Milenka....

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 00:30:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Milenka....
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Milenka....  (Přečteno 7406 krát)
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« kdy: 11. Prosinec 2006, 23:41:05 »

Zacnu necim o sobe, abyste se vzili do me situace... Uz asi 3 roky se snazim sbalit nejakou holku. Za ty 3 roky jsem nemel nic, cemu by se dalo rikat vztah. Trapilo mi to, a tak jsem zacal hledat, kde je problem. Zjistil jsem, ze nemam zadne sebevedomi, tak jsem na tom zacal pracovat, asi za pul roku jsem si konecne zacal verit a nedelalo mi problem komunikovat s holkama...

Nedavno jsem se seznamil s jednou holkou, ktera se mi moc libila. Vim, ze sposta kluku se ji pokouselo sbalit, ale s zadnym nikam nesla a vsechny pozvani odmitala. Rekl jsem si: proc bych se s ni nezkusil seznamit treba ja? To se mi povedlo, prijala moje pozvani na kafe. Choval jsem se sebevedome, prirozene a nemel jsem sebemensi problemy s komunikaci(do te doby jsem to na zadnem rande nedokazal). Zjistil jsem, ze ma pritele a dokonce s nim bydli. Bylo videt, ze se ji libim a jsem ji sympaticky. A tak jsme se znovu setkali, trochu jsme se muchlovali (zadny sex). Pochopil jsem, ze sveho pritele opustit nechce a taky, ze by se semnou rada dale stykala. Bojim se, az dojde na sex, protoze nemam vubec zadne zkusenosti, na ty mam tak akorat vek Šťastný  (19, ji je 21). Ona si urcite mysli, ze na tom tak spatne nejsem. Kdyz jsme se bavili o vztazich, tak se mi povedlo z toho elegantne vybruslit, tim se mi podarilo skryt moji nezkusenost.

Zajimalo by me, co si o tom myslite nebo jestli s tim nekdo mate taky zkusenosti?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Prosinec 2006, 23:55:25 »

pokud se oba shodnete na tom, ze je to nezavazne, proc ne, ale je mi trochu lito jejiho pritele... nejak tim u me ta tvoje slecna moralne ponekud klesla...

ty jsi na tom dobre...za predpokladu, ze se do ni nezamilujes, to bych ti asi nedoporucovala... pokud tohle provede svmu priteli s nimz bydli, tak... na druhou stranu uz jsem slysela i nazory, ze obcas takovy ulet dlouhodobemu vztahu pomuze...

asi si kazdy najde to, co mu vyhovuje...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Prosinec 2006, 00:03:22 »

No, na zauceni dobre... stoupne Ti sebevedomi... ja bych do toho sla
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Prosinec 2006, 00:17:15 »

A nebo naopak klesne- nebudeš vědět jak na ni, neuspokojíš ji...
Proč chceš jít do zadané holky? Nechceš radši svou? Já bych to nedělal!
Zaznamenáno

Life is outside!
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Prosinec 2006, 11:41:37 »

Podle mne je furt lepší zadaná, než žádná. Nikde navíc není psáno, že musíš automaticky přestat koukat po jiných. A jak píše daemoniack, tak na zaučení dobrý. Nemyslím tím jen ten sex, ale i komunikace s holkama celkově. Jen raději pořád počítej s tím, že to je jen takovej srandamač a že to, co dělá tomu svýmu, by klidně dělala i tobě, kdybys byl s ní. Výčitky svědomí vůči jejímu frajerovi mít nemusíš, ona takhle rozdala karty. A jak se tady někde píše: "Když je holka nevěrná, tak je to jen její věc a má k tomu určitě svůj důvod, tak se jí do toho laskavě nes..te"  Šťastný  A to, že v 21 s někým bydlí, to není nic, co by jí nějak zavazovalo. Počítám, že to v jejím věku není poslední ubytování... Držím ti palce  Mrkající
Zaznamenáno
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Prosinec 2006, 20:09:53 »

Dik za vase nazory. Vidim to asi tak jako daemoniack a Quilty. Z toho, co pise Tomassimo, mam taky trochu strach, ale proc to nezkusit? Abych rekl pravdu, tak mi tuten vztah docela vyhovuje-nemam tim co ztratit, kdyz se na me vykasle, tak to horsi nez pred tim nebude...
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Prosinec 2006, 15:04:29 »

Jestli o ni stojíš, tak by se ještě dala zkusit jedna věc: řekni jí, že jí nechceš kazit vztah a že ti tento stav věcí nevyhovuje. Zkus ji přebrat. Jestli se jí líbíš, třeba se CHCE nechat přebrat. kdyby se s tím druhým kvůli tobě rozešla, tak bych být tebou se netrápila úvahami typu "když to udělala jemu, udělá to i mně" a podobně. Viz Qarkův článek o přebírání.
Zaznamenáno
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Prosinec 2006, 20:05:12 »

ale zase když s tebou by měla mít nezávaznej sex, tak k tobě něco musí cítit, takže bud jí to s přítelem moc neklape nebo kouzlo vyšumělo...možná se s ním rozejde...
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS