Náhlá ignorace

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 19:41:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Náhlá ignorace
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Náhlá ignorace  (Přečteno 4645 krát)
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« kdy: 05. Červen 2011, 16:27:18 »

Ahoj,
po delší době mám zase menší problém o kterém nevím co si mám myslet, tak třeba v tom něco rozluštíte, nebo si možná jenom moc fandím.

Problém je v tom, že mě kamarádka naprosto přehlíží a ignoruje, ale zase má na mě velký zájem pokud nejsme ve skupině, ale asi nejlepší bude když popíšu situaci.

Posílam jsem kamarádce mail s fotkama z minulý akce, odpoveděla poděkovala a připsala, že v sobotu bude koncert v klubu a že je to dobrá kapela
a bude málo lidí porotže o tý akci moc lidí neví tak ať určité přijdu jestli mám čas. Vzhledem k tomu, že jsem mail objevil až v sobotu odpoledne,
jsem jí radši psal sms jestli ví ještě o někom kdo tam jde, ža bych jí a Martinovi nerad křenil (vím že tam spolu často chodí ale jestli spolu něco mají to
nevím, žádné držení za ruce nebo podobné náznaky chození nepozoru), odpověď na sebe nenechala dlouho čekat  a dozvěděl jsem se že to s martinem není žádné
rande to ať si nemyslim a ať přijdu že nás aspoň bude víc a bude větší sranda. No tak jo. Jsou nabídky které by se neměli odmítat.

Na koncert jsem přišel včas a po kamarádce ani vidu ani slechu. Tak jsem teda zasedl k prázdému stolu a dal se do poslouchání a čekání.
Kamarádka dorazila asi po hodině s Alešem. Ani jsem neveděl, že se znají. Ale to je celkem jedno. Povídali jsme poslouchali blbli a podobně.
Po koncertě se k nám přidal i Martin, protože dřív nemohl. Zase jsme povídali a blbli smáli se a tak.

Když jsme šli potom kamarádku doprovodit domů, protože jí ujel autobus začala z její strany ke mě naprostá ignorace. Prostě jako kdybych byl
vzduch. Mluvil o filmu který budou dávat u nás v kině a ona se ihned otočila na martina s tím ať jí řekne až na něj půjde, že půjde s ním,
když jí martin řekl, že už ten film viděl a ať jde se mnou tak to nechala bez povšimnutí. Po chvíli zase zvala martina i Aleše ať si s ní jdou zahrát
volejbal že jich je málo, pozvánka pro mne zase nic.

Nevím co si o tom mám myslet když spolu jednáme v soukromí tak je to v pohodě a ve skupině docela taky, ale ta cesta domů mě dostala.
Je možný že jsem řekl něco blbýho, ale myslím si že ne. Není to nějaká skrytá ženská strategie jak mě vybičovat k nějamému výkonu nebo si v tomto
ohledu moc fandím? Je nutné poznamenat že nejsem žádnej alfa samec ale to ve skupině ve který jsem se pohyboval nejsme nikdo.

ještě důležitá poznámka:
Mě je devatenáct
kamarádka je o dva roky mladší
martin je o tři roky mladší
aleš je o 2 roky starší

Díky
Zaznamenáno

Jedenáctka

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Červen 2011, 16:52:54 »

je možný že:
zkouší co vydržíš
chce abys žárlil
hraje si s tebou
a vlastně všechno je možný no Úsměv

a je to tak... holce musíš být hodně blízkej aby si tě sama připustila do své SC, hodně žáleží teda na osobě, každá má tu mez trochu jinde, ale jednoznačnej závěr z toho neumím udělat.

pokued ji chceš jen jako kamarádku tak si s ní o tom promluv, pokud chceš víc tak si to vem. mín myslet víc dělat.
Zaznamenáno

Neexistuje tu žiadne, že nedá sa, nič neni nemožné pre toho, čo nevzdá sa.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Červen 2011, 07:18:14 »

Nevim co zkouší, ale pokud tohle měl být takový dívčí holomráz, tak to hodně přestřelila a já bych ji za to potrestal.

Vlastně bych se na ní vybodl a vůbec ji nevyhledával, dokud nepřileze sama a pokud nepřileze, nechal bych ji být.
Pokud jde o přátelství, mělo by vypadat jinak a tak si budu přátele vybírat podle toho, jaks e ke mně chovají.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Červen 2011, 16:01:09 »

Je to 17ti-letá puberťačka a tak ještě moc neví, jak se ohledně vztahů chovat. Vypadá to, že jen zkouší, jestli máš zájem (bez toho, aby ho měla ona). Ty jsi ukázal, že zájem máš (přišel jsi na koncert a čekal jsi na ní), takže dosáhla svého a stáhla se.

Souhlasím s joeim. Nevhodný chování z její strany -> "potrestat" jí tím, že jí nebudeš vyhledávat.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Srpen 2011, 18:02:49 »

Edwin tvá kámoška je divná neřeš ji.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS