Na týden pryč

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 13:52:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Na týden pryč
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Na týden pryč  (Přečteno 6937 krát)
Ronin

Karma: 1
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 15. Duben 2012, 02:34:10 »

Ahoj,
k věci: já (21), ona (20). Jsme ze stejné vejšky. Poznal jsem ji na plese, kde jsme spolu tančili, pak jsme se jednou potkali někde, já ji napsal na facebooku a bylo vidět z její strany, že má výrazně zájem (byla sama iniciativní, aktivní, sehnala si na mě číslo, když mě nemohla zastihnout Úsměv ). Pak jsme byli na rande, které bylo v pohodě, ale nic se na něm nestalo. Doprovodil jsem ji domů, ale nedala mi šanci ji políbit. Nechtěl jsem to nechat vychladnout - o několik dnů později jsme spolu zase byli venku (opět byla velice iniciativní!) a ještě ten večer na jedné party, kde jsem si říkal, že během tancování by se mi třeba podařilo se s ní začít líbat - má oblíbená technika. Ale opět - když jsem se s ní pokusil chvíli tančit tak po pár minutách sama vycukla a radši si tančila sama. Den na to (předevčírem) jsme se potkali na školní akci - zase velká party, hezky jsme si spolu popovídali a pak mi sama nabídla ať s nima pokračuju někam dál. Tam byla další příležitost k tanci, ale opakoval se scénář z předchozího dne - když jsem se s ní dal do tance tak se mi po minutě "vysmekla" a nic nebylo.
Je tu možnost, že má nějakýho přítele, podle toho co mi jeden kamarád řekl, ale jistě to nevím. Bavili jsme se dost a kdyby mi chtěla říct, že má boyfrienda, tak by mi to řekla, takže buďto nemá nebo nechce abych to věděl.
Teď ji minimálně 8 dní neuvidím, odjíždí domů. Mé otázky: 1) Co si o tom celkově myslíte? 2) jak bych se měl chovat během té doby co nemůžeme být ve fyzickém kontaktu. Dnes (v neděli) má narozeniny - mám jí třeba zavolat, popřát a připomenout se a třeba se i nějak domluvit, že až tu bude tak se sejdeme?

za připomínky, rady a nápady děkuju

mějte se,

Ronin.
Zaznamenáno

Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Duben 2012, 18:34:27 »

Zdar Ronin,
pokud byla zpočátku tak iniciativní jak píšeš tak si toho měl využít hned.
Pak jsme byli na rande, které bylo v pohodě, ale nic se na něm nestalo. Doprovodil jsem ji domů, ale nedala mi šanci ji políbit

Pokud už holka jde s tebou dobrovolně sama na rande, tak neznám lepší šanci k políbení Úsměv.Jen jí na to musíš připravit svým chováním na onom rande.Já osobně nejsem fanda toho "čekání" na nejvhodnější moment,až když zrovna vráží klíče do zámku od baráku,pak si myslíš, že ti nedala šanci,prostě řekne čau a zmizí  Překvapený.Právě že ti ji dala,jenže tys ji nevyužil.Byl si pravděpodobně málo "sexualní"=Letmé dotyky,dlouhé pohledy do očí apod.

Myslím,že si zanechal dojem,že se hodnej a milej kluk se kterým se třeba dobře povídá,ale nepřitahuje mě.Spadnul si do kolonky "kamarád"což je hodně zlé,změnit tento status je složitý.

Co se týče těch narozenin,pokud o nich víš tak určitě popřej,nemyslím že to je něco špatného a spíš jí to potěší.Hlavně ji nebombarduj sms během toho co se nevidíte, pokud se sama neozve,nech jí dejchat. Mrkající





Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Duben 2012, 21:09:28 »

Souhlas, pokud s tebou jde na rande, tak máš v jeho průběhu šanci vždycky. Jenom ji musíš umět využít. K narozeninám jí klidně popřej, ale já osobně bych pak s další aktivitou počkal, až budete zase zpátky ve škole...

Zaznamenáno
Ronin

Karma: 1
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Duben 2012, 22:35:09 »

Friendzoned? Sakra příště musím být rychlejší. Vždycky si to uvědomím pozdě. K narozeninám jsem ji popřál sms s tím ať to pořádně oslaví, stručně, příjemným tónem.

Takže ji teď dám pokoj co bude pryč Úsměv

Ale ještě k tomu co jsem psal předtím - připouštím, že to na rande šlo zahrát určitě líp - ale není možnost, že to váhání je způsobený tím, že má někoho, ale není si jistá jestli ho chce nechat? Oukej, měl jsem příležitost přesvědčit ji o tom, že si má zvolit mě, ale jak bych se měl zachovat teď? Až se vrátí - mám čekat jestli se neozve i potom sama? A pokud se s ní dostanu někam ven na "rande" - nějaké tipy jak to v téhle fázi uhrát?

Dík,

Ronin.
Zaznamenáno

Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Duben 2012, 14:13:01 »

Ano,měl bys jí zase někam vytáhnout.Nejlíp podniknout něco jinýho než předtím,aby jste se viděli z jiných úhlů pohledu.Zkus něco "akčnějšího",pokud víš co má ráda tím líp.Něco ve smyslu jdu dělat "to" a "to" nechceš se přidat?Jestli ráda nakupuje,fajn, napiš že se jdeš podívat do obchodáku na nový hadry,cokoliv...

V případě, že jí bude s tebou dobře(bude smát tvým vtipům/narážkám,kladně reagovat na tvoje letmé doteky) můžeš to ještě zachránit.Polemizovat nad tím jestli někoho má je zbytečný,dokud ti to sama neřekne.Hraj svojí hru,bud chlap co má koule. Úsměv

V opačným případě to může být závod na dlouhou trať.A asi víš jakej je zdejší názor na uhánění jedný holky Šťastný

Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Duben 2012, 15:14:38 »

Nicméně bych ji opravdu nechal pár dní vydusit a neozýval se. Vím, je to těžké, svádí to k tomu, aby si člověk řekl, že něco prošvihává, ale není tomu tak. Počkej a vydrž!
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS