Mám jít k ní domů?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Květen 2024, 03:26:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám jít k ní domů?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Mám jít k ní domů?  (Přečteno 28127 krát)
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 24. Květen 2007, 21:17:27 »

Nebo k ty kytce nepsat cislo, ale na konec dodat: "...jestli jsi zvedava, kdo jsem, cekam za rohem"  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 24. Květen 2007, 21:31:13 »

Taky bych se pridal k variante s kytkou. Dokazes, ze ses chlap, kterej si je schopen jit za svym a nic ho nezastavi... Provokatér
Basen asi fakt moc, s tim bych spis pockal az ji budes potom ziskavat...
S tim cekanim za rohem; taky me to napadlo jako dobrej napad, ale pak jsem si zase rekl, jestli by nebylo divny, kdyz uz jsem kousek od ni, tak proc jsem to nepredal osobne. Přemýšlím
Zapaklita situace, kazdopadne nezavidim.Smutný
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 24. Květen 2007, 21:40:33 »

No, tak pro to mam jednoduchy vysvetleni...ono precejen se kytky davaji k nejake prilezitosti a ne divce, kterou neznas, to je trochu divny. Takhle to muzes jen jako zajimavy pozvani na rande (oproti telefonatu, smsce, ICQ, ...) a holka to muze jedine ocenit.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 24. Květen 2007, 21:52:49 »

To je taky pravda. Originalita je uzasna vec!
A jak vyresit 'predani'? Zazvonit, polozit zmizet?
Co kdyz nebude doma?! Dobre si pro cekani za rohem zvolit nejake misto, odkud bude na ty dvere alespon trochu videt, ale presto budes daleko. Navic videt primarni reakci je vzdy neocenitelne!!
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 24. Květen 2007, 21:57:09 »

S tim uz bohuzel moc dobre neporadime...nevime podrobnosti...napriklad, jak to vypada u ni pred domem...chi
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 24. Květen 2007, 22:26:54 »

Ja som dal dvom dievcatam kyticu a nikdy to nedopadlo dobre. Raz ma ta baba skoro zabila a potom sa so mnou dlho nerozpravala a druhy krat sice kyticu prijala, aj jej to spravilo radost, ale nikam to neviedlo. Ja by som kyticu nedaval a basnicku uz vobec nie. Vlastna skusenost.
Mozno, keby to este bola len kytica s cakanim za rohom, no porozmyslal by som. Dievcata a celkovo ludia su od prirody zvedavi, som si isty, ze by sa isla pozriet, keby si jej nechal listok.
Ja by som tam surovo zaklopal na jej dvere s tym, ze sa pozname zo skoly, som ten a ten, ze je celkom sympaticka a ci nechce ist na chvilu von. Jeden moj kamos toto urobil, otvorila to jej mama, to dievca nebolo doma, tak si na nu vypytal aspon telefonne cislo a mama mu ho aj dala. Potom si vsak nasiel inu Úsměv
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 24. Květen 2007, 22:40:19 »

Mno abych pravdu řekl tak ted už fakt nevím co udělám  Otázka . Původně jsem si právě říkal že varianta s kytkou jí dá najevo že nejsem nějakej tuctovej balík, ale teď teda nevim. Já jí to prostě chci nějak narovinu říct a hotovo, ne kecat o kravinách a mít divnej pocit, že ona stejně ví o co mi jde, jenom se to snažím neuměle skrývat. Ale jak se zdá holky asi jednání takle narovinu rády moc nemají co?  Podivený
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 24. Květen 2007, 22:48:14 »

Kdyz chces jednat narovinu, tak tak proste jednej.
Vyber vhodnou dobu, seber se, dojdi, zazvon, pockej.
"Ahoj, ja jsem ten a ten, pamatujes, ze skoly? Mrzelo me, ze te tam ted uz nemuzu vidat, tak jsem si rikal..."
Jednej jak stari samurajove. Vsechno zavisi na jednom okamziku. Bud zemru, nebo zvitezim! Provokatér
Rozhodnost!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 24. Květen 2007, 22:48:28 »

No, moje poznamky k tomu:
1) ne kytici jak z prett woman, ale jednu kytku. Třeba:

2) Basnicku, proc ne, jestli jeaspon trosku romanticka Úsměv Ale mozna ne tolik vazne. Spis neco vtipneho bych volil.
Na kavicku,
za basnicku?
Nezasla bys?
Ozvi se mi 906 11 90 50 Úsměv
(pripadne to s tim cekanim za rohem. A nebo pokud chces risknout tak napis: "Cekam na tebe v patek v 18,00 v kavarne na namesti, budu mit zlutou salu. ")
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 25. Květen 2007, 06:34:11 »

Jj, kytici urcite ne. Jen jednu kytku.

Nebo pokud fakt chces, jdi na to rovnou. Zalezi jen na tobe...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 25. Květen 2007, 12:53:23 »

Tak jednaj na rovinu. To bude asi najlepsie. Ono ani tak nezalezi na tom, co povies, ale ako to povies a hlavne aky ma z teba pocit. Bud sam sebou, trochu si ver, uvolni sa, zhlboka dychaj. Hlavne sa nesustred len na to jedno, nevykladaj vsetko usilie a zober si to tak, ze o nic nejde. Ju nezmenis, jedineho, koho mozes zmenit si ty. Takze este raz, uvolni sa a urob to tak, aby mala z toho dobry pocit.
Zaznamenáno
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 25. Květen 2007, 13:42:51 »

Nebo kup ruzi a cekej az vyleze z domu ze jdes nahodne okolo a zastav ji ze jsi dostal kosem a nemas tu kytku komu dat a ze ona je strasne pekna at si ji veme ze ji bude sluset:).....Šťastný pak to nejak okecej a nekam ji pozvi
Zaznamenáno
Maeglin

Karma: 1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 25. Květen 2007, 14:28:13 »

Nebo kup ruzi a cekej az vyleze z domu ze jdes nahodne okolo a zastav ji ze jsi dostal kosem a nemas tu kytku komu dat a ze ona je strasne pekna at si ji veme ze ji bude sluset:).....Šťastný pak to nejak okecej a nekam ji pozvi
tohle bych rozhodně nezkoušel, to potom bude mít pocit, že je až druhá a že když mu to nevyšlo u jedné, že jde hned za druhou ...
Zaznamenáno

Věk : 17
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 25. Květen 2007, 17:47:56 »

A co takle 10 kytek ktery bude postupně sbírat až se dostane za ten roh kde na ni budu čekat  Smějící se
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 25. Květen 2007, 18:03:50 »

Me osobne by to po trech kytkach prestalo bavit Šťastný
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 25. Květen 2007, 18:37:05 »

Ja bych misto vymysleni krkolomnych napadu proste koupil jednu ruzi, zazvonil, predal ruzi k tomu pridal usmev a zeptal se, jestli by takova sympaticka slecna nezasla na kafe a hotovo.
Zaznamenáno

Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 25. Květen 2007, 19:06:16 »

Myslíte že je fakt lepší jenom jedna kytka? Jasně že velká kytice se stužkama, celofánem atd to fakt ne, ale třeba 10 růží svázaných decentní mašličkou? (Já sem strašnej maximalista  Smějící se)
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 25. Květen 2007, 19:46:40 »

Myslíte že je fakt lepší jenom jedna kytka? Jasně že velká kytice se stužkama, celofánem atd to fakt ne, ale třeba 10 růží svázaných decentní mašličkou? (Já sem strašnej maximalista  Smějící se)

A co takhle jedna ruze pri pozvani a pri pripadne domluvene schuzce tech deset ruzi? (co maji vlastne vseci s tema ruzema, vzdyt gerbery a tulipany nebo i jine kvetiny jsou preci take pekne...)
Maximalismus neni spatna vec, ale nic se nema prehanet Úsměv
Hlavne tu nesed a nemudruj, ale uz konecne neco udelej :-D
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 25. Květen 2007, 21:07:19 »

Ma prijde ruze takova zavazna. Jakoze s ni rovnou chces chodit.

Ja bych volil nejakou kytku, takovou spis pro radost. A URCITE jen jednu. Muzes bejt maximalista, ale velka gesta spis odradi. A castecne by to mohlo vypadat jako, ze si ji chces koupit. Cim vic ruzi tim vic ji "nutis"... IMO.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 25. Květen 2007, 22:13:41 »

Hmm.... asi máš pravdu, možná by nebyl špatnej třeba tulipán. Horší však je ta technická stránka, co když nebude doma nebo co když si nějaké jedné kytky na podlaze ani nevšimne  Smutný Zlomyslnej kolemjdoucí si je třeba vezme nebo co já vim, někdo na ni šlápne Úsměv Nemáte nějaké nápady jak tomu předejít pls?
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 25. Květen 2007, 22:21:37 »

Hmm.... asi máš pravdu, možná by nebyl špatnej třeba tulipán. Horší však je ta technická stránka, co když nebude doma nebo co když si nějaké jedné kytky na podlaze ani nevšimne  Smutný Zlomyslnej kolemjdoucí si je třeba vezme nebo co já vim, někdo na ni šlápne Úsměv Nemáte nějaké nápady jak tomu předejít pls?

Tomu druhemu predejdes tim, ze ji to predas osobne s pozvanim. Tomu prvnimu predejit nejspis nejde, ale jdi na to s odvahou a razne, odvaznemu stesti preje...
Zaznamenáno

dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 26. Květen 2007, 07:45:30 »

A co takle 10 kytek ktery bude postupně sbírat až se dostane za ten roh kde na ni budu čekat  Smějící se


bych si myslela, že jsi psychopat...jedna stačí
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 26. Květen 2007, 13:26:14 »

To snad ne... Nevěřim, co to tady řešíte. Vážne, to snad neni možný. I takovej balič jako Lee se toho účastní Šokovaný.

Frischi, nechci machrovat, před maturitou jsem na tom byl s holkama mizerně(v mým případě 0, nic), ale měl si nějakou, abysme měli jasno?

Nevymejšlej chujoviny, pokud nejsi šoumen (jakože asi, jinak by ses neptal), tak se to vyprdni a sežeň si číslo. Než dojde na schůzku tak lov holky na ulici, jak píše Qark, ať si zlepšíš sebevědomí a trochu se otrkáš. Žádný výhovorky! Styď se

A budu k tobě tvrdej, myslim, že nemáš moc šancí, podle toho, co tu vidim. Ale nenech se tim odradit! Naopak, nakopni se a dělej se sebou něco. Rozhodně neřeš takový nesmysly, jako kolik a jakejch kytek... Projel jsem to

Co myslíš? S kým bude holka chodit-s tím, kdo 100let na fórech na netu vymýšlí JAKOU kytku jí dá, JAK jí předá, popř. kolik těch kytek bude, A NEBO s někým, s kým jí je dobře, rozumí si s nim, je vtipnej, sám sebou...
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 26. Květen 2007, 14:40:31 »

Mno, před maturitou tady má ona, já sem ve druháku, aby bylo jasno. A upřímě moc zkušeností nemám, proč bych to tajil... Jenomže vím že mám 1 šanci a tak přemýšlím jak jí nejlíp využít abych si pak nemusel vyčítat, že jsem mohl udělat něco lepšího místo telefonu  Kroutící očima . Samo že Qarkovi rady sou skvělý a nažím se podle nich řídit, ale to že člověka ostatní vnímají tak, jak na sebe nahlíží on sám, jsem věděl už dávno a já sám sebe vidím (věř nebo ne) jako člověka kterej se holkám líbí, jakkoliv to zní možná namyšleně a rozhodně se nebojím říct holce že se mi líbí, ale zatím sem nenarazil na takovou, která by mě tak moc oslovila, proto to řeším a ptám se. Jednoduše asi takle, ve škole jsem moc příležitostí neměl a pár sem jich přiznávám taky promarnil, tak se ptám co ted. Ve škole už ji nepotkám. Tefelon, to je tuctové a nudné.

« Poslední změna: 26. Květen 2007, 14:51:59 od Frish » Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 26. Květen 2007, 15:36:37 »

Mno, před maturitou tady má ona, já sem ve druháku, aby bylo jasno. A upřímě moc zkušeností nemám, proč bych to tajil... Jenomže vím že mám 1 šanci a tak přemýšlím jak jí nejlíp využít abych si pak nemusel vyčítat, že jsem mohl udělat něco lepšího místo telefonu  Kroutící očima . Samo že Qarkovi rady sou skvělý a nažím se podle nich řídit, ale to že člověka ostatní vnímají tak, jak na sebe nahlíží on sám, jsem věděl už dávno a já sám sebe vidím (věř nebo ne) jako člověka kterej se holkám líbí, jakkoliv to zní možná namyšleně a rozhodně se nebojím říct holce že se mi líbí, ale zatím sem nenarazil na takovou, která by mě tak moc oslovila, proto to řeším a ptám se. Jednoduše asi takle, ve škole jsem moc příležitostí neměl a pár sem jich přiznávám taky promarnil, tak se ptám co ted. Ve škole už ji nepotkám. Tefelon, to je tuctové a nudné.



Je to tuctové a nudné ale naprosto normální... Zatímco ta kytky mi přijde zbytečně riskantní, to by tě fakt musela baštit. Prosím tě vykašli se na klišé typu "je to riskantní ale jdu do toho!!!". Holky nemaj rády, když je někdo uhání kytkama, když se jim snaží vetřít těmahle trikama jak z romantickýho filmu. Na druhou stranu, jestli si teda věříš (po pravdě mi přijde, že zas tak ne, ale třeba je pravda jiná-soudím jen podle tohohle topicu), víš o sobě, že jsi extrovert, dokážeš lidi pobavit a tak, tak to zkus přes tuhle odlehčenou, humornou stránku. Jednu kytku a nazdar. K tomu samozřejmě úsměv a pro slečnu moc příjemná konvezace. Žádný pugety a k nim dlouhý vyznání.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS