Mám vědět co chci. Co to je?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 14:04:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám vědět co chci. Co to je?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Mám vědět co chci. Co to je?  (Přečteno 17935 krát)
manazz

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 28. Duben 2007, 22:55:41 »

Velice často u žen slýchám, že chcou chlapa "co ví co chce" (je to pro ně jedna z vlastností ideálního muže). Možná je to základní neznalost, ale co mám vlastně chtít?

Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Duben 2007, 00:07:48 »

Vevdet ceho chces v zivote dosahnout.
Vedet jakou holku chces.
Vedet co nemas rad.
Vedet proc delas kterou koli vec.

Ted prevedeno na odpoved na tvou otazku - Mel bys chtit:
holku s vlastnim nazorem
dobrou praci, ktera te bude bavit
mit vlastni nazor
v budoucnu neceho dosahnout
mit cil

OT: Vetsinou to znamena, pokud ti to rekne, ze te od zacatku nechtela. Šťastný Castecne to taky muze znamenat, ze ji mas jasne rict, ze ji chces a vlastne ti je jedno, jestli ona chce tebe. Ona je tvuj cil. Nic vic te nezajima.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Duben 2007, 09:26:54 »

heh...je zvláštní, že jsem tohle od dvou svých bývalých taky slyšela..."Rozcházím se s tebou, pže nevíš co chceš." Taky jsem moc nevěděla, co tím myslí a co mám jako chtít...no, možná v tom už je ten problém, jakmile ti řekne někdo, že nevíš co chceš, tak tím, že o tom začneš přemýšlet, vlastně zjistíš, že to fakt nevíš... Smějící se ber to tak, že čím častěji ti to někdo bude říkat, tím usilovněji nad tím budeš přemýšlet a ve finále to možná nakonec zjistíš...píšu možná, pže někteří lidi v tom nemají jasno i v hodně pokročilým věku  Úsměv
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Duben 2007, 11:47:55 »

Ja sem ji to sice nikdy nerekl, ale moje byvala byla zarny priklad.

Mela kamose, kterej ji porad pomahal a zlepsoval ji naladu a tak... no, jenze samozrejmne to nedelal uplne nezistne. Šťastný A kdyz se ji vznal z toho co k ni citi, tak byla docela na vetvi. (Ja sem to cekal a rikal sem ji to, ze to tak dopadne, ze to urcite nedela za dobre slovo, ale ona ne Šťastný ) No a pak to bylo ve stylu jakoze nechce nikomu ublizovat. Jinymi slovy: me - kluka ktereho miluje (nebo by aspon mela, kdyz spolu chodime) odsunula na uroven  nekoho, kdo se o ni zajima. A jeho povysila na neco vic nez kamarada. Chvili sem to toleroval, ale kdyz sem na ni po nejakem case, kdyz sem mel pocit, ze by si to uz mohla sorvnat v hlave zacal nalehat, tak sem se dockal jen toho, ze nechape proc mmi to jako vadi a tak Úsměv Ze nechce ani jednomu z nas ublizit (cimz me de-facto degradovala na jeho uroven). Nakonec to dopadlo tak, ze rekla, ze nechce nikomu z nas ublizit (opet) a nechala mne Úsměv Šťastný Takze s tim ublizovanim se ji to moc nepovedlo Smutný Tak tohle vydim jako priklad "nevedet co chces" Úsměv A to nepocitam beznou komunikaci: Pujdem Tam a nebo Tam? Nevim, me je to jedno. (takze sem to vzdycky musel rozhodnout ja) nebo Chces tohle nebo tamto? Ja nevim... me je to asi jedno.

Kdyby vedela co chce, tak by si hned na zacatku jasne vybrala koho z nas chce (navic jestli sem to spravne pochopil, tak jeho nechtela, jen mu nechtela ublizit).

Ted sem si vzpomel na pekny citat z Podzim v New Yorku: "V lásce buď on přijde o ní, nebo ona o něho. Nic mezi tím neexistuje. " Podle toho by se holky měli řídit. Není žádný napůl rozchod, nebo napůl láska, nebo napůl vztah, neni.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Duben 2007, 12:24:33 »

no, tak já nevím...jeden můj ex po mě taky vždycky vyžadoval, ať rozhodnu, co budeme dělat n. kam půjdeme a když jsem dala nějakej návrh, tak mi řekl, že ne, že tam nepůjdeme ať navrhnu něco jinýho...vždycky to dopadlo tak, že každej musel dát do placu tak 5 návrhů a z toho se vybírali ty nejvíc přijatelný...ve finále nám to občas trvalo, než jsme se pro něco rozhodli ,klidně i víc jak hodinu...tak a kdo tady nevěděl, co chce?
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Duben 2007, 12:42:37 »

Šťastný No, tak asi ste na tom byli oba stejne. Ale kdyz jeden rozhoduje a druhy se podrizuje, tak ten co rozhoduje, ma za chvili pocit, ze ten druhy o nic vlastne nestoji a ze ho nejake chozeni nekam nebo delani neceho spis otravuje Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petr
Host
« Odpověď #6 kdy: 29. Duben 2007, 15:45:16 »

Chlapi, v komunikaci z zenskejma je nejlepsi nepouzivat vety tazaci!! Úsměv Verte mi, zni to trochu hloupe ale je to skoro tak. Ja se holek ptam minimalne, proste kdyz me neco napadne tak ji svuj napad navrhnu ("pojd se projit, je hezky", "Nemas chut na vino? Pojd se mnou, rad bych zasel vecer do vinoteky") misto toho abych se zeptal ("co chces delat odpoledne?... nevim... tak neco navrhni ... nevim .... nechces se jit projit? ... nevim, podle toho jak chces ty" :-D) vidite ten rozdil? Proste s holkama se komunikuje tak, ze nejprve neco navrhnete (ne formou otazky, ale formou navrhu) a ona budto souhlasi (mate hned vyhrano) a nebo nesouhlasi. Vetsinou rekne i duvod proc ne, takze svuj navrh trochu upravite a mate znova vyhrano Úsměv Jednoduchy jak facka a usetrite tim spoustu trapeni sobe i ji
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Duben 2007, 17:08:08 »

A neplatí to náhodou i obráceně? Mě by teda někdo, kdo by chodil jen s nějakýma návrhama na to, co dělat a nikdy se nezeptal, co chci dělat já asi štval...Přišlo by mi, že ho nezajímá, co chci dělat já...no, tak asi tak.
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Duben 2007, 22:01:29 »

dextera: pokud má holka vlastní názor tak jo, ale jak vidíš v příspěvkách výše, tak s nějakýma holkama to jinak než formou návrhů fakt nejde...moje holka mi na všechno zásadně říkala: "Ne" ....Půjdeme večer na disco? "Ne!" půjdeme se zítra projít? "Nevím" ...atd...taky že mi to přestalo bavit, a už vím co chci od další holky, aby taky měla zájem, a ne abych všechno já navrhoval a vymýšlel...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Duben 2007, 22:26:13 »

Presne.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
manazz

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Duben 2007, 10:58:36 »

Aha, to je ale pěkně na prd Úsměv

Takže já ji budu hrozně chtít, budu vědět že ji chci, a ona se mnou bude chodit protože vím že ji chci a ne proto že mě má třeba ráda? Takže nakonec ji budu dělat šaška a ona se bude těšit z toho, že má chlapa co ví že ji chce...

Jo, je to trošku s nadsázkou, ale mám v zásadě pravdu?
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Duben 2007, 11:45:51 »

no, nechci tě zklamat, ale ona s tebou nebude chodit proto, pže ty víš, že ji chceš, ale především proto, že to bude vědět ona a bude s tebou chtít být...tak nějak to musíte vědět oba Smějící se
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Duben 2007, 11:50:30 »

dextera: pokud má holka vlastní názor tak jo, ale jak vidíš v příspěvkách výše, tak s nějakýma holkama to jinak než formou návrhů fakt nejde...moje holka mi na všechno zásadně říkala: "Ne" ....Půjdeme večer na disco? "Ne!" půjdeme se zítra projít? "Nevím" ...atd...taky že mi to přestalo bavit, a už vím co chci od další holky, aby taky měla zájem, a ne abych všechno já navrhoval a vymýšlel...

některý holky jsou holt pasívní a čekají, co jim spadne do klína...ale myslím, že to se dá poznat už tak po prvním měsíci...navíc ale vy chlapi nesmíte házet ksichty když holka navrhne něco, co se vám zas až tak nelíbí, to pak taky dost odrazuje od dalšího nevrhování...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 30. Duben 2007, 14:47:17 »

některý holky jsou holt pasívní a čekají, co jim spadne do klína...ale myslím, že to se dá poznat už tak po prvním měsíci...navíc ale vy chlapi nesmíte házet ksichty když holka navrhne něco, co se vám zas až tak nelíbí, to pak taky dost odrazuje od dalšího nevrhování...
Tak tohle neni muj pripad Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rendy



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 15


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 15. Květen 2007, 22:33:56 »

Kdyz uz vim co chci tak vetsinou uz je pozde  Šťastný
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Květen 2007, 14:20:28 »

Kdo z vas tady nevi, co chce?  Super! Ja to vim...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Květen 2007, 15:05:06 »

Holky chtějí kluka který ví co chce, a to značí že chtějí někoho sebevědomého a hlavně rozhodného. Čím méně rozhodná je dívka, tím více rozhodného chlapa hledá.

Petr má pravdu že otázku "co by jsi chtěla dělat", by měla holka slyšet jen opravdu výjimečně jako dárek. Lepší varianta je když aktivity plánuje kluk a případně pokud je hodně galantní tak dá slečně vybrat ze více možností. Nemusí být přitom vůbec sobec. Pokud slečnu zná a komunikuje s ní tak samozřejmě ví, že má ráda například jízdu na kole a divadlo, ale nemusí moc kino. A podle toho může vybírat.

Nerozhodný kluk působí nejistě a holky to vycítí. Pak v nich začne hlodat červíček nedůvěry jak se takový kluk zachová, když přijde nějaký opravdu velký problém. Mají strach že se o něj nemohou opřít, že je slabý a nedokáže se o ně postarat.

To je tedy alespoň můj názor.
Správný chlap si má prostě za svým názorem a rozhodnutím stát, i když je občas špatné. Což ale neznamená že by neměl přiznat chybu a umět říct "promiň".
« Poslední změna: 16. Květen 2007, 15:09:37 od Lasendou » Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Květen 2007, 17:25:08 »

Amen.

Přesně tak- není potřeba, mít vedle sebe nějakýho diktátora, ale je dobrý vidět, že má kluk vlastní názor a že je schopnej i SÁM si nějak zaplnit volnej čas. Připomíná mi to větu z jednoho filmu (když už tu citujeme)- že kdo se nedokáže zabavit sám, nezabaví se ani ve společnosti víc lidí. Tím je všechno řečeno- a "vědět co chci" není jenom o volným čase, ale i o jinejch věcech, ale ty přicházej na řadu až tak v mým a ještěpozdějším věku, takže to až třeba na to bude nějakej konkrétní dotaz  Super!
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Květen 2007, 17:28:52 »

Amen.

Přesně tak- není potřeba, mít vedle sebe nějakýho diktátora, ale je dobrý vidět, že má kluk vlastní názor a že je schopnej i SÁM si nějak zaplnit volnej čas. Připomíná mi to větu z jednoho filmu (když už tu citujeme)- že kdo se nedokáže zabavit sám, nezabaví se ani ve společnosti víc lidí. Tím je všechno řečeno- a "vědět co chci" není jenom o volným čase, ale i o jinejch věcech, ale ty přicházej na řadu až tak v mým a ještěpozdějším věku, takže to až třeba na to bude nějakej konkrétní dotaz  Super!

Já si myslím, že kluk SÁM se vždycky zabavit umí, ale spousta holek ne. A ty čekají až je zabaví kluk. Takže já chci holku, která taky ví co chce!
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 17. Květen 2007, 05:00:08 »


Já si myslím, že kluk SÁM se vždycky zabavit umí, ale spousta holek ne. A ty čekají až je zabaví kluk. Takže já chci holku, která taky ví co chce!

Coz je dano tim, ze kluk ma sebou vzdycky neco na hrani. Holka ne.  Šťastný
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Květen 2007, 10:06:44 »

Coz je dano tim, ze kluk ma sebou vzdycky neco na hrani. Holka ne.  Šťastný

Jestli tím myslíš to, co mě teď napadlo, tak to jsem já nemyslel  Mrkající
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 17. Květen 2007, 14:25:51 »

SEX, DRUGS & ROCK 'N' ROLL  Super!
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Jackxl
*
Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Květen 2007, 16:23:23 »

Amen.

Přesně tak- není potřeba, mít vedle sebe nějakýho diktátora, ale je dobrý vidět, že má kluk vlastní názor a že je schopnej i SÁM si nějak zaplnit volnej čas. Připomíná mi to větu z jednoho filmu (když už tu citujeme)- že kdo se nedokáže zabavit sám, nezabaví se ani ve společnosti víc lidí. Tím je všechno řečeno- a "vědět co chci" není jenom o volným čase, ale i o jinejch věcech, ale ty přicházej na řadu až tak v mým a ještěpozdějším věku, takže to až třeba na to bude nějakej konkrétní dotaz  Super!

Tak to je dobrý,já se spíš zabavím na celý den sám,než když jsem ve společnosti.Jak je to možný?
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Květen 2007, 17:48:36 »

Amen.

Přesně tak- není potřeba, mít vedle sebe nějakýho diktátora, ale je dobrý vidět, že má kluk vlastní názor a že je schopnej i SÁM si nějak zaplnit volnej čas. Připomíná mi to větu z jednoho filmu (když už tu citujeme)- že kdo se nedokáže zabavit sám, nezabaví se ani ve společnosti víc lidí. Tím je všechno řečeno- a "vědět co chci" není jenom o volným čase, ale i o jinejch věcech, ale ty přicházej na řadu až tak v mým a ještěpozdějším věku, takže to až třeba na to bude nějakej konkrétní dotaz  Super!

Tak to je dobrý,já se spíš zabavím na celý den sám,než když jsem ve společnosti.Jak je to možný?
Nápad Možná budeš introvertnější typ a samota ti občas víc vyhovuje. Já to znám, sem na tom stejně.
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 18. Květen 2007, 19:02:14 »

No jo, přes svůj pokročilý věk nemůžu říct že úplně 100pro vím co chci. Spíš se postupně rozšiřuje seznam toho co nechci. Mimo jiný určitě nechci slečnu, která mě bude otravovat s tím, že podle jejího velechytrýho názoru vlastně nevím co chci Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS