maturitak + epic fail :D

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 11:11:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  maturitak + epic fail :D
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: maturitak + epic fail :D  (Přečteno 6567 krát)
System,



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« kdy: 14. Březen 2010, 17:22:47 »

Zdravim Úsměv
Nedavno jsme meli maturitni ples a uplne vyborne jsem to posral ... k veci
Kamoska ze tridy pritahla jeji kamosku ze zakladky takze jsme meli u stolu novou holku a tak, tak maturitak tak nejak zacal a my )( ja a ta kamaradka ze zakladky kamosky od nas )( jsme na sebe furt tak koukali usmivala se furt na me kamosi mi rikali at to zkusim at si sni zatancuju a tak ... samozrejme jsem se stydel jak dement a nesel jsem za ni i kdyz jsem sni chvili mluvil u stolu usmivali jsme se a tak fakt jste to videli na ocich no... potom prisel osklivej kamos od nas ze tridy vzal ji tancovat no a co si myslite Šťastný Šťastný uz ji mel pak tam na nem sedela u stolu ale nechapu oni se tam libali  a ta holka se na me furt divala usmivala takovejma roztomilejma ocima na nikoho jinyho ani na nej se tak nedivala uplne mi prislo jakoby radsi byla semnou ... kontakt na ni nemam jen facebook jenze ted uz podle me sance ji sbalit neni : aspon jsem se z toho dobre ponaucil --- hned jak vidis sanci ber to, neni co ztratit je to jen zivot a zkusit se musi ( vse ) Úsměv fakt me to nasralo a dost me to mrzi ale uz takovou chybu neudelam --- necekam komentare jak ni nebo tak jen jsem se chtel sverit jak jsem to posral Šťastný S pozdravem Syst,
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Březen 2010, 17:28:47 »

a já ti komentář napíšu:-) není nic snadnějšího než se seznámit s někým novým přes social circle... takže co? posral jsi to!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Březen 2010, 18:33:02 »

Sám ses zeptal, sám sis odpověděl. A mě nezbývá nic jinýho, než s tebou souhlasit. Kdyby ses nestyděl, dopadlo by to líp... Tak aspoň víš, co máš příště, třeba s nějakou jinou slečnou, udělat. Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Březen 2010, 18:35:54 »

tolik "tak" v jednom postu jsem ještě neviděl....
Zaznamenáno

System,



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Březen 2010, 18:43:13 »

Ja vim proste fail :/ aspon mam dokonalou zkusenost pro priste
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Březen 2010, 18:27:17 »

No to si teda kolosální dement a jestli se nepoučíš, tak sem radši už ani nepiš, nebo mě jebne ! Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Březen 2010, 21:29:21 »

O nic jsi v podstatě ani nepřišel. Holku, která je schopna se během chvíle líbat s cizim klukem bych ti ani nedoporučoval. To pouze v případě, že bys s ní provedl něco podobného. Ale vzhledem k tomu, žes neměl odvahu ani na vyzvání k tanci, tak bych to na nějakou vzájemnou líbačku neviděl. Každopádně pro příště si pamatuj jedno z hesel tohoto fora: Míň myslet, víc dělat!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Březen 2010, 23:40:05 »

Holku, která je schopna se během chvíle líbat s cizim klukem bych ti ani nedoporučoval.
Takže myslíš, že když dáš na akci s holkou KC, tak je automaticky pro tebe ta holka k ničemu? Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Březen 2010, 01:06:09 »

musíš bejt trochu jako Howard Wolowitz... jen vidí, že se na něj holka usměje a už za ní běží Úsměv
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Březen 2010, 23:06:30 »

Holku, která je schopna se během chvíle líbat s cizim klukem bych ti ani nedoporučoval.
Takže myslíš, že když dáš na akci s holkou KC, tak je automaticky pro tebe ta holka k ničemu? Šťastný
KC vlastně ani o ničem nesvědčí, protože to si můžeš dát s téměř kteroukoliv svojí kamarádkou. Ale líbání už přesahuje rámec kamarádství a pokud by to mělo být potenciální LTR, tak MC při první interakci je podle mě poněkud brzo a vypovídá to už předem o kvalitě možného vztahu, který bych dle požadavků Systema nedoporučoval.
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Březen 2010, 09:23:39 »

To System: Na to tvym přízpěvku se mi líbí to, že si sám dal otázku, sám sis odpověděl, sám sis zhodnotil situaci a sám ses seřval Šťastný Já si tu připadám zbytečnej Šťastný Šťastný a tenhle přízpěvek je stejně spam Šťastný
Zaznamenáno

life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Březen 2010, 19:11:30 »

Zdravim chlape,
 Je pravda,že si měl něco udělat, jenže to se snadno říká, ale hůř dělá, a jen někdo, kdo je dostatečně sebejistej, tak může chytnout šanci za pačesy...Tu sebejistotu sebereš jen tím, že si se teď neodhodlal a dal příležitost tomu druhému, který toho využil, takže to máš jako upomínku na příště. Tzn. Nic si z toho nedělej, v žádném případě nejsi de*ent!!! A tohle si ani neříkej,ty potřebuješ bejt sebejistej a ne si timhle způsobem tu sebejistotu zakopávat hloub a hloub do země... a ber to jen jako cennou zkušenost pro příště a věř mi, že příště už se ti to nestane a kdyby si se znovu nechtěl odhodlat, tak se nadechni, řekni si něco povzbuzujícího a běž! Zvládneš to  Super! Tak lovu zdar!
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Březen 2010, 19:20:44 »

Za tohle bych si  vytrhal vlasy. Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
System,



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Březen 2010, 21:02:14 »

To System: Na to tvym přízpěvku se mi líbí to, že si sám dal otázku, sám sis odpověděl, sám sis zhodnotil situaci a sám ses seřval Šťastný Já si tu připadám zbytečnej Šťastný Šťastný a tenhle přízpěvek je stejně spam Šťastný

však ano je to pro mě velice cená zkušenost už to nikdy nepodělam Šťastný ale jakože fail je to pěknej ...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Březen 2010, 21:17:32 »

moc to řešíte... já měl failů nepočítaně a co se týká svádění ženských, byl jsem do svých 21 jen lucker, jak já vám závidim, že procitáte už o roky dřív. je pravda, že si teď začínám pekelně užívat života.paráda.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS