:41 »

Ahoj! Být vybíravý, asi bych se opravdu přiklonil k možnosti (D) - ty a dotyčná si máte mít co nabídnout (a pokud ne, co budete spolu vůbec dělat?)

Tady máš trojúhelníček (zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Triangular_theory_of_love):


Protože:
A) bez vásně, ale pořád nejlepší varianta
B) tzv. platonická láska - když není dostupná - bez oddanosti a intimity - tj. ta tu pro tebe není -> nedají se s ní prožít žádné chvíle, ona je akorát zdrojem frustrace (zíásadnírozpor: chceš ji mít, nemůžeš ji mít) -> na tvé straně vynaložená snaha, bez efektu, bez odezvy ... já tomu říkám masochismus
C) obdobně jako B)

Ten trojúhelníček by měl být, v ideálním případě, naplněný ze všech stran!
Nejsi-li tak vybíravý (a hledáš-li něco dlouhodobějšího), ber A. Vášnivá láska má totiž nejkratší trvanlivost, nelze na ní založit stabilitu vztahu a v dlouhodobém horizontu není tak podstatná (resp. se ještě může objevit, co víš ...)

Ber moje názory s rezervou  Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Listopad 2011, 17:00:05 »

bral bych tu, která má zájem o tebe, ale zároveň to musí být holka, která něčím přitahuje tebe....
takže A to asi nebude
B je zadaná, vycouvej
C nemá zájem a nebo ho neumíš vzbudit, protzože po 2 měsících z toho nic nemít, to je mrtvý.

Takže bych s klidem dělal do dalších D E F G H I J apod, až příjde nějaká, se kterou to za to stojí a zatím můžeš se všema spát.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Listopad 2011, 23:58:25 »

Vyřazovací metodou bych to nejdřív zkusil rozlousknout s tím Céčkem a mezitím to tak nějak neutrálně rozvíjel i s Áčkem. Další postup by záležel na tom jak by se situace vyvíjela.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Listopad 2011, 22:08:43 »

já bych si hodil mincí
Zaznamenáno

Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Listopad 2011, 23:22:46 »

Souhlasim s Eziem, zatím nevidím důvod proč jednu z nich ukončovat, resp. A nebo B musíš znegovat(ukončit) protože A + B = 0, An + B = 1. Chápeš co tím chtěl básník říct? Šťastný

To jsou kamarádky, a to by byl průser datovat oboje najednou, ale C do toho více méně nezapadá. A vzhledem k tomu, že nemám co dělat, udělám ti pravdivostní tabulku.

ABCVýstup
0000
0011
0111
1001
1001
1100
1111

tzn výstup= a+b+c * an+bn+ c
« Poslední změna: 18. Listopad 2011, 23:38:50 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Listopad 2011, 00:42:36 »

Vlastně, když nad tím přemýšlím tak B je zadaná tudíž B = 0, a u C  máš tak možná šanci na "let's just be friends"  takže též C = 0.
Budeš rád když A = 1, ale výstup bude taky 1, takže vyhraješ Šťastný

P.S.: Hodně se nudim  Podivený
« Poslední změna: 19. Listopad 2011, 00:51:39 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Listopad 2011, 08:33:09 »

Kdyby šlo na + kliknout 3x tak to udělám ;D
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Listopad 2011, 17:39:48 »

Pravdivostní tabulka, chápu to, docela prdel Úsměv

No jak někdo psal brát všechny 3 a prozatím s nima spát - to by mě zajímalo, jak to chceš udělat - do té zadané dělat nebudu, to je jen o průser u ní, jejího přítele a u A). Na C) pracuju, ale jak říkáte, prostě se to táhne a i když jsem nezahálel, tak v tom má ona od začátku jasno. No nevím, ještě něco zkusím, ale asi to dopadne blbě. Aspoň lepší zkusit, než nezkusit.

Jinak jsme byli s A) venku. Pokud by nějakej chlap měl problémy poznat, že po něm holka jde, tak tahle vysílala takový náznaky, že by si toho nevšiml jenom slepej hluchej ochrnutej. No výsledkem bylo, že po mě vyjela, ale já jsem do toho nešel. Nevím, jestli mě za to stojí to s ní zkoušet, není špatná, ale ve výsledku jsem zpozoroval, že musím vymýšlet témata na rozhovory já, ona toho nenamluví tolik a pak se trochu nudím. Navíc ani nemá takovou tu svůdnou jiskru v oku, kterou bych čekal. Na jednu noc by to nevadilo, ale to se bojím, že by buď zabrzdila a nebo by to vyšlo a pak by zase hrozně dolézala, takže bych si nepomohl. No ještě šanci mám, zatím jsem to ukecal na to, že se musím rozmyslet, ale stejně to s ní nevidím. Budu hledat lepší.
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Listopad 2011, 18:14:10 »

Tak pokud nějsi v nějaké extrémně zoufalé situaci a nepotřebuješ někoho maximálně do Vánoc sbalit, tak bych určitě hledal dál.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Listopad 2011, 20:43:49 »

Kdy naposled tě holka chtěla? Jestli je to pár měsíců zpátky, tak hledej dál. Jestli je to tak dlouho, že ani nevíš, tak bych šel do A, prostě a jednoduše proto, že nejsi v situaci, že by sis mohl tak moc vybírat Úsměv Já jsem byl jednou v té AB situaci a to rozhodnutí se ukázalo časem jako velmi dobré Úsměv

Mimo jiné i když se ukáže, že to nemá cenu, tak aspoň získáš a) sebevědomí - to, že o tebe někdo stojí je velký boost b) zkušenosti v začátcích vztahu...

Ani bych neřekl, že bys musel být jó kór zoufalej, ale prostě, jestli už dlouho nebyla podobná situace s nějakou lepší holkou, tak bych do toho šel. Navíc nikdy nevíš, jestli není úplně supernervózní (protože tě chce - čím víc někoho chceš, tím vác jsi nervózní), takže třeba to, že konverzace trochu skřípe nemusí být nutně trvalý problém a třeba zjistíš, že až spolu budete déle, tak se rozmluví.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 22. Listopad 2011, 20:49:57 »

Ještě uvidím, i když vím, že by mě to přineslo zkušenosti, který nemám velký. Sebevědomí mě nechybí, jsem v pohodě.

Kdy mě naposledy chtěla baba? Kromě té A) asi před 3 týdny nějaká hrozná hovězí osoba, pak někdy na začátku prázdnin jedna kamarádka, co není spokojená s přítelem a pak bývalá (krátkodobá), kterou jsem sbalil někdy v dubnu. Asi žádný terno, ale že bych musel skákat po všem co má kozy si nemyslím.

Mám v plánu ji vzít někam ven a pokecat si o tom. Nebudu jí říkat, že se mi úplně nelíbí, ale zaonačím to, že po předchozích vztazích holkám moc nevěřím a měl jsem víc trápení než radosti (což je pravda, dvě poslední "přítelkyně" mě nechaly z ne úplně specifikovaných důvodů a jedna, do které jsem se zbláznil se mnou neskutečně vydrbala-(stáhla to na kamarády a začala na mě kašlat úplně a nakonec nabalila mýho kamoše)).
Nebo to nebudu komplikovat a proste nechci zrovna vztah a mozna pochopi, ze vztah ne, ale ze by mohlo byt neco jineho. Se uvidi.

Jinak dík za rady, docela mě to nakoplo a posunulo.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS