Mám ji říct, že jsem ještě nikoho neměl

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:46:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám ji říct, že jsem ještě nikoho neměl
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Mám ji říct, že jsem ještě nikoho neměl  (Přečteno 35449 krát)
maf78



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« kdy: 05. Duben 2007, 18:51:35 »

Je mi 21,5 a ještě jsem s žádnou dívkou nechodil. Na střední škole jsem se zamiloval do dívky, která mě však nechtěla. Po nějaké době, na letní dovolené, jsem se zamiloval do slečny, která o mě stála, ale bohužel to bylo až v den, kdy dovolená končila. Protože ona je z Prahy a já z Ostravy, jsme jenom kamarádi. Vztah na takovou dálku by zkrátka nefungoval.

Od té doby o mě pár dívek projevilo zájem, ale mě nezaujaly.

Nyní jsem byl po druhé na schůzce s dívkou, která se mi líbí (Známe se ze střední. Ona letos maturuje, já jsem druhým rokem na výšce.). Povídali jsme si a já jsem se ji krom jiného ptal i na její předchozí vztahy. Vše mi ochotně řekla. Dozvěděl jsem se, že se před pár týdny rozešla s přítelem, se kterým chodila 3 měsíce. Před ním ještě 2 roky chodila s o 3 roky starším klukem. Je jí 19 let.

Samozřejmě i ona se u mě zajímala o mé předchozí vztahy. Nejraději bych ji upřímně řekl, jak se věci mají, ale mám strach, že bych se pro ni mohl stát nepřitažlivým a raději jsem mlžil. Vím, že si můžu vymyslet imaginární vztah, ale stejně by to, podle mě, dříve či později prokoukla a já ji nechci lhát. Co myslíte vy?
Zaznamenáno

If there is no game, there is no girl!
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Duben 2007, 19:33:29 »

Jestli se tě na to přímo neptá, tak bych jí nic sám neříkal. To co potřebuješ se můžeš od ní naučit a pokud nebudeš slepý, tak na to nemusí ani přijít.  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Luftik

Karma: 2
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Duben 2007, 21:28:05 »

Pokud' se tě neptá přímo, tak nic neříkej.... na všechno příjdeš časem, neboj, pokud' se jí líbíš, tak tě aspoň trochu povede
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Duben 2007, 21:53:14 »

Souhlas s předchozími. Mlžit, ale nelhát.
Po čase vztahu to stejně sama pozná...
Zaznamenáno
Luftik

Karma: 2
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Duben 2007, 22:17:15 »

Asi tak.... moje první dívka byla ráda, že jsem její první a naučila mě neuvěřitelný věci, který by mě snad nikdo nenaučil, pravda, byla tak trochu do větru a s každým si začla, ale o to líp... Úsměv dodnes se jí se vším svěřuju a radí mi!  Super!  Smějící se  Vykřičník
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Duben 2007, 11:54:41 »

Citace: "maf78"
Je mi 21,5 a ještě jsem s žádnou dívkou nechodil. Na střední škole jsem se zamiloval do dívky, která mě však nechtěla. Po nějaké době, na letní dovolené, jsem se zamiloval do slečny, která o mě stála, ale bohužel to bylo až v den, kdy dovolená končila. Protože ona je z Prahy a já z Ostravy, jsme jenom kamarádi. Vztah na takovou dálku by zkrátka nefungoval.

Od té doby o mě pár dívek projevilo zájem, ale mě nezaujaly.

Nyní jsem byl po druhé na schůzce s dívkou, která se mi líbí (Známe se ze střední. Ona letos maturuje, já jsem druhým rokem na výšce.). Povídali jsme si a já jsem se ji krom jiného ptal i na její předchozí vztahy. Vše mi ochotně řekla. Dozvěděl jsem se, že se před pár týdny rozešla s přítelem, se kterým chodila 3 měsíce. Před ním ještě 2 roky chodila s o 3 roky starším klukem. Je jí 19 let.

Samozřejmě i ona se u mě zajímala o mé předchozí vztahy. Nejraději bych ji upřímně řekl, jak se věci mají, ale mám strach, že bych se pro ni mohl stát nepřitažlivým a raději jsem mlžil. Vím, že si můžu vymyslet imaginární vztah, ale stejně by to, podle mě, dříve či později prokoukla a já ji nechci lhát. Co myslíte vy?


Když řekneš něco jako že nějaké příležitosti už si měl, ale žádná tě nezaujala, prostě že se asi nenarazil na tu pravou a že jsi asi moc náročný, tak nebudeš vyloženě lhát a nepřitažlivým se taky snad nestaneš:)
Zaznamenáno
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Duben 2007, 16:29:38 »

Citace: "maf78"
Je mi 21,5 a ještě jsem s žádnou dívkou nechodil. Na střední škole jsem se zamiloval do dívky, která mě však nechtěla. Po nějaké době, na letní dovolené, jsem se zamiloval do slečny, která o mě stála, ale bohužel to bylo až v den, kdy dovolená končila. Protože ona je z Prahy a já z Ostravy, jsme jenom kamarádi. Vztah na takovou dálku by zkrátka nefungoval.

Od té doby o mě pár dívek projevilo zájem, ale mě nezaujaly.

Nyní jsem byl po druhé na schůzce s dívkou, která se mi líbí (Známe se ze střední. Ona letos maturuje, já jsem druhým rokem na výšce.). Povídali jsme si a já jsem se ji krom jiného ptal i na její předchozí vztahy. Vše mi ochotně řekla. Dozvěděl jsem se, že se před pár týdny rozešla s přítelem, se kterým chodila 3 měsíce. Před ním ještě 2 roky chodila s o 3 roky starším klukem. Je jí 19 let.

Samozřejmě i ona se u mě zajímala o mé předchozí vztahy. Nejraději bych ji upřímně řekl, jak se věci mají, ale mám strach, že bych se pro ni mohl stát nepřitažlivým a raději jsem mlžil. Vím, že si můžu vymyslet imaginární vztah, ale stejně by to, podle mě, dříve či později prokoukla a já ji nechci lhát. Co myslíte vy?


Upřímně jí to řekni. Co bys řekl ty kdyby ti holka řekla, že ještě neměla kluka? Byl bys rád, že seš její první.  Mrkající
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Duben 2007, 16:37:50 »

Citace: "Bob"
Upřímně jí to řekni. Co bys řekl ty kdyby ti holka řekla, že ještě neměla kluka? Byl bys rád, že seš její první.  Mrkající


Člověče, Ti nevím... kluk by byl rád, ale holka není kluk... A v tom může být problém... Já jen, že jsem někde četl vyjádření nějaké holky, kde bylo napsáno něco v tom smyslu, že "možná by tou svojí nezkušeností na nějakou ženu zapůsobil, ale já chci muže, který to se ženami umí..."
A jinak z vlastní zkušenosti můžu říct, že s upřímností to člověk daleko nedotáhne  Ďábelský
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
maf78



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Duben 2007, 17:48:55 »

Kdyby mi holka řekla, že jsem její první, byl bych rád, ale jak píše "ja":

Citace: "ja"
Člověče, Ti nevím... kluk by byl rád, ale holka není kluk...


Každopádně se mi ale velmi líbí, co napsal "NeverLetYouGo":

Citace: "NeverLetYouGo"
Když řekneš něco jako že nějaké příležitosti už si měl, ale žádná tě nezaujala, prostě že se asi nenarazil na tu pravou


To je pravda, několik příležitostí jsem už měl, ale žádná mě nezaujala, kromě zmíněných, ale s těmi to nevyšlo proto a proto. Zní mi to dobře. Dík moc, NeverLetYouGo!

Jestli někoho z vás ještě něco napadá, budu rád za další příspěvky. Třeba někdo řeší podobnou situaci a pomůže mu to.

PS: Prosím moderátora, ať změní nadpis topicu na: Jak ji říct, že jsem ještě žádnou neměl
Zaznamenáno

If there is no game, there is no girl!
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Duben 2007, 18:12:01 »

Citace: "ja"
četl vyjádření nějaké holky, kde bylo napsáno něco v tom smyslu, že "možná by tou svojí nezkušeností na nějakou ženu zapůsobil, ale já chci muže, který to se ženami umí..."


Hahaha. LOL. Ty čteš Maxim?

Citace: "ja"
A jinak z vlastní zkušenosti můžu říct, že s upřímností to člověk daleko nedotáhne  Ďábelský


To máš pěkně blbou zkušenost. Z vlastní zkušenosti vím, že s upřímností nejdál dojdeš. Musíš okořenit trochou drzosti a přidej úsměv.  Mrkající

Tohle a plno dalších témat by tu nemuselo být. Všichni děláte jako kdyby bylo určený, že nejpozději v 15 první holka atd..
Každej to má úplně jinak nemusíte se furt opičit po ostatních. Jednejte jednou za sebe. Přece nechcete být kopie někoho jinýho..  Smějící se
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Duben 2007, 19:26:38 »

Citace: "Bob"
Byl bys rád, že seš její první. Mrkající

No tak to já bych teda rád nijak extra nebyl, spíš by mě to odradilo.
Zaznamenáno
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Duben 2007, 22:39:48 »

Citace: "B961"
Citace: "Bob"
Byl bys rád, že seš její první. Mrkající

No tak to já bych teda rád nijak extra nebyl, spíš by mě to odradilo.


Hoši já to vzdávám. Dělejte jak myslíte..  Šťastný
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Duben 2007, 08:35:24 »

tak me by kluk, co nikoho nemel nevadil, i sem mela jednoho kluka co nikoho nemel, bylo mu tusim 21 a divne me to neprislo...

jinak s tim, ze ti nektere prileziotsti nevysli docela souhlasim, je to takove diplomaticke reseni:)
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Duben 2007, 09:28:59 »

Tak nejak k tem zajickum - me osobne spis vyhovuji zkusenejsi partneri.
Ale to je nejspis veci kazdeho z nas... na druhou stranu, kdybych si nasla kluka, pro to, jaky je, byl by ve vsem naprosto uzasny, skvele bychom si rozumeli, pritahovali se, tak mi asi takovej detail, jako ze jeste nikoho nemel az tak moc vadit nebude... i kdyz, problemy z toho plynouci, jako ze vubec nevi o cem vztahy jsou, ze se musi udrzovat, musi se do nich investovat... ale to mnohdy nevedi ani zkuseni chlapi, takze...
Docela elegantne to vyresil jeden muj byvaly, ktery na zvidavou otazku, jak je na tom se sexem, odpovedel, ze si zatim nikdo nestezoval a byla to pravda, nikoho nemel... ale to mi rekl mnohem pozdeji Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Duben 2007, 16:30:45 »

Citace: "Bob"
Hahaha. LOL. Ty čteš Maxim?

To máš pěkně blbou zkušenost. Z vlastní zkušenosti vím, že s upřímností nejdál dojdeš. Musíš okořenit trochou drzosti a přidej úsměv.  Mrkající

Tohle a plno dalších témat by tu nemuselo být. Všichni děláte jako kdyby bylo určený, že nejpozději v 15 první holka atd..
Každej to má úplně jinak nemusíte se furt opičit po ostatních. Jednejte jednou za sebe. Přece nechcete být kopie někoho jinýho..  Smějící se


Ne, Maxim nečtu. Víš, já jsem byl (a do značné míry pořád jsem), takový idealista, který věřil tomu, že se slušností, upřímností,....,láskou... to člověk dotáhne daleko. A jak jsem dopadl? No bude mi 25 a holku jsem tak akorát držel za ruku kdysi v tanečních...
Když se nějaká holka objeví, tak jsem ten "nejlepší", "nejhodnější"...kamarád.

A fakt si nemyslím, že "je určený, že nejpozději v 15 první holka...",
jenže pokud svojí vrstevnici řeknu, že jsem v 25 panic, tak se mi vysměje, tož asi tak.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Duben 2007, 18:45:12 »

Citace: "ja"
Citace: "Bob"
Hahaha. LOL. Ty čteš Maxim?

To máš pěkně blbou zkušenost. Z vlastní zkušenosti vím, že s upřímností nejdál dojdeš. Musíš okořenit trochou drzosti a přidej úsměv.  Mrkající

Tohle a plno dalších témat by tu nemuselo být. Všichni děláte jako kdyby bylo určený, že nejpozději v 15 první holka atd..
Každej to má úplně jinak nemusíte se furt opičit po ostatních. Jednejte jednou za sebe. Přece nechcete být kopie někoho jinýho..  Smějící se


Ne, Maxim nečtu. Víš, já jsem byl (a do značné míry pořád jsem), takový idealista, který věřil tomu, že se slušností, upřímností,....,láskou... to člověk dotáhne daleko. A jak jsem dopadl? No bude mi 25 a holku jsem tak akorát držel za ruku kdysi v tanečních...
Když se nějaká holka objeví, tak jsem ten "nejlepší", "nejhodnější"...kamarád.

A fakt si nemyslím, že "je určený, že nejpozději v 15 první holka...",
jenže pokud svojí vrstevnici řeknu, že jsem v 25 panic, tak se mi vysměje, tož asi tak.


Nemusis ji nic rikat, pokud nechces. Jak myslis, ze to pozna, ze jsi panic? Pouze podle toho, jak se pri tom budes chovat. Muzes delat, ze uz panic nejses..   Mrkající Zalezi na tobe..
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Duben 2007, 18:51:47 »

Citace: "Bob"
Nemusis ji nic rikat, pokud nechces. Jak myslis, ze to pozna, ze jsi panic? Pouze podle toho, jak se pri tom budes chovat. Muzes delat, ze uz panic nejses..   Mrkající Zalezi na tobe..


Prečti si nadpis tohoto vlákna  Směrovka  
To Ty jsi přišel s tím, že jí to člověk má říct upřímně, ne já Vykřičník

P.S. přečti si i příspěvek daemoniack Vykřičník  V podstatě napsala, že by jí to vadilo, ale za určitých okolností by to byla ochotna překousnout. Jinými slovy, pokud by se rozhodovala mezi dvěma (více) muži, tak by to vyhrál někdo se zkušenostmi. To jen pro doplnění, abys neříkal, že čtu Maxim.  Mrkající
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Duben 2007, 22:23:01 »

Citace: "B961"
Citace: "Bob"
Byl bys rád, že seš její první. Mrkající

No tak to já bych teda rád nijak extra nebyl, spíš by mě to odradilo.


Když to vezmu z jednoho úhlu pohledu a řeknu trochu jadrně... kdo by chtěl "použitý zboží", že? Z jiného pohledu je zase plus, když má holka zkušenost z předchozího vztahu a ví, o čem ty vztahy jsou. Mě osobně teda holka, která ještě neměla vztah, nijak neodradí, není to pro mě zas tak důležité, spíš mě to asi potěší, že jsu první, nebude mě s nikým srovnávat atd. Jak to mají holky nevím, asi jak která, a v jakým věku... ale i tak si myslím, že nějaké důležité kritérium to nebude.... nějak si nedovedu představit, že by měla dívka/žena o nějakého muže zájem a jakmile by se dozvěděla, že za sebou nemá žádný pořádný vztah, dala od něj jenom ná základě této informace ruce pryč... ale možný je všechno  Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Duben 2007, 00:11:04 »

Ono s tou "holkou, co sem jeji prvni" to neni tak zhavy. Zalezi, "kus od kusu". Myslim, ze nejdrive ti dojde, ze to nemusi bejt tak super pri sexu (a nemusi jit hned o pohlavni styk). Jsou sice holky, ktere jsou rady, ze je zaucis a nechaji se s radosti ucit. Ale jsou taky takove, ktere maji predsudku nad hlavu. A to je pak desna drina a ne zadna "zaucovaci zabava", jak mi nekdo rikal. To pak akorat mluvis a akce zadna. A to same to muze byt s jakymkoli jinym aspektem vztahu. Sex sem pouzil ciste proto, ze kdyz nekdo uvidi jenom to slovo, tak bude cist dal Šťastný

A myslim, ze obdobne to muze byt i u holek. Nektere muze vyhovovat, ze si dotycneho vsechno pekne nauci od nuly, a nevrhne se na ni jako na tech 20 pred ni. Vsecko je relativni (bouzel a bohudik, jak kdy)
« Poslední změna: 17. Červenec 2007, 22:06:43 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 08. Duben 2007, 00:12:53 »

to maf78: Klidně i lži, ale jenom pokud to umíš Mrkající
Zaznamenáno
maf78



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Duben 2007, 09:54:19 »

Řekl bych, že pokud kluk holku ještě neměl nebo měl jen málo vztahů, spíše bude rád, že i ona ještě nikoho neměla či měla jen málo vztahů.

Má-li ale za sebou kluk vztahů už několik, případě je hodně zkušený, bude taky chtít spíše zkušenější holku.
Zaznamenáno

If there is no game, there is no girl!
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Duben 2007, 16:17:36 »

Citace: "NeverLetYouGo"
Když to vezmu z jednoho úhlu pohledu a řeknu trochu jadrně... kdo by chtěl "použitý zboží", že? Z jiného pohledu je zase plus, když má holka zkušenost z předchozího vztahu a ví, o čem ty vztahy jsou. Mě osobně teda holka, která ještě neměla vztah, nijak neodradí, není to pro mě zas tak důležité, spíš mě to asi potěší, že jsu první, nebude mě s nikým srovnávat atd. Jak to mají holky nevím, asi jak která, a v jakým věku... ale i tak si myslím, že nějaké důležité kritérium to nebude.... nějak si nedovedu představit, že by měla dívka/žena o nějakého muže zájem a jakmile by se dozvěděla, že za sebou nemá žádný pořádný vztah, dala od něj jenom ná základě této informace ruce pryč... ale možný je všechno  Šťastný

O to, jestli je to "použitý zboží" vůbec nejde. Jde právě o tu nezkušenost. Ale je taky potřeba to rozdělit do podkategorií - neměla vztah / neměla sex, měla vztah / neměla sex, měla vztah / měla sex (čtvrtou variantu neberu v úvahu Mrkající). Z mého pohledu je ideální zkušenější holka, protože ví, o co jde v obou věcech a dokáže je tedy provozovat naplno. Zkus to přirovnat třeba k autům - v autoškole tě učili řídit, ale jaký to bylo když jsi začal řídit sám? A jak se ti jelo po 10 tisících najetých kilometrech?
Samozřejmě nevědět to a dozvědět se to až po čase, nenecháš tu holku jenom kvůli tomu... to by udělalo jenom pako Úsměv
Zaznamenáno
maf78



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Září 2007, 19:53:53 »

Po pár měsících se mají věci takto:

S tou dívkou, o které se zmiňuji na začátku, chodím. Nedávno jsme se spolu poprvé milovali a já konečně přišel o panictví (skoro ve 22 letech). Jupí!

O svých předchozích vztazích (žádný jsem před ní neměl) pořád mlčím a mlžím, ale ona to ze mě páčí snad už pokaždé, co se vidíme. Ji už snad ani nic jiného nezajímá. Šťastný

Myslíte, že je na čase říct ji to? Nemyslím si, že by se se mnou kvůli tomu rozešla. Příliš ji však nevěřím, že to neřekne své nejlepší kamarádce (kterou znám), což by mi však nebylo moc příjemné.
Zaznamenáno

If there is no game, there is no girl!
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 02. Září 2007, 09:27:59 »

Podle mě klidně mlž dál. Však ať si o tom přemýšlí sama.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 02. Září 2007, 11:23:46 »

No wow, druhou půlku příspěvků už jsem radši nečetl. Úsměv Já si myslím, že je fajn jí říct pravdu. Pokud to je holka, která s tebou má být řekněme do konce života, tak to pochopí a bude za to ráda. Pokud ne, tak to s ní nemá smysl. Pokud ji chceš jen na jednu noc, tak jí řekni, že jsi přeborník a uděláš ji pohledem. Smějící se
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS