Nějak sem se zamotal a nevím jak z toho...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:52:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nějak sem se zamotal a nevím jak z toho...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nějak sem se zamotal a nevím jak z toho...  (Přečteno 5377 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 22. Září 2011, 10:14:46 »

Čau lidi tak dlouho sem tu nenapsal něco s čím bych potřeboval poradit. Jelikož nebylo ani co, ale teď mám docela problém jelikož tomu budou za chvilku 2 měsíce co se semnou rozešla přítelkyně( nepodstatné) Šťastný Tak musím říct něco mi to dalo co se týče zkušeností. Řekl sem si že vztah teď hledat nebudu a začal sem nějak kašlat na holky. Ale čím víc sem na ně kašlal tím víc tahali ven, tím víc mě chtěli Šťastný A teď k problému znám 3 holky z kterýma se to teď trošku vyvrbilo pojmenujeme je třeba Teraza, Verča a Radka Úsměv

Takže začneme u Radky: sní sem sem se seznámil právě přes ex, v době po rozchodu mi byla ty první dny oporou a začali sme spolu dost chodit ven a blbnout, ale bral sem jí furt jako kamarádku, proto sem se nikdy k ničemu neměl. Jenže co se nestalo asi se do mě zabouchla. A navíc všichni z okolí se začínají ptát co spolu máme ? Šťastný Hodně si píšeme a chodíme ven. Ale vzhledově mě vůbec nepřitahuje... doplním věk bude jí 18 na svůj věk vyspělá co se týče chování

Další tu máme Verču: její věk 17 z tou se znám tak měsíc, začali sme spolu chodit ven, vše sem bral jen jako zábavu a co se nestane na rovinu mi řekla že se jí líbím . No předcházeli tomu dotyky, škádlení a líbání je to moc hezká blondýnka a líbí se mi postavou  vzhledem Úsměv Jen mi nesedí povahově co se týče koníčků a pak i to že je i taková dost introvertní a prej nemá ráda společnost ještě sem jí nedostal ani na blbý kafe Šťastný Je to sní takový jako na houpačce jednou skoro nemluví a jednou zase jo Šťastný

A poslední Tereza: O ní sem kdysi měl zájem, pak sem na ní začal kašlat a chodil ven s jinýma. Párkrát sem jí potkal ve městě když sem měl schůzku s jinou Úsměv A co se nestalo začali sme si psát a trávit spolu čas, chodili sme ven. No proběhli taky dotyky, škádlení a už několikrát sme se pořádně vykousli. Tý je 19 a myslím že ona by asi na dlouhodobej vztah byla ideální, už nemá potřebu courat po diskotékách. Co se týče vzhledu: postavu má moc hezkou jelikož závodně tancuje:) Co se týče jako komunikace ještě se mi nestalo abych se sní nějak nudil.


Když to tak shrneme tak všechny tři projevujou sami do sebe iniciativu, sami se ozvou, tahají mě ven prostě se mi snaží jakkoliv zavděčit. A čím víc sem nedostupnej tím víc mě chtěj. Jenže teď nevím jak z toho ven. Momentálně sám nevím jestli chci vztah. Na jednu stranu když sem s některou z nich venku je mi fajn a dokázal bych si představit sní být i dlouhodobě. Když to vezmu pro dlouhodobej vztah nejvíc mi vyhovuje Radka a Tereza, ale jak se rozhodnout a přitom pak neublížit moc tý druhý ?
Asi ještě s každou z nich pujdu ven a uvidím jak se s kterou budu cítit Úsměv

PS: mezitím co sem psal tento topic došla mi sms od té Radky: "Baf S jazykem mam otázku co dělat když kamarádí ( kluk a holka) a jeden z nich si začne uvědomovat, že k tomu druhému začíná něco cítit... co dělat ?
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
A.R.

Karma: 1
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Září 2011, 14:26:26 »

Asi to teda není rada ale já bych na tvým místě bral Terku  Šťastný. Říkáš ale že nevíš, jestli vztah chceš, tkže to dost ztěžuje radu pro tebe...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Září 2011, 19:09:29 »

bral bych Terku a stejně vždycky ublížíš.... i když nebudeš ani s jednou a nebo i když si vybereš
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Září 2011, 22:05:42 »

Také bych bral Terku - Nenudíš se s ní, tancuje, má pěknou postavu a tím pádem asi i nekouří a nepije, jak jsi sám naznačil.  S jazykem Sebevědomí také určitě nepostrádá.
« Poslední změna: 22. Září 2011, 22:08:50 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Září 2011, 09:48:22 »

joo tak taky mě to láká k tý Terce Úsměv Jouda jí vystihl celkem přesně hehe Úsměv jen prostě nevím jak to udělat u tý Radky mám jí rád, ale pouze fakt jako dobrou kamarádku. Už mi dokonce napsala že tu sms jak mi psala, že myslela o nás dvou a že neví co dělat. Sem jí řekl že jí mám rád, že je dobrá kamarádka a že kdyby se něco pak stalo že oní nechci přijít jelikož mám se vztahama s kamarádství špatnou zkušenost. Bohužel to moc nezabralo
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Září 2011, 08:17:51 »

Pokud chceš vztah, tak si vyber tu, která Tě nejvíc přitahuje. Po všech stránkách. Prostě jedna z nich je nejlepší, to musíš cítit.
Pokud chceš jen sex, tak to můžeš rozjet klidně ze všema.
Nějak nechápu, co řešíš. Máme Ti poradit na základě 3 řádků, která z nich je nejlepší? :-D


Btw.
Ale čím víc sem na ně kašlal tím víc tahali ven, tím víc mě chtěli Šťastný

Ty jsi teplej? :-D
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Září 2011, 10:47:23 »

nee nechtěl sem ani tak poradit která je lepší to musím přece vědět jen já sám Úsměv ale spíš jak šetrně odmítnout ty ostatní hlavně se mi jedná o tu Radku beru jí jako dobrou kamarádku tak jí tím nechci tulik ublížit. Zkoušel sem jí vysvětlit, že jí beru jen jako kamarádku ale nějak neúspěšně no
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS