Můj boj ( příběh introvertův )

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
05. Květen 2024, 18:35:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Můj boj ( příběh introvertův )
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Můj boj ( příběh introvertův )  (Přečteno 27550 krát)
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 11. Listopad 2007, 22:50:26 »

Pokud se chceš vmísit do skupiny lidí, tak doporučuju: ... poslouchat o čem se baví
Ono je to dobrý aji když se zrovna nechceš nikam vměšovat... člověk se občas dozví věcí... Andílek Šťastný

1-to ze se nebojis zacit mluvit s lidma neznamena ze s tebou mluvit budou
2-to ze s tebou bude holka mluvit neznamena ze se stebou bude chti jeste nekdy videt (da ti kontakt)
3-to ze ti da kontakt neznamena ze te chce
4-to ze te v nejakou chvili chce neznamena ze s tebou bude chodit
5-to ze s tebou bude chodit neznamna ze to bude obema prijemne..a ze to hned zas neskonci
Vždycky takhle uvažuješ před započetím rozhovoru? Šokovaný Kroutící očima

Na kalby si lidi chodí orazit, ne něčeho dosahovat (leda tak se opít, případně si s někym nezávazně užít). Maximálně tam můžeš potkat nějaký nový tváře, ale doopravdy je poznáš stejně až "v civilu" (pokud se teda ještě někdy potkáte). Tohle je známej fakt a je lepší se s tim nijak moc nezalamovat. Mrkající
Zaznamenáno

0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 11. Listopad 2007, 23:36:11 »

Georg < toz to ja sem mel predtim tak 2-3 hdone dobre kamarady, a ted mam spoustu "znamych".. ne ze by me ti dobri kamaradi nejak zradili zvrhli nebo oc - proste jsou nekde jinde Smutný ... a ti znami to je fakt nanic.

Citace
pro mě ohodně důležitější než holka proto že dobrý kamarád tě neopustí tak snadno jak holka a vždycky se navzájem podržíme.
hmm..tak to asi ne..1)jendak je to dost neco jineho, a kamarada uz sem mel zatim holku (o ktere bych si to fak myslel) jeste ne, 2)nakonec stejne asi budes zit s holkou ne s kamaradem
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
DeadPool

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 15. Listopad 2007, 19:40:27 »

Ahoj, to jsem zase já ... musím teda říct že se to všechno vyvinulo trochu jinak než jsem čekal.
Tenhle týden mě sbalila jedna z nejhezčích holek z mojí výšky, přes icq a vysvětlila mi že mě
vlastně balí od začátku školy, že si ke mě vždycky stoupla, nebo sedla a čekala až ji oslovím:D
zajimavej zpusob baleni ze ? Jsem tedka hodně stastnej, nicmene je tu problem ze jsem porad
jeste panic a nevim jak ji to mam rict, protoze zrejme budim predstavu ze mam asi hodne sexualnich
zkusenosti. Co mam delat ?  Znepokojený jsem docela nervozni uz ted
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 15. Listopad 2007, 19:56:57 »

je ti 19 a bojis se ze blbe ponese ze si panic? nebo co?
stydis se za to? proc?

esi te ma rada, je chytra tak ji tvoje panictvi neodradi. a pokud to neposeres tak se tyhle dedicny choroby zbavis Úsměv.. ve vetsine pripadu se to casem vyleci
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 15. Listopad 2007, 20:02:44 »

ROFL LOL. Fix herdek fagot, proč má někdo takový štěstí a ještě furt si dělá problémy. To že si panic jí nemusíš říkat a můžeš se s tím v klídku někde v koutě trápit, nebo to prostě nebudeš řešit a řekneš "že si žádná nestěžovala". Jestli myslíš, že po prvním sexu se ti ohrom,ě zvětší a v mozku se ti přepne přepínač z "panic" na "sexuální bůh", tak rychle zapomeň. K určité hranici zkušeností (10+ sex. partnerek) je to vždycky s tou další poprvé, protože může mít naprosto jiné požadavky, než ta předchozí. Má rádá jiné polohy, jiné věci jsou jí příjemné, ....
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
DeadPool

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 15. Listopad 2007, 20:09:11 »

chlapi dík za podporu  Úsměv Máte asi pravdu,hlavně nebýt nervozni a křečovitej, třeba to ani nepozná 
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 15. Listopad 2007, 20:19:03 »

Jako, nevim jestli se mnou budou ostatní souhlasit, ale "rozumné" po*no je do začátku velmi dobré. Nemyslim to, které si můžeš půjčit někde v DVD půjčovně (=hrané)... ale nějaké "reality". Samozřejmně musíš filtrovat hrané od toho "na živo". Chvilku to nastuduj a pokoukej na to, co a jak s rukama a s nohama. Ač se to nezdá, tak "srovnat se" na posteli může být nějvětší problém. Ono budeš  stejně vědět "jak na to" i bez toho, jenže budeš nervózní, že nevíš. Poučen a s "nastudovanou" teorií budeš v pohodě a nebudeš se ničeho bát. Čiliže budeš v pohodě... Čiliže se to vydaří jak má a slečna třeba ani nic nepozná. Aspoň u mě to tak bylo.

Kdybys nevěděl kde hledat, tak jedna stránka je spojením slov Free a Video a je na TLD .cz
(doufám, že tímhle jsem elegantně obešel pravidlo s neumísŤováním er. obsahu na web. A pokud ne, tak mi napište modi PM a já to smažu nebo mi to zkrouhněte. )

Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 15. Listopad 2007, 21:05:59 »

Zkus spíš www.*EDITOVÁNO*.cz  Stydlivý Stydlivý Stydlivý Je tam aji kamasutra v češtině  Šťastný Stydlivý Stydlivý

Porušení pravidel, odkaz obsahuje materiály explicitní sexuální povahy.
LordAli
« Poslední změna: 16. Listopad 2007, 14:57:44 od LordAli » Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 15. Listopad 2007, 21:07:10 »

po*no je vec co najdes i kdyz ji nehledas  Smějící se Smějící se nevim akorat co si predstavit jako to spravny tutorialovy Úsměv jak zminuje avaranger
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 15. Listopad 2007, 21:50:53 »

po*no je vec co najdes i kdyz ji nehledas  Smějící se Smějící se nevim akorat co si predstavit jako to spravny tutorialovy Úsměv jak zminuje avaranger
Máš PM s názornou ukázkou Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 15. Listopad 2007, 23:13:52 »

Ahoj, to jsem zase já ... musím teda říct že se to všechno vyvinulo trochu jinak než jsem čekal.
Tenhle týden mě sbalila jedna z nejhezčích holek z mojí výšky, přes icq a vysvětlila mi že mě
vlastně balí od začátku školy, že si ke mě vždycky stoupla, nebo sedla a čekala až ji oslovím:D
zajimavej zpusob baleni ze ?

lolec... toz to je moc... du hned ted do posilovny  Šťastný
...no to zrovna ne
..dam par kliku
..nekdy asi
ze dva
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 18. Listopad 2007, 17:54:25 »

nač ten červenej poprask o 4 posty nazpět? svoboda slova se nenosí?

1-to ze se nebojis zacit mluvit s lidma neznamena ze s tebou mluvit budou
2-to ze s tebou bude holka mluvit neznamena ze se stebou bude chti jeste nekdy videt (da ti kontakt)
3-to ze ti da kontakt neznamena ze te chce
4-to ze te v nejakou chvili chce neznamena ze s tebou bude chodit
5-to ze s tebou bude chodit neznamna ze to bude obema prijemne..a ze to hned zas neskonci

což takhle 1. (bod první a poslední) --- chce tě uplně nejvíc, protože jsi nejhezčí chlap okolo, a jestli vycouvá, jenom se s tím nedokáže srovnat a je to na ni chudinku přespříliš moc
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 18. Listopad 2007, 21:29:51 »

 
Citace
Porušení pravidel, odkaz obsahuje materiály explicitní sexuální povahy.
LordAli
Stydlivý Stydlivý Stydlivý Jej tak to se omlouvám ja jaksik neby nikdy na čtení takových věcí Šťastný
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
DeadPool

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 24. Listopad 2007, 09:51:40 »

No tak přišel čas abych tuto tému uzavřel. Včera jsme se poprvé milovali, a k tomu
ještě v autě  Úsměv ale byl jsem příjemně překvapen, sice jsem se udělal poprvé asi po 6 minutach
ale předehra bylo hoodně dlouhá  a podruhé jsem vydržel dvě hodiny a slečnu jsem trošku utahal  Provokatér
Tím jsem snad svůj boj vítězně dovršil do konce.... díky všem za rady a pozornost  Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 24. Listopad 2007, 12:41:59 »

*LUCKY BASTARD*
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 24. Listopad 2007, 14:51:59 »

Taky mate nekdy pocit, ze se to dobre deje jenom lidem okolo a vam se to vyhyba obloukem? Úsměv

Hehe, pokus o zert, Avaranger to vyjadril velice vystizne.
Zaznamenáno

Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 24. Listopad 2007, 15:19:49 »

ze se to dobre deje jenom lidem okolo a vam se to vyhyba obloukem? Úsměv
No, to není uplně přesně tak ...
Kdyby jsi do toho práskl, mohl by sis taky hrát s nějakým objevem dle tvého výběru; a ne smrdět tady na fóru.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 24. Listopad 2007, 15:24:43 »

ja mam spis pocit jako by to tu bylo jak u nejakeho praktickeho lekare... nekdo si mysli ze mam problem, pride sem, dokror si snim popovida, semtam mu neco predepise (vetsinou placebo) on se vylezi a pak je zdravy, podekuje a jde dal. 

a me nepomuze ani Dr.Hause
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 24. Listopad 2007, 15:29:45 »

Citace
Kdyby jsi do toho práskl, mohl by sis taky hrát s nějakým objevem dle tvého výběru; a ne smrdět tady na fóru.
co je podle tebe praskani?

Zbalit se a jit na diskoteku? Na chat? Na ulici obtezovat kolem pruchozi?
...neni problem, ale zadny efekt to nikdy nemelo... kamenama muzes o sebe mlatit jak chces a atomovy hrib z toho nebude.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 24. Listopad 2007, 15:32:20 »

protože doktor (půjde spíš o cvokaře) je tu jen pro lidi, aby měli pocit, že někdo sdílí s nimi jejich utrpení.
doktor tu je, aby říkal "hmm, ano, rozumím vám, to se stává, soucítím s vámi, ano skutečně nemilé ...".

pomoct si nakonec budeš muset sám. dobrej doktor ti max. umkáže směr, víc ani není v jeho silách
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 24. Listopad 2007, 15:36:20 »

Zbalit se a jit na diskoteku? Na chat? Na ulici obtezovat kolem pruchozi?
určitě! jestli je tvůj cíl urvat si kus bonusu sám pro sebe, rozhodně lepší jak naříkat jak se mi dnes nedaří
a žádný obtěžování ... je to zábava. představ si, co ty lidičky ti maj co říct, hned máš zajímavější a barevnější den, bohatší o zážitky.

...neni problem, ale zadny efekt to nikdy nemelo... kamenama muzes o sebe mlatit jak chces a atomovy hrib z toho nebude.
Tak zkus něco jinačího, patřičně otestuj (třeba na 10ti kusech) a budeš mít výsledky k nezpalacení. něco nakonec fungovat bude muset  Mrkající
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 24. Listopad 2007, 16:04:45 »

hmm... me by prozacatek stacilo mit zas aspon nejake kamardy
..nevim jestli jde vubec hledat holku kdyz nemam ani kamarady
..a stejne na v hospode, na diskotece, na ulici, na chatu kamarady taky nenajdu tak proc bych tam mel moci najit holku?
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 24. Listopad 2007, 16:40:14 »

ze se to dobre deje jenom lidem okolo a vam se to vyhyba obloukem? Úsměv
No, to není uplně přesně tak ...
Kdyby jsi do toho práskl, mohl by sis taky hrát s nějakým objevem dle tvého výběru; a ne smrdět tady na fóru.
Coz o to, vybirat je z ceho, mam spoustu velice atraktivnich kamaradek, ale tak nejak zustavaji stale kamaradkami Úsměv
Momentalne mam krasnou vymluvu (ano je to vymluva jsem si toho plne vedom): skola a moje vlastni zajmy me momentalne zamestanavaji natolik, ze nemam cas budovat vztah.
A ten muj povzdech byl spise glosa nez ze bych to myslel vazne, ja jsem docela spokojeny a vicemene mi nic nechybi, teda az na tu slecnu Šťastný
Zaznamenáno

0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 24. Listopad 2007, 16:50:14 »

Citace
ja jsem docela spokojeny a vicemene mi nic nechybi, teda az na tu slecnu

a jak si docilil toho ze to ze nemas slecnu nedela vsechno ostatni zcela nedulezite / nezajimave?

me jsou davany 2 naprosto protichudne rady:
1)Neres porad co ti nejde, a zabyvej se tim co ti de, ono to casem prijde samo
2)musis do toho "prastit"
ehmmm....
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 24. Listopad 2007, 17:12:50 »

chcete vědět můj nástin na tohle?  Šťastný

Trpaslik + 0254, když jste Pražáci, utvořte domácí tým o dvou a běžte spolu zkusit nějaký balící věty, techniky, triky na slečny tam venku.
Jestli jste stydlíni, můžete na to jít opatrně -- třeba 20 oslovení každý za jednu "misi" a příště to pomalu zvyšovat.

Jak vám to zní?
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS