nechce mi říct co ke mě cítí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
06. Květen 2024, 00:58:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nechce mi říct co ke mě cítí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: nechce mi říct co ke mě cítí  (Přečteno 7037 krát)
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« kdy: 03. Únor 2008, 08:13:47 »

Ahoj mám holku už přes čtyři měsíce a za tu dobu mi ani jednou neřekla co ke mě cítí. Já jí to řekl před Vánocemi a ona mi na to řekla, že je ráda že jsem ji to řekl. Jako neštvalo by mě to moc, protože mi její kamarádka Říkala že mě miluje. Prej ji to řekla ve škole. Ale tady jde Spiš o to že jsem se ji včera na to ptal co ke mně cítí a nechtěla mi to říct. Řekla mi že si dává pozor co komu řekne že se ji to ,,hodněkrát vymstilo".  Tak jsem se ji zeptal proč vymstilo. A řekla mi že prej už to má v hlavě zafixovaný a že sni nehnu! Tak jsem ji řekl a ty mi to fakt neřekne a ona ,,ne promiň"  a víc sni nedostanu když se sni o tomhle začnu bavit tak mě ignoruje nebo to zakecává a podobně. Něco se ji stalo a asi ke mě nemá důvěru nebo Nevím. Ale bavit se sni o tom nedá. A taky když ji řeknu že se mi třeba po ní stýská tak mi nápise no jo. Prostě se vůbec citově nevyjadřuje a mě to docela štve. Netlačím na ni ale tohle mě bolí a dlouho nevydržím byt v nejistotě. Ten náš vztah je ta kovej horši než na začátku. Děláme pořád to sami a je to takoví stereotipni. A proto jsem se ji na to ptal a teď jsem ještě ve větší nejistotě. Prosim poraďte co Bi jste dělali vy?
« Poslední změna: 03. Únor 2008, 09:47:27 od L1ST3r » Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Únor 2008, 09:28:56 »

Já bych ze všeho nejdříve zapracoval na pravopise.

Jak se projevuje to, že je tvoje holka, když se "citově" nevyjádřila?
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Únor 2008, 09:33:39 »

Hele a to je pro tebe tak důležité to slyšet ? Tlačit na ni - řekni , řekni - je podle mě nejkratší cesta do pekla .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Únor 2008, 09:44:42 »

mě ani nejde moc o to aby mi to řekla máme se rádi to víme oba. Neptejte se jak ale víme. Ale de oto že mi řekla že mi to neřekne že prej se ji to hodněkrát vymstilo. A já že ji mám rád tak jsem to sni chtel rozebrat ale to se naštvala ještě vic. Tak na to asi koašlu a už to raši řešit nebudu
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Únor 2008, 09:45:54 »

Na slovech zas tak nezáleží, důležitější jsou činy.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Únor 2008, 09:47:24 »

Tak pokud ti to nechce říct a říkat a ty sám jsi si jistý , že tě má ráda , tak to fakt nechej plavat . Když do ní budeš hučet zatáhne se ještě víc . Některé věci je lepší nerozpitvávat . A hlavně - jsou to jen slova .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Únor 2008, 09:49:21 »

jo dobře dík.. jsem aspoň klidnější nebudu to řešit, nechám to tak. Ale celou noc jsem nad tím přemýšlel, tak moc že jsem si o tom potřeboval promluvit
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Únor 2008, 14:24:30 »

rozhodne na ni netlac. ja s tim mam taky problem, cim silnejsi je muj cit k dotycnemu, tim je to tezsi pro me rict. pokud ti to ta holka dava najevo jinak, tak na ni vazne netlac, ono se to casem samo podda Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Únor 2008, 14:50:31 »

"sakra sakra, rekni mi,ze me milujes, nebo se rozbrecim..   ja to chci slyset,.. no taak.. prosiiim.."  jeste v dobe,kdy se vztah zhorsuje,chladne a stava se stereotypnim..  nemel bys resit hovadiny a spis se zamyslet nad tim,jak ho ozivit.. delas vsechno pro to,aby se s tebou ta holka rozesla,.. je dost mozny,ze jestli to takhle pujde dal,tak to driv nebo pozdeji udela
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Únor 2008, 14:53:09 »

Já tě teda úplně chápu - teda mě by spíš než, aby mi řekla, co ke mně cítí, zajímalo proč mi to nechce říct - to by mě štvalo mnohem víc...

A na to možna odpovídá předchozí příspěvek... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Únor 2008, 16:45:24 »

tak já sem na takové věci "odmítala vypovídat" ve chvíli, kdy jsem přemýšlela, jeslti vztah má vůbec cenu...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Únor 2008, 18:25:53 »

aha tak toho jsem se bál... mám takové blbé tušní že se to pomalu ale jistě hrouti až se to zhroutí uplně Smutný.
Ale řikala mi že prej až se změní co ke mě cítí tak mi to určitě řekne...
Zaznamenáno
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Únor 2008, 18:40:40 »

tomu never, jeden den ti muze rict,ze te miluje,jak je s tebou rada a dalsi den se neozve a vecer ti napise,ze uz to nema dal cenu.. holky jsou v tomhle nepredvidatelny, tak jako tak je to znameni,ze by ses mel zacit vic snazit, podniknout neco originalniho, necim ji potesit, prekvapit..  cokoliv.. stereotyp vztah zabiji..
« Poslední změna: 04. Únor 2008, 10:42:21 od LordAli » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Únor 2008, 20:10:12 »

Ale řikala mi že prej až se změní co ke mě cítí tak mi to určitě řekne...
Ale to se nevylučuje s tím, že o tom bude několik týdnů / měsíců předem přemýšlet Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS