Náznaky v sms - co to znamená?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
03. Květen 2024, 07:04:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Náznaky v sms - co to znamená?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Náznaky v sms - co to znamená?  (Přečteno 20168 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 04. Květen 2007, 20:53:03 »

psal jsem jedný holce o kterou bych měl zájem sms, a ona mi pak odepsala....na tom není nic zvláštního....kromě odpovědí na mé otázky mi také ale napsala: teď se koukám na televizi a pak asi půjdu spát, měj se pa... (a za to ještě přidala..a teď to přijde: "....a ještě jsem slíbila kámošovi že mu dám inzerát na net, pořád hledá holku, tak mě dá aspoň pokoj, když se mu někdo ozve.."
podotýkám že si s ní píšu půl roku sms a dvakrát jsem jí navrhl schůzku, ale pokaždé něco měla, i když mě neposlala vysloveně někam a dala mi docela naději, že napsala, příště už to určitě vyjde...Úsměv
prosím zvlášť dámy, kdyby se mohly vyjádřit k té sms-ce, jestli mi tím dává něco najevo, protože proč by mi tohle vůbec jinak psala???
« Poslední změna: 12. Květen 2007, 23:42:00 od LordAli » Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Květen 2007, 21:19:41 »

taky tim mohla naznacit, ze o nejaky poklonky od chlapu smerem k ni nestoji
kazdy proste mysli trochu jinak a podle me na te sms neni nic tak vymluvneho, aby si z toho mel byt paf
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Květen 2007, 21:44:04 »

Souhlas s Mawe. Me to prijde jako uplne obycejna SMS, jako kazda jina. Jedna oznamovaci veta. Tecka.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Květen 2007, 23:26:39 »

Když v něčem člověk něco hledá tak najde.  Šťastný

Taky mi to přijde jako normální smska, ale třeba henry jako jedinej prokouknul pravej význam! Úsměv Tak do toho a drž si optimismus.
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Květen 2007, 23:31:24 »

Když v něčem člověk něco hledá tak najde.  Šťastný

Taky mi to přijde jako normální smska, ale třeba henry jako jedinej prokouknul pravej význam! Úsměv Tak do toho a drž si optimismus.

Ani ne tak když hledá, jako když zoufale čeká na jakýkoliv náznak "něčeho"...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Květen 2007, 06:35:14 »

...to je fakt, člověk se při zamilovanosti chytá jakýchkoli náznaků, i těch bezvýznamných... Slintající
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Květen 2007, 09:47:39 »

Jestli to nebude zas to jejich naznačování Úsměv Já bych to ignoroval a bral to jako normální sms. Když to má něco znamenat, má to říct na rovinu Úsměv
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Květen 2007, 11:19:35 »

Mě třeba napadlo několik variant:
1) aby mi ukázala, že je o ní zájem, třeba abych se víc snažil
2) abych věděl že ho odmítá, že chce třeba mě (to bych si spíš přál:-) )
3) dává mi tím najevo že nemá zájem o vztah
4) dává mi tím najevo, že by mi ten inzerát na net dala nejradši taky, abych jí dal pokoj

...nu nevím, ale já bych třeba nenapsal nějaký holce jen tak: " ...tak hezký večer pa, jo teď ještě musím dát káošce inzerát na net, aby mě nachala na pokoji, strašně po mně jede! "
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Květen 2007, 12:13:19 »

Neřikej že si někdy nechtěl vypadat trochu tajemně a říct něco, co by tomu komu si to napsal třeba pěkně vrtalo hlavou...  Úsměv  to se jí zrovna docela povedlo, je možný že tim chtěla naznačit to, aby si se víc snažil... nebo druhá možnost, že to prostě napsala jenom tak... Zkoušej to dál, ale pomalu a zjišťuj co a jak.

Třeba se jí můžeš ze srandy zeptat, jestli by někam nezašla a když to zase zahraje že ne e, tak jí žertovně napiš, že bys asi taky potřeboval aby ti dala inzerát aby si jí dal pokoj. Smějící se
Ale dej si záležet aby to vyznělo ze srandy a trochu sarkasticky... prostě aby si nemyslela, že si suchar a že si na ní kvůli tomu naštvanej. Takhle si jí vlastně trošku dobereš, ale podle mě tim i ukážeš, že umíš snést odmítnutí s úsměvem a že se hned nezhroutíš  Šťastný a třeba si to do ruhýho dne rozmyslí.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Květen 2007, 14:38:43 »

odepsal jsem jí na to, že přeju kámošovi, ať se mu na netu ozve hodně holek, a že má kámoš dobrej vkus.....je to vhodný?
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Květen 2007, 15:00:48 »

Neviem naco vlastne riesis ked ti napisala daku blbost o kamosovi:) Ries radsej teba a ju a nie taketo blbost... Btw ja som si tiez s priatelkou okolo roka len pisal a obcas sme sa len stretli a az po roku sme konecne niekde isli...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Květen 2007, 15:08:48 »

Neviem naco vlastne riesis ked ti napisala daku blbost o kamosovi:) Ries radsej teba a ju a nie taketo blbost... Btw ja som si tiez s priatelkou okolo roka len pisal a obcas sme sa len stretli a az po roku sme konecne niekde isli...

ne, ne, ne...mě se jako holce líbí to, jak to napsal henry...pokud si není jistý...není to vlezlý a pochopí, že se mu líbí a může si vybrat jestli na to bude reagovat (zájem) a nebo to nechá plavat (nezájem)...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Květen 2007, 16:47:12 »

tak podle sebe - tohle fakt nemusi nic znamenat, na druhou stranu, nepsala bych to uplne cizimu cloveku, minimalne nekomu, koho povazuju za kamose...
ta odpoved se mi libi
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Květen 2007, 16:11:35 »

tak zareagovala jen takhle: " Já bych toho cvoklýho kámoše radši neřešila".... Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Květen 2007, 16:14:33 »

co odpovedel??
co vlastne chce resit?
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Květen 2007, 16:20:44 »

to nevím co chce řešit, já jejího kámoše neřešil, akorát jsem jí odpověděl na to jak mi napsala že mu inzerát na net ať jí dá pokoj, na to jsem jí napsal že mu přeju ať se mu přihlásí hodně holek a že má (on) dobrej vkus.....ale toho se nijak nechytla, takže asi zájem nebude... Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Květen 2007, 16:22:51 »

hehe, jeden nikdy nevi Úsměv) dockej casu.... a uvidis
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Květen 2007, 16:35:01 »

jj, já počkám....ale u ní člověk fakt neví...za každou větou v sms má smajlíka, není to jen že by mi stroze odpovídala, i se ptá na plno věcí, ale jak jí něco nenápadně naznačím, tak se toho nechytne, buď na to nereaguje a nebo z toho udělá nějakej fórek...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Květen 2007, 17:26:23 »

No... ono to neni uplne jasnej naznak s tim, ze ma dobrej vkus Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Květen 2007, 19:01:42 »

tak co to je, urážka?  Překvapený já myslím že kdyby mi nějaká holka napsala že má nějaká má kámoška dobrej vkus, když mě chce, tak bych to jako komplimnet určitě bral a bral bych to jako že má o mě zájem...
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Květen 2007, 19:06:36 »

jenze kocka neni pes... to jak bys to bral ty nic nerika o tom, jak to bere ona. Muze to pochopit jako kompliment, ale vubec to nemusi chapat, ze o ni mas zajem. Takovy naznaky sou naprd, protoze muzou znamenat jen nevinne flirtovani... lepsi to vyjadrit jasne, at vis na cem si a ne aby sis jeste nekolik tydnu napriklad z jejich naznaku vyvozoval veci, ktery sou uplne jinak...
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 06. Květen 2007, 19:15:36 »

jenže co když ona ještě pořádně neví co chce, třeba jsem jí sympatickej a pomocí těchto malých náznaků má čas si to urovnat v hlavě, když teď na ní vybalím líbíš se mi, jsi mi sympatická, nedejbože jeslti se mnou nechce chodit, tak se lekne, začne se mi vyhejbat že jí nutím do něčeho co třeba zatím ještě nechce (ale za nějakej čas by třeba chtěla) a jsem v pytli...
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 06. Květen 2007, 19:18:38 »

no kdyz soudim podle sebe, kdyz me chlap nezaujme hned, ma pak uz smulu... jako je to tva vec, jak se zachovas, ale hlavne podle tech "naznaku" nemuzes nic usuzovat, klidne tomu dej cas, ale hlavne si z tech sms neber ty vyznamy, ktery ti dodaj nadeje, protoze tam vubec bejt nemusi...

no vsak casem uvidis sam, jestli by te chtela, tak to urcite da najevo nejak vice, nez nic nerikajicim naznakem:)
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 06. Květen 2007, 19:49:03 »

jasný, dám na tebe, ono je možný že je to spíš jenom takový mý přání, že ty náznaky něco znamenaj...ona ještě s nikým nechodila, je jí 18 a proto nechci bejt na ní nějak hrrr... je zvyklá trávit čas s kámoškama atd...no prostě uvidím, jak se to bude vyvíjet, dík za názory...
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 06. Květen 2007, 22:17:09 »

tak co to je, urážka?  Překvapený já myslím že kdyby mi nějaká holka napsala že má nějaká má kámoška dobrej vkus, když mě chce, tak bych to jako komplimnet určitě bral a bral bych to jako že má o mě zájem...
Jenže ty seš chlap a navíc tvůrce toho komplimentu. Osobně bych to taky tak bral, ale velmi zlehka. Možná má Mawe pravdu s tím, že je lepší zjistit, jak na tom jsi rovnou. Ale proboha ne ptaním se! Já jsem naopak přes to nevinné flirtování a náznaky, ale tam velmi záleží na věku a na schopnosti toho druhého odhadnout. Ale šak co to vůbec řešíš... vem ju na rande a sbal Úsměv

Edit: Btw, ona nenapsala, že ji ten kámoš chce. Taky je sranda, že nejdřív to napíše nakonec zprávy a pak to nechce řešit... je to s něma někdy těžký Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS