napul zadany objekt na obzoru

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 17:33:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  napul zadany objekt na obzoru
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: napul zadany objekt na obzoru  (Přečteno 3785 krát)
klonl

Karma: -6
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« kdy: 30. Listopad 2009, 15:25:11 »

caute, tak tu vitam po dlouhe dobe na was web s prosbou o radu, vyhlidnul jsem si peknou holku, ale ted, je i neni zadana, pry je s klukem, ale ten ma holku, no je to komplikovane, ja jsem z prahy a ona je kousek od prahy, takze pohoda, no a ted o co mi jde, klidne at si s tim klukem je, chci ji jen "na sex" jako milenku, mozna je to hnusne, ale je to tak, zajimalo by me jak se nejlepe chovat abych ji dostal do postele, mate nejake osvedcene metody?  Super!
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Listopad 2009, 17:48:26 »

no, základ bych viděl v tom, že bys jí měl fyzicky přitahovat
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Listopad 2009, 18:56:51 »

Je to marný. (jakože takovej real limited belief)

Pokud je s někym a "je to komplikovaný", tak to ve zkratce znamená, že je radši s někym, kdo o ní nemá moc zájem než aby byla s někým kdo o ní má zájem. Což značí, že nezná svojí cenu. A tím pádem je velmi pravděpodobně založená tak, že něco jako "jen na sex" je synonymum pro "chovat se jako k**va" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
klonl

Karma: -6
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Prosinec 2009, 00:54:43 »

Je to marný. (jakože takovej real limited belief)

Pokud je s někym a "je to komplikovaný", tak to ve zkratce znamená, že je radši s někym, kdo o ní nemá moc zájem než aby byla s někým kdo o ní má zájem. Což značí, že nezná svojí cenu. A tím pádem je velmi pravděpodobně založená tak, že něco jako "jen na sex" je synonymum pro "chovat se jako k**va" Úsměv
a co takhle kdybych ji tak lehce pripominal, ze je spatne, ze se ji ten jeji nevenuje a ze stejne z tak dlouheho pratelstvi nakonec prava laska naskonci a takove veci... to by mozna mohlo zabrat, co myslis? Nebo jsem uvazoval ze bych ji semtam pozval nekam a ukazal ze jsem lepsi nez on, pozdeji i treba do nejake luxusnejsi restaurace, at vidi ze taky nejsem bez penez, no proste ukazat se v peknem svetle, aby jak kdyby "zapomela" na toho jejiho, jsem pro kazdy nazooor   Provokatér tuhle hru bych rad vyhral, stalo by to za to
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Prosinec 2009, 14:08:27 »

Tuhle hru nevyhraješ tím, že jí budeš chtít.

Teď dokud ho má plnou hlavu, tak si neškrtneš. Ale když ho budeš postupně podkopávat, tak šance je. Jenže Ona jí jednoho dne rupne v hlavě a zjistí, že to nemá cenu. A v tu chvíli bys měl být jení NOVÝ objev. KDyž už do ní budeš měsíc dělat, tak nebudeš naprosto zajímavý. Proč by tě měla chtít, když se jí furt už měsíc vnucuješ? Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
klonl

Karma: -6
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Prosinec 2009, 15:38:58 »

chapu jak to myslis, no uvidim co se da delat, takze bys byl pro abych ji ted nechal na pokoji? a semtam do ni rypnul a do jejich vztahu? nebo jsem uvazoval ze ji vemu nekde na party pekne ji opiju a uvidim co mi povi vsechno Šťastný
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Prosinec 2009, 16:14:18 »

chapu jak to myslis, no uvidim co se da delat, takze bys byl pro abych ji ted nechal na pokoji? a semtam do ni rypnul a do jejich vztahu? nebo jsem uvazoval ze ji vemu nekde na party pekne ji opiju a uvidim co mi povi vsechno Šťastný

chceš aby se ti poblila do klína? Šťastný alkohol, holky, balení..špatná kombinace, moc špatná Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Prosinec 2009, 16:26:43 »

Mě by zajímalo, kde jsi došel k informacím, že je "zadaná" atd.
A taky by mě zajímalo odkud se znáte a co jste navzájem prožili.
A možná taky kolik ti je.

Než něco řeknu, tak chci vidět jak na tom právě jseš. Ava ti to řekne hned, sice nevím jak to dělá, ale je strašně chytrej a určitě bude mít pravdu.  Super!

Já bych to víc promyslel, možná jste se ještě ani pořádně nepotkali a něco by z toho vzešlo.
Jestli ti to řekla ona sama, tak se tě chtěla určitě zbavit, otrávit tě ->bez šance
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS