Mám jít k ní domů?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 22:34:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám jít k ní domů?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Mám jít k ní domů?  (Přečteno 27969 krát)
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« kdy: 24. Květen 2007, 15:57:15 »

Zdravím,

jsem ve fakt nezáviděníhodné situaci. Moc se mi líbí jedna holka kterou znám ze školy jenže ona právě odmaturovala a nejspíš ji už nikdy nepotkám pokud nepůjdu rovnou k ní domů... Myslíte že je to divný, když skoro neznámej člověk zaklepe u ní doma, se kterým se max párkrát setkala pohledem Šťastný a kterej byl dost blbej na to aby toho nevyužil  Ďábelský ? Myslím že to asi udělám protože je to patrně jediná možnost, jenom mě zajímá jesli na to máte stejnej názor jako jeden kámoš, co říkal že tohle je naprosá hovadina Šťastný.
Zaznamenáno
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Květen 2007, 16:26:54 »

To je docela trapný:) když víš kde bydlí tak sehnat na ní kontakt bude hračka:) radši jí někam pozvi Úsměv
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Květen 2007, 16:29:07 »

Asi by to bylo pro ni hodne prekvapeni (neprijemne a znervoznujici). Pokud nemas moznost ziskat si kontakt jiny a jinak (mobil, ICQ...), tak treba nechat ve schrance tajemny dopis, pokud si myslis ze by to na ni zabralo. Mrkající
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Květen 2007, 16:37:57 »

Mno já ji chtěl někam pozvat, ale právě osobně... Jasně že myslím asi tak 2 minutovou návštěvu a vyměnu telefonů a nic víc Šťastný. Telefon bych si sehnat mohl, ale mám ji zvát přes mobil? to je přece ještě trapnější. Takle osobně mi to připadá víc chlapský Úsměv. Mno ještě mě napadla jedna dražší možnost, poslat jí kytku s pozvánkou, jenže kdo ví v jakým stavu tam ta kytka doputuje že Šťastný
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Květen 2007, 16:45:09 »

Souhlasim ze osobne je to lepsi, ale na druhou stranu, takhle ji vlezt az k baraku je mozna dost neslusne a mohlo by ji to vystrasit. Vyvstavaji v hlave otazky... "Odkud ma moji adresu?" "Odkud me zna?" "Neni to nejaky uchyl?"

Samozrejme to ted zavadim do extremu, mozna tak vubec neuvazuje...
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Květen 2007, 16:55:56 »

Mno já právě doufám že si mě z té školy pamatuje, kdyby vůbec nevěděla o koho jde tak sem v pr*** Úsměv
Zaznamenáno
Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 24. Květen 2007, 17:31:23 »

To s tou kytkou je hodne dobrej napad....vim, ze to bude znit hodne detinsky, ale co tak koupit nejaky pekny kytky, k tomu dat vzkaz, zazvonit a nechat je prededverma? Hmm? Jako aspon mas jistotu, ze kytky dorazily v poradku a aspon si u toho i zasportujes  Šťastný
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Květen 2007, 17:48:22 »

 Smějící se No jo, dát to tam osobně je dobrej nápad. Jdu se podívat po nějakym květinářství Úsměv Jenom si ještě říkám jesli nepokazí tu romantiku, když na vzkazu nechám telenní číslo...
Zaznamenáno
Knight



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 31


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 24. Květen 2007, 18:17:02 »

No tak jen telefonni cislo ne, to by myslim asi ani neodepsala....Neco peknyho ji napsat, k tomu pekny kytky a myslim, ze kdyz nakonec vzkazu to cislo napises, kazde se ze zvedavosti ozve, protoze tohle kluci opravdu kazdej den nedelaji a to je pro tebe plus Úsměv
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Květen 2007, 18:52:48 »

Pochopitelně že i něco jinýho, právě přemýšlím co.... Úsměv
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Květen 2007, 19:25:49 »

Držim palce, páč nastoupit takhle navostro k ní domu, to chce hodně velkou odvahu...
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Květen 2007, 19:37:09 »

žeby dokonce navostro?  Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Květen 2007, 19:38:59 »

To s tou kytkou zní fakt dobře.  Super!
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Květen 2007, 19:45:04 »

jj, taky se mi to zalíbilo, právě vymýšlím dopis, jinak už mám takovej kratší verš, kterej dám jen tak mimochodem na konec, kritizujte  Provokatér

S nadlidskou krásou,
andělskou tváří,
staň se mou spásou
v měsíční záři.

Myslíte že to tam můžu dát?
 

Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Květen 2007, 20:00:33 »

jeje, ty seš odvážnej Úsměv

já jsem asi absolutní neromantickej suchar, ale kytky a básničky na mě neplatěj, spíš naopak... na mě by zabralo, kdyby si na mě sehnal číslo a zavolal mi- nechci tě strašit, ale máš jistotu, že to ta holka vezme dobře? možná to je moc velký gesto, takový jako moc vážný.. jeje, já mám asi problém  Smějící se

držim palce
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Květen 2007, 20:07:22 »

Jo, to je otázka. Jestli se pak nelekne, že to myslíš moc vážně.

Nicméně básničku bych tam nedával. Spíš něco jako "Viděl jsem tě ve školi a hrozně se mi zalíbilo, jak se směješ. Rád bych si tvůj úsměv vychutnal u šálku dobré kávy - pokud máš zájem, moje číslo je xxxxxxxxx" nebo něco podobného. Mě osobně se zdají básničky patetické.
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Květen 2007, 20:09:26 »

 Smějící se nechci tě od toho zrazovat ale když sem byl malej udělal jsem to samý... :lol:zkončilo to tak že sem k tomu nedal ani vzkaz jen kytku a maminka slečny měla co vysvětlovat... Smějící se Smějící se Smějící se asi by bylo lepší to číslo a pokecat nejdřív normálně třeba po icq nebo mobilu,ale mluvim jen za sebe a je možný že opravdu zaujmeš.... Mrkající
Zaznamenáno

Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Květen 2007, 20:12:36 »

takže fakt myslíte že lepší bude prostě si na ni sehnat telefon a "pokecat si"? Nebude to vypadat poněkud srabsky? že sem se nezmohl na nic jiného než na ten telefon? Asi si hodím korunou Úsměv
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Květen 2007, 20:15:21 »

nebo můžeš zkusit zjisti jestli nemá nějakej oblíbenej klub kam ráda chodí a tam na ní náhodou natrefit... nevim ale ten nápad s kytkou mě přijde moc... Úsměv
Zaznamenáno

Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Květen 2007, 20:15:37 »

škoda, že se sem nepřidala ještě nějaká holka, že bys měl víc názorů, ale mně by pozvání po telefonu připadalo asi lepší, kytka za dveřma je sice úžasnej nápad, ale musel bys spoléhat, že se ozve;
když zavoláš, můžeš si to třeba napsat, měnit u toho barvy a bejt vůbec celej nervózní a celkem nic nehrozí  Úsměv
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Květen 2007, 20:17:25 »

s klubem jsem to zkoušel, nepotkal sem ji tam a ještě mám pár modřin ale to je delší historie  Smějící se
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 24. Květen 2007, 20:44:23 »

Lidi, když nad tím tam přemýšlím, já mám vlastně velkej problém - já se s holkama prostě neumím jen tak nenuceně bavit o blbostech, teda s těma o který mám zájem. Já jim dokážu říct třeba, že je ta nejrkásnejší holka kterou jsem, kdy potkal, ale nedokážu jen tak nezávazně začít rozhovor jakoby o nic nešlo... To je taky důvod proč jsem neudělal něco ve škole, páč já bych dokázal jedině tohle a přidat pozvání, jenže kamarádi mi to rozmuvili, že je to divný ji nekam zvát, když ji vůbec neznám....  Kroutící očima
Zaznamenáno
Maeglin

Karma: 1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 24. Květen 2007, 21:04:01 »

i když mám pindíka tak souhlasím s Marti, že kytka s básní by asi nevyzněly nejlíp a tu holku spíš polekaly, být tebou, tak bych zkusil sehnat si to číslo a napsat nejakou sms, ale ne hned ji nekam zvat, kdyz ani nevi, kdo jsi Mrkající
Zaznamenáno

Věk : 17
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Květen 2007, 21:09:06 »

Ja myslim, ze kytka je super  Mrkající Basen bych tam nepsal, ale nejaka hezka sluvka, treba i aby z toho mohla pochopit, kdo vlastne ses, na konec klidne i to telefonni cislo...myslim, ze by to melo zabrat lip nez telefonat  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 24. Květen 2007, 21:15:24 »

Pozvat holku i když ji neznáš není žádný problém; několikrát jsem to udělal a pokud je ta holka slušná, neměl by to být vůbec problém. Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS