Není mi věrná.. =(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
04. Květen 2024, 08:23:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Není mi věrná.. =(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Není mi věrná.. =(  (Přečteno 16918 krát)
Rudolf.22

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 10. Únor 2008, 22:46:14 »

Ahoj všichni, potřeboval bych poradit.Mám holku, které je 20 let. Chodíme spolu už 5 let. Ze začátku nám to klapalo, oba jsme se milovali a byly šťastní. Až do té doby, kdy k nám na vysokou školu přešel jeden týpek, a od té doby měla Monika ( má holka ) oči jen pro něj. Místo toho, aby šla jako pokaždé do školy se mnou, domluvila se s ním, mi řekla že ji veze výjimečně mamka, a pak jsem je viděl spolu. Smutný Dokonce jednou je i má kamarádka viděla, jak se líbaj. Pokaždé, co se ji zeptám jestli jsme ještě spolu, tak odpoví ano a políbí mě. A když se ji zeptám, jestli by si nechtěla někam vyjít, řekne ,,promiň, ale je mi nějak blbě. Potřeboval bych od Vás poradit, co mám v takovém případě dělat, a jestli má nebo měl někdo z vás nějaký podobný problém.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Únor 2008, 22:56:34 »

Z toho, co píšeš, by se normální člověk IHNED rozešel. Ale zdá se, že ty žiješ ještě v nějaké iluzi. Čili očividně potřebuješ potvrzení, že je ti opravdu nevěrná v celé nahotě a nechutnosti samotného faktu. Tím pádem jí dej jasně najevo - např. dotazem (dej si speciální pozor, aby to nevypadalo, že jí sleduješ na každém kroku - abys z toho nevyšel jako "chorobně žárlivej, co jí nenechá ani nadechnout") - že víš, že ti není tak věrná, jak se v našich zeměpisných šířkách očekává. Velmi pravděpodobně bude buď a) zapírat - vytasíš na ní, že si je viděl náhodou spolu nebo b) se přizná a tím pádem je na tobě (pokud to ona neudělá v následující větě) říct "Takže tohle je konec. "

Nic lepšího neni. Nehledej.

Zahne jednou, zahne příště - nejde o konkrétní případ - jde o princip.

EDIT: Ještě jsem zapoměl - je samozřejmně jistá nenulová šance, že je to nedorozumění. Ano je. Ale velmi pravděpodobně to není tento případ.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Únor 2008, 23:33:03 »

chces radu? sbal jeji nejlepsi kamaradku, vyspi se sni, a pak se tvar jako gentleman Mrkající
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Únor 2008, 09:17:14 »

Ti dám taky dobrou radu. Vykašli se na ni a najdi si lepší a hezčí.
Co s holkou, která tě podvádí a lže ?
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Únor 2008, 10:02:51 »

muzu se zeptat jak jsi stary ? ? ? Úsměv Úsměv
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Únor 2008, 10:58:03 »

rojsa: píše že chodí na vysokou, takže určitě kolem 20ti ne??
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Únor 2008, 11:34:35 »

Z toho, co píšeš, by se normální člověk IHNED rozešel.
Za poslední dobu jsem však vypozorovala, že zamilovaný člověk není ani zdaleka normální...teda aspoň já určitě ne.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Únor 2008, 11:52:19 »


.... proc drziiis tenhle vztah, Eh? po svete se potuluje hodne holek.. ja viiim ze je to tezky si to priznat....ale asi by si to mel skoncit..... Kroutící očima Kroutící očima
« Poslední změna: 11. Únor 2008, 12:04:10 od rojsa » Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Únor 2008, 15:07:38 »

Kašli an ni, nestojí za to.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Únor 2008, 15:44:59 »

Pardon, že se ještě vyjádřím (navíc trochu OT), ale vy si myslíte, že tyhle "štěky do tmy" be z dalšího komentáře mají pro tazatele nějaký význam? Nebylo to tu již tolikrát? Co takhle trocha empatie - "Kašli na ni" pro něj asi není v jeho stavu momentální zamilovanosti stravitelné.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Únor 2008, 16:16:29 »

avaranger, vzdyt ty si mu poradil totez, akorat si ten stek do tmy rozepsal na dva odstavce ... Kroutící očima
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Únor 2008, 17:13:11 »

avaranger, vzdyt ty si mu poradil totez, akorat si ten stek do tmy rozepsal na dva odstavce ... Kroutící očima
Ano. Ale nepřijdou ti mé dva odstavce stravitelnější než "Kašli an ni, nestojí za to."? Myšlenka stejná. Ale forma různá!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Únor 2008, 17:19:25 »

ale je to totez, hola pravda je, ze ste mu oba poradili aby ji nechal ... fakt zustane faktem, at ho zabalis do sebelepsiho obalu...
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Únor 2008, 17:59:56 »

Nevěra skutečně JE důvod k rozchodu a tohle na nevěru docela i vypadá... máš několik možností: buď to, co řekl Avaranger a nebo pokud s ní chceš zůstat, tak "odstraň" toho týpka  Provokatér
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 11. Únor 2008, 19:25:01 »

avaranger, vzdyt ty si mu poradil totez, akorat si ten stek do tmy rozepsal na dva odstavce ... Kroutící očima

presne Mrkající

avaranger, vzdyt ty si mu poradil totez, akorat si ten stek do tmy rozepsal na dva odstavce ... Kroutící očima
Ano. Ale nepřijdou ti mé dva odstavce stravitelnější než "Kašli an ni, nestojí za to."? Myšlenka stejná. Ale forma různá!

tak tohle je fakt perla Smějící se nejde snad hlavne o tu myslenku?  Zelenáč
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 11. Únor 2008, 23:00:34 »

Nevěra ve vztahu, kde nejsou děti? Okamžitý rozchod; co jiného v tomto případě nutí lidi být pohromadě než věrnost a důvěra?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Únor 2008, 23:07:34 »

Kiruy: možná tomu nebudeš věřit, ale jsou lidi, který maj problémy si někoho najít... mě kdyby přítelkyně podvedla, tak nemůžu upřímně říct, jestli bych se s ní rozešel... fakt nevim...
Zaznamenáno

Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 11. Únor 2008, 23:13:25 »

Chodit s někým jen proto, baych s někým chodil je přece k ničemu, chozením dávám závazek tomu druhému (v naší společnosti je to tedy v souladu s etikou a morálkou), že mu/ji budu věrný/-á, svatba je pak jen takové písemné stvrzení tohoto závazku.
Máš přítelkyni, protože ji miluješ a ona tento cit opětuje, pokud by něco z toho nefungovalo, nemohli byste spolu chodit. Jak si vysvětlit tedy ono zahnutí? Že miluje dvě osoby? To je velmi nepravděpodobné...
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 12. Únor 2008, 00:20:28 »

Kiruy: dovolil bych si v tomhle případě souhlasit s D9, neni to tak jednoznačný...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 12. Únor 2008, 07:56:48 »

Máte pravdu, je to věc každého chlapa, jestli bude tolerovat nevěru, já osobně jsem k ní značně netolerantní.
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 12. Únor 2008, 11:57:02 »

Neco se zkousnout da, neco ne. Zalezi na cloveku, jak si moc co bere. Osobne bych takovemu cloveku uz sanci nedal. Dal sem a dodnes lituju promarneneho roku zivota se zmiji na prsou.
Zaznamenáno
Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 12. Únor 2008, 13:08:40 »

Osobně jsem striktně proti nevěře, ale... Každý jsme jiný. Nevím, nakolik je kdo z vás schopný sladit city s rozumem, ono to chce nějaký vývoj a zase tak černobílé to není, protože jakmile se do toho zapletou city, tak je to rázem těžší. Bohužel.

Ale já to vezmu to z té logické stránky:
Můžu se tě zeptat, co tě u té slečny, samozřejmě kromě zamilovanosti nebo jistého zvyku, drží? Respektive mi zkus říct, co z toho vztahu podle tebe za těch 5 let zbylo. Bylo to takhle už od začátku? Pozorovals náznaky, že něco není v pořádku? Dělals zbytečné ústupky jen proto, aby se na tebe nezlobila? Tvrdíš, že jste byli šťastní a tak dále, ale růžové brejličky na očích má ze začátku každý. Opravdu bylo vše v pohodě celou tu dobu? Ruku na srdce, nevěra po pěti letech je docela síla...
Říkáš sám, že když ji chceš někam vytáhnout, tak odmítá a vymlouvá se. Kromě toho, že se ti vyhýbá ráno a místo s tebou chodí/jezdí do školy s oním týpkem, ti taky v návaznosti na to lže a tvrdí ti, že ji vozí maminka. Myslím, že po tomto světě pochodují i dívky, které si stojí za tím, co řeknou, dodrží to, co slíbí, nelžou, nepodvádějí a jsou schopny respektovat druhého. Tady to, dle mého názoru, nějak chybí.

Bez důvěry a možnosti se na toho druhého spolehnout bych to, být tebou, rázně uzavřela.
Je to nepříjemný, ale kdyby k tobě měla nějakou úctu, tak to neudělá.
 Podivený
« Poslední změna: 12. Únor 2008, 13:13:48 od Kyt » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 12. Únor 2008, 23:15:06 »

avaranger, vzdyt ty si mu poradil totez, akorat si ten stek do tmy rozepsal na dva odstavce ... Kroutící očima
Ano. Ale nepřijdou ti mé dva odstavce stravitelnější než "Kašli an ni, nestojí za to."? Myšlenka stejná. Ale forma různá!
tak tohle je fakt perla Smějící se nejde snad hlavne o tu myslenku?  Zelenáč
Ne. Pokud jde o pouhou diskuzi, pak ano, myšlenka je rozhodující. Zde ovšem máme zmíněnému PORADIT co dělat. A to by nás mělo aspoň trochu zavazovat k tomu, abysme se snažili mu fakta podat formou, která je hodna jeho současného stavu. Copak ste nikdy nebyli zamilovaní? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 13. Únor 2008, 15:49:03 »

Přesně tak jak říká Avaranger. Není to žádná sranda a taky si myslím, že by se na to měl trochu brát ohled. Je něco jinýho to soudit z pozice nezaujatýho pozorovatele, který má samozřejmě jasno, protože jeho city se do toho nemíchaj VS. zažít si to sám.
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 17. Únor 2008, 15:33:15 »

Jemu dej přes hubu a ji pošli někam.  Určitě máš na lepší, než na tu, co tě podvádí a lže ti do očí.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS