Často kladené dotazy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:57:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Často kladené dotazy
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Často kladené dotazy  (Přečteno 21990 krát)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« kdy: 04. Únor 2009, 00:49:17 »

FAQ - Často kladené dotazy

Nemůžu si nevšimnout že v dotazech se stále a dokola opakuje pár dosti obdobných dotazů, ni jsem si nevšiml nieho jako jsou FAQ, tady na foru. Rozhodl jsem se proto že uveřejním souhrnné stanovisko k určitým věcem, doufám že vám to bude nápomocno při úspěšném balení.

  • Vůbec nevím, kde mám začít!
    Začni tím, že si přečteš obecné články na webu. Začít můžeš třeba článkem Jak na ženský, případně další články.

  • Neměl jsem žádnou ženu, bude to holce vadit?
    Vadit by to nemělo, nicméně nechlub se tím

  • Kam mám s hokou vyrazit na rande? Mam jí říct ať něco navrhne?
    Rande veď ty, ty vybírej podnik a navrhuj program.  U výběru podniku dej ovšem pozor aby nebyl neadektvátní. Pokus se odhadnout v jakém by se slečna mohla cítit dobře. Pokud jsi v tobě nepříliš známém prostředí, vyber podnik i za cenu toho že v něm budeš poprvé. Nejprve ale okoukni úroveň. Má-li podnik u vchodu dveřníka, podívej se na něj. Je společensky oblečený nebo má na sobě mikinu s nápisem? To ti může napovědět. Jako místo pro první rande nevol diskotéku - je tam větší šance že ti ji někdo během prvního rande úspěšně přebere. Pro inspiraci kam vyrazit si zkus projít téma Kam s holkama

  • Jak je to s placením, kdo má platit a kdy?
    Na prvním rande by měl platit muž, tím spíše pokud rande inicioval on. Na druhém už se můžete prostřídat. Inspiraci můžeš nalézt také v článku Jak naučit holku, aby za sebe platila

  • Ona je o dost hezčí, nevím jestli na ní mám?
    Pravděpodobně ano. Už jenom to že za ní bez okolků přijdeš a oslovíš jí ukáže že máš "koule", tedy body navíc. Rozhodně má cenu za ní jít

  • Neustále padám do kolonky kamarád, co s tím?
    Je pravděpodobné že se nechováš dostatečně sexuálně, nevytváříš napětí. Dej do flirtu více jiskry

  • Zamiloval jsem se do kamarádky, jak jí dostat?
    Tohle jde těžko, většinou jsi v té kolonce z nějakého důvodu, mění se to špatně, tím hůř čím déle jste kamarádi

  • Rozešla se se mnou holka po delší době, chci jí zpátky, jak na to?
    Pravděpodobně jste se rozešli z nějaké příčiny, pakliže ta příčina nepomine, nepomine ani následek (rozchod). Pokus se příčinu najít a odstranit

  • Bojím se, že při rozhovoru s holkou bude trapné ticho. O čem se s ní mám bavit?
    Při prvním kontaktu ženu nekrm nesmysly, věř mi, že tvoje Oktávka táhne jakože vocpoda slečnu opravdu nezajimá. Mluv o uvolněných tématech, nejlépe dotýkají-li se lehce dívčiny osobní roviny. Rozhovor zbytečně neprotahuj, riskuješ že ti najednou dojdou slova a dojem bude rapidně klesat. Rozluč se slušně a s usměvem, nezapomeň si vzít kontakt, nejlépe číslo mobilního telefonu. Náměty na zajímavá témata rozhovoru najdeš v tématu s názvem O čem se s ní bavit? (témata!)

  • Rozešla se se mnou holka, jak to mám překonat?
    Nejsi první ani poslední, komu se to stalo. Věnuj se svým zálibám, koníčkům, sportuj a vyplň si co nejlépe svů čas nějakými činnostmi. Neseď doma. Vyraž někam s přáteli. Máš pocit, že potřebuješ radu? Přečti si Jak přežít rozchod nebo se z toho zkus vypsat. Na překonání počátečního spleenu si můžeš dát skleničku, ale pamatuj si, že alkoholem nic nevyřešíš. Pokud na ní ani po dlouhé době nedokážeš zapomenout, zkus si přečíst článek o přehnané fixaci

  • Moje holka chce dát "pauzu". Znamená to, že se chce rozejít? Mám se začít víc snažit? Co mám dělat?
    Nejsi první ani poslední, komu se to stalo. Ukázkový postup najdeš v tomto tématu.

  • Mám handicap. Jak se s tím mám vyrovnat a jak se na to dívají holky?
    Každý má nějaký handicap. Někdo větší někdo menší. Ale nejvíce záleží na tom, jak člověk svůj handicap vnímá sám. Pokud to je problém pro tebe, je to problém i pro tvoje okolí. Na tohle téma najdeš nějaké informace třeba v tématu jak se sám se sebou vyrovnat. A dobrý motivační film je Forrest Gump a příběh poručíka Dana.

Obecné rady

Při balení žen nebuď zpitý ani pod vlivem jiných návykových látek. Bal vždy s úsměvem na rtech (vyjímkou je užíváš-li ironii a hodláš při tom přehrávat).Na rande choď čistě oblečený a voňavý. Buď gentleman, podržení dveří ni pomoc do kabátu není přežitek. Měj svůj názor a svoji vizi. Ukaž ženě že máš cíl ke kterému směřuješ a že jsi muž který si je vědomý své hodnoty. První rande zbytečně neprotahuj, není nutné sedět s ženou x hodin, neboj se, ještě si jeden druhého užijete. Pokud na to bude nálada, pokus se rande zakončit líbáním - je to jasný náznak "přitahuješ mě, chtěl bych se s tebou spářit". Netlač na pilu ani přehnaně nežárli, snaž se dívat na věci i z jiných úhlů pohledu. Uvědom si, že slečna je leckdy nervóznější než ty, zvláště když se spolu máte poprvé vyspat. Až spolu budete delší dobu, plánuj a představ ji rodině i kamarádům. Dáš jí tím najevo : Počítám s tebou do budoucna.

Nejspíš toto ještě doplním až mě napadnou další momenty, tak doufám že snaha nebyla marná a někomu to bude k něčemu dobré
« Poslední změna: 01. Duben 2009, 12:04:53 od Avarang3r » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Březen 2009, 22:53:37 »

Rád bych tohle téma udržoval čistě jako "ČASTO KLADENÉ OTÁZKY" Neměla by se tu rozvinout nějaká velká diskuze. Ale pokud někdo budete chtít, přidejte svojí "často kladenou otázku" a odpověd, případně třeba odkaz na některé téma nebo Qarkův článek, kde se dá odpověď najít.

Za navržené otázky děkuji:
Sunovi - otázka na handicapy - odkázal jsem na tvoje téma, kde se to řeší. Tady by nemělo být samotné řešení, ale spíš odkazy kde k tomu tady heldat informace.

Za zpracované otázky děkuji:
Mr.LiWu - základní set
Di-X - rozšíření ohledně oslovování
« Poslední změna: 13. Květen 2009, 17:40:59 od Avarang3r » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Březen 2009, 16:47:35 »

Mám strach oslovit holku:
Řiká se, že by si měl zpravit 1000 approachů (oslovení), aby jsi konečně ztratil tzv. AA (approach antixiety), ale tohle je VELKÝ nesmysl. AA tu JE a vždycky bude. Teorie Jugglera řiká, že AA je zde kvůli tomu, že dříve se muži ve středověku báli oslovit ženu, protože kdyby se jim to nepovedlo, tak by je i mohli vykázat z vesnice. Dneska se tohle ale stát nemůže! Tento strach z oslovení je naprosto zbytečný, protože to NEJHORŠÍ co se ti může stát, je, že tě holka odmítne. Navíc, je dobře když tě holka odmítne, aspoň uvidíš, co nejhoršího se ti může stát.

Moje tipy jsou:
Pravidlo 3 vteřin- po zahlédnutí krásný holky máš 3 vteřiny na to, abys za ní okamžitě šel, nad ničim nepřemýšlej, prostě jdi.
Wingman - vezmi si sebou kamaráda, který ti dodá ohromné množství energie a podpory, ikdyby tam jen stál a nic neříkal.
Metoda Odmítnutí - představ si, že tě daná holka už dávno odmítla, představ si, jak ti řekla: "TÁHNI". Tak, a teď když tě odmítla, už z ní nemusíš mít strach.  Šťastný
Rozehřívačka - jdi si promluvit s nějakou babičkou, chlapem, o čemkoli. Dodá ti to energii a tu použiješ na oslovení a následnou konverzaci.


Ona mě při oslovení odmítla, tak další to udělá určitě taky:
 Šťastný Šťastný. Nevadí. Pokud tě neodmítne 10 holek najednou, tak neděláš žádnou zásadní chybu.  Mrkající Nezapomeň. Neúspěch je 1 krok ke zlepšení. Úspěch jsou 2 kroky. Tréninkem se ti začne dařit.


Nějaká holka se na mě usmívala v autobuse (kdekoli) a já nevěděl jak jí oslovit!:
Vždyť je to tak jednoduchý. Stačí i blbý "ahoj" a už si oslovil. Pak dále pokračuj třeba "Mužem si povídat anebo budem pokračovat ve flirtování na dálku Mrkající". Fantazii se meze nekladou.


Jak mám oslovit holku, kterou jsem "nezaujal":
Máme 2 způsoby oslovení. Známé jako direct (přímý) a indirect (nepřímý).

Direct je dělanej spíše pro zkušenější, protože potřebuješ mít velmi dobrou řeč těla, tón hlasu atd. Je založenej na tom, že přijdete k holce a jednoduše na ní vyklopíte, že vás zaujala a bla bla bla.

Pro začátečníky spíš doporučuju indirect. Což znamená, že přijdeš za holkou a oslovíš jí s cílem nějaké otázky. Ze HRY známé třeba: "Ahoj, teď jsme se tady hádali s kamarádem, kdo lže víc, jestli kluci nebo holky, co myslíš?" - nebo jednoduše "Ahoj, prosmitě nevíš kolik je hodin?" "Je půl osmý" a pak přejít na direct "Víš, já vim kolik je hodin, ale bál jsem se tě oslovit, protože jsi mě zaujala" "Jéé díky" "Něco mě na tobě přitahuje, sice ještě nevím co, ale zjistim to Provokatér"... 

Ok, musim na trénink, takže potom přidám další rady.  Mrkající
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS