Moja laska sa nedokaze spravit...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
13. Květen 2024, 09:45:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Moja laska sa nedokaze spravit...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Moja laska sa nedokaze spravit...  (Přečteno 17544 krát)
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« kdy: 03. Říjen 2008, 12:15:04 »

Mam to s nou tazke. Ma 20 a som prvy, co s nou vobec, ale vobec nieco mal. este sa ani nebozkavala predtym : Smějící se Smějící se Co uz, je to moje zlato. Trapi ma, ze este nemala orgazmus a to uz som sa snazil vela krat Smutný Ani raz sa s nou nehrala. Mam jej dat za povinnost, aby trenovala kazdy den pol hodiny?  Smějící se Stve ma to, lebo jej orgazmus je aj trochu mojim, ved to poznate... Je tu nejake vychodisko? lebo ja uz fuckt neviem Smutný
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Říjen 2008, 12:22:02 »

  :wink:Hlavně nechtěj hned všechno najednou. Dej tomu čas. Nauč se SPRÁVNĚ stimulovat G-spot, a uvidíš něco, cos ještě nikdy předtím u holky neviděl  Provokatér
Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Říjen 2008, 12:29:00 »

sme spolu skoro rok. a mozno to nie je take jednoduche, ako si myslis... skusal som toho dost... a dopadlo to uz kadejako... nie vzdy najlepsie, ale nechcem stratit takeho skveleho cloveka kvoli postelnym zalezitostiam. skor naopak, to je to jedine, co tomu vztahu chyba. no uznajte. poziadali by ste take dievca o ruku? najprv treba toto vyriesit Úsměv mozno je to moja zivotna skuska, lebo ja ju fuckt lubim. a je to s nou velmi tazke, co sa tohto tyka.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Říjen 2008, 16:49:27 »

rok a porad jste na to neprisli?  Šokovaný a slecna si sama se sebou hrat nechce? bylo by to asi nejrychlejsi, aby sama zjistila, co ji bere... pokud ma fakt velke zabrany, mozna je to i na sexuologa...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Říjen 2008, 15:04:40 »

Neexistuje univerzální způsob, jak u ženy dosáhnout orgasmu.
Statistika hovoří, že pouze třetina žen je schopna dosáhnout orgasmu při vaginálním sexu, což o něčem taky vypovídá.  Je to dost možná způsobeno distribucí nervových zakončení pod pokožkou, je to pravděpodobně zcela individuální. Další věcí je, že některá zakončení nemusí být aktivována před spuštěním jiných. Chce to pomalý postup, přitom vnímat a zkoušet si uvědomovat, co se přítelkyni líbí či ne - změna hloubky a rychlosti dechu, změna srdeční frekvence, pocení, rozšířené zornice, nepatrné stahování svalů... Je toho dost, přeji hodně štěstí, i když úspěch není zaručen.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Říjen 2008, 15:20:22 »

na sexusu je teďko zrovna článek na toto téma
http://www.sexus.cz/clanek/1346-zeny-a-orgasmus-1-dil-co-orgasmus-ovlivnuje-a-jak-ho-rozpoznat.html
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Říjen 2008, 15:34:51 »

no slečna neví, jak funguje, takže to je pak těžké....Je to nejspíš tím, že se stydí.....Ne, žeby se styděla sama před sebou, ale ten pocit, že něco takového dělá....Zní to možná zvláštně, ale myslím, že to zažilo hodně holek (já taky).
Myslím, že se o tom musíte více bavit, řešit to z více úhlů, ty se musíš taky více snažit a ona si to musí občas dělat sama Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Říjen 2008, 15:47:38 »

Na rozzlobených mužích bylo před časem video, kde bylo předvedeno, jak udělat ženu prstama... nemůžu sem hodit link, protože je to starý video, tak na jeho shlídnutí musíte bejt na RM registrovaní... no ale narážím na to, co píše Kiruy a to že neexistuje univerzální způsob... měl jsem možnost tuhle konkrétní metodu z toho videa vyzkoušet už celkem dostkrát a fungovalo to zatim na každou holku... takže možná existuje univerzální způsob dejme tomu na 70% žen...
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Říjen 2008, 19:29:14 »

mě by spíš zajímalo.. jasně, neni univerzál kterym uděláš každou, jenže je univerzál, kterej, jak zmínil D9, platí na 70% žen. A já se ptám, je nějaká věc, která naopak neplatí na těch 70% žen? prostě něco, čeho se rozhodně vyvarovat při práci prstama a ústy?...
Zaznamenáno
xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Říjen 2008, 02:34:59 »

Na rozzlobených mužích bylo před časem video, kde bylo předvedeno, jak udělat ženu prstama...
Trvalo mi to, než jsem našel vhodné videa, ale přeci. Super!
Myslíš toto?**EDITOVÁNO**Toto video mám celé, v porovnání s tímto kraťoučkým úryvkem, je to nářez, co a jak po i předtím. Samozřejmě to není jen o dráždění prsty, tomu musí následovat spoustu věcí, stimulací dalších bodů na celém těle, atd...
Tady je podrobný návod jak přesně s prsty http://www.youtube.com/watch?v=plhN_oRAjuM

Doporučuju začít studovat tantru, zkus cvičit svůj suchý orgasmus. Pro nevěřivce, opravdu to jde! Trénoval jsem to několik měsíců, ale teď vím, že když nechci ejakulovat, tak prostě neejakuluji. Partnerka ať se naučí pracovat s PC svaly. Může tím dopomoci sobě i tobě. Zažiješ něco neuvěřitelného, pokud to opravdu umí. Všechno je jen otázkou vytrvalosti, píle, sebekázně! Garantuji ti, že pokud sebe i partnerku naučíš věci co zde píši. Tak se tvoje předchozí sexuální zkušenosti stanou téměř bezcené.

« Poslední změna: 05. Říjen 2008, 14:46:00 od LordAli » Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Říjen 2008, 09:53:21 »

jo, to je to video
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Říjen 2008, 19:58:13 »

Nějak z úvodních příspěvků nechápu, jestli to vadí hlavně tobě nebo té holce. Ať už tak nebo tak, když jsi říkal, že ji lubis, tak urcite neni duvod se rozchazet neboť to vypadá, že ti to s ní zrovna dvakrát nesedí.
Co se rozvinutého tématu týče, mám jediný komentář: zkoušet a zkoušet Úsměv
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Říjen 2008, 11:13:41 »

Ved som napisal, ze ona si to nerobila a ani asi nema v plane. ja si myslim, ze ked ma dievca averziu, tak jej ani svetena voda nepomoze. a ked uz to skusate tolko vela krat, tak mate pocit, ze vsetko je na jedno kopyto. skratka si myslim, ze musi chciet najprv ona. bude to aj tym, aky je ona typ cloveka... pomaly mam ale aj ja depku, ci som v pohode. zacinam mat pocit, ze aby som v tom s nou mohol pokracovat,tak si musim overit svoje kvality. ci to nie je nahodou mnou... znie to hovadsky... ja viem. nemienim to robit, iba premyslam... myslim, ale ze predosle dievcata boli spokojne, aj ked nenasytne, ale vzdy lepsie, ako teraz... jaj baby... co kto s vami spravil? kto alebo co za to moze? prilis caste pozeranie televizie? vychova? zivotosprava? inflacia? ja? ona? postel? vzduch? konstalacia hviezd? ja uz neviem. skusal som toho tolko... neviem, ci mi patri takto sa marne snazit, ked s inou by to bolo uplne o niecom inom. a myslim, ze iste suvislosti u nej s jej beznym, mimosexualnym spravanim je tam vydiet, aspon viem, coho sa v buducnosti stranit... keby to bolo iba o tom sexe, ale vravim, musela by sa zmenit cela. lebo toto je len dosledok jej povahy. Podivený
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
p@lo
Host
« Odpověď #13 kdy: 06. Říjen 2008, 11:16:09 »

mozno je jednou z tych 5-6% zien, ktore orgazmus nikdy nedosiahnu:-)
Zaznamenáno
xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Říjen 2008, 12:55:39 »

mozno je jednou z tych 5-6% zien, ktore orgazmus nikdy nedosiahnu:-)
toto je samozřejmně blbost, každá žena může dosáhnout orgasmu, jen neví jak  Mrkající
Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
p@lo
Host
« Odpověď #15 kdy: 06. Říjen 2008, 13:50:09 »

to samozrejme blbost nie je Mrkající staci si len precitat clanok hore

"Nicméně asi 5-6% žen zůstává trvale celoživotně neschopných dosáhnout orgasmu jakýmkoliv způsobem."
« Poslední změna: 06. Říjen 2008, 14:06:18 od p@lo » Zaznamenáno
xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Říjen 2008, 21:57:43 »

tak to jsem měl kliku asi jen na tech 94-95%  Vykřičník Osobne tomu vubec neverim, vsude se pise spoustu blbin  Šokovaný Nápad Překvapený
Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
p@lo
Host
« Odpověď #17 kdy: 08. Říjen 2008, 11:30:49 »

nikto nepovedal, ze tomu mas verit. pise to ale osoba s dlhorocnou praxou Mrkající
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09. Říjen 2008, 10:37:52 »

ak sa tu mienite hadat o faktoch, tak si na to kludne zalozte temu a mozno vam tam aj niekto prispeje a dakujem, ze tu moju znehodnocujete. mat tak plusovu karmu... (mozte tie prispevky vymazat)
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Říjen 2008, 10:40:30 »

Rozpraval som sa z kamaratkou a ta ma rovnaky problem so sebou a vravela, ze najtazsi je ten prvy ograzmus dosiahnut, vraj potom je to hned o niecom inom. ona ho ale zazila v sprche, tak mi vravi, ze co sa sebauspokojenia tyka, viac sa vraj tesi na sprchu, ako na priatela  Smějící se
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 14. Říjen 2008, 01:46:12 »

Radof., ty mi mluvíš z duše. Přesně tohle zažívám.
* ostatní holky neměli problém
* půl rok a furt nic moc
* trošku se bojim, že to je povahou
* dělám co můžu
* je to její prakticky jediná vada na kráse

A stejně jako tebe, i mě to trápí. Vlastně nevim proč. Říká, že je to OK, že je spokojená a tak... Smutný Ale já začínám pozorovat, že MĚ to už tolik nebaví, jako dřív. A to bude možná ten problém trochu - protože to je přece HROZNÝ Šťastný Snažil sem se co to šlo a rozhodně sem byl ještě trpělivější než dříve. S předchozíma známostma to bylo tak nějak v pohodě. Nejdřív dost tragédie, pak sem zjistil co a jak a za 2,3 měsíce sem to "uměl". A teď sem za půl roku nepřišel na spolehlivý způsob, jak jí "nažhavit". Občas vyjímky byly, to jo, ale to na druhou stranu to bylo v tu chvíli úplně jëdno, co sem dělal...

A pokud to doteď není jasné, nemluvím ani tak o orgasmu, jako o takovém tom "užívání", prostě stav uvolnění, ten, kdy je skoro jedno, jestli někdo něco uslyší, je jedno jestli mě praští loktem, ... prostě neovládání se...

Hernajs, jak moc mě to štve, to je... grr Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Říjen 2008, 11:53:01 »

Veru, to nastve... niekedy uz sa len tak nastrci a necha ma, nech sa ukojim. si pripadam ako uchyl... niekedy ma aj ona chut, ale to je raz za uhorsky rok a aj tak hotovy byvam len ja... a samozrejme, ze je to povahou.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 15. Říjen 2008, 13:05:22 »

A pokud to doteď není jasné, nemluvím ani tak o orgasmu, jako o takovém tom "užívání", prostě stav uvolnění, ten, kdy je skoro jedno, jestli někdo něco uslyší, je jedno jestli mě praští loktem, ... prostě neovládání se...
...mluvíš asi o Euphorii ne ? Úsměv ... ten pocit je hodně dobrý ... dokonce, si myslím, že když se ten pocit dostaví, tak to znázorňuje tu správnou "cestu" Úsměv ... od Euphorie to k orgasmu podle mě nemá daleko ... v tomto stavu taky člověk hodně ukazuje, co má rád a co rád dělá a takové ... takže když do toho tu holku přivedeš, myslím, že by se měla "odhalit"... "prozradit" ...  Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 15. Říjen 2008, 13:58:44 »

Buchy: Díky za přednášku. Jenže problém tkví v tom jak jí tam dostat Úsměv

Radofun: Myslíš, že může bejt problém na naší straně? Jako já si to moc neumim představit, protože s oběma předchozíma slečnama nebyl problém. Škoda, že monny nějak víc nerozvedla tu svojí myšlenku s tím, že se stydí.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 16. Říjen 2008, 06:45:15 »

Ja si myslim, ze nie sme "ti pravi". maybe... to je jedina vec, co mi napadne. ale ja viem, kto sa pri mne spravi. Šťastný
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS