nechápu :-D

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 08:02:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nechápu :-D
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: nechápu :-D  (Přečteno 3315 krát)
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« kdy: 16. Prosinec 2009, 22:26:09 »

Zdravim dlouho jsem tu nebyl a chtěl bych se sváma podělit o jednu situaci na kterou bych chtěl znát váš názor Úsměv
Týká se to jedné holky respektive nejdřív známe a teď nejspíš kamarádky. Nejdřív mi začala psát jen tak na Facebooku jen tak bezvíznamnej pokec. Potom se to dostalo k tomu že jsem zašli ven a zase jen pokecali... Nic jsem si od toho ani nesliboval bral jsem to jen tak. Ale na druhej den jsem zašli zase ven a skončilo to u líbání. Byl jsem aji rád ale na další den my napsala že to mám brát jen jako úlet ale že si myslí že se to bude opakovat. Tak jsem ji napsal že jak to vidí a že kamarádi zatím. Tak mi to celkem vrtá v hlavě jestli se o něco pokusit. Taky jsem se dověděl že v u sobotu co jsme spolu něco měli se akorát definitivně rozešla z klukem tak to v tom asi taky hrálo nějakou roli.... Tak by mě zajímal váš názor na tuto situaci Úsměv

PS. nejsem moc na Češtinu tak se za svoje chyby omlouvám Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Prosinec 2009, 23:34:11 »

Aspoň, žes tu češtinu rovnou omluvil Mrkající "bezvíznamnej" mi utrhlo oko Úsměv

Trošku chybka, žes to hodil do kamarádské roviny. Měl jsi jet spíš ve stylu - jo, mě je to jedno, stejně si vezmu co budu chtít Úsměv

Oběcně tenhle přístup zas tak moc nemusim, ale tady jí to kouká z očí, že tě jen testuje. Byl to úlet, ale může se to opakovat? WTF? Úsměv To je takový, jako kdyby se bála tě chtít a přitom nechce aby to vypadalo, že tě nechce S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Prosinec 2009, 02:12:09 »

Přesně tak, jdi si podle sebe. Teď víš, že máš šanci, tak se ničeho neboj. Jdi do toho znovu, samozřejmě zaujímej pozici alfa samce (mimochodem taky to, že tě nerozhodí ani to, že to byl úlet - že by tě nechtěla).
To kamarádství je imho blbej nápad, ale snad to nebude mít vliv.
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Prosinec 2009, 07:00:49 »

Ber to takle - Nelíbala by se s tebou jen tak z recese... takže tu něco bude. Když to potáhneš dál svým stylem s tím, že jí chceš, tak nebude problém to i dotáhnout do zdárného konce.
Na druhou stranu, sice nevím proč, ale zapůsobilo to na mě trošku, že se z toho rozchodu chce trošku "vyšukat" - nevím, jestli se tohle u holek může stát (nastat takový pocit "vyšukání se ze vztahu") ... mno... proč ne? Úsměv Jakoby chtěla doplnit nějaký místa co jí chybí a ty jsi pro ní přitažlivý ;-)
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Prosinec 2009, 09:56:07 »

nechápu moc, proč na to v tomhle případě jdeš "kamarád" stylem... měl jsi uplně skvělou šanci na to bejt její nový objev, ale posrals to hned na začátku... to je můj názor...

hlavně hrozně hloupý je to ptaní se jí, jak to vidí a nechávání jí, aby ONA určovala jestli jste kamarádi nebo ne... hrůza... Úsměv ty jsi jí uplně regulerně postavil do alfa pozice...

Buchy: holky si spíš po rozchodu takhle dokazují, že jsou přitažlivý...
« Poslední změna: 17. Prosinec 2009, 10:00:59 od D9 » Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS