Neodepisuje- co to znamená?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 22:47:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Neodepisuje- co to znamená?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Neodepisuje- co to znamená?  (Přečteno 52818 krát)
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« kdy: 31. Květen 2008, 21:59:09 »

Zdravim všechny po dlouhé době, tentokrát bych rád požádal o radu ja vás  Super!

Situace se má takhle:
Včera sem byl na koncertě a potom jsme ještě šli s kámošem na diskotéku. Ze začátku celkem nuda ale pak jsme šli na parket a tam jsem se nějak připletl Úsměv k jedný docela pěkný holce, 18 let. Nutno dodat že asi měla něco málo vypito (ostatně já taky), ale ne zas tolik že by o sobě nevěděla nebo tak něco. Radši ještě dodam že tam byla se svou ne moc pohlednou a ne zrovna štíhlou kamarádkou, ale ta se pak mezi nás moc nepletla jenom s náma tancovala.
Hned ze začátku jevila jasnej zájem a mě bylo jasný že z toho bude minimálně flirt- a taky že jo, zbytek večera/rána jsme strávili spolu, chvíli jsme tancovali chvíli se líbali nebo něco. Myslim že jsem se jí líbil a ona zase mně.  Asi tak ve 4 už musely s kámoškou jít pryč, tak sem je doprovodil a před rozloučením si řekl o mobil. Na chvíli sem zapochyboval jestli neni falešnej ale kdyby jo tak co bych s tim nadělal že...No šel jsem spát a řekl si že jí druhej den napíšu. Tak sem napsal něco jako jestli mam správný číslo- bez odpovědi (neodepsala).
Já to bral jako flirt ale řikam si že by mi vůbec nevadilo kdyby z toho časem bylo i něco víc...

Takže teď je tu otázka co to znamená, že po tak skvělym večeru na mě kašle- chtěla jen flirt na jednu noc nebo je v tom něco jinýho? Svoje další hypotézy si prozatím nechám pro sebe abych vás nějak neovlivňoval  Smějící se

Tak předem díky za odpovědi zatim ahoj
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Květen 2008, 22:52:52 »

Napadají mě jen dvě možnosti řešení:

1) nemá kredit, má vybitou baterku na mobil nebo nějaká podobná nepravděpodobná drobnost, která se dá vyřešit tím, že například napíše od kámošky
2) brala to jako úlet. To potvrzuje skutečnost, že jste se líbali (docela velkej indikátor zájmu), ale ona se už potom neozývá.

Takže podle mě to skutečně brala jen jako úlet.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Květen 2008, 23:06:55 »

Podle me taky si chtela jenom s nejakym klukem zablbnout ale to je vse. Pokud ti uz neodepise tak bych to neresil a vypustil ji z hlavy. Na svete beha mnoho jinych, kolikrat i lepsich Mrkající.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 31. Květen 2008, 23:32:51 »

j to jsem si přesně myslel no ale potřeboval jsem v tom trochu utvrdit  S jazykem
pro mě to problém nebude byl to dobrej úlet a z hlavy ji vypustim snadno
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Červen 2008, 14:12:45 »

Podle me do znacne miry taky zalezi, jakou sms ji posles. Napr.:

"byla jsi skvela Lucko. Dekuji ti za uzasny vecer"

je lepsi nez:¨

"ahoj. pisu ti abych zjistil esi to je tve cislo"
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Červen 2008, 14:43:27 »

Luky: já si myslím že po tom večeru, kdy ona už si o něm udělala obrázek na obsahu sms-ky zas tak nezáleží. Když by měla zájem tak odepíše i na tu nejnudnější sms-ku.....
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 03. Červen 2008, 17:05:29 »

no jasny, hele a jeste me napadla jedna vec: dejme tomu ze v patek pudu do stejnyho klubu a ciste nahodou tam bude zase ona. Jak se bych se mel zachovat??
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Červen 2008, 18:22:22 »

no jasny, hele a jeste me napadla jedna vec: dejme tomu ze v patek pudu do stejnyho klubu a ciste nahodou tam bude zase ona. Jak se bych se mel zachovat??

Skocit na ni a odtahnout ji do ustrani S jazykem  Provokatér  Vykřičník. Ted vazne: Ja bych normalne se ji zeptal proc mi neodepsala a rekl bych ji ze se mi libi atd si s ni vyrikal. Poradim ti ale ze pokud tam des kvuli ni do toho podniku tak radsi nechod. Je to zbytecne. Pokud by te chtela vic nez jen ulet na disko vecer tak se ti ozve, bohuzel. Mam podobne skusenosti. Na diskotechak parim kazdy tyden. Pravdepodobne ji tam ale ani nepotkas. I kdyz osud je osud... Andílek
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Červen 2008, 18:35:07 »

jo, z jejího chování je dost jasné, že nic víc než jako úlet to nebrala.....

pokud jsi s tím smířenej, a chtěl bys třeba ulítnout znovu, tak bych jí neříkal vůbec nic a vůbec to neřešil a choval se jakoby nic Šťastný protože když jí začneš vysvětlovat jak se ti líbí, a ona s tebou nic víc mít nechce, tak tím si pokazíš i to, že s tebou ulítne podruhý Šťastný
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Červen 2008, 13:08:51 »

jo, z jejího chování je dost jasné, že nic víc než jako úlet to nebrala.....

pokud jsi s tím smířenej, a chtěl bys třeba ulítnout znovu, tak bych jí neříkal vůbec nic a vůbec to neřešil a choval se jakoby nic Šťastný protože když jí začneš vysvětlovat jak se ti líbí, a ona s tebou nic víc mít nechce, tak tím si pokazíš i to, že s tebou ulítne podruhý Šťastný

lepe vystihnout to ani neslo
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Červen 2008, 15:50:55 »

A nedalo by se naučit létat?
tím je myšleno za ní chodit dostatečně často a třeba z toho něco vzejde
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Červen 2008, 17:17:35 »

Kdyz nevi kde bydli tak asi ne... Kdovi jestli ji na te dize vubec znova potka. Muze se taky stat, ze ji potka v naruci jineho borce. Podivený
Zaznamenáno
nosf

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Červen 2008, 07:44:03 »

fakt to vypadá jen na úlet z její strany... v tom,cos ji napsal v sms bych problém neviděla.byla to nesmělá smska a kdyby chtěla/mohla, tak by ti odpověděla minimálně "ano,máš",i když neříkám,že by se holce nelíbil trochu jiný (spíš víc napovídající) text.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Červen 2008, 07:59:17 »

Teď vlastně řeším úplně stejný problém po seznámení s jednou holkou, žádný úlet, prostě jsme se jen potkali a pak jsem se zeptal, jestli by nechtěla nějam zajít, prej jo, tak mám její číslo. Psal jsem další den dopoledne a večer SMS s krátkým zážitkem včera a s pozváním ale ani na jednu neodpověděla. Teď už je to čtvrtý den, určitě napíšu znovu. Prostě tímhle mě nenaštve - dokud neodpoví, tak jí nedám pokoj. Ale nějak to chování nechápu...chápat ženskou je totiž někdy problém. Ano, možná tím má na mysli "nemám zájem", ale tak tu jednu SMS by napsat mohla
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Červen 2008, 08:01:19 »

a proto ja pokazde na tohle pisu : nepsat smsky, VOLAT  Vykřičník protoze pak predejdete uvaham na tema, proc mi neodepisuje ... zavolej dvakrat v ruznou dobu, kdyz to nezvedne mas jasno, kdyz to zvedne, tak mas taky jasno ...  a nemusis teoretizovat jestli ti dala spatny cislo, omylem nebo umyslne, jestli nema kredit, jestli ji te nerozmluvila kamoska, jestli ji cestou domu nespadl mobil do reky, atd ...  Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Červen 2008, 12:58:24 »

Ano, možná tím má na mysli "nemám zájem", ale tak tu jednu SMS by napsat mohla

Ano. toto chovani nekterych holek taky nechapu. aji kdyz ji volas tak ti to muze treba tipnout nebo vzit a rict ze nema zajem a ne nechat zvonit...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Červen 2008, 13:20:22 »

a proto ja pokazde na tohle pisu : nepsat smsky, VOLAT  Vykřičník protoze pak predejdete uvaham na tema, proc mi neodepisuje ... zavolej dvakrat v ruznou dobu, kdyz to nezvedne mas jasno, kdyz to zvedne, tak mas taky jasno ...  a nemusis teoretizovat jestli ti dala spatny cislo, omylem nebo umyslne, jestli nema kredit, jestli ji te nerozmluvila kamoska, jestli ji cestou domu nespadl mobil do reky, atd ...  Znepokojený
Máš pravdu. Lepší volat.Ale většinou to bývá tak, že se ta holka stydí ten telefon vzít.
Alespon já mám takovou zkušenost. Nejhorší sou takový typky, se kterejma si třeba píšeš na icq o všem možnym, fakt parádně, a když jste pak venku tak se stydí cokoliv říct.
S mojí poslední holkou jsem toho sice nikdy moc nenakecal ani na icq, ale když jsme spolu byli třeba venku, celý rozhovor sem táhnul jen já. Ona vždy jen chápavě přikívla nebo řekla hmm, ano ,to jo. Fakt mě to štvalo Bláznivý. člověk pak neví, jestli se holka nudí, nebo jestli s napětím poslouchá.
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Červen 2008, 13:41:45 »

Comanch: ANO. mluvis mi z duse chlape! to sem jednou volal jedne divcine. ona mi to tipla. uz sem myslel ze nema zajem kdyz v tom mi razem po tom tipnutim napsala sms. proc pise radsi sms nez by mi to zvedla? nechapu. to jak si psal ze si s holkou nekde a rozvijis komunikaci pouze a jen ty to se mi taky uz stalo. clovek si pri tom pripada ponekud trapne a neprirozene. opravdu sem nevedel esi slecnu nahodou nenudim... Řekni to mé ruce
Zaznamenáno
nosf

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 11. Červen 2008, 07:08:35 »

máte pánové pravdu - porozumět holkám je fakt někdy problém (teda i chlapům:-) ). asi to bude tím, že ani holka se v sobě dost často nevyzná - na jedné straně tu jsou nejbližší kámošky, které tě dost ovlivňují (v dobrém i špatném slova smyslu) a na druhé straně jsi tu ty, který máš o ni zájem. to telefonování je dobrý tip, ale je fakt dost holek, které ti to nezvednou, protože se stydí - napsat sms je pro holky asi snazší: můžou se rozmyslet, co napíšou, jak to napíšou, jestli tam dají smajlíka a jakého. kdežto když voláš, tak jsou nepřipravené, nervózní, a když o tebe maj taky zájem, tak je to ještě horší, protože se nechtěj zakoktat, nebudou vědět,co odpovědět apod. ale to fakt záleží na typu holky (a taky kolik jí je - kdybych to měla porovnat se sebou - tak teď spíš zvednu telefon, než když mi bylo 17). tady se asi nedá jednoznačně poradit. když ti ale holka už řekne, že by se s tebou chtěla sejít a k tomu účelu ti dá telefon, tak buď ji bylo trapné říct ne a dala ti špatné číslo, nebo nemůže z nějakého důvodu odpovědět - to zkus asi fakt zavolat.
Zaznamenáno
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Červen 2008, 11:27:36 »

musis ji hnedka prozvonit... aby mela i tvoje cislo... pokud se bude ptat proc ji prozvanis...... a to zjistis estli to cislo je prave... ale nesetkal jsem se ze by mi dala spatne cislo... spis... neodpovedela a nebo rekla sry, ale....
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 11. Červen 2008, 12:56:49 »

Co se mého případu týče, tak jsem ji hned po získání čísla prozvonil, takže to bylo správné číslo a měla i ona moje. Ještě jsem se zeptal na jméno a pak jsme se rozešli. Psal jsem jí včera, že jsem jí slíbil to pozvání, tak jestli půjdeme a zase bez odezvy.
Asi bude fakt nejlepší, když zavolám, ale přece jen je to víc osobní a proto jsem taky příznivce SMS.
Mám teď hromadu učení a navíc jsem nemocný, tak jí tento týden asi volat už nebudu. Nebo jí mám napsat něco ve smyslu "Jestli se mnou nechceš jít, tak nemusíš, ale chtěl jsem tě víc poznat. Však si jen popovídáme"-je to trochu zoufalé, ale je možný že potom napíše
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 11. Červen 2008, 18:28:27 »

"Jestli se mnou nechceš jít, tak nemusíš, ale chtěl jsem tě víc poznat. Však si jen popovídáme"

to bych ji osobne radsi nepsal.
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 11. Červen 2008, 20:33:18 »

petanx: NE! Tohle jí fakt nepiš. Nebo snad chceš vypadat jako ubožák co prosí o pozornost stylem: Ne rande? Tak aspoň se projdem. Ne projít se? Tak si aspoň popovídáme... Tenhle přístup ti akorát uškodí.

Zavolej jí co nejdřív (samozřejmě v přijatelnou hodinu). Když ti to zvedne (nebo zavolá zpátky později, třeba kvůli tomu že nebyla u telefonu nebo jakýkoliv důvod), vůbec se nebav o tom, že se ti neozvala. Pozvi ji na rande, klidně na termín za týden, ale neodkládej to pozvání. Určitě to zvládneš Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 11. Červen 2008, 23:15:59 »

to Beduin : a proc ne? proc nevypadat jak ubožak? co se tim zmeni? nic. stejne kdyz nechce tak te posle nekam a kdyz chce... tak ji muzes psat jakejkoliv nesmysl... vazne na tom nezalezi.... jakej tvar smsky posles....   Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 11. Červen 2008, 23:55:00 »

Když tě chce poslat někam tak tě tam pošle ať napíšeš co napíšeš Úsměv Jenže pokud je jazýček vah někde v půli, tak je šance, že se zvahne k "OMG-úžasnej-alfa-samec-otec-mych-deti-s-nejepsi-genetickou-vybavout" a ne k "traged, hodny, blbec" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS