Mám jít k ní domů?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 04:14:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám jít k ní domů?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Mám jít k ní domů?  (Přečteno 28073 krát)
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 26. Květen 2007, 21:11:57 »

Hmmm, jako je pravda, že já s tím moc zkušeností zatím nemám Smutný . Ale příjde mi, že když jí napíšu, tak budu jeden z těch balíků, kteří měli možnost ji oslovit osobně, neudělali to a pak si schnání přes kamaráda číslo a píšou SMS. Možná to vidím zkresleně, ale podle mě takového kluka holka hned odepíše  Smutný

Btw co bys jí teda napsal? "Ahoj, já jsem ten a ten, jsi moc hezká holka a chtěl bych tě pozvat na kafe."?

To přece může udělat úplně každej  Podivený
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 26. Květen 2007, 21:42:00 »

To mas pravdu ze muze, ale nikdo to neudelal. Budes prvni, kdo k tomu sebral odvahu, je to jen o pristupu... Úsměv
Zaznamenáno

Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 26. Květen 2007, 22:25:45 »

To přece není o odvaze, ukaž mi kluka kterej o holku opravdu stojí a neudělá nic... To by byl přece sám proti sobě. Já bych ten mobil klidně hned chytil a napsal, jenomže pokud tohle neklapne tak si budu říkat, tamto by určitě klaplo  Smějící se Kdybych měl 2 pokusy tak vyzkouším oboje. Odvahu potřebuje někdo kdo riskuje, já přece mám 1 pokus a nevyužít ho tak sem největší vůl pod sluncem  Vykřičník

Každopádně už mě to tlachání nebaví, já si prostě hodím korunou  Kroutící očima
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 26. Květen 2007, 22:43:32 »

To přece není o odvaze, ukaž mi kluka kterej o holku opravdu stojí a neudělá nic... To by byl přece sám proti sobě. Já bych ten mobil klidně hned chytil a napsal, jenomže pokud tohle neklapne tak si budu říkat, tamto by určitě klaplo  Smějící se Kdybych měl 2 pokusy tak vyzkouším oboje. Odvahu potřebuje někdo kdo riskuje, já přece mám 1 pokus a nevyužít ho tak sem největší vůl pod sluncem  Vykřičník

Každopádně už mě to tlachání nebaví, já si prostě hodím korunou  Kroutící očima

Ja myslim, ze by ses docela divil, kolik je lidi, co se boji holku i oslovit, natoz ji nekam pozvat. Kazdopadne delas dobre, ze uz te nebavi tlachat, proste jdi a udelej to prvni co te napadne, zhusta to byva to nejlepsi, co muzes udelat.
Zaznamenáno

Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 27. Květen 2007, 04:23:21 »

Jo...rozhodne uz neco udelej a moc to nekoumej. Ja sem pred nedavnem stal pred jednim dost zasadnim rozhodovanim a bylo mi jasny, ze se musim proste nejak rozhodnout a ze tak jako tak budu svyho rozhodnuti litovat, takze sem si proste rek: hej, uz neco udelej, ale pak si hlavne nerikej, ze to, cos neudelal by bylo urcite lepsi...udelal si prece to nejlepsi.

Takze moje rada bude stejna...pro neco se rozhodni, treba i tim hozeni korunou, ale pak si nevycitej, zes to udelal spatne. Vyber si jednu cestu a vydej veskery usili na jeji realizovani, nez na zbytecny premejsleni o nerealizaci ty cesty druhy.  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 27. Květen 2007, 10:14:14 »

Samurajske prislovi: "Ucin rozhodnuti do sedmi nadechu."
Primarni spontani napad byva nejlepsi...
Zaznamenáno
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 27. Květen 2007, 21:41:34 »

ACH JO! Smutný Sem spoléhal, že jeden kámoš její číslo bude na 100% mít a on ho nemá, lol, tak myslím že bylo rozhodnuto za mě!

Já se na to vykašlu, už jsem si říkal že napíšu a kašlu na to. Zjistil jsem že jezdit za ní 20 kiláků se mi moc nechce Šťastný , ale už sem si slíbil, že tuhle  holku nenechám jen tak odejít. I odmítnutí je lepší než pocit, že jsem nic neudělal takže co... Jdu se jí natvrdo zeptat. Tak mi všichni popřejte GL, pohřeb bude co nevidět  Smějící se
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 27. Květen 2007, 21:45:04 »

Hlavne tam nechod uz predem pripraveny na odmitnuti, nebo se ti to vazne stane. Proste bud svuj, chovej se prirozene a bud to vyjde nebo ne, to uz neni na tobe, ale na te slecne. Kazdopadne ti preju hodne stesti, pohrebni kvetiny ti pripadne poslu PM  S jazykem
Zaznamenáno

Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 27. Květen 2007, 21:50:22 »

ACH JO! Smutný Sem spoléhal, že jeden kámoš její číslo bude na 100% mít a on ho nemá, lol, tak myslím že bylo rozhodnuto za mě!

Já se na to vykašlu, už jsem si říkal že napíšu a kašlu na to. Zjistil jsem že jezdit za ní 20 kiláků se mi moc nechce Šťastný , ale už sem si slíbil, že tuhle  holku nenechám jen tak odejít. I odmítnutí je lepší než pocit, že jsem nic neudělal takže co... Jdu se jí natvrdo zeptat. Tak mi všichni popřejte GL, pohřeb bude co nevidět  Smějící se

Tak se hlavně těším na výsledek. Jinak osobně bych ti poradil jí někde odchytit, chodit za ní domů mi přijde možná trochu invaze za určitou hranicí... Nevim... I kdybys měl čekat před barákem...
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS