Mám šanci?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 12:12:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám šanci?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Mám šanci?  (Přečteno 15377 krát)
Solid.Sn
Host
« kdy: 02. Září 2006, 21:25:54 »

Jak podle vas poznam, ze holka vubec zajem ma? Ono je jasny ze je to u kazde je jinak, ale nejake vase postrehy.. atp. by mi pomohly diky;)
Zaznamenáno
dexx
Host
« Odpověď #1 kdy: 02. Září 2006, 21:57:22 »

mno pokud neumíš číst lidem myšlenky tak nezbývá nic jiného, než projevit k dotyčné náklonnost a dál se řídit podle toho jak se projeví..a nenech se zahnat do kouta..ale to se snad nestane..hodně zdaru!!!
Zaznamenáno
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Září 2006, 22:02:22 »

A přemýšlel jsi někdy nad tím, že ten zájem můžeš udělat? Máš vše ve svých rukou, viz. poslední qarkův článek  Mrkající
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Září 2006, 15:17:57 »

Ty se v první řadě musíš snažit ten zájem vzbudit...a poté teprve přemýšlet zda zájem má, či ne. Teda, pokuď jsi se o to už nepokoušel.. Mrkající
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 03. Září 2006, 16:51:26 »

kdyz ho ma jde to snadneji, ale kdyz ho nema bude to slozitejsi
potom musis v ni ten zajem vyvolat jak uz tu nekteri psali a maji pravdu.
ten zajem muzes vyvolat tak ze treba ty budes mit zajem ale pozor aby to neprerostlo v otravovani!  Smějící se
gl hf
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
MystiQ



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Září 2006, 12:56:22 »

Spoznas to podla jej reakcii a tak. napr. ci sa na teba usmieva, ci ta vnima, ci s tebou komunikuje a zas ako. Musis mat cit na vnimanie takychto signalov
Zaznamenáno
Solid.Sn
Host
« Odpověď #6 kdy: 06. Září 2006, 15:53:38 »

No takhle, na konci sk. roku sem ji pozval do kina, ona sla a byla i celkem rada... Vsechno probehlo v pohode, pak jsem ji asi po trech dnech volal (uz byly prazdniny), jestli by nechtela zase nekam zajit. Ona napred rekla ze nema moc casu (brigada, dovolena) a ze mi da vedet, za bude cas mit. Jenze kredit nema, tak ze da vedet od kamosu. No ale cekal sem marne... pres prazdniny jsem ji volal asi tak co druhy tyden a tak nejak to furt nevychazelo, byla na dovolene, mela brigady a podobne. Myslite ze kdyz si neudelala cas ani jeden den o prazdninach, ze zajem ma? Smutný Mozna za to muzu trochu i ja protoze to s holkama moc neumim a taky zrovna nebydlime blizko, ale to neni zase takovej problem... Jo a jeste v tom poslednim telefonatu jsem se ji zeptal jestli teda jit nechce, nebo fakt nema cas, ona rekla ze fakt nema cas, ze nerekla ze nechce, ale zda se mi to divny. Diky za vase odpovedi.
Zaznamenáno
PachezZ



Karma: 0
Místo: Někd u Třeboně
Příspěvků: 43


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 06. Září 2006, 15:56:02 »

imhoi nechce, sry ale nektery holky to neumej rict narovinu
Zaznamenáno

quot;Cítim bezprávie, prečo on hej, prečo ten hej, prečo ty hej a prečo ja nie."
Solid.Sn
Host
« Odpověď #8 kdy: 06. Září 2006, 16:01:02 »

No zase nechapu proc teda poprve sla ...
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 06. Září 2006, 19:28:00 »

Citace: "Solid.Sn"
No zase nechapu proc teda poprve sla ...

proste si to rozmyslela holky uz jsou takovy tak co resis S jazykem
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Září 2006, 21:50:18 »

No popravde, kdyz me lovi nejaka slecna o kterou taky nemam zajem a jeste si na me sezene od nekoho cislo na ufona, tak taky rikam, ze nemam cas. Proste na to nemam, rict ji natvrdo do oci, ze nemam zajem. Kdyby to fakt nemohla pochopit a porad se snazila, tak bych ji to alespon nejak zkusil naznacit, ale je to holt tezke.

Tak si z toho udelej zaver sam.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Tomi



Karma: -1
Místo: Cadca(Sk)
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Září 2006, 17:56:50 »

Uz davnejsie som pozval jednu kocku na rande,ona suhlasila a dohodli sme si ze sa stretneme hned po skole v jednej restauracii.Ona koncila skor tak mi povedala ze ma tam uz pocka.Ja som bol cely nateseny a ponahlal som sa rovno zoskoly zanou.Az doteraz to bolo OK.No ale ked som prisiel do tej restauracie cakala ma tam ale aj s kamaratkou.Nakoniec to dopadlo OK ale aj tak to nechapem.

Ako si vysvetlujete toto jej spravanie?Ze by bola tak hanbliva alebo sa ma bala,moznoze sa citila neista???-fakt neviem
Zaznamenáno
josher

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Září 2006, 18:27:08 »

tak to ci sa bala alebo hanbila vie asi len ona a ta jej kamoska a tazko to takto zistit.
Chapem ze ti asi bolo blbo sa to drzo opytat ale tak mal si na to ist dookola Šťastný a povedat jej ze ty si si mohol doniest kamarata... vsetko by jej doslo a povedala by ti  preco ju zavolala
Zaznamenáno
Tomi



Karma: -1
Místo: Cadca(Sk)
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Září 2006, 20:05:30 »

Citace: "josher"
tak to ci sa bala alebo hanbila vie asi len ona a ta jej kamoska a tazko to takto zistit.
Chapem ze ti asi bolo blbo sa to drzo opytat ale tak mal si na to ist dookola Šťastný a povedat jej ze ty si si mohol doniest kamarata... vsetko by jej doslo a povedala by ti  preco ju zavolala


Tak to ma nenapadlo.Mozno nabuduce.Ale aj tak neviem co tym sledovala sak niekdo skuseny v zenskom mysleni by mi mohol povedat ako rozmyslaju-to je tazka otazka ze Šťastný
Zaznamenáno
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Září 2006, 20:13:02 »

Pro mě je to jednoznačné. je fixovaná na svou kamarádku, vedle ní se cítí sebevědomě, naopak se bojí být sama s tebou. Často jsem to poznal, když jsem třeba telefonoval s holkou která tam měla kamarádku a pak, když byla sama to bylo samé "hmm" "őőő"... Podruhé už třeba příjde sama  S jazykem
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
kull

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Září 2006, 11:28:51 »

Citace: "LordAli"
No popravde, kdyz me lovi nejaka slecna o kterou taky nemam zajem a jeste si na me sezene od nekoho cislo na ufona, tak taky rikam, ze nemam cas. Proste na to nemam, rict ji natvrdo do oci, ze nemam zajem. Kdyby to fakt nemohla pochopit a porad se snazila, tak bych ji to alespon nejak zkusil naznacit, ale je to holt tezke.

Tak si z toho udelej zaver sam.


nevim jak ostatni, ale ja budu 1000x radsi, kdyz mi to reknes natvrdo. takhle mi holcina dala cislo, tak ji volam a ona, ze nema cas a ze az bude mit, tak mi brnkne. nebrnkla a ja to znovu nezkousel. nemelo to podle me smysl. ale nechapu, ze mi to cislo vubec davala...
Zaznamenáno
kull

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 08. Září 2006, 11:35:07 »

Citace: "Solid.Sn"
Jak podle vas poznam, ze holka vubec zajem ma? Ono je jasny ze je to u kazde je jinak, ale nejake vase postrehy.. atp. by mi pomohly diky;)


byval bych ti kdysi rek, ze kdyz po sobe pokukujete a usmeje se, ze to mas v kapse. ale bohuzel nemusi to tak byt. jsem holcinu takhle pozval na rande, po pro me naprosto zrejmych signalech viz. vyse, a ona na to, ze vyrazit nekam muzem, ale jako ze chodit spolu to urcite ne a ze jako nekoho ma. v ty dobe nemela, respektive to byla cerstva znamost... musim rict, ze jsem si tenkrat fakt nebyl nicim vic jistej, nez ze me chce, tak to pro me potom byla docela rana.
Zaznamenáno
Solid.Sn
Host
« Odpověď #17 kdy: 10. Září 2006, 10:29:56 »

Citace: "LordAli"
No popravde, kdyz me lovi nejaka slecna o kterou taky nemam zajem a jeste si na me sezene od nekoho cislo na ufona, tak taky rikam, ze nemam cas. Proste na to nemam, rict ji natvrdo do oci, ze nemam zajem. Kdyby to fakt nemohla pochopit a porad se snazila, tak bych ji to alespon nejak zkusil naznacit, ale je to holt tezke.

Tak si z toho udelej zaver sam.


Ja sem se ji primo zeptal, jestli fakt nema cas, nebo proste nechce. Ona odpovedela ze nerekla ze nechce, ze ted ma malo casu, ale vzdacky mi rekla ze treba behem 14-ti dnu by to slo, ale ... zase to neslo Velmi smutný ... tak nevim. Ja ji chvilku necham... i kdyz to fakt nemuzu vydrzet, a po urcite dobe se ji zeptam zase, snad uz to nejak vyjde no.
Zaznamenáno
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 11. Září 2006, 16:25:44 »

milosrdná lež ...
Zaznamenáno
Solid.Sn
Host
« Odpověď #19 kdy: 20. Září 2006, 17:25:45 »

Citace: "lampamekvak"
milosrdná lež ...


Lez to nebyla, my sme si o tom promluvili a ona mne vysvetlila jak to bylo, a je fakt ze cas nemela, byla hodne dlouho pryc a jeste se mi za to hezky omluvila  Mrkající . Jde o to ze na konci prazdnin zacla chodit s jednim klukem. Ted nevim jestli to ma cenu zkusit jeste nejak, kdyz sme spolu uz byly na rande a ona potom zacla chodit s nim... Pritom nam to celkem vyslo, i kdyz se "nic nestalo". Mysliste ze bych to jeste nejak zkusit mel, i presto ze s nim zacla chodit? Pripadne jak? Diky moc za odpovědi.
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. Září 2006, 19:06:47 »

Citace: "Solid.Sn"
Citace: "lampamekvak"
milosrdná lež ...


Lez to nebyla, my sme si o tom promluvili a ona mne vysvetlila jak to bylo, a je fakt ze cas nemela, byla hodne dlouho pryc a jeste se mi za to hezky omluvila  Mrkající . Jde o to ze na konci prazdnin zacla chodit s jednim klukem. Ted nevim jestli to ma cenu zkusit jeste nejak, kdyz sme spolu uz byly na rande a ona potom zacla chodit s nim... Pritom nam to celkem vyslo, i kdyz se "nic nestalo". Mysliste ze bych to jeste nejak zkusit mel, i presto ze s nim zacla chodit? Pripadne jak? Diky moc za odpovědi.


Ja bych neztracel cas a poohlidl se jinde...takhle si cely prazdniny promarnil a nic... ono se nekdy vyplati pockat ale taky se neda cekat vecne  Mrkající
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS