Nemá na mě čas!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
04. Květen 2024, 12:18:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nemá na mě čas!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Nemá na mě čas!  (Přečteno 20141 krát)
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« kdy: 01. Květen 2008, 20:00:51 »

Mám tady bohužel dalši problem! Velmi smutný Ze svoji holkou se už zkoro nevydám a dost mě to se*e! Nemáme na sebe moc volnyho času.. To je pravda ale když ten čas oba máme tak ji do toho něco vleze! Připadne mi že pořád má někdo přednost přede mnou. Třeba zitra máme oba volno tak jsme mohly být spolu. Ona má rozvedeny rodiče. Tak jela dnes k tatovi, tak jsem ji volal jestli teda zitra muže a řekla že zustane u tátu že čas nemá! A to je pořád dokola když mužem byt spolu tak má na práci něco jinyho nebo jde za bratrancem a podobně... Prostě já se snažim a ona ne! Co mám dělat? JSem ztoho uplně v prdeli už Bláznivý
A to je pořád dokola pořád nějaky vymluvy!!!

PS: volal jsem ji před chvilkou tak mě to dostalo a jsem pořád dost vytočenej tak prominte za muj pravopis Mrkající
Zaznamenáno
jar

Karma: -1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Květen 2008, 20:16:18 »

to samý mi dělala jedna taky, napsala miluju tě, ale když jsem se s ní chtěl sejít, tak to prostě vždycky nešlo, když měla noční (8hodin), tak to automaticky znamenalo, že už po zbytek dne čas nebude, v odpolední to taky nešlo, plány na víkend neznala, co kdyby přece jen práce...její odpovědi: miláčku já pracuji, musíš to pochopit...no a po měsíci se na to vykašlala úplně, ale raději nechci prognozovat nic špatnýho, tady ti asi nějaká strategie nezájmu nepomůže, spíš bych zkusil, i tak za ní dojet, aspoň na chvíli, a třeba si vzpomene na to co jí chybí...
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Květen 2008, 20:37:26 »

Asi te bohuzel nijak nepovzbudim, ale lepsi uz to nebude. Z vlastni zkusenosti (probihalo to tak rok, predevcirem jsem to doufam jiz definitivne ukoncil) muzu predvidat nekolik malo vysvetleni:
1. Ztrata zajmu (uz te nepotrebuje vidat tolik jako driv, takze setkani s tebou bere jako nahradni plan, kdyby neco nevyslo)
2. Ma malo casu a soucasne neni schopna si ho zorganizovat tak, aby si na tebe chvilku nasla (to je spatny, nepravdepodobny, ale moznost to je)
3. Kombinace 1 + 2 (Muj pripad...nikam to nevede, muzes a budes se snazit to zvratit, ale nakonec stejne pochopis, ze to nejde)
Tak GL  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Květen 2008, 20:44:44 »

Já hlasuju pro konec. Protože nějak postrádám v téhle situaci důvod pro to s ní zůstávat.

A BTW: myslim, že nemáš DALŠÍ problém. Máš furt ten samý, ne? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Květen 2008, 20:48:58 »

Tak tady jde o to, jestli jí to věříš, že nemá čas a jestli ten čas opravdu nemá. Já jsem tohle taky nedávno řešil. Než jsme měli další rande, tak stále (především z její strany) nebyl čas. Já jsem jí ale věřil, protože je opravdu hodně vytížená.
U mě to ale dopadlo dobře. A to tak, že si dokonce udělala čas hodně večer, abychom se sešli. No nakonec z toho nebylo nic, protože večer to nepasovalo zase mně, ale další týden jsme se sešli a už teď jsme domluveni na dalším rande.
Takže ji hned nepodezírej z toho, že by se s tebou nechtěla sejít.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Květen 2008, 21:01:49 »

Jestli jsem to dobre pochopil, tak nejde o to, ze se sejit nechtela, ale ze se to stava casto  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Květen 2008, 21:08:54 »

Lee Cougan: Teď nevím, jestli je to otázka na mě. Jestli jo, tak jsem nějak nepochopil znění.
Pokud si ten čas udělala (i večer), tak se asi sejít chtěla, ne?
Akorát nemá tolik toho času.
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Květen 2008, 21:25:12 »

no ona třeba někdy naplánuje schuzku aji sama! a vytižená je teda Mrkající Ale když ji naplánuje tak z toho většinou stejně nic není udělá se ji pšatně nebo něco... A špatně ji bývá taky často bohužel jezdí s tim každyho pul roku do prahy Velmi smutný
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Květen 2008, 21:53:07 »

Maki: To nebyla otazka na nikoho...jen konstatovani.

Lister: No...nevim jak presne to u tebe je, ale vim o cem mluvim. Ona treba aby to nevypadalo, ze na tebe uplne kasle,
tak rekne: Budeme o vikendu spolu? Vino a vecere u tebe a rano muzeme jit treba behat (blablabla...to je jedno co, proste to navrhne).
Ty reknes: Jasne milacku, budu moc rad...tak v sobotu?
Ona: No, ja ti dam jeste vedet, ale urcite se uvidime, ano?
Ty: OK...budu se tesit.
...pak cekas, ze se teda ozve, neozve, tak ji zavolas jak teda zitra, ze uz si koupil vino a sehnal super film a ona jde nakonec nekam uplne jinam o cem predtim nemela ani tuseni a za celej vikend se zase neuvidite. Takhle to probiha?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Květen 2008, 22:18:39 »

Me se taky stalo, ze slecna postupem casu na me vic a vic kaslala. Drive jsem se schazeli celkem casto ale pak to zacalo upadat a mela ruzny vymluvy proc nikam nejit. Ale kdyz mi po asi 3 nedelich neustalych vymluv ze nemela cas napsala, ze bude vytizena jeste asi 14 a ze za tu celou dobu nema ani pulhodinku si nekam vyjit tak mi dosla trpelivost a ukoncil jsem to.

Kazdopadne davej si bacha at ji nezacne nejak abnormalne verit v tom, ze nema cas. Nechci ti tady radit at ji neveris, to uricte ne, ale logicky zauvazuj jestli je normalni aby porad nemela cas a jeste k tomu na svyho kluka...
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Květen 2008, 22:28:03 »

I kdyby skutečně ten čas neměla, tak k čemu je mít vztah, kde se vidíte jednou za 3 měsíce?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Květen 2008, 07:57:20 »

Lee Cougan jo tak nějak to probíhá vyztihl jsi to docela peřsně!

A taky přemyšlim jestli to má vubec cenu mít holku z kterou si neuzivám mládí Eh?
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Květen 2008, 12:36:05 »

Pokud to probiha takhle, tak nevidim jiny reseni, nez si o tom s holkou narovinu promluvit. Bud se to pokusi zmenit a nebo ne a potom asi nema smysl s ni nejak dal pokracovat  Kroutící očima
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Květen 2008, 12:45:45 »

chystám se na to s ni o tom promluvit Mrkající
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Květen 2008, 15:49:55 »

už je to vyřešeny! Neutrální Zkončilo to už jsem zase sám po 9ti měsících... muj nejdelši a tak prvnich 6mesicu nejlepší vztah jaky jsem kdy měl Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Květen 2008, 20:53:52 »

lepší lásku ztratit než nikdy žádnou nemít
Zaznamenáno

Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 07. Květen 2008, 20:56:38 »

Už sem to psal i jinam, ale sem se to hodí víc... Úsměv

Chtěl sem chodit s jednou pěknou holkou z vedlejší vesnice. Byli sme spolu na čarodejnice, bylo to docela pěkný a když musela jít domů, tak sem jí vyprovodil a blízko jejího domu sme si dali pusu.
Po dlouhý době sem jí zastihl na ICQ a zeptal sem se jí jestli nemá čas....odpověděla, že chodí za kamarádkou, která na tom není moc psychicky dobře. To bych teda i pochopil, ale pak sme se potkali znovu na ICQ (v úterý) a zeptal sem se co dělá o víkendu...ona že už je dohodnutá s kamarádama ze školy. Už nevim jestli je to vyhýbání, stydlivost (je jí 13 let), obava nebo jenom nemá čas, ale já už nevim co dál?! Nechtěl bych jí stratit, ale možná že už se stalo. Smutný
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 08. Květen 2008, 15:41:55 »

no mužeš ji věřit. Muže mluvit pravdu nebo se ti vyhybá. Zkus prostě za ni zajit a zazvonit u dveří Mrkající Třeba kdybys tam byl jenom deset minut ale aspon bis mohl pznat na čem jsi Mrkající
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Květen 2008, 18:40:46 »

Napsala mi chce me zpátky. A já nevim jsem z toho spatnej a přemyšlím o tom ale bojim se že by to bylo zase stejny Smutný Ale strašně toho lituju co se stalo.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 08. Květen 2008, 19:17:56 »

A jak to "zkončilo"? Mi neřikej, že jste si to nevyříkali Mrkající Čimžto je snad jasný, jestli má smysl to zkusit znovu (ale tak jako tak bych aspon tyden, dva pockal)...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Květen 2008, 19:52:29 »

vyřikali ale po tom to bylo ještě horši Smutný prostě takovi nevýdání na to nemám! Rozum mi radí abych se na ni uplně vykašlal! A srdce mi říka ať to zkusím Znepokojený
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Květen 2008, 20:13:00 »

já sem zvědavej kdy ti něco v tobě už konečně poradí abys nad všim tolik nebrečel
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 10. Květen 2008, 12:19:47 »

vyřikali ale po tom to bylo ještě horši Smutný prostě takovi nevýdání na to nemám! Rozum mi radí abych se na ni uplně vykašlal! A srdce mi říka ať to zkusím Znepokojený
Tohle znam moc dobre...probihalo to hodne dlouho, ale asi pred tejdnem, mozna dvema uz sem se na to citove vykaslal, takze jsem stastnej  Mrkající Zkus to taky!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Feller



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Liberec
Příspěvků: 38


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 12. Květen 2008, 14:06:44 »

Tak sem se jí zase zeptal jeslti má někdy čas....ona že ať se nezlobim že se mnou nemůže být, ale že jezdí s Lubošem na motorce někam pryč. Podivený Tak sem se jí zeptal kdo je Luboš....ona že je to příbuznej (má rozvedený rodiče, tak to asi její náhradní táta). Ještě sem se zeptal s kým je radši...ona že s Lubošem, že je to prej rodina..... Kroutící očima
Je to normální? Mám to chápat a čekat (kdyby byla ještě nějaká jiná, tak bych jí to asi tolik netrpěl, ale ona je ta jediná a měnit bych nechtěl). Smutný
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 12. Květen 2008, 16:53:52 »

u me bejvalky byla taky rodina na prvnim místě buĎto to budeš tolerovat? nebo to vyřešiš jako já.... zaleží na tobě
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS