Neodpovídá mi

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:49:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Neodpovídá mi
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Neodpovídá mi  (Přečteno 5747 krát)
Ronin

Karma: 1
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 30. Leden 2012, 23:21:01 »

Čau, čau lidi

tak tu zase jsem s balením jedné holky. Příjde mi, že při každým pokusu se toho hodně naučím, ale při dalším zjistím, že jsem vlastně pochopil jenom první odstavec z 600-ti stránkového manuálu - a ani tím si vlastně nejsem jistej Úsměv

Ale k věci!

Od října chodím na tréninky jednoho sportu a zalíbila se mi trenérka (je jí 19, mně 21). Přeskočím několik nepodstatných kroků. Před vánocema jsme spolu byli poprvé venku - bylo to dobrý aspoň já jsem měl z toho večera docela dobrý pocit, ale nic radikálního se nestalo. Po pár dnech jsem ji napsal, jestli by nechtěla někam ven, ale ona říkala že nemůže, že musí doma před vánocemi uklízet, a že máma jí zabije pokud nebude doma včas. Přes vánoce nebylo nic. Po silvestru jsem ji zase napsal, jestli by někam nezašla a ona se mi omluvila s tím, že bude mít teď náročnej zkouškovej týden a že se musí učit, ale že potom se mnou zase ráda někam zajde. Čekal jsem tedy (během toho jsme si párkrát psali - ovšem vždy to bylo iniciováno mnou - nemusíte mi to říkat, teď je mi jasný, že to byla chyba) a v pátek (tedy před třemi dny) jsem jí napsal přímou sms, cituji: "Máš čas? Zítra třeba? Nebo jindy, nadhoď. Úsměv" doposud jsem nedostal žádnou odpověď. Další sms jsem zatím nepsal. Každou středu se s ní vidím na tom tréninku, ale vážně tam není prostor na to abych se s ní nějak osobně bavil.
Teď je mi jasný, že jsem byl moc aktivní, a proto asi ztratila zájem, ale o to nejde. Teď jde o to co bych měl udělat/za jak dlouho bych to měl udělat/jakým způsobem bych to měl udělat aby znovu svůj zájem nabyla. Vzhledem k tomu, že tu není žádný vztah a nemám co ztratit, tak je hloupost abych nedělal vůbec nic, ne? Prostě bych to chtěl ještě zkusit, ať se mám z čeho učit Úsměv

tak poraďte, prosím.

Díky za vaši odpověď,

zdraví,

Ronin.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Leden 2012, 08:01:13 »

Šel bych na to tak, že bych jí až do tréningu nepsal. Vlastně pokud bude přirozená přítežitost se s ní bavit, tak bych se s ní chvíli pobavil a pak řekl, že musím jít, protože toho mám ještě hodně. Ukaž jí, že máš i svůj život a není tím životem jen ona. Holku nesbalíš na to, že jí budeš za každou cenu nadbíhat. Musíš v ní probudit ohromný zájem o tebe, tvou osobnost nebo o tvoje tělo, záleží na tom, co ona chce a to jí musíš vyšvihnout před oči na první místo.

Co má ráda? Prachy? tak ukaž prachy, má ráda adrenalin, tak jí svez na vlně adrenalinu, co má ráda? A když to zjistíš, zařiď to tak, aby se jí to do života dostalo nenuceně.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ronin

Karma: 1
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Únor 2012, 19:29:08 »

Díky za odpověď,
tak přirozená příležitost se bohužel na treninku nenaskytla, a myslím že kdybych tam na ni čekal abych se s ní mohl dát do řeči, tak by to zase vypadalo jako nadbíhání, což by mi moc nepomohlo.

Teď nebudu mít 14 dnů trénink takže ji prakticky 3 týdny neuvidím. Myslíte, že má cenu abych ji nějak kontaktoval v téhle době? Připadá mi, že ať bych použil libovolný medium (sms, volání, facebook) a napsal/řekl bych jí v podstatě cokoliv tak to zase bude vypadat jako nadbíhání.
Nějaký nápad?
Zaznamenáno

A.R.

Karma: 1
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Únor 2012, 20:31:01 »

Já jsem jen amatér, ale jak tu už nějakou dobu čtu všelijaký články tak myslím, že správnej postup bude ji nekontaktovat a nechat ji trochu podusit.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Únor 2012, 09:51:56 »

Ronin: Je jí 19, z toho usuzuju, že je teď v prváku na vysoké. Leden = zkouškové období, hádám že její první. Jestli má těžší obor (nedejbože medinu nebo tak něco), bude toho mít nejspíš celkem dost a bude z toho mít taky nahnáno. Pokud to tak je (bez dalších info nedokážu posoudit, každý zkouškový období je jiný, některý jsou naopak dost flákací), tak z vytrvalého nahánění celý leden musela mít ohromnou radost  Šťastný
Můj názor - pokud teda nepíšu poždě - počkat na začátek semestru a řekněme ke konci února (až si zajde na první přednášky, zjistí co se dá flákat a tak na měsíc vypne) se pokusit ji vzít na rande (první měsíc semestru je aspoň pro mě většinou super relax). V sms nadhodit o co jde (ať to není moc abstraktní) a klidně maličko rozvinout působení na pocity... Například "Ahoj, máš tehdy a tehdy čas? Chci Tě vzít tam a tam, bude to sranda/vaří tam opravdu dobře/prý se u té komedie v jednom kuse směješ/...". Ať si po té zprávě představí třeba chuť čokolády, smích,... prostě konkrétní působení na smysly Mrkající Pokud jsi ji ještě neodradil, mohlo by to klapnout (ale stoprocentní záruku nemáš samozřejmě nikdy).

A pokud jsi ji odradil nebo to nevyšlo, aspoň máš zkušenost ze které se můžeš poučit a příště to zkusíš lépe Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS