Neřiká mi to

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 10:54:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Neřiká mi to
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Neřiká mi to  (Přečteno 4546 krát)
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 19. Listopad 2010, 23:35:35 »

čau,
vždycky jsem si říkal, že jako chlapovi je mi tohle celkem šumák, ale holka, s kterou chodím cca měsíc mi téměř vůbec neříká, že mě miluje. Nijak se neodtahuje, chce se mazlit, spíme spolu, takže si říkám, že nadtím asi zbytečně přemýšlím. Jednou mi i řekla, že ona to prostě neříká, že je jí to prostě divné to říkat. Jaký na to máte názor?
Zaznamenáno
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Listopad 2010, 11:30:36 »

Po měsíci bych to taky neříkal, takže zatím bych to rozhodně nijak nehrotil. Kdyby to neříkala po půl roce tak to může být problém.  Mrkající

Ještě mě tak napadá.. hlavně ji do toho nijak netlač, nejlíp bude když se nebudeš zmiňovat, že ti to vadí a časem to řekne sama.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Listopad 2010, 20:23:31 »

Taky jsem to nikdy neříkal. A to z toho důvodu, že si nemyslím, že bych byl po měsíčním vztahu nějak zaláskovanej. Jak psal Ondris - po půl roce....
A určitě ji do toho netlač. Pokud na to mají slečny podobný názor jako já, tak je to akorát naštve...
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
Pickle



Born stupid? Try again!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Listopad 2010, 21:02:20 »

No a já to holce řekl po dvou týdnech. Tohle je nejlepší neřešit. Řekni ji, že ji miluješ, pokaždý, když to budeš cítit.
Ale ptal ses na něco jiného, takže: holky jsou v tomhle opatrnější, cítí se zranitelnější, když to vyslovují. Chlapi naturálové prostě řeknou to, co jim příjde na mysl. To holky nedokáží. Říct "miluju tě", je pro ně obrovský posun ve vztahu. Netlač na ni, až to sama ucítí, řekne ti to.
Takový můj brainstorming, třeba tě z toho něco zaujme.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Listopad 2010, 21:11:16 »

Osobně nevim, proč by ti to měla řikat, když k tobě třeba vůbec nic takového necítí. Jen protože se to "musí"?
« Poslední změna: 23. Listopad 2010, 21:15:12 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
ulala

Karma: 0
Věk: 39
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Listopad 2010, 23:36:30 »

Ja som to priatelovi nehovorila prvych par mesiacov, napriek tomu, ze on mne ano, mala som totiz strach, ze ked mu to poviem, tak sa prestane snazit. Nastastie bol trpezlivy a nic takeho sa nestalo.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Listopad 2010, 01:59:35 »

...mala som totiz strach, ze ked mu to poviem, tak sa prestane snazit...
Tyjo, tak to bych nechtěl u tebe čekat na první sex Šťastný Protože to je teprv důvod se přestat snažit Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Listopad 2010, 08:37:34 »

2 Zavpa: mesic ti to nerekla a zda se ti to dlouho?? Šokovaný Treba mas stesti a ta slecna patri k tem uprimnejsim a nez neco tak duleziteho rekne tak to musi 100% citit a mozna i ceka na nejakou prilezitost(vecere k trem mesicum vztahu nebo tak). A po mesici si fakt nemyslim ze je to tragedie. Ve svych minulych vztazich jsem frazi "miluji te" az moc hyril. Psali jsme si to do kazdy blby SMS a casem to byla fakt jen takova fraze na dobrou noc. Ja to treba svy pritelkyni co mam ted nerekl ani po 8mi mesicich Šťastný Ona to stejne vi a citi z mych doteku apod. ze ji mam vic nez rad.
Zaznamenáno

ulala

Karma: 0
Věk: 39
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Listopad 2010, 11:01:26 »

...mala som totiz strach, ze ked mu to poviem, tak sa prestane snazit...
Tyjo, tak to bych nechtěl u tebe čekat na první sex Šťastný Protože to je teprv důvod se přestat snažit Šťastný

nebudem to konkretizovat, ale s tym sme tak trosku cakali obaja S jazykem
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Listopad 2010, 12:59:41 »

Pokud tě to opravdu moc zajímá, přečti si knihu 5 jazyků lásky od Garyho Chapmana. Dá se stáhnout i na uloz.to a má asi jen 100 stran. Kniha ti přesně odpoví na tvou otázku.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS