Nejdřív zájem, pak nezájem......

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 16:59:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nejdřív zájem, pak nezájem......
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nejdřív zájem, pak nezájem......  (Přečteno 4843 krát)
situation

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Místo: JM
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 06. Březen 2011, 16:18:18 »

Všechny zdravím, jsem tu novej a ještě moc nevím jak to tu chodí, ale potřeboval bych vědět pár názorů popřípadě rad.
Asi tak před měsícem jsem zjistil, že jedna holka co jsem znal trochu od vidění se rozešla se svým klukem (asi tak dva měsíce před tím než sem ji poznal) dal jí kopačky kvůli jiný, je celkem hezká tak sem si přes kámoše sehnal číslo a pozval ji na kafe, napsala že jo tak sme zašli na kafe a zjistil jsem že je to celkem dobrá holka, rozumná prostě v poho a na nic si nehraje. Během 14 dní jsme si docela hodně psali občas zašli na kafe, na víno, na svařák, do bazénu, do kina a tak, myslím že docela v poho, ale trochu mi přišlo že jí trocha drží ten její bejvalej, asi není čemu se divit, přeci jenom dva měsíce jsou dva měsíce..... no ale asi by se k němu nevrátila páč ho nechtěla ani vidět. No abych se dostal k věci, bylo to celkem v pohodě, až pak jednou když sem ji napsal ráno sms tak mi odepsala třeba až večer a že neměla čas a tak, pak už mi odepisovala jen na Fb, ale i tak ta komunikace začla váznout, někdy mi neodepsala, někdy zas napsala první.... pak jsme se potkali na plese a druhej den mi říkala že je ráda že jsem tam byl a takový ty všeobecný kecy...... ale když sem ji pak třeba někam zval tak to buď zahrála nějak do autu nebo neodepsala a druhej den napsala tak už se k tomu nevracela. Vím že je o ni asi zájem, tak nevím jestli je v tom někdo jinej nebo jen jestli neví co chce. Prostě ji nechápu zvlášť když vím že říkala sví kámošce, že o ní má zájem víc kluků, ale že jsem jí nejvíc sympatickej ..... Jen bych potřeboval poradit jestli s tím nemáte někdo zkušenosti, no prostě jak to řešit, řekl jsem si že dolejzat nebudu, takže když napíše tak ji odepíšu, ale nikam ji nezvu, ale prostě mě přitahuje, tak si řikám že tomu dám čas a uvidím jestli se nějak chytne, nebo ne.... tak jestli někdo máte podobný zkušenosti byl bych rád za jakejkoliv názor. Díky
Zaznamenáno
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Březen 2011, 16:36:38 »

No, možná to bude znít trochu drsně a možná se mýlím (ale asi nemýlím), ale ať už ví nebo neví co chce, s největší pravděpodobností to nejsi ty. Zrovna v nedávné době jsem řešil podobný případ, nejistota slečny ve stávajícím vztahu, náhlé krátkodobé vzplanutí ke mně, postupné ochladnutí, řídnutí komunikace - THE END. Ale nechci malovat čerta na zeď, třeba to není tvůj případ, každopádně si myslím, že "nedolejzání" je dobrý přístup, nekontaktuj ji sám od sebe, ale neodpálkuj, když se ozve sama.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Březen 2011, 19:05:16 »

Řekl bych že nějakou dobu ji ještě ten bejvalej bude držet...byť na něj sice třeba i nadává, po tm rozchodu tam nějakou dobu city ještě budou...takže tlačit nějak na pilu v týhle chvíli nemá smysl, nikam by to nevedlo...To co potřebuješ ty je aby si vytvořila nějaké city k tobě...což v momentě kdy ji ještě stále přitahuje ten bejvalej imho nepůjde...dej tomu čas a koukej se i jinde...protože tohle je jediná cesta s jistým výsledkem...že najdeš něco co bude stát za to, ať už to bude ona nebo jiná.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Březen 2011, 21:45:42 »

Já si spíš myslí, že jsi to podělal svou nečinností.

Během 14 dní jsme si docela hodně psali občas zašli na kafe, na víno, na svařák, do bazénu, do kina a tak, myslím že docela v poho,

Pokud jsem pochopil z tvého příspěvku, tak jste se jen tak scházeli a ty jsi se o nic fyzického nepokusil. Nebo se mýlím? Líbali jste se? Pokusil jsi se o to? Kolikrát?

Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
situation

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Místo: JM
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Březen 2011, 07:26:15 »

No taky sem nad tím přemýšlel, že jsem to podělal nečinností...... ne jen tak lítali, líbačka ne...... a vtom byl asi ten problém, nechtěl sem na ní moc tlačit, když měla chvilku po rozchodu (podotýkám že spolu chodili skoro osum let) .... CHYBA !!! ale teď jak z toho ven.... asi bych měl popřemýšlet, jak ji nějak nenásilně dostat na nějaký další rande, prostě nějak dosáhnout toho aby tam se mnou chtěla jít a ne abych ji překecával ať se mnou někam jde, což bude možná problém, páč ji asi zve někam pořád někdo, tak kdyby měl někdo nějakej tip, tak sem s ním, ..... no asi jsem to trošku prokoučoval Úsměv, ale třeba úplně odepsanej nebudu, já ji sám od sebe nepíšu a v sobotu napsala sama od sebe na FB tak jsme si psali, ale pak jsem musel pryč, vyptávala se pořád co novýho a tak, tak jsem z toho měl pocit že zjišťovala, jestli už nemám někoho jinýho..... nevím je to komplikovaný...... ( měl sem dlouhodobej vztah, kterej před rokem skončil, tak v tom balení nejsem úplně zběhlej a dělám takový zásadní chyby........ možná sem asi udělal taky chybu v tom že sem se k ní hned na začátku moc upnul a pak sem nechtěl udělat něco čím bych ji odradil.....a nakonec jsem neudělal skoro nic....., no asi bych teda potřeboval poradit jestli jí teda úplně odepsat, nebo nekontaktovat a čekat jestli napíše a nebo jí začít psát, což by možná byla asi ta nejhorší varianta, páč bych se mohl taky zhnusit tím jak dolejzám, což bych nechtěl protože mě na ní něco fakt přitahuje.......Tak kdo může, ať poradí, budu rád za každou radu.....
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Březen 2011, 08:52:33 »

občas zašli na kafe, na víno, na svařák, do bazénu, do kina a tak
dostal jsi svou šanci ji sbalit, vyspat se k ní a připoutat si ji blíž citově a ty jsi to neudělal, tady bych viděl chybu.
Ženskou je podle mě nejlepší co nejdřív dostat do postele, protože pak začne přemýšlet o vztahu. Chození za ručičku kdejakou dneska nebere.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
situation

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Místo: JM
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Březen 2011, 09:50:30 »

Jo vím byla to chyba...... co už tedka Úsměv ale chybama se člověk učí.  Jde o to jak teď postupovat, jestli to zabalit, nebo to nějak dál zkoušet,no rozhodně vím že by bylo dobrý rozhodit sítě i jinde abych na ni nebyl tak zaměřenej..... potřebuju ji dostat nějak na  rande, ale tak nějak aby tam chtěla jít........ nebudu dolejzat, ale potřebuju v ní nějak oživit zájem..... v sobotu mě psala, jak se mám a tak a co je novýho u mě, myslím že zjištovala, jestli někoho nemám a tak no chvilku jsme si psali a pak jsem musel pryč, ale přišlo mi že se asi s něčím trápila, páč když se mě ptala jak se mám tak sem ji napsal že dobře a když sem se zeptal jak ona tak napsala no jde to, tak sem ji napsal že to nezní moc optimisticky a ona že pořád člověk nemůže být optimista, říkala že má strach z budoucna a tak, jak sem říkal byla 8 let s klukem bydleli spolu a on ji odkopl, doma to asi taky nemá moc ideál..... tak sem si říkal, že bych to zkusil tím směrem až se bude zas ptát, že se mám výborně a když se bude ptát co jsem dělal, tak že se stavila kámoška že s něčím potřebuje pomoct a že sme pak zašli třeba na kafe, nebo něco na ten styl, prostě aby viděla že není jediná jen si říkám, že to u ní ten zájem trochu zvedne nebo to totálně zapíchnu..... myslí že jsem ze začátku taky udělal chybu v tom že začla asi mít dojem že mě má celkem jasnýho...... nemáte někdo nějakej tip jak v ní ten zájem vzbudit???
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS