Nedokážu se na ní usmát

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 10:10:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nedokážu se na ní usmát
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nedokážu se na ní usmát  (Přečteno 9760 krát)
Harry.

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 05. Prosinec 2006, 15:13:32 »

čaff, mám takovej delikátní problém, se slečnama v klidu komunikuji, ale nedokážu se na cizí holku usmát, když navážeme oční kontakt. Nedělá mi problém za ní dojít, zeptat se kolik je hodin, či na něco jiného, ale prostě neokážu se na ní usmát. Vždy se na ní kouknu, trošku odvrátim pohled, a pak se teprve usměju.  Smutný

Díky předem za odpovědi.
Zaznamenáno
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Prosinec 2006, 16:06:59 »

Na tohle se ti ani moc neda poradit. Co to je usmat se to vis. Jak se to dela to taky vis. Chce to proste sebrat tu odvahu a udelat to. Co se ti muze stat kdyz se na ni usmejes? N I C! Nic na tom neni se jenom usmat a zadna holka ti za to hlavu neutrhne...
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Prosinec 2006, 17:29:25 »

To ze nachvili odvratis pohled je v poradku - nekde jsem dokonce cetl, ze lide maji neprijemny pocit z lidi, kteri jim od zacatku do konce uprene hledi do oci, takze zadny problem Mrkající
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Prosinec 2006, 11:13:29 »

To chce trochu cviku.
Zaznamenáno
Harry.

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Prosinec 2006, 16:37:23 »

Mno, ono to není o odvaze, já nevim, mě ta hlava sama ucukne =D.....zkusim na tom zapracovat =D.... (nejhorší je, že tim "trpim" jak na holky co se mi líbí i na ty co se mi nelíbí) =D takže zhoršené podmínky pro tréning (.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Prosinec 2006, 20:48:25 »

Tak se usmivej porad...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Prosinec 2006, 20:51:37 »

Ono kdyz mas blbou naladu a snazis se mermomoci usmivat, tak se ti ta nalada lecky i zhorsi Šťastný
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Prosinec 2006, 20:53:53 »

Ja myslim,ze kdyz se usmejes, je to naopak lepsi - hlavne, pokud to neni nak prehnane, tak se lide s Tebou citi lepe (teda, nesmat se, kdyz vypravis o tom, jak ti vcera prejeli psa nebo nekdo neco takoveho tobe)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Harry.

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Prosinec 2006, 21:01:00 »

Citace: "daemoniack"
Ja myslim,ze kdyz se usmejes, je to naopak lepsi - hlavne, pokud to neni nak prehnane, tak se lide s Tebou citi lepe (teda, nesmat se, kdyz vypravis o tom, jak ti vcera prejeli psa nebo nekdo neco takoveho tobe)


=DDDDDDDDDDDDDDD no, to je pravda =D... jak říkám, zejtra něco zase zkusim (= .... kdyžtak sem zase napíšu =D abyste mi, ubohýmu človíčku, pomohli =D
Zaznamenáno
Luke

Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Prosinec 2006, 14:45:08 »

Citace: "Harry."
Citace: "daemoniack"
Ja myslim,ze kdyz se usmejes, je to naopak lepsi - hlavne, pokud to neni nak prehnane, tak se lide s Tebou citi lepe (teda, nesmat se, kdyz vypravis o tom, jak ti vcera prejeli psa nebo nekdo neco takoveho tobe)


=DDDDDDDDDDDDDDD no, to je pravda =D... jak říkám, zejtra něco zase zkusim (= .... kdyžtak sem zase napíšu =D abyste mi, ubohýmu človíčku, pomohli =D


Na foru smajluješ slušně, tak by to neměl být takový problém, aby jsi smajloval i v reálu  Překvapený
Zaznamenáno
carreaum
Host
« Odpověď #10 kdy: 24. Prosinec 2006, 20:06:09 »

Ja nevim ale usmivat se cizi holku je podle my posledni zkusenosti pekne blby  Podivený hlavne kdyz chytnes namyslenou, jinak v tom nejsi sam s tim usmivanim, ale hlavne to nechce delat jakoby umelej usmev ten pak vypada docela blbe, musis mit na to naladu a treba si vzpomen na neco vtipnyho a podivej se na ni
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Prosinec 2006, 21:09:39 »

Citace: "Harry."
Mno, ono to není o odvaze, já nevim, mě ta hlava sama ucukne =D.....zkusim na tom zapracovat =D.... (nejhorší je, že tim "trpim" jak na holky co se mi líbí i na ty co se mi nelíbí) =D takže zhoršené podmínky pro tréning (.


No pokud máš stejnej problém, když se například usmíváš na svou babičku, tak to NENÍ o odvaze.  Úsměv

Pokud se ti to stává jen když máš oslovit neznámou holku tak to JE o odvaze.

Na druhou stranu, pokud ti nedělá problém balit holky na ulici bez úsměvu, tak jsi docela odvážný. Já třeba oslovím jen tu holku, kterou se mi před tím podaří rozesmát.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS