Mladší holka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:01:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mladší holka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Mladší holka  (Přečteno 15683 krát)
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« kdy: 14. Listopad 2009, 20:52:08 »

Ahoj,
Jak už napovídá název topicu mám problém s mladší holkou. Nejde o nic velkého je to jen takový malý banalní problém.  Na začátku školního roku jsem si všiml jedné holky u nás na gymplu. To že bude mladší jsem tušil už od začátku, ale netušil jsem o kolik. Mě je 18 jí bude okolo 15 ( já jsem ve třeťáku ona je ve kvartě ). Nejde o to že bych nevěděl jak na ní na to už mám zkušeností dost, ani nemám strach z toho jestli ten vztah bude fungovat nebo ne, to je mi tak nějak jedno to ani nemusí být věkem a prostě to neklape ( četl jsem tento topic  http://forum.qark.net/jak-na-chlapy/co-to-znamena/ ). Spíš mám strach z okolí, jestli ze mě udělají úchyla to je mi taky fuk. Spíš mě trapí jak by to vzali její rodiče, je spíše introvertka a pokud by to byl její první vztach nechci, aby ho měla zkažený zákazami od rodičů.

Máte s tím někdo zkušenost? 

Díky
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Listopad 2009, 21:27:12 »

Pokud ji je 15 a tobe 18, tak mi to neprijde divne....a rodicum by podle me taky nemelo. Vzdyt to je podle me ted bezny vekovy rozdil u nactiletych. Ja jsem v 18 zacala chodit s 25let starym, rodice nerekli ani slovo.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Listopad 2009, 21:45:37 »

To není to samé cassies. V 18ti se to bere, jakože ať si děláš (teoreticky) co chceš, když jsi plnoletá Úsměv Ale neřekl bych, že zákazy od rodičů to nějak "zkazí" Šťastný Naopak. Zakázané ovoce nejlépe chutná.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Listopad 2009, 22:58:37 »

Hlavně nezapomeň kondom.











Super!   Mrkající






Teď vážně. Co kdyby ses jim představil? To by imo hodně ocenili, když by viděli, že nejsi nějakej divnej floutek, ale jdeš na to na rovinu a férově....
Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Listopad 2009, 23:02:45 »

Přesně tenhle věkový rozdíl je mezi mnou a mým klukem, a rodiče pokud něco řešili, tak ne věk. A nikdo z nás (něj) úchyla nedělá...
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Listopad 2009, 00:24:43 »

Nevím, mě osobně to přijde trapný. V sedmnácti jsem chodil s šestnáctkou a to už bylo z mýho pohledu dost na hraně. Takže z tohohle důvodu bych musel mít hodně dobrej důvod, abych šel do ještě mladší. Nicméně nepopírám, že s některýma si to představit dokážu, záleží jak je sama vyspělá a jak by se k tomu stavěla. Menší problém to bývá u extrovertek a oblíbených holek, kterým to ještě zvyšuje status, když chodí se starším a oblíbeným nabíječem.

Ale 15letá introvertka IMO na vztah s 18letým buchačem není ta pravá.

Záleží však nejvíc na tom, jak to sám cítíš. Pokud ti ten rozdíl bude nepříjemný, a něco ti nebude sedět, tak to rozhodně nehroť.

Navíc podle mě je blbost řešit, jestli ten vztah bude fungovat, když jsi jí ještě ani nesbalil. To je jako řešit co s vyhranejma penězma, když sis ještě ani nevsadil sportku.

Peace
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Listopad 2009, 15:36:43 »

Díky všem jdu do toho a napíšu vám jak to dopadlo.

Cassie: vím že u náctiletých je to nějak normalní ale nevěděl jsem jestli to nejni moc.  Ale jak už psal Avaranger není to to samé: když čtyřicátník sbalí vysokoškolačku tak to nikomu nebude připadat divné. Spolužačky budou závidět chlapa který to už někam dotáh a je zajištěný. Kolegové v práci budou závidět zase tu mladou kočku.

Avaranger: To mě ani nenapadlo, že bych zákazem mohl stoupnout v ceně.

 Bezradnej: Tak daleko ještě nejsem. A to s tím představením je dobrý nápad snad časem. Myslím že bych je tím uklidnil ( nebo spíš to jak působím/vypadám asexuálně)

Lanalea: Díky to jsem chtěl slyšet.

Paul C.: Už jsem taky chodil s mladšíma holkama a bylo to v pohodě. S některýma 15-ti letýma si to taky představit nedovedu, ale tady s tou jo. Jak jsem psal extrovertka to opravdu není.
P.S: Nejsem zrovna bouchač Úsměv

 
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Listopad 2009, 16:16:48 »

Pokud to není typ holky, která balí co nejstarší kluky, aby se jimi mohla chlubit (v dnešní době hodně oblíbená činnost...  Kroutící očima ), a pokud si spolu rozumíte ... tak věk je to nejmenší, co by vás mělo trápit  Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Listopad 2009, 17:42:54 »

Jenze u nich je to rozdil o 3 roky, u nas byl o 7. Kdyby jeho holka chodila s 22letym, tak je to uz neco, nad cim by se jeji rodice asi zamysleli, takhle je to proste bezne. Aspon podle me.

 btw Otazka: Vypada slecna na 15? Mne dodnes tipuji 16, max 17. Mam pritele, kteremu je 26, vypada starsi a lidi se na nej divne divaji, nez zjisti, kolik mi je Úsměv...a resime to? Ne.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Listopad 2009, 20:01:06 »

Mne dodnes tipuji 16, max 17.
Nechceš přijít v sobotu na sraz? Rád bych to viděl  Šťastný
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Listopad 2009, 21:44:08 »

Jo cassies, přijď. Taky mi občas tipujou 17 Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Listopad 2009, 21:58:17 »

Mně přijde ten věk mezi Edwinem a tou slečnou docela v pohodě. Samozřejmě záleží i jak je na tom slečna mentálně a jaký má rodiče, ale když se jim představí a trochu ho poznají, tak by to nemusel být takový problém  Mrkající
Když to vezmu podle sebe, tak já potřebuju většinou někoho staršího. Nemusí mu hned být třeba 30, ale aspoň tak dva tři roky min. Se stejně starýma klukama mě to moc nebaví..
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Listopad 2009, 23:30:48 »

Všechno jsem nečetl, ale stejně nevím co tu řešíte, vždyt je to triviální věc a pokud to nevadí ani jednomu tak je vše v pořádku. Pokud to někomu jinému vadit bude tak si může kopnout třeba do stěny ale nezmění to. Navíc já se bavím spíše s těmi mladšími a i když měl někdo nějaké připomínky tak sem to pomíjel nemá smysl kazit si mysl hloupostí. Úsměv
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Listopad 2009, 03:01:57 »

Ja bych se podelil jen o jednu vec. Vekovy rozdil je smerem nahoru je vzdycky vetsi. Osmnactiltemu prijde patnacka jako mlada ale v pohode, jenze pro patnacku je tech osmnact hrozne moc a daleko. Tekze kdyz by se melo prejit v neco vic nez platonicky obdiv, dost mozna ze strachu ucukne. Mel bys v prvni rade zjsitit, co na to vlastne ona.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Listopad 2009, 21:58:37 »

Mně přijde ten věk mezi Edwinem a tou slečnou docela v pohodě. Samozřejmě záleží i jak je na tom slečna mentálně a jaký má rodiče, ale když se jim představí a trochu ho poznají, tak by to nemusel být takový problém  Mrkající
Když to vezmu podle sebe, tak já potřebuju většinou někoho staršího. Nemusí mu hned být třeba 30, ale aspoň tak dva tři roky min. Se stejně starýma klukama mě to moc nebaví..
S mladsim klukem, nebo stejne starym jsem nikdy nic nemela, nepritahovali me mentalne. Se starsim o 2 roky jo, ale casem to taky uz neslo. Vyhovujici partner je zatim porad o 3 a vic. Takze naprosty souhlas  Mrkající
Zaznamenáno
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Listopad 2009, 02:51:41 »

Já bych si dovolil dodat to, že znám hodně holek, co v 16 chodili i s 21letým. Jako takto, když to oběma vyhovuje, proč ne. Sami víme, že některé holky můžou být v 16-17 letech rozumnější než nějaké pipky ve 20. S oběma případy jsem se setkal. Takže bych to nehrotil, podle mě není někde předepsané, jaký věkový rozdíl už je moc a jaký ne, každému vyhovuje něco jiného a to, co si myslí okolí ti může být někde.... Já bych určitě neměl problém chodit s o tři roky mladší holkou, spíš si na stejně starou nebo starší ani nevěřím, mám pocit že holky v 21 se poohlíží spíš o nějakém pětadvacetiletem....
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 17. Listopad 2009, 22:59:52 »

Já znám jednu, která když jí bylo 13 tak ve třídě roznášela novinky jako, že chodila s 20 letym a ten ji prej jen a jen slušně řečeno sexuálně využíval. Ale že na to ráda vzpomíná Úsměv


Jinak já si myslim že mladší holky většinou chtěj starší kluky a mi méně zkušení chlapci hledáme nějaký starší holky, aby nás zaučili Úsměv
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 18. Listopad 2009, 07:30:17 »

Mně přijde ten věk mezi Edwinem a tou slečnou docela v pohodě. Samozřejmě záleží i jak je na tom slečna mentálně a jaký má rodiče, ale když se jim představí a trochu ho poznají, tak by to nemusel být takový problém  Mrkající
Když to vezmu podle sebe, tak já potřebuju většinou někoho staršího. Nemusí mu hned být třeba 30, ale aspoň tak dva tři roky min. Se stejně starýma klukama mě to moc nebaví..
S mladsim klukem, nebo stejne starym jsem nikdy nic nemela, nepritahovali me mentalne. Se starsim o 2 roky jo, ale casem to taky uz neslo. Vyhovujici partner je zatim porad o 3 a vic. Takze naprosty souhlas  Mrkající

To by mě docela zajímalo, proč to tak vlastně chodí Úsměv Co vás holky láká na starším klukovi? ... Přece jestli mu je 21 nebo 25 je už docela jedno ne?  Otázka
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Listopad 2009, 14:17:08 »

Buchy: No asi to neni jedno Super! Urcite ale jsou i stejne stari, se kteryma bych si rozumela, ale bohuzel jsem na nikoho nikdy nenarazila. Mladsi nebo stejne stari na me pusobi spis ustrasene, nejsou si jisti sami sebou a podobne.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Listopad 2009, 19:51:36 »

Proto tu je pickup, aby nám ukázal jak se těchto nejistot zbavit Mrkající

Zaznamenáno

Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Listopad 2009, 05:40:01 »

To by mě docela zajímalo, proč to tak vlastně chodí Úsměv Co vás holky láká na starším klukovi? ... Přece jestli mu je 21 nebo 25 je už docela jedno ne?  Otázka

Protoze holky dospivaji tak o 2 az 3 roky rychleji.
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Listopad 2009, 11:33:56 »

To se říká, ale mě to tak moc nepříjde...
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Listopad 2009, 11:50:22 »

Nedívej se na svůj ročník, ale spíše na ty mladší.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 21. Listopad 2009, 12:40:39 »

rua: Dospívání nemá nic společného s psychickou stabilitou (jen pro upřesnění)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 26. Listopad 2009, 15:21:34 »

Díky za osvětlení  Úsměv. Ale jestli se bavíme o dospívání jako dospívání, tak třeba v těch 20 už by měli být na konci dospívání jak holky, tak kluci tudíž je blbost říct, že holky chtějí starší kluky protože dřív dospívají...Ale možná mám pod slovem dospívání jiný pojem než někdo jiný  Úsměv.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS