Nečekaný zvrat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:35:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nečekaný zvrat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nečekaný zvrat  (Přečteno 7506 krát)
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« kdy: 14. Květen 2011, 21:21:27 »

Ahoj, opět bych slyšel rád Váš názor. Pokusím se to popsat stručně.

Takže:HB 9,5, věk: 23 let, 8 let ve vztahu s přítelem.

Seznámil jsem se s ní minulý víkend v clubu, po otvíráku asi 2 minuty pokec, po zjištění, že za ní zrovna jede přítel a jsou spolu 8 let, jsem se s ní rozloučil a šel za jinou. Ovšem druhý den mě sama vypátrala na facebooku(dodnes je mi záhadou jak to dokázala, nepředstavoval jsem se jí) a začala se mě vyptávat na ten otvírák, hrál jsem si s ní napínal jí, sama se mě zeptala, jestli v tom clubu budu příště zase, že ona na 100%. Napsal jsem jí: možná, jestli se mi bude chtít  Smějící se(strašně mě baví je napínat). Během večera jsem jí akorát pozdravil s úsměvem a věnoval se ostatním lidem. Pak mi sama řekla, že si se mnou zamlouvá tanec až budou ploužáky.

Safra zase jsem se rozepsal  Znepokojený. Prostě, během večera jsem měl attraction jako prase, furt mi kupovala panáky šeptala mi jak jsem krásnej(nehci si tu honit ego, píšu jen pravdu ať máte co nejvíc infa), naznačovala, že přítel je pryč, že na mě celý týden myslela a přemýšlela co jsem myslel tim otvírákem a má volnej byt...Skončil jsem u ní proběhl FC, pak, že odcházim, chtěla po mě číslo, dělal jsem drahoty, jí začli nabíhat slzy, dal jsem jí ho, během 20-ti minut 2 sms. Jedna: že má pocit, že se zakoukala, ať se nezlobim a přání dobrý noci(no bylo už spíš k ránu Šťastný), druhá:(docela poetická) s tim, že to běžně nedělá, že to bylo extra a, že jí je smutno. Na obě neodpovídám, du spát.

Druhý den, kde mě prosí, abych si vše co se stalo nechal pro sebe a ptá se jak se mám. Odpovídám jen, že mlčím jako hrob a, že mi je docela blbě jak mě opila. Ona se omlouvá, že mě tak nalejvala a, že mi věří, že si to nechám pro sebe(to bylo dopoledne). Odpoledne další sms, že se zblázní, že mě všude vidí a myslí na mě. Odpovídám asi za 3 hodiny: Nebudu Ti psát, že mi se tebou nebylo fajn, jsi mi sympatická, ale nerad bych někomu lezl do zelí. Ona odpověděla, že mě uplně chápe, ale nechápe sama sebe a až mě někdy uvidí, že se neudrží a, že jede někam pryč přijít na jiné myšlenky. To je celý.

Teď co si o tom myslím já, nebude pochyb o tom, že jsem jí asi docela poplet hlavu, ale zároveň nechce ztratit svýho přítele(se kterym bydlí). Ona je holka kterou bych si představoval na LTR. Podle těch posledních zpráv se chová jako puberťačka, ale co jsem s ní mluvil tak mi přijde dost chytrá a zajimavá, kdyby mě nezaujala tak to sem nepíšu. Problém je prostě ten její 8-letej vztah, nechci se s ní scházet, že ona bude mít přítele a já za ní budu chodit s tim, že s ní den předtim spal její přítel. Tou poslední sms jsem jí chtěl naznačit, že pokud tady bude ten její přítel-nic nebude, jenže si myslim, že se jen tak nerozejdou, vždyť mě ani pořádně nezná...Myslíte, že to má nějaký řešení? Chci ji jen na plnohodnotný LTR, na sex mám FB.

Díky za přečtení i když je to zase dlouhý  Kroutící očima
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Květen 2011, 15:09:26 »

Má to trochu pokračování....Furt mi píše jak na mě myslí, jak jsem fajn. Máte někdo zkušenosti s přebíráním holky? Né, že bych se do toho chtěl s radostí pouštět, ale přijde mi v tom současným vztahu nešťastná a mě taky neni uplně ukradená. Mám ji nějakým způsobem projevit zájem? Zatim jsem ji jen naznačil, že kdyby tady nebyl ten její přítel, že bych ji třeba chtěl poznat blíž.
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Květen 2011, 19:58:43 »

Ok, odpověděl jsem si na to sám, někde jsem četl, že pickup je o využívání příležitostí tak ji využiju  Mrkající
Zaznamenáno
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Květen 2011, 20:42:58 »

Ona ti dává asi jasný signály k tomu, aby si něco udělal. Já bych to osobně tak bral. V tom vztahu asi nemůže bejt úplně šťastná, když ti neustále píše atd...
Mě by teda ty smsky spíš odrazovali od toho, abych něco zkusil dál, ale jestli je ve skutečnosti fajn a líbí se ti tak toho využij. Viděl sem jak si tu píšeš sám se sebou tak sem ti musel něco připsat, ikdyž to není vůbec nic převratnýho  Šťastný Možná jsem ti aspoň pomohl s rozhoupáním...

BTW. co si to použil za otvírák, že se tě na něj pořád vyptávala Otázka jestli ho tu nechceš šířit tak napiš do PM
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Květen 2011, 20:54:19 »

Díky, že jsi odpověděl  Smějící se Jinak otvírák máš v PM, myslím, že jsem ho tu jednou četl od Pirka.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Květen 2011, 23:09:54 »

Aj mna zaujima, co si pouzil. Vsak pokial to nie je nejake verejne tajomstvo, mozes ho zverejnit. Ak nie, tak si rad precitam v PM.
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Květen 2011, 09:55:41 »

Aj mna zaujima, co si pouzil. Vsak pokial to nie je nejake verejne tajomstvo, mozes ho zverejnit. Ak nie, tak si rad precitam v PM.

taky se přidávám Andílek
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Květen 2011, 21:19:47 »

Jelikož se mi docela markantně, množí zprávy s dotazem, co jsem použil za otvírák, dám to sem veřejně.

PUA: Ahoj, věříš v lásku na první pohled?
Ona: Ne
PUA: Tak se na mě podívej ještě jednou Úsměv

Než se mě zeptáte co odpovědět když řekne, že ano Úsměv

Většinou jí řeknu něco jako, že mi to kazí, protože mám připravenou odpověď jen pro ne a ony se většinou ještě zvědavě vyptávají jakou a to se dá využít  Mrkající

Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Červen 2011, 13:51:58 »

Zdravim, s touhle holkou jsem se dostal do fáze kdy se docela často scházíme. Problém je ovšem ten její přítel. Někde jsem četl, že bych se měl chovat tak jako kdyby žádnýho neměla..Problém je v tom, že hlavně z její iniciativy často chce, abych chodil k ní domů kde bydlí s tim přítelem. On totiž jezdí třeba na týden pryč pracovně asi 30km daleko, podle ní je prý naprosto vyloučený, aby se tam nečekaně vrátil (nemá ani svoje auto ani řidičák) jenže náhoda je blbec, znáte to, mě se vždycky vybavujou ty scény z filmů jak chlápek zastihne svou holku doma s někym jinym Šťastný. K sobě si jí brát nemůžu, maximálně tak jednou za 3 neděle, tohle má ještě nevýhodu tu, že ona bydlí asi 100m ode mě, takže jsem u ní za chvíli Šťastný. Máte nějakou radu jak bych se k tomu měl postavit?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Červen 2011, 16:07:13 »

Nech ji, ať ho postaví a nech se hejčkat
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Srpen 2011, 12:50:11 »

Řekni ji že až se rozejde tak ať se ozve.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS