Nepovodenej zákrok

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 05:39:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nepovodenej zákrok
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nepovodenej zákrok  (Přečteno 4110 krát)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« kdy: 06. Březen 2009, 14:49:03 »

Na začátek - znal jsem jí ze školy jakžtakž od vidění.Věk kolem 18. Jeden den jsem si řekl že by mohla být v pohodě a že bych jí zkusil oslovit. Den před tim jsem zapřemýšlel jak bych to otevřel a napadlo mě ,že bych zkusil otvírák jestli nemá drobný za papírovou padesátku. Pak jsem si ještě jen tak přemýšlel kdy a kde, nakonec jsem se rozhodl že to udělam na plácku opodál tramvajové zastávky na Masarykovo nádraží kde obvykle stojí se svou kamarádkou a vychutnává si ranní cigaretku. Nastal den D a já jsem se připravil. Byl jsem docela dobře naladěnej a cítil jsem se fajn. Celý to už bylo na dosah ruky jenže jsem nedomyslel že tam taky nemusí stát jako stáli obvykle skoro každodenně. Takže tam nebyly, tak jsem jel normálně do školy, a zase jsem plánoval jestli to udělat odpoledne. Jo udělam to odpoledne. Tak na to jdu, tentokrát se to mělo odehrát na zastávce v metru. Čekali na metro a já jsem se přiblížil a řekl jsem: Ahoj, holky nemáte prosimvás drobný za pade? Ta hlavní XY(ta která se mi líbila) řekla Ne a rázem se otočila k jedoucímu metru a udělala pár kroků k metru,její kamarádka šla mlčky za ní. Já jsem se nechtěl nechat odbýt a tak jsem nastoupil s nima. Ta XY si sedla a její kamarádka stála. Já jsem chtěl zahájit konverzaci a tak jsem se zeptal jestli jedou (jako obvykle jezdili) na nový butovice. XY jen kývla a natočila se nenápadně ke kamarádce a řekli si něco co bylo nejspíš hrozně ftipný protože se asi půl minuty docela hodně smáli, já jsem ale úplně jasně věděl , že ten ftip souvisel se mnou takže jsem si rázem začal připadat nehorázně blbě:  proběhla ve mě tlaková vlna , kterou následovala tepelná vlna. Prostě hrozný a jakmile dojelo metro do nejbližší zastávky tak jsem z toho metra radši vystoupil protože jet těch 7 stanic na nový butovice by pro mě byl fakt horor. Ani se bavit nechtěli. Mě se normálně ulevilo když jsem z toho metra vylez. Zjistil jsem že ta na první pohled hezká XY je namyšlená kravka a už nikdy to na takový zkoušet nebudu. Bylo to děsný. Pak jsem se sešel s kamarádem a šli jsme o tom pokecat.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Březen 2009, 14:52:17 »

N - E - X - T  Šťastný blba zkusenost taky zkusenost:-) udelal jsi vic nez tretina lidi tady na fou:-) oslovil jsi ji
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Březen 2009, 14:56:33 »

Je to blby kamo. Vcera jsme to resili, nechapu co tyhle pipky maj v hlavach?!  Šokovaný
Rozhodne se ceni to, že si za ni vyrazil, jak již bylo řečeno..kdyby ta holka se mi začla tlemit udělal bych to same jako v tvem připadě..
nezasluhuje si tve pozornosti so 5*uck off.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS