Nechápu to ženský chování, poraďte jak na ni

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 13:15:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nechápu to ženský chování, poraďte jak na ni
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Nechápu to ženský chování, poraďte jak na ni  (Přečteno 15531 krát)
buflos

Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« kdy: 17. Únor 2009, 04:05:15 »

Zdravim vás, zase se sem musim obrátit pro pomoc, uz si važně nevím rady.

Jde o jednu slečnu, zřejmě to bude relevantní údaj, tak hned na začátek.. Mě i jí je 19. Možná to nebude důlěžitý, ale radši to popíšu trošku od začátku, tak se nezlobte, kdyz to bude delší  Andílek

Známe se už tak dva roky, ale jen, že jsme se náhodně potkávali. Začátkem minulého roku, když jsem opravoval auto a chystal jsem se, že s ním pak budu jezdit do školy, tak jsme se přes smsky domlouvali, že budem jezdit spolu a na to jsme si psali jen tak dal o všem možným. Po chvíli už si i sama řekla o icq a občas jsme si dlouho psali, pak odmaturovala, takže jsme spolu jezdili asi mesíc. O prázdkách jsme si jen celkem často povídali a řešili školu, že by šla dál na školu, kde jsem já. Prostě normálka, jen kamarádi o nic nešlo. Sice mě děsně přitahovala, ale měla přítele a to dávám ruce pryč.

Začátkem nového školního roku jsme tedy začali jezdit do školy, vždycky jsem se ní cítil dobře a smála se forům, dost výrazně flirtovala (i když na tom nic nebude, baví se tak snad s každým) a tak, bavilo mě s ní mluvit..  a začli jsme se spolu i víc stýkat, chodit různě do pizzerie, třeba i po škole spolu do města a tak.. během toho jsem ještě přestal kouřit. O víkendu ještě s jejíma kámoškama něco popít a tak. S přítelem se sotva viděla a postupně se od něj začala odpoutávat a následně se s ním rozešla. Mimochodem spolu byli čtyři roky, což už je dost vážný (btw byl silnej kuřák, ona vůbec). Už to šlo nějak strmějc dál a my jsme se viděli třeba i měsíc každý den. Trávili spolu odpoledne a večery, do kina na filmy, na véču spolu, u mě na filmu, kde navazovala takový ty letmý doteky a tak.. častokrát odemě odcházela pozdě v noci, kolem i druhý třetí ráno a v sedm jsme zas museli jet do školy. Před spaním mi pak ještě třeba napsala na dobrou noc a že to zas protáhla. Ještě ze začátku tohohle bližšího stavu, jsme spolu byli párkrát na diskotéce, kamž teda nechodím moc s oblibou, ale pokaždý jsme se tam celkem opili a dvakrát to skončilo líbačkou. Poprví mi druhý den psala, že to byl úlet a že od toho nemám nic očekávat. O tom druhým už jsme spolu pak ani nemluvili. Po čas tohohle všecho jsem se do ní zbláznil, seznámili jsme se hrozně dobře a panovala i taková důvěra, že když člověk potřebuje, že se může na toho druhého obrátit. Dokázali jsme mluvit skoro o všem. Jednou se mi i stalo, že mi volala jen tak, že byla sama v noci venku a cítila se líp, když nekoho slyší. Dokonce se vyskytly i takový věci, že její máma komentovala moji fotku se slovy, že jsem nějakej nápadně hezkej, třikrít se stalo, že ji někdo řek do telefonu, že mám prý příjemnej hlas, její strejc si mě po jedný pitce celkem dost oblíbil a ještě mě jí dohazoval Úsměv ono tak nějak víc lidí se jí ptalo, jestli už něco mezi náma je. I na jedný zábavě se mě lidi ptali, jestli je to moje slečna, že to tak vypadá.

Další etapa nastala, když už jsem to nevydržel a z její strany mi to přišlo, že cítí to samé a já vůl jí to pak řekl. Odmítla mě takovou tou odpovědí "jsi super kluk a zasloužíš si někoho lepšího". Bavili jsme se o tom a ja jsem k tomu, řek, že se asi budem muset přestat nějakej čas vídat, že bych to nemusel zvládat, což mi ještě vyvrátila, že jí baví semnou být a že to bude těžko zvládat. A že přestane tak flirtovat a provokovat, že vynecháme i ty naše noční dýchánky, že nechce, abych to musel ukončit uplně. Dál jsme se spolu bavili i když už jsme spolu netrávili tolik času, ale ještě se to dalo. Před koncem roku jsme se ještě domluvili, že mě naučí tancovat. Je to tady jako topik. Ona měla zkouškový a ja jsem ji doučoval matiku a fyziku. Měla i nějaký odbornější věci, ale na ty jsme spolu nekoukali, ale vzdycky nevěřícně koukala, když se z toho na něco ještě chytákem zeptala, tak jsem to vědel. (btw. uchazeč na FEL no Úsměv) do konce roku jsme těch tanečních lekcí měli jen pár ještě jsme byli zase s jejíma kámoškama v restaraci a do toho období se ke mě zase chovala hrozně přívětivě i ostatní zase koukali pohledama, jak když spolu něco máme. Pak už trávila hodně u učení a přijela ji kamarádka z ciziny na svátky atd. Vídali jsme se tak sotva do týdne. Jěště tak do půlky ledna jsme spolu jednou tancovali a pár dní na to, když jsem se jí ozýval, tak pokaždý jen reagovala, že jde za kámoškou nebo, že spolu někam jedou nebo cokoliv jinýho. Ani jsme spolu nemluvili. Postupně mi už jen napsala, že ji to mrzí, ale že nestíhá to tancování, že to padá a do konce měsíce jsme se už neviděli. Tancování jsem si domluvil s jinou kámoškou a ta mi stim perfektně pomohla.

Pak už jsme se viděli jen na mým maturitním plese, kde by mě ani nepřišla pozdravit. Pak když jsme se viděli, tak jsem se zrovna bavil s jednou kamarádkou ze střední a ona přišla a stoupla si k ní zády mezi nás, čímž mi ji uplně vyhnala. Během večera jsem udělal takovej stupidni for s něčím za což ona měla na plese zodpovědnost na mý triko a podělala to. Ještě jsem ji byl i kolikrát zvát tancovat, na její oblíbenou chachu, co jsem se tedy naučil bez ní. Vždycky mi řekla třeba dýl nebo někdy a dal na mě kašlala. Pak až konec plesu už v minimu lidech jsme s tou kamaradkou, co mě naučila tančit a byla tam taky, trávili na parketu a jen jsem si nestíhal všímat, jak moc si mě slečna přes půl sálu hlídá na očích a hlavně u ploužáku, kdy jsme se na sebe docela tiskly.

Pak už zase žádná zmínka až jsme se viděli v sobotu na plesu, jen jsem zas viděl jak mě sleduje, tak jsem ji pobíd, že má příjít na slovo.. Ptal jsem se jí co se děje a jen z ní padali nesmysli o něčem nejasným, jen mimoděk z ní vypadlo, že to bylo dobrý pro nás pro oba. Víc jsem z ní proste nedostal. Dneska jsem jí psal, že tedy nechapu co se děje a jestli mi to nějak upřímně vysvětlí. Napsala, že od určity doby se něco zvrtlo a že semnou neměla potřebu trávit tolik času a nemam se ptát přoc, protože to sama neví.



Koukám, že je to asi až otravně dlouhý, ale opravdu o ní stojím, jinak bych to hodil zahlavu.
Mam i tři teorie co se mohlo stát, ale ne že mě za ně budete nějak moc chytat, jelikož to jsou jen moje domněnky.
  • Byla na to s přítelem bídně a ja jsem jí nehorázně usnadnil ten rozchod a byl jen taková náplast na duševní bolístku.
  • Jelikož byl její prítel děsnej žárlivec, tak jí odradil pár dobrých kamarádů.
  • A nebo jsem ji už přestal bavit, protože jsem do ní pomalu přestával investovat city, který neopětovala a raději se stýkala s jinýma lidma.
Jestli jste se někdo dočet až sem, tak vám díky a poradťte prosím, co jí mohlo přelítnout přez nos, že semnou nechce ani mluvit a hlavně nějakej co nejlepší nápad, jak to zase vrátit do starých kolejí nebo i něco víc.
Všem co máte zájem díky, klidně se i ptejte, když bude potřeba něco dalšího objasnit. Zítra se s ní třeba potkám ve škole a vůbec nevím jak nejlíp reagovat, jestli to mam brát jako definitivní věc nebo...
« Poslední změna: 17. Únor 2009, 04:08:58 od buflos » Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Únor 2009, 08:35:52 »

  • Byla na to s přítelem bídně a ja jsem jí nehorázně usnadnil ten rozchod a byl jen taková náplast na duševní bolístku.
Sám sis odpověděl. Bylo jí s tebou dobře po rozchodu, tak si to užívala. Působí na mě jako jedna z těch holek, co bere, ale na oplátku nic nedává.

To že s tebou teď přestala mluvit může mít několik důvodů:
  • Uvědomila si, že k tobě začíná taky něco cítít. Problém je v tom, že kdyby to chtěla, tak by s tebou nepřestala komunikovat
  • Ty si projevil svoje city, ale ona od tebe nic takovýho nechce. Dokud si byl kamarád, tak bylo všechno v pohodě. Teď se ti začíná vyhýbat, protože o tom s tebou nechce mluvit

Podle mě z tohodle stavu nic víc nevytřískáš. Už na začátku ses zaškatulkoval jako kamarád, duševní bolístka, vrba. S tim už teď nic neuděláš.
To, že si projevil svoje city, byla další chyba. Když si ji chtěl získat na vztah, tak si měl hlavně změnit svoje chování k ní. Ale o tom, co k ní cítíš, mlčet.

Rada na závěr? Zapomeň na ni. Nebuď ten, kdo stále iniciuje nějakou snahu to s ní urovnat. Když bude chtít, tak za tebou doleze sama. Můžeš tomu pomoct tim, že se budeš víc stýkat (zejména když u toho bude tahle holka) s tou kamarádkou, co s tebou chodila tancovat. Ploužáky, pohledy atd. to všechno pomůže k tomu, že u ní vyvoláš žárlivost. Pak si to třeba v hlavě srovná a doleze k tobě sama. Ale jestli se to stane, tak si pak pořádně uvědom, jestli chceš skutečně ji, nebo tu taneční kamarádku, co ti ochotně pomohla.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Únor 2009, 09:25:43 »

Vidím to podobně jako šmoula. Sice bych řekl, že ze začátku to vypadalo slibně (dny spolu, doma, disco), ale fakt to vypadá, že jsi jen taková záplata. Je víc faktorů proč tě nechce, ale většina je pouze podvědomých a nevysvětlitelných. K těm vysvětlitelným patří vaše kamarádství - prostě jí to tak stačí. A možná ji přece jen tolik nepřitahuješ.

Teď tě nechala být. Nevypadá na potvoru, ale není to od ní hezký. Možná se tě bojí, možná má někoho jinýho, kdo se jí líbí víc. Je fakt že kdyby chtěla, tak tady tyhle problémy neřešíš.

Sečteno podtrženo, nic z toho nekouká. Já vím, neříká se to snadno, ale i když to někdy vypadá na víc, není. Jestli máš chuť pročti si moje http://forum.qark.net/jak-na-zensky/nova-sance/. Sice to není moc podobnej případ, ale důležitý, že jsem taky pořád viděl nějakou šanci a ta se nikdy nedostavila.
Zaznamenáno
buflos

Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Únor 2009, 09:42:25 »

Smoula: diky za nazor, asi na tom neco bude. Do skatulky kamarad jsem uz od zacatku nechtel zapadnout. O jejim priteli jsme spolu mluvili minimalne a hodne brzo jsem krom toho flirtovani inicioval i to prvni libani. A jak jsem ji to pak vykecal, tak to je asi pred dva mesice zpet a pak uz jsme o tom vubec nemluvili.
Napad s druhou kamoskou asi dobrej, ale bohuzel je z jiny sorty lidi a fvcera jsme spolu byli venku a pochlubila se s novym pritelem.

 
No jinak jsme se uz dnes videli, kdyz jsem se bavil na chodbe s lidma tak sla okolo a jako by me ani neznala, vyhybala se i pohledu jen na pozdrav.


Hodne me zajima, proc se nechce ani bavit. I kdyby kamaradstvi upadlo, tak to neni duvod uplne odstranovat komunikaci. Asi bych se mel smirit s tim, ze bych mel vazne zapomenout. Jen jsem premejslel, jestli by jeste nemelo cenu ji nekam jen tak vzit a zkusit to treba nejak obnovit, nenucene a neresit, co blazni.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Únor 2009, 09:50:05 »

Hodne me zajima, proc se nechce ani bavit. I kdyby kamaradstvi upadlo, tak to neni duvod uplne odstranovat komunikaci. Asi bych se mel smirit s tim, ze bych mel vazne zapomenout. Jen jsem premejslel, jestli by jeste nemelo cenu ji nekam jen tak vzit a zkusit to treba nejak obnovit, nenucene a neresit, co blazni.
Ať ji vemeš kamkoliv a začneš to řešit, tak v téhle fázi to nenuceně vypadat rozhodně nebude. Ale zkusit to můžeš.
Asi by bylo nejlepší si s ní promluvit, protože jinak se to stejně asi nedovíš. Ale pochybuju, že ti sama řekne, co se vlastně děje.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Únor 2009, 09:59:37 »

parádní one itie a ty jsi její parádní kámoš.

Diagnózu už známe, ale příčiny onemocnění? byl jsi moc hodnej. byl jsi ten, kdo jí poskytl něco, co jí ve vztahu chybělo, ale nejsi pro ni přitažlivý.
co s tí dělat? nevšímej si jí. seznam se s dalšíma lidma, to je tvoje jedinná možná cesta, jak se k ní vrátit. ukaž, že žiješ skvěle i bez ní a až se příště připlazí, že chce pomoc, poskytni ji ji, ale veď hovor, ukaž jí, že jí vlastně nepotřebuješ tak, jak ona v tu chvíli tebe a třeba si tě zamiluje.

někdo něco proti?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Únor 2009, 10:03:56 »

Hodne me zajima, proc se nechce ani bavit. I kdyby kamaradstvi upadlo, tak to neni duvod uplne odstranovat komunikaci. Asi bych se mel smirit s tim, ze bych mel vazne zapomenout. Jen jsem premejslel, jestli by jeste nemelo cenu ji nekam jen tak vzit a zkusit to treba nejak obnovit, nenucene a neresit, co blazni.
Ať ji vemeš kamkoliv a začneš to řešit, tak v téhle fázi to nenuceně vypadat rozhodně nebude. Ale zkusit to můžeš.
Asi by bylo nejlepší si s ní promluvit, protože jinak se to stejně asi nedovíš. Ale pochybuju, že ti sama řekne, co se vlastně děje.
ona to možná ani sama neví... to zkrátka u ženský může být nějaký pocit.
ale díval jsem se, že jsem v podstatě napsal to samé co ty a to jsem nečetl odpovědi, ale jen úvodní přispěvek.
pokud se ti vyhýbá na chodbě, může to být ze 2 důvodů:
1) sama se s tím ještě nesrovnala
2) tlačí na ni někdo z okolí, ať si tě nevšímá...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
buflos

Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Únor 2009, 11:18:50 »

I!Smoula: to bych se nedozvedel, ocividne mi pravdu rict nechce. To nenucene jsem myslel, ze bysme nekam jen tak zasli jako driv. To ale uz asi neni v moc vhodny, kdyz ani nepozdravi.

joei: jj, bych si mel zacit pripoustet, ze bych se s tim mel smirit. Ale po tom dnesku jsem uz hodne zmatenej, protoze, kdyz me uz prestane i zdravit. Je to takovy neprirozeny, ani mi to k ni nesedi, jak kdybych ji ani neznal.
Tak prave ani nevim proc by za mnou mela prijit, at uz v jakymkoli pripade.

By me vazne zajimalo, co si od toho dal slibuje.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Únor 2009, 12:15:41 »

    To byl ale sloh....no k věci :

  • Byla na to s přítelem bídně a ja jsem jí nehorázně usnadnil ten rozchod a byl jen taková náplast na duševní bolístku.

Možný to je...je to pravděpodobný, potřebovala utěšitele, tak tě použila a když to pak bylo dobrý, už tě nepotřebovala tak bye

  • Jelikož byl její prítel děsnej žárlivec, tak jí odradil pár dobrých kamarádů.
  • A nebo jsem ji už přestal bavit, protože jsem do ní pomalu přestával investovat city, který neopětovala a raději se stýkala s jinýma lidma.

Toto jsou nesmysly. Sice teda na kamarádství mezi holkou a klukem nevěřím, IMHO holka s klukem kamarádi dokud něco od něho potřebuje, pak jí přestane zajímat,  ale to je jedno. Nezdá se mi že by jí žárlivost odradila všechny kamarádi, pokud teda nebyl přítel totální debil typu volání každému kamarádovi se kterým je typu "Já tě zničím", možný to je, znám jednoho takovýho trotla, ale je to nepravděpodobný. Druhá možnost je podle mě nesmysl...zájem který ona neopětuje - holkám s malým sebevědomím dělá dobře mít okolo sebe hodně kluků kteří dávají najevo zájem - ale city je spíš iritujou pakliže i ony necítí nějaké podobné
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Únor 2009, 13:02:33 »

ona to možná ani sama neví... to zkrátka u ženský může být nějaký pocit.

I!Smoula: to bych se nedozvedel, ocividne mi pravdu rict nechce. To nenucene jsem myslel, ze bysme nekam jen tak zasli jako driv. To ale uz asi neni v moc vhodny, kdyz ani

Neřekl bych, že neví, buflos asi tuší dobře - nechce mu říct pravdu, resp. na to nemá, nemá na to být přímá, protože pro něj by to bylo třeba zraňující. Takže místo pravdy se dovíš, že neví, že je asi nějaká divná, že toho je na ni moc - ve škole... doma... bla, bla... Pokud pořádně zatlačíš, začneš argumentovat, jak hezký to bylo předtím, a pak se to zlomilo, že za tím prostě něco být musít atd... pak možná změkne a řekne pravdu, třeba něco v tom smyslu, že jí s tebou bylo dobře, ale jenom jako s kamarádem, když ale ví, že ty bys něco víc, tak se ti radši vyhýbá. Takže promluvit (zatlačit na ni) si můžete, aby ses dozvěděl pravdu, nicméně to asi ničemu nepomůže  nic se nezmění. Jenom budeš vědět, na čem si a nebude v tobě pořád hlodat, proč se to vlastně pokazilo.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Únor 2009, 13:26:37 »

ona to možná ani sama neví... to zkrátka u ženský může být nějaký pocit.

I!Smoula: to bych se nedozvedel, ocividne mi pravdu rict nechce. To nenucene jsem myslel, ze bysme nekam jen tak zasli jako driv. To ale uz asi neni v moc vhodny, kdyz ani

Neřekl bych, že neví, buflos asi tuší dobře - nechce mu říct pravdu, resp. na to nemá, nemá na to být přímá, protože pro něj by to bylo třeba zraňující. Takže místo pravdy se dovíš, že neví, že je asi nějaká divná, že toho je na ni moc - ve škole... doma... bla, bla... Pokud pořádně zatlačíš, začneš argumentovat, jak hezký to bylo předtím, a pak se to zlomilo, že za tím prostě něco být musít atd... pak možná změkne a řekne pravdu, třeba něco v tom smyslu, že jí s tebou bylo dobře, ale jenom jako s kamarádem, když ale ví, že ty bys něco víc, tak se ti radši vyhýbá. Takže promluvit (zatlačit na ni) si můžete, aby ses dozvěděl pravdu, nicméně to asi ničemu nepomůže  nic se nezmění. Jenom budeš vědět, na čem si a nebude v tobě pořád hlodat, proč se to vlastně pokazilo.
ted s tebou nesouhlasim, tlacit je nesmysl, prave mozna kdyz se zacne chovat tak, jak se choval predtim, nez se ji vyznal, treba se to dozvi, co udelal spatne, co ji vadi, proste mu to rekne sama, protoze zase zjisti, jak je ji s nim fajn. a pokud zacne mluvit o tom, jak to bylo fajn a co se zlomilo, ta holka se zacne koukat pod sebe, na oko hodi smutnej vyraz a rika si: kdy uz toho necha?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Únor 2009, 13:35:42 »

ona to možná ani sama neví... to zkrátka u ženský může být nějaký pocit.

I!Smoula: to bych se nedozvedel, ocividne mi pravdu rict nechce. To nenucene jsem myslel, ze bysme nekam jen tak zasli jako driv. To ale uz asi neni v moc vhodny, kdyz ani

Neřekl bych, že neví, buflos asi tuší dobře - nechce mu říct pravdu, resp. na to nemá, nemá na to být přímá, protože pro něj by to bylo třeba zraňující. Takže místo pravdy se dovíš, že neví, že je asi nějaká divná, že toho je na ni moc - ve škole... doma... bla, bla... Pokud pořádně zatlačíš, začneš argumentovat, jak hezký to bylo předtím, a pak se to zlomilo, že za tím prostě něco být musít atd... pak možná změkne a řekne pravdu, třeba něco v tom smyslu, že jí s tebou bylo dobře, ale jenom jako s kamarádem, když ale ví, že ty bys něco víc, tak se ti radši vyhýbá. Takže promluvit (zatlačit na ni) si můžete, aby ses dozvěděl pravdu, nicméně to asi ničemu nepomůže  nic se nezmění. Jenom budeš vědět, na čem si a nebude v tobě pořád hlodat, proč se to vlastně pokazilo.
ted s tebou nesouhlasim, tlacit je nesmysl, prave mozna kdyz se zacne chovat tak, jak se choval predtim, nez se ji vyznal, treba se to dozvi, co udelal spatne, co ji vadi, proste mu to rekne sama, protoze zase zjisti, jak je ji s nim fajn. a pokud zacne mluvit o tom, jak to bylo fajn a co se zlomilo, ta holka se zacne koukat pod sebe, na oko hodi smutnej vyraz a rika si: kdy uz toho necha?

Záleží, jaký vidí šance. Aniž bych chtěl odrazovat, dle mýho jich moc není a na vztah to nevypadá. Bral jsem to z toho pohledu, že chce mít alespoň jasno a znát pravdu, aby nad tím pořád nedumal. Pokud chce zkusit něco zachraňovat, asi na to pujde jinak.
Zaznamenáno
buflos

Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Únor 2009, 14:09:59 »

Mr.LiWu: Jo, prave, ze to byl takovej cvok co za lidma dojel a vyhrozoval, ze s ni nemuzou nic mit.. .

NeverLetYouGo: to jsi se trefil, prave zkousela ruzny veci s rodinou a tak. Prave jak jsem psal, tak jedina blizsi vec, co z ni vypadla bylo, ze to bylo dobry pro nas pro oba, jinak nic, nakonec to jeste zmenila na nejduveryhodnejsi vec, co ji napadla a tim koncila. Uz jen neustale odbihala k jinym vecem a nedalo se s ni vist rec.

joei: no prave co by bylo nejlepsi.. nejradeji bych, aby to nekam vedlo, coz je ted uplne naopak. Chovat se jako predtim pujde tezko, kdyz se semnou ani nezdravi.

Tak premyslim, co by bylo lepsi, jestli z ni prestat tahat neco co mi stejne nerekne a zkusit se s ni nejak normalne sejit a zkusit se bavit jako driv, ale to bych se musel shazovat podobne jako kdyz bych z ni neco tahal. A nebo pristoupit na tu jeji hru a chovat se stejne a zrejme uz se s tim smirit, pac to tak chce.

Jinak jak to sleduju, tak byste videli jako nejpravdepodobnejsi, ze i potom, co jsem ji to rek, tak to nechtela skoncit, protoze me stale potrebovala a kdyz po dvou mesicich zjistila, ze uz se obejde, tak to tak drasticky utla?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Únor 2009, 16:31:47 »

buflos:
Nemyslím, že tě na začátku nechtěla. Kamarádi jsou fajn, ale takhle s k nim holky nechovají. Podle mně v době, kdys měl pocit, že to mezi vámi klape, chtěla abys něco UDĚLAL. Ne abys jí něco řekl...

Moc dlouho jsi otálel s nějakou aktivitou (myšleno směrem k tomu, aby tě chtěla) a moc dlouho si zůstal v "bezpečné" kamrádské póze... Tím jsi u ní klesnul jako potenciální partner až na samé dno. Rozhodně si tě váží, za to jak ses choval, to se neboj. Ale nikdy s tebou nebude chtít nic mít. Nebo minimálně do chvíle, než zjistí, že jí naprosto nepotřebuješ a nějaká jiná holka je s tebou hrozně spokojená, zatmco jí je hrozně. Pak by třeba změnila názor.

Ale není šance, že bys jí přemluvil / vysvětlil / ukázal, že by s tebou měla chtít být. To prostě nejde.

Proč tě nechce teď vidět? Protože je to ženská. Nesnáší konflikty a nerada ubližuje lidem (ne kvuli těm lidem, ale sama před sebou se cítí hrozně). Takže doufá, že ty z jejího chování pochopíš, že nemá zájem a nechce riskovat, že bys s ní o tom chtěl mluvit. Tm pádem šance na nějaké "sejít a vyřikat" je nula nula prd. Ví, že byste se dřív nebo později dostali k tomu, že by ses jí zeptal na něco ve smyslu "Co jsem udělal špatně" a to ona stejně prd ví, prostě cítí, že tě nechce a ty se můžeš stavět na hlavu a nehneš s tím. Už jen proto, že to není na žádném racionálním základu.

Ne, byla s tebou ještě dva měsíce, protože to vypadalo, že to je v pohodě, ale časem zjistila, že jí furt chceš a tím pádem jí s tebou přestalo být dobře. A proto teď už nechce být s tebou.

Jakýkoli pokus o kontakt, který máš v plánu ztroskotá na tom, že ona vycítí, že jí stále chceš. Dokud na ní nazapomenš, tak se o nic nepokoušej. Nemá to cenu.

OPRAVDU NEJLEPŠÍ RADA je jít dál a zapomenout na ní. Jestli je to jediná a pravá a moc ti na ní záleží, tak až se třeba za rok za dva, až se celá ta situace nějak uklidní, nějak víc sblížíte, tak mezi vámi něco vznikne. Ale je pravděpodobnější, že jestli se od ní do té doby skutečně odpoutáš, tak potom už nebudeš mít zájem a nebude ti připadat jako jediná a pravá Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
buflos

Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Únor 2009, 17:19:58 »

Avarang3r: dokonalej rozbor Úsměv myslim, že jsi to vystih asi akorát. Jen si nejsem jistej, kde byla chyba s tou "promarněnou šancí", ona mi od toho rozchodu párkrát řekla, ze teď nikoho nechce. Možná byla chyba v tom. No, ale to jsem nějak opomněl fakt, ze holky něco jinýho řikaj a neco jinýho dělaj..

edit: i když mě teď ještě napadá, že nevim z čeho by soudila, že ji stále hrozně chci, jelikož z mojí strany to tak nějak spíš ucházelo. Neinvestoval jsem do ní tolik citů, protože je neopětovala a mě nebavilo jen dávat a nechtěl jsem ty taneční kurzy podnikat dál u mě. (začla tu bydlet sestra po rozchodu a vypadá to tu děsně).. Takže ta příčina asi nebude tak uplně jistá, ale řešení z toho asi stejně jiný nepline..

Jinak vidim, že se tu docela všichni schodnou, že bude nejlepší ji krmit její vlastní kaší a vykašlat se na to.. Řekl bych, že jakoukoliv snahou dál bych se leda ještě víc snížil.. Holt se na to bude zapomínat těžce mno..

A závěrem musím zmínit jednu maličkost, co mi dneska po tom "setkání" s ní aspoň trochu zvedla náladu. Že mě pozdravila po odchodu z hodiny jedna moc hezká slečna, hned jak jsem navázal oční kontakt.. Tak mi tím udělala radost, se známe jenom malinko..
« Poslední změna: 17. Únor 2009, 17:34:39 od buflos » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Únor 2009, 17:40:39 »

"Momentálně nikoho nechci" = "Nechci tebe, ale prece ti to nemůžu říct. Ale pokud se ukáže kdokoli, kdo mě zaujme, tak změním názor během 2s" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
buflos

Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 17. Únor 2009, 18:18:12 »

Jj vim, naznačil jsem to hned druhou větu potom.. akorát bez doslovnýho překladu Úsměv
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Únor 2009, 18:59:54 »

Otázka jen tak pro zajímavost, kolik vážných vztahů jsi doteď měl? Zajímá mě to kvůli srovnání s mou podobnou zkušeností z minulosti (podobně blbá dlouhodobá záležitost se škatulkou kamarád)...
Jinak naprostý souhlas s Avou (+1), u té holčiny nemáš moc šancí... Doporučuju zkusit sbalit tu holčinu co tě dnes pozdravila...
Zajímalo by mě ale z čeho plynuly projevy žárlivosti z toho tancování (jak se postavila mezi tebe a nějakou holku), které popisuješ - to je jediná věc, která mi do toho vysvětlení nepasuje... Ale domnívám se, že Avovo vysvětlení by mělo být správné, tak mě spíš zajímá z čeho plyne ten rozpor chování...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Únor 2009, 23:29:31 »

king: A nebude to spíš tak, že po sobě pokukovali a on vypadal, že se tam "chlubí" s tím, že je s jinou holkou, čímž to totálně zazdil a proto ta změna najednou. Nejde o to, že by žárlila, ale štvalo jí že se před ní takhle producíruje, IMO.

Tohle s tím žárlením se musí dobře zahrát, jinak jsi za blbce, co se jí chce nějak "mstít nebo co" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 17. Únor 2009, 23:56:45 »

 Šťastný Hoši, to jste si smlsli, že? Jak jste se do toho všichni s chutí pustili a hezky dopodrobna to probrali. Jako profesoři nějaký zajímavý úkol. A pěkně to těm studentům vysvětlili. Tak mi to přijde, prostě mě to pobavilo.

Radost sledovat. Potlesk
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Únor 2009, 00:11:20 »

Rozpitvat, zjistit příčinu, zavřít a příště se poučit Úsměv Základ patologie Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
buflos

Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Únor 2009, 07:10:30 »

king666: v podstate asi zadnej.. Jak jsem mluvil o ty kamosce s tim tancovanim, tak s ni jsem donedavna travil hodne casu, to byl takovej vztah nevztah. Prakticky jsme spolu nikdy nechodili, spis sme mezi sebou meli az ty nasledny veci :p .. Taky neverim, ze by existovalo kamaradstvi mezi holkou a klukem a tohle je toho zivim dukazem. Ale za to me toho hrozne moc naucila. Tak jsem to pak s tou nasi slecnou chtel od zacatku uhrat, abych do ty skatulky tak snadno nezapad. No a co to tam delala taky prave nechapu.

Na tom plese, se prave uz chovala odtazite, ze odbihala, prerusovala rozhovory a tak.. ale neresil jsem to a bavil se s ni stejne jako kdyby to bylo kdykoliv jindy. No a prvni vec, to jsem na parketu jeste ani nebyl (krom ucitelky atd.). Dohod jsem se s ni, ze se sejdem v hale v vchodu, ona ze je na druhy strane (10m?), prisel jsem tam a cekal. Po chvilince se u me objevila ta kamoska, tak jsem s kecal s ni. Po chvilce prisla, asi na sekundu pozastavila a vrazila se mezi nas, cimz mi ji doslova odehnala. Ona, ze odchazi, tak jsem udelal krok mimo a rikam, ze se jeste uvidime a pak jsem ji jeste nasel.

Dal jsem prez vecer travil cas s tou kamoskou, co me ucila tancovat. Jinak ona vedela uz davno, ze tam pujde semnou taky a trochu ji i zna. Dalo by se rict, ze asi nejelpsi kamoska, rozumime si fakt dobre a hlavne si verime. Takze jsme travili dost casu spolu, taky tam znala jen par lidi. Spolu jsme i na to tancovani byli dost sehrany, pac jsme to cvicily cely ten tyden, kazdy den. A taky si to zaslouzila, za tu trpelivost. Mezi tim, kdyz jsem teda se se slecnou jeste videl, tak jsem ji zval tancovat, nijak se ji nechtelo a zas vymejslela vsechno mozny.. tak ji rikam, jestli by sla aspon na chachu, ze ji ma rada, tak jen rika, ze ji prece neumim, ze to nemuzem. Takze jsem musel vysvetlit, ze kdyz mi rekla, ze na to kasle, ze jsem se o to postaral a naucil se to. Jinak dal nerikala nic urcityho a uz vubec, ze ano. Pak jsem ji potkal jeste v ty hale, kdyz se tam bavila s tou partou hochu, co na sebe nalepila (Úsměv) a zval jsem ji znovu, to z ni vypadlo i, ze nekdy si zatancujem. Tak jsem uz na to kaslal sel dal.
Pak uz jsem se s ni videl jen na tom parketu, kde s nekym tancovala a ja s kamoskou. Vzdy kdyz jsme se protacely, tak jsem si jen vsimal, jak otaci hlavu a porad sleduje. Po nejaky chvili o pauze, kamoska odchazela na toaletu. Byl jsem za ni uz naposled a zval jsem ji, ze me to taky ucila, ze sme spolu chteli tancovat na tom maturitaku.. zas neco placala, tak jsem odchazel naproti kamosce, jeste jsem se ohlid a jen neco ukazovala na hocha, ze asi jako tancuje snim ci co. Na to jsem uz kaslal a sel dal.. pak byli jeste ty plouzaky jak jsem psal, ale s ni uz jsem se po konci nevidel.

Jinak ty hochy, co si tam nasla, tak byli pro ni celkem podprumer. Moc jsem to nechapal, prislo mi to spis vtipny, kdyz jsem je s ni videl. Ona tak 8.5/10 a oni tak 3 5 6 .. zajimavy je, ze celej ten konec jak me sledovala na tom parketu, tak byla s tim 3/10 a ani trochu si ho nepustila k telu.


Jinak jasne, rozebrat to chce, protoze ta pricina by me hodne zajimala.. kdyby nedelala takovy blbosti na tom plese, tak je to uz asi jasny, ale takhle vazne nevim, co se ji honi hlavou.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Únor 2009, 15:52:34 »

Tohle s tím žárlením se musí dobře zahrát, jinak jsi za blbce, co se jí chce nějak "mstít nebo co" Úsměv
Pokud je ten rozbor správný, tak v té době už ta slečna neměla moc zájem a to tancování s ní bylo taky takový o ničem, takže pokud by s tou kamarádkou co ho učila tancovat (když se na něj slečna vykašlala) jenom blbě "hrál", tak bych čekal, že slečna ztratí zájem a bude spíš pasivní (znechucená)... Pokud si ale ta slečna stoupla přímo mezi ně, tak mi to příjde jako docela výrazně majetnický přístup => proč si ho nárokovala? Vždyť si mohla klidně jenom stoupnout k nim a pokud by ji to štvalo tak mohla něják neomaleně naznačit, že má tancovat s ní (nebo jak to přesně bylo, z toho posledního příspěvku jsem malinko zmatený - slečny a kamarádky se tam prohazují docela často, mám za sebou dlouhej den tak si nejsem úplně stoprocentně jistej jestli sem to pochopil úplně správně - kdyžtak mě opravte).
Na to, že ta slečna už v té době evidentně neměla moc zájem, bych spíš čekal, že bude ráda že se od ní oprostil (a mohl by třeba mít ltr s jinou => nebude otravovat) - ne, že bude mít slečna rádobymajetnický nároky => že by jí ruplo v bedně?
Každopádně jádro pudla je v tom, že když jsi neměl moc vztahů, tak jsi moc dlouho o tom jak vykřesat jiskru akorát přemýšlel případně mluvil... Ale nic moc jsi neudělal => u té holky jsi byl zazděnej...
Teď mě tak napadá, žes ji možná naštval tím, že když ses k ní neměl v době, kdy ona chtěla, tak se jí nelíbilo s jakou "bezstarostností" (její velký voči) "koketuješ" s jinou... Ale časově se mi to majetnický chování nezdá, v té době by měla podle našeho rozboru už být možná i malinko znechucená tvou osobou?
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
buflos

Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Únor 2009, 17:09:19 »

king666: jeee.. tak to neni.. ja uz kdyz jsem to psal, tak jsem si rikal, ze uz to musi bejt pro vas docela zamotany.. taky jsem to psal zrovna jak jsem se vzbudil, asi mi to moc nemyslelo Úsměv.. tak je teda nejak rozlisime..

Kdyz jsem se s ni mel sejit, tak me tam potkala kamoska R., kdy pak prisla D. (tot nase osoba Úsměv) a vrazila se mezi nas. Kamoska prez tancovani bude P.

Mezi tim a tancovanim na konci me parkrat odmitla a snazila se odbihat od konverzace semnou. Na coz jsem reagoval jednoduse tak, ze jsem ji nehodlal nijak dal presvedcovat a hledel jsem si svoji zabavy.

A pak bylo ke konci to tancovani, co jsem travil s P. Nic jsem hrat nemusel, pac jsem spolu byli pekne sehrany. Navic s D. jsme nezkouseli vic nez polku a s P. jsme tam tancovali krom tech plouzaku i valcik a tak, co bych se mi hralo celkem tezko.. Ono hlavne, jestli jsem neco "hral" tak maximalne v jejich ocich, pac ten den jsem to jeji chovani nijak jeste neresil a choval jsem se jako obvykle. Ale kdyz se to pak tak zpetne vezme, tak ona uz se na me davno vykaslala, pak prave nevim, proc si me tam privlastnuje a hlida si me..
« Poslední změna: 18. Únor 2009, 17:39:59 od buflos » Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 18. Únor 2009, 19:49:24 »

Akorát ještě jednu věc bych si rád ujasnil, protože teď to pro změnu malinko možná nemyslí mně... Že půjdeš na to tancování jsi byl původně domluvený s D?
Potom je možný, že měla strach, že skončí bez partnera... Takže když vás viděla v místě, kde jste měli sraz, tak mezi vás vlezla - což od ní ale i tak bylo docela překvapivě radikální (nebyli jste v časové tísni, abyste stíhali?)... Na druhou stranu, když jsem chodil do tanečních, tak jsem se s určitou nemístnou "žárlivostí" taky setkal (i když takovýhle to nebylo, ale akorát se tomu pomalu možná přestávám divit té tvé), takže v tomhle ohledu je to možný... prostě jí mohlo rupnout v bedně... Jaký měla v tom okamžiku D. výraz tváře? Tvářila se žárlivě/naštvaně/jako by se nechumelilo/... ?
Jinak pokud jsem to domotal i teď tak se omlouvám a prosím o opravení...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS