maturáky!...lovení

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 06:01:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  maturáky!...lovení
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: maturáky!...lovení  (Přečteno 5653 krát)
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« kdy: 03. Leden 2009, 11:22:00 »

čau!!..začíná doba maturáků...nikdy jsem je moc nenavštěvoval takže nevím moc s jakejma holkama se tam setkám.Ale napadlo mě že by tam právě mohly bejt spíš "normální" holky než většina fiflenek co chodí na diskotéky..kde si myslím balení..pro vážnější vztah nemá moc cenu. Chodíte na maturáky?..balíte tam?...povídejte..
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Leden 2009, 13:46:29 »

chodim, nebalim:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Leden 2009, 17:04:54 »

Poskytnu ti pár svých postřehů z minulého roku.

Úroveň holek na plese záleží na škole, která ten maturák pořádá. Přece jen, s každou školou sympatizujou jiné typy holek... Byl jsem na maturáku stavebky i gymplu. Ples stavebky - spousta z nich byly takový ty úletový holky, který nic neřeší, ale jsou naprosto blbý takže to docela komplikuje balení. Na plese gymplu byla uvolněná atmosféra, seznámil jsem se se spoustou holek a celkově s nima je víc témat k povídání - a když si spolu rozumíte ve víc věcech, balení je pak jednodušší.

Některé party girls co chodí na diskotéky tam taky najdeš, ale jen minimum. A když už, tak tam budou s jejich předem vybranýma klukama a "cizí" lidi si k sobě moc nepustí.

Jestli chceš balit na vážnější vztah, už jsi prošvihnul prodloužené různých tanečních. Tam chodí i holky, které už mají taneční za sebou, ale pořád tam chodí setkat se se svojí třídou ze základky a jsou dost otevřené pro komunikaci i s novýma lidma... Ale plesy jsou taky dobré, jen tam je menší výběr.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Leden 2009, 19:11:04 »

Na maturácích je taková směska...A jak už tu někdo podotkl, dst záleží jaký školy je ten maturák
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
j4c0p
Host
« Odpověď #4 kdy: 03. Leden 2009, 23:14:10 »

na moju stuzkovu , ak myslite pod pojmom ''maturak'' stuzkovu , prislo hafo ludi ktorych som v zivote nevidel.prisli si zakalit a bolo  to dost trapne ,ze tam hopsali a nik ich nepoznal. Šokovaný
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Leden 2009, 23:49:54 »

No my jsme měli soukromou stužkovou a bylo to fain. Jsem ze Zdravky. Šťastný
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
j4c0p
Host
« Odpověď #6 kdy: 03. Leden 2009, 23:51:54 »

zdravotna? tak to je tam muzske pohlavie nedostatkove zbozi  Super!
Zaznamenáno
Talkboy
*


Karma: -11
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Moravskoslezský kraj
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Únor 2009, 15:26:14 »

Pokud se někdo dostanete do Nového Jičína, zajděte si na tamní ples Obchodní akademie. Na celém plese je cirka 10% kluků Šokovaný. Více nezadaných holek v jedné místnosti jsem ještě neviděl! Vřele doporučuji Smějící se.

- Talkboy -
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Únor 2009, 17:11:11 »

V pátek jsem byl na jednom maturáku gymplu, bylo tak opravdu hodně holek, ale nedařilo se mi... byl jsem bez nálady po odpolední solidní hádce s rodiči a bylo to asi na mě znát, i když jsem se sebevíc snažil o opak. Oslovil jsem dost neznámých holek a nic z toho nebylo, často mě i odmítaly na tancování. Maturáky jsou sice dobrý akce, ale věnečky z tanečních jsou pro mě jednoznačně schůdnější cesta. Alespoň se mi potvrdilo pravidlo, že na balení má být člověk v pohodě  Kroutící očima
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Únor 2009, 19:31:58 »

No taky se nemůžu dočkat našeho maturáku  Šťastný ... potřebuju tam pořádně pokročit hned u 4 holek  Úsměv
Jenom nějak nechápu v čem ti přijde schudnější ten věneček před maturiťákem.... jedinej rozdíl mi přijde jen v tom že na maturiťákách jsou o maličko starší lidi, víc se tam chlastá ... jinak mě nic nenapadá
Jo kdybyste někdo hledal winga na čtvrteční maturiťák v HK Božky tak dejte vědět
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Únor 2009, 22:25:26 »

Jenom nějak nechápu v čem ti přijde schudnější ten věneček před maturiťákem....

Třeba v tom, že na věnečku nejsou holky ve skupinkách a často se stává, že někde zůstane jedna stát sama a čeká, kdo jí vezme k tanci... co víc si na začátek přát...  Úsměv
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS