Nemůžu ji dostat z hlavy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
01. Květen 2024, 00:32:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nemůžu ji dostat z hlavy
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nemůžu ji dostat z hlavy  (Přečteno 5684 krát)
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« kdy: 08. Leden 2011, 21:07:29 »

Ahoj mám malý velký problém který se odehrává spíše v mé hlavě. 
Dost se mi líbí jedna holka o 2 roky mladší než já. Říkejme jí třeba Eva.  Snažím se jí zaujmout vším možným, ale má dost aktivit a tak má málo času. 

Zkoušel jsem procházky, kavárny, čajovny, kino ( klasické filmy i filmový klub), koncerty a nevím co všechno ještě.

Za dobu zhruba od října se mi jí povedlo dostat jednou ven a bylo to moc fajn měli jsme se co říct smáli jsme se, polibek jsem jí nedal, ale fyzický kontakt proběhl. To bylo zhruba v půlce října a od té doby nic.

Zvu jí někam teďˇ už dokonce "programově" tak jednou týdně a nabízím víc termínů, ale pořád se nemůžu trefit do volného času, který by chtěla strávit se mnou. Na jednu stranu chápu, že když má každý den nějakou aktivitu tak je pak o víkendu ráda, že je doma. A řekl jsem si, že se nechci stavit do pozice kdy jí budu říkat ať se na něco vykašle a jde se mnou do kavárny.

Ale k problému teď už to ve mě překonalo určitou mez a řekl jsem si, že je to pro mě zbytečná ztráta času a energie. Bohužel jí, ale nemůžu dostat z hlavy nebo spíš v hlavě se teď  odehrává dost těžký boj. Protože já sám sobě říkám ať už se na to vykašlu, ale nějaký hlásek ( no hlásek to úplně není  a taky nezní zrovna moc vzadu) mi říká tak jí dej ještě šanci můžes zkusit  todle a tamto třeba to zabere. 

No ale domluvil  jsem si rande s jinou holkou, že to zkusím "přebít", ale i přesto že to bylo fajn jsem si pořád představoval jaké by to bylo kdybych tady šel s Evou co by řekla na todle a jak by asi reagovala na todle. 

Máte nějakou radu jak se toho zbavit?
Mě to moc dobře nejde a o takovédle rande do budoucna moc nestojím. 

Díky Edwin

Ps: Nerad bych "zlomil" srdce sám sobě, ikdyž se mi zdá, že to bude zřejmě nevyhnutelné. 

Zaznamenáno

Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Leden 2011, 21:12:10 »

A nenapadlo tě ža tu dobu že s tebou třeba nechce jít ona ? Úsměv
Kašli na ní nemá to dál smysl.
Pár věcí co mě pomáhá:někomu se vypovídej,zbytečně na ni nemysli pracuj dělej co děláš rád... ale hlavně bal jiný holky,to je ta nejlepší metoda jak ji dostat z hlavy.
Dej tomu čas a zbavíš se toho.
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Leden 2011, 21:14:32 »

Ahoj.

Jestli na ní opravdu chceš zapomenou a už to nechceš zkoušet znova, tak si s tím rande s jinou holčinou na správné cestě. Zkus se teď vídat i jinejma holkama, dělat spoustu činností, věnovat se svému SC.

Trochu mi v tom tvém příspěvku chybí, jak vlastně ona reagovala na tvé baličské pokusy? Jasně, nemá moc času, kvůli koníčkům, ale když jste byli spolu, jak se k tobě chovala? Bavilo jí to, užili jste si to rande, nebo to byla spíše nuda?

Citace
Snažím se jí zaujmout vším možným...Zkoušel jsem procházky, kavárny, čajovny, kino ( klasické filmy i filmový klub), koncerty a nevím co všechno ještě.

Zkoušel si také sám sebe?
Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Leden 2011, 21:37:24 »

Puzzle:
Pokud si domluvím "seriózní" rande/schůzku tak záměrně baličské pokusy (snad kromě flirtu) přesouvám na pozadí protože to mi přijde vhodné spíš někam do klubu na disco a tak. Nědke kde mám přímou konkurenci. Řekl bych že z toho co jsem pozoroval a s přibývajícím časem jsem se tomu bránil stále hůř si myslím, že jediný vysloveně přímý konkurent a to bohužel asi i ten největší jsou ty koníčky. Protože si myslím že bych těžko hledal podobného "blbce" který by vydržel dorážet přes čtvrt roku bez viditelného výsledku. Navíc ještě není to žádná super kráska z obálky časopisu po kterých jdou její vrsteníci ( v jejih věku jsem do nich šel taky), jdu/šel jsem do ní jednak kvůli tomu,že se mi líbí ale hlavně kvůlu tomu co má v hlavě.

K tomu Zkoušel si sám sebe?

Chápu to tak jestli jsem jí zkoušel zaujmout na sebe? Jasně že jo. Proto nejradši na první nebo "nultý" rande chodím na procházku kde jednak nemám pocit že si holku kupuju ale je to pro mě i příjemnější prostředí pro první delší konverzaci.  Subjektivně si myslím, že mám na co zaujmout jsem myslím na svůj věk dost z cestovalý mám projetou evropu na "vlastní pěst" ( žádný poznávací zájezdy) teda s rodiči ale od severskýh států až po ty jižní jako je španělskou, hraju na kytaru, zajímám se o úmění, sportuju takže většinout je dost hodně o čem si povídat a čím zaujmout, ale nevím do jaké míry se mi to povedlo. Z mé strany to bylo moc fajn ale nevím jak z její.


Díky za odpověď
Zkusím pokračovat dál v randění a budu doufat že to časem přejde nerad bych byl v létě někde pryč a představovat si co by na to Eva.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS