Nečekanej zvrat co si otom myslet ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 21:03:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nečekanej zvrat co si otom myslet ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nečekanej zvrat co si otom myslet ?  (Přečteno 5825 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 01. Únor 2011, 20:57:02 »

Cau lidi psal sem tu po Silvestru co se mi přihodilo za situaci s jednou holkou viz. muj topic  http://forum.qark.net/jak-na-zensky/silvestrovska-party/ pro upřesnění to dopadlo tak , že sem se jí snažil vytáhnout někam ven a dotyčná už nereagovala a tak sem to sabalil a vykašlal se na to. V tý době když mi tak nějak odpovídala na vzkazy sem si jí přidal mezi přátele na FB, ale neautorizovala si mě. A dneska po strašný době najednou čumím, že si mě autorizovala a tak sem jí ze srandy napsal jako jestli vidím dobře, že si mě autorizovala co se děje. No tak napsala, že si mě klidně může smazat jestli chci, tak sem jí na to napsal, že mi to je úplně jedno :-D no pak sme se nějak bavili a já jí napsal, že sem myslel že se semnou nebaví a že mi ignoruje na to napsala, že se mi to jen zdálo a že občas umí překvapit a pak už sme kecali takový ty blbosti celou dobu sem si sní lehce dělal srandu :-D jen mě zajímá co si o takový změně chování mám myslet ?? Tohle sme ještě nezažil totiž, vždy to bylo že sem zůstali s nějakou jako kamarádi a tak sme si i psali a nebo uplnej ignor a stou holkou už sem si nikdy víc nepsal ale nikdy ne taková situace jako co se stala teď .
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Únor 2011, 21:31:20 »

nerob si z toho hlavu. nic zvlastne to podla mna nie je. niekedy treba ist na zenu, ako ja hovorim, chrbtom vpred.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Únor 2011, 21:39:43 »

no, že bych si ztoho dělal nějak moc hlavu to ne Úsměv popravdě mě je to uplně jedno, ta holka šanci mít mě měla Úsměv nechtěla její smůla neví o jak dobrýho kluka přece přišla :-D , ale spíš mě překvapilo cos e v ní hnulo, že se najednou začla bavit ? Jak říkám ještě se mi nic takovýho zatím nestalo proto se ptám tady co si otom myslet ? Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Únor 2011, 22:51:32 »

Co si o tom myslet? Ženská zvědavost? A nebo zafungoval holomráz? Popravdě, nepovažuju moc velkej úspěch za to, že si tě autorizovala na fb, za velkej úspěch bych považoval to, kdyby tě sama pozvala na rande  Mrkající
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Únor 2011, 06:46:27 »

Drz sa svojho, bud nadalej nezaujaty a neupusti od toho, co si povedal, ze uz sancu mala. ak chce dalsiu, nech si ju vypyta Úsměv
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Únor 2011, 10:53:51 »

tak jako, že bych to bral jako úspěch to ne, mě je úplně jedno, že si mě autorizovala ani to dělat nemusela, prostě šanci měla a nevyužila tak pokud by něco chtěla si začít ať se snaží :-D ano budu dál prostě nezaujatý. Jen mě prostě zajímá proč najednou takovej obrat , jestli se to třeba někomu už taky stalo, protože jak sem řekl bud sem stou holkou zůstal jako kamarád a psali sme si a nebo sem byl ignorován ale tohle sem zažil poprvé:-) nojo všechno je jednou poprvé :-D
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Únor 2011, 11:18:03 »

popravdě mě je to uplně jedno, ta holka šanci mít mě měla Úsměv nechtěla její smůla neví o jak dobrýho kluka přece přišla :-D

Tento prístup mi trošku vadí. Ano, holka šancu mala a prišla povedzme o dobrého kluka ale takisto máš smolu aj ty pretože si to bol ty komu sa to dievča páčilo.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Únor 2011, 11:23:12 »

tak jako, že bych to bral jako úspěch to ne, mě je úplně jedno, že si mě autorizovala ani to dělat nemusela, prostě šanci měla a nevyužila tak pokud by něco chtěla si začít ať se snaží :-D

Maťko- Já to beru to spíše jako hru na pseudoalfu. Kdyby to Shorty opravdu vnímal tak, jak je uvedeno výše, tak to sem vůbec nepíše- protože by mu to bylo úplně jedno Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Únor 2011, 11:30:43 »

popravdě mě je to uplně jedno, ta holka šanci mít mě měla Úsměv nechtěla její smůla neví o jak dobrýho kluka přece přišla :-D

Tento prístup mi trošku vadí. Ano, holka šancu mala a prišla povedzme o dobrého kluka ale takisto máš smolu aj ty pretože si to bol ty komu sa to dievča páčilo.

 Potlesk
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Únor 2011, 11:46:14 »

ano líbila se mi tojo Úsměv jako mnoho holek před ní :-D tak proč se tím trápit ne ? Prostě to sní nevyšlo tak se jde dál ne.Mě spíš zajímalo proč tak otočila proč mě prostě dál neignorovala, jestli i někomu tady se něco podobnýho třeba stalo  :-D tovíte já sem prostě od přírody zvědavej člověk no :-D   
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Únor 2011, 12:19:03 »

Občas sa mi stáva, že len tak z dlhej chvíle premýšlam a spomeniem si na nejakú ktorú som predtím poznal a náhle mám chuť sa jej ozvať a spýtať sa ako sa má... Možno sa nudila alebo si chcela spraviť poriadok v kontaktoch, nič významné by som za tím nevidel. Ak sa ti bude ozývať sama častejśie, najskor to znamená, že jej chýbaš.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Únor 2011, 14:43:24 »

no když tak nad tím přemýšlím je to celkem logický vysvětlení s tím, že se asi jen nudila :-D  tak uvidíme jak se bude chovat dál, jestli se třeba sama od sebe od sebe ozve :-D ikdyž mi to tak nějak je jedno jelikož, nechci to nějak zakřiknout, ale mám to teď rozpracovaný s jednou holkou a vypadá to, že z toho asi něco bude Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS