Mokré trenky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 00:51:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mokré trenky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Mokré trenky  (Přečteno 19045 krát)
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« kdy: 17. Září 2008, 12:37:23 »

Zdravím,

jen abych vás lehce uvedl do děje, mám přítelkyni, se kterou je mi moc fajn, rozumíme si a navíc je to dračice  Provokatér, jsme spolu sice jen pár dní, ale hodně jsme se znali už z dřívějška, takže parádní začátek vztahu. Včera jsme byli u ní doma a mazlili jsme se víc než hodinu a já jsem pak zjistil, že mám mokrý trenky, což mě trochu rozhodilo (ne že bych na ní chtěl hupsnout hned první večer co jsme byli pořádně spolu, ale proto že se trochu bojím, abych pak byl ještě "schopen něco předvést"  Šťastný ) Na nic nechvátám, všechno má svůj čas. Partnerka má podle meho odhadu ještě docela málo zkušeností (i když nějaký tam jsou, to vidět je).
 Možná je to tím, že jsem delší dobu neměl přítelkyni (tzn. že to mazlení na mě mělo o hodně silnější vliv než normálně)  Přemýšlím Co si o tom myslíte?
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Září 2008, 13:15:49 »

Sám bych to měl stejně, možná je to taky tim, že jsem holku (vlastně nikdy, ne jen dlouho) neměl.... a až si zvykneš na to mazlení, určitě se to zlepší, někdo ti to tady snad potvrdí.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Září 2008, 13:56:36 »

Mno ... ale ne u všech je problémem, že se udělají moc brzo (třeba už při mazlení)... ten, kdo neměl holku, fakt nemůže říct, jak bude na první mazlení atd reágovat. Já si taky myslel, že budu hned ... že se mě dotkne na dobrém místě nebo použije jen na chvilku ruku a už budu ... ale opak je pravdou - ještě se jí ani nepovedlo mě udělat ...a to není nezkušená ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Září 2008, 14:07:23 »

Drake: Lucky boy Mrkající Máš dračici xD Ne, vážně. Jestli máš problém, tak se udělej sám, třeba den ráno, než přijde. Vydržíš pak dýl. Jestli ne, tak to neřeš. Tečka.
Buchy: No, tka si vzpomeň podle čeho se řídíš, když to děláš ty té holce. Podle toho jak dýchá, jak zatíná svaly atp. A teĎ se zamysli, jestli to děláš, nebo jestli se stydíš dávat najevo, jak se ti to líbí.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Září 2008, 15:56:48 »

Časem budeš zkušenější a vydržíš dýl ... možná je něco na tom, že jsi dlouho neměl holku....
Ava: Já se nebojím a nestydím dávat najevo, že se mi to líbí ... ale asi jsem tak moc nadrženej, až tak moc... a to vzrušení je pro mě až tak silný, až tak moc ... že mě to v podstatě nevzrušuje :-D ...ale neřeším to ... dávám jí najevo, že to nedává za vinu jí a ona to bere v pohodě
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Září 2008, 17:59:42 »

Ava: vždyt snad neexistuje horší a nepříjemnější pocit než nadrženost, když se nemůžeš udělat... resp. bejt nadrženej a vzrušenej a nemoct si na něj ani šáhnout
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Září 2008, 18:21:08 »

Já sem měl problém se udělat do doby, než sem zjistil, jak udělat (nebo spíš jakože "rozdělat") jí. Neumim si sex moc užívat sám. Hrozně mě to nudí Šťastný Možná to bude podobné Mrkající
D9: celé to má tři osy: nadrženost, vzrušení a uvolnění Úsměv A když nespolupracuje jedna, tak to ty dvě neutahnou Smutný Můžeš bejt nadrženej a vzrušenej a jak se neuvolníš a nedostaneš do nálady tak je to k prdu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Září 2008, 23:22:36 »

Lucky boy Mrkající Máš dračici xD Ne, vážně. Jestli máš problém, tak se udělej sám, třeba den ráno, než přijde. Vydržíš pak dýl. Jestli ne, tak to neřeš. Tečka.

Ještě budeš závidět  Šťastný  ne, dělám si srandu  Úsměv vyzkouším, uvidím...  snad to nebude nic vážnýho a bude to jen tim že jsem byl delší dobu bez ženský  Mrkající
Jinak si myslím, že když něco nefunguje tak je potřeba o tom s partnerkou mluvit aby pak nedošlo ke zbytečným potížím  Mrkající
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Benik
Host
« Odpověď #8 kdy: 18. Září 2008, 23:18:29 »

Zase taková ptákovina, já jsem byl ze svojí první slečny mokrý i po líbání se v parku na lavičce. Bych řekl že toto je u mladého kluka, který dlouho nemá holku docela normální.
Zaznamenáno
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 19. Září 2008, 12:27:09 »

Zase taková ptákovina, já jsem byl ze svojí první slečny mokrý i po líbání se v parku na lavičce. Bych řekl že toto je u mladého kluka, který dlouho nemá holku docela normální.

JJ souhlasím. Taky jsem to tak měl.
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Září 2008, 13:12:07 »

Ve stáří budeme mít úplně opačný problém, takže buďme rádi, že nám to teďka funguje Úsměv  Mrkající  Šťastný
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Září 2008, 15:05:38 »

Souhlasim s davem... Bud za to rad, ono se to podda uvidis.
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Září 2008, 15:43:19 »

Zase taková ptákovina, já jsem byl ze svojí první slečny mokrý i po líbání se v parku na lavičce. Bych řekl že toto je u mladého kluka, který dlouho nemá holku docela normální.

Jen tak mimochodem - není to moje první slečna   Mrkající Super! Smějící se
No jinak, už to neni tak hrozný  Úsměv
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
j4c0p
Host
« Odpověď #13 kdy: 20. Září 2008, 14:58:54 »

....
No jinak, už to neni tak hrozný  Úsměv
to bude tym ze uz starnes  Super! uz sa blizi to , co sa povedalo o veku vyzsie Šťastný
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 21. Září 2008, 09:52:10 »

Hoši tak včera jsem tomu dal kourunu. Byli jsme na jedný fajn akci a když jsme se vrátili, tak po mně skočila  Úsměv takže to šlo jako na drátkách, jenže... když mělo přijít k tomu tak jsem zjistil, že je kámoš jaksi jiného názoru... Kroutící očima a bylo hotovo. Doslova. Ona se ale přesto snažila mě ještě dostat do "schopného" stavu ale nepovedlo se...  jsem lama no  Šťastný  Tak jsem aspoň "obšťastnil" jí, když už nic jinýho.  Kroutící očima  Andílek
 Musim uznat že mi slušně kleslo sebevědomí (jako asi každýmu v týhle situaci).

Každopádně důležitý pro mě je, že mi řekla, že jí to nevadí a že mě miluje i tak...  Úsměv takže bude ještě příležitostí dost  Úsměv

EDIT:
a dneska ráno mi přišla zpráva: "Promin za tu noc, je to moje vina, jsem drevo, ze jsem te nedokazala poradne vzrusit Smutný ale to vsechno dozenem, slibuju!"
co dodat - PILOVAT PILOVAT A PILOVAT  Smějící se
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Září 2008, 10:30:41 »

Tak a ted máš stejnej problém jako já  Šťastný ... až ho vyřešíš, jeslti ho vyřešíš dřív než já, tak dej vědět, kudy vedla cesta Úsměv  Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. Září 2008, 10:45:23 »

Tak a ted máš stejnej problém jako já  Šťastný ... až ho vyřešíš, jeslti ho vyřešíš dřív než já, tak dej vědět, kudy vedla cesta Úsměv  Mrkající

Dostatek spánku, vyvážená strava a pokud možní nekonzumovat příliš alkoholu. A samozřejmě nekouřit a nebrat drogy
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Září 2008, 11:36:29 »

Ale aspon vies, ze ta ta slecna ma naozaj rada.
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Září 2008, 11:56:27 »

Dostatek spánku, vyvážená strava a pokud možní nekonzumovat příliš alkoholu. A samozřejmě nekouřit a nebrat drogy

Jím dobře, piju s Mírou, nekouřím, neberu drogy ale málo spím! to bude možná ono...
Takže se budu snažit chodit teď pár dní dřív spát a pak se uvidí  Úsměv
Každopádně díky moc za tip!

Ale aspon vies, ze ta ta slecna ma naozaj rada.

Něco na tom bude  Mrkající
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Září 2008, 12:37:23 »

Jím dobře, piju s Mírou, nekouřím, neberu drogy ale málo spím! to bude možná ono...
Takže se budu snažit chodit teď pár dní dřív spát a pak se uvidí  Úsměv

To by mohlo být ono. Aspoň u mě to tak je, když jsem unavený, jde to blbě
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
p@lo
Host
« Odpověď #20 kdy: 21. Září 2008, 13:50:31 »

ja to vidim skor na psychicky problem
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Září 2008, 15:34:35 »

Já taky. A BTW: s alkoholem v krvi to jde, ale neni to nic moc. Včera sem měl vodku, absint a 3 piva a potom to šlo ztuha (i když šlo), ale bylo spíš než "10minut užívání" takové "10 minut čekání na grandiózní konec" Šťastný (ten konec byl asi tak dobrý, protože alkohol povoluje svalové napětí, nebo nevim)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Září 2008, 17:22:30 »

ja to vidim skor na psychicky problem

co tím myslíš?
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 21. Září 2008, 17:41:43 »

Jako, že je to nervozitou.

Chtěl tím naznačit, že u zdravého +/- dvacetiletého muže neschopnost erekce v inkriminovaný okamžik (zvláště když jinak se dostavuje hojně) NEBUDE fyziologický problém. (polopatě - když to jindy jde, tak to nebude tím, že blbě jíš)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 21. Září 2008, 18:50:22 »

Jde o to, že mi uslintával už při předehře, takže jsem se de facto udělal a chtít pár minut po udělání další erekci, která bude dostatečná na dokončení, je docela potíž... 
Ta nervozita taky určitě hraje svou roli. Celej problém je v tom, že se vycákám předem (postupně) a když k tomu dojde tak už nemám co nabídnout... takže to chce potrénovat výdrž a to nejspíš bude nejlepší praxí, nebo ne?  Mrkající
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS