Nerozumim tomu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 19:23:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nerozumim tomu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Nerozumim tomu  (Přečteno 15154 krát)
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« kdy: 08. Červen 2011, 17:56:29 »

Čus našl jsem si novou babu.A jak je teď moderní,píšem si na FB.Jednou jsme společně byli na pivku s mejma a jejíma kámošema.Jednou na koncíku.Pak odjela do Práglu a já do Pilsenu.Psali jsme si každej den,komentovali svoje fotky navzájem,smáli se přiblblejm videjkum atd.
Oba studujem stejnou školu,ale každej jinde,bydlíme ale ve stejnym městě.Víc se ale potkáváme na FB(což mě teda dost sere,raději bych s ní chodil ven než tohle neosobní kravení).
Teďkonc přijela dom a hnedle mi psala,že by chtěla zajít na piváka,tak jsem jí vyzvednul autem na nádru abych jí pomohl s taškama a kecali jsme asi 2 hodiny.Pak jsem jí doprovodil k bábě a večer napsal.Smluvili jsme se na druhej den,že půjdem někam ven(sama to nabídla).No a od tej doby se vykrucuje,když jí pozvu někam ven.Dokonce jsme byli domluvení na páteční večer,že někam zajdem,tak jsem se jí připomněl a ona že prej jde s nějakýma tejpkama,ale že se to může lehce změnit.
Nějak tomu nerozumim,asi tlačim na pilu a měl bych se stahnout,ale je prej po delšim vztahu a něchce spěchat,zároveň se prej nevyhejbá novejm věcem.
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Červen 2011, 18:05:07 »

Opovim si sám:Nechej jí vycukat Šťastný
Asi se moc snažim jí dostat ven,když jí nebudu psát tak mi napíše sama.Asi to budou shit testy nebo jak se to řiká,sice nevim proč,ale tomu asi nebude rozumět nikdo.Baba chce bejt obletována,ale zase ne moc jinak je to otravování.
No nemám pravdu Šťastný
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Červen 2011, 18:31:19 »

...mejma ... do Práglu a já do Pilsenu.... přiblblejm videjkum ... kravení...Teďkonc přijela dom a hnedle mi psala,že by chtěla zajít na piváka,...na nádru ... k bábě ... prej jde s nějakýma tejpkama,...prej nevyhejbá.

Sorry, ale tohle je vážně moc... Šokovaný
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Červen 2011, 23:24:17 »

Mám psát spisovně a křečovitě?Jak Libo jest Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Červen 2011, 07:10:21 »

Prvně omez facebook. Pak uvidíš, jestli to bude někam směřovat. To je hrozná móda.... jsem do ní jako šťouchnul jako a vona jako šťouchla do mě a tak jsme se šťouchali celou noc a teď nevím, jestli jí mám napsat. chci s ní vztah, ale bojím se jí napsat jako první. šťouch.

Jak myslela to, že má jít s tejpkama, ale může se to lehce změnit? Tím čekala na to, že ji někam vytáhneš, pokud jsem to dobře pochopil.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Červen 2011, 09:48:01 »

No jasně,já se jí vždycky snažim vytahnout ven,protože mi připadá trapný si jen psát na FB.Napsal jsem jí schválně jestli jde v pátek na slavnosti s někym ven,tak mi napsala tohle(podle mě schválně).
Když jí napíšu,jestli nechce někam vyrazit,tak nic nepíše nebo že se jí to nehodí.Přitom se mě pak zeptá,jestli bych s ní nešel na pivko.
Jediný východisko vidim v tom jí chvilku ignorovat,zatim jsem jí vždycky napsal když jsem jí na tom FB viděl.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Červen 2011, 12:06:18 »

IMHO pro není nejsi výzva, není v tom jiskra...omezit facebook, nevozit ji autem kam si řekne...Nechováš se jako "milenec" ale jako "kamarád"...Jsi na ní hodnej a nenapsal jsem žy by proběhlo nějaký fyzično.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Červen 2011, 13:04:12 »

Přesně, podle toho, co jsi napsal tě bere jako kámoše.... spali jste spolu?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Červen 2011, 13:58:48 »

ne,nespali.Jak to změnit?Nechci bejt kámoš
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Červen 2011, 14:06:01 »

Já myslel, že už tu postuješ dost dlouho na to, aby jsi alespoň elementárně tušil. Jsou tu témata, kde je toho hodně napsáno, tam najdeš inspiraci.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Červen 2011, 14:09:10 »

Jak byste postupovali vy?Ozvala se sama na FB,když jsem si tam napsal nějakou kravinu.Vyzval jsem jí někam ven a šla(ovšem nebyli jsme sami).Druhej den přišla za mnou na koncert a pak pivko a doprovod dom(dokonce to za mě zatahla).Žádná koncovak při doprovodu domu,jen rozloučení.Po 14 dnech posezení venku-odpoledne doprovod domu,opět bez koncovky(bylo to odpoledne).
Možná málo flirtuju a mám málo sexuálních narážek,měl bych víc projevovat sexualitu? Dá se nějak vytvořit ten náboj?Musím přiznat že jsem zatim nějak zakřiknutej a jen si s ní povídám o neutrálních věcech-fakt jak kamarád.Jak rozpoutat to pravé peklo?Jiskření?S minulou holkou to šlo skoro samo...Asi to bude tim,že jsem se nechal balit já
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Červen 2011, 14:17:08 »

Začni makat na sobě. Je hrozně moc směrů, kudy se vydat a jen ty si musíš najít ten, který ti vyhovuje. Pokud nic nezměníš, tak ji ztratíš, takže začni zkoušet. máš tu na foru hrozně moc materiálu.... Musíš tomu věnovat čas. tady ti nikdo instant pill nedá.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Červen 2011, 14:34:39 »

Chlape, vidím tam relativně dost chyb, na tvém místě bych se poohlídnul i v jiných vodách, jestli by se tam nenašla nějaká přítulnější plotice:-D.
Jako první se s ní přestaň bavit přes FB, je to ztráta času a energie, bez rentability.

Souhlasím s tím, že nejsi pro ni výzva, seš moc dostupnej, tozn. jako bezcenné zboží.
Tím myslela, to, že teď nehledá nikho na to, aby se jím vázala, ale hledá prostě zábavu a je jí jedno, s kým se bude bavit. Takovej je život.
Jinými slovy buď pro mě poslušnej pejsek na zavolání a třeba se někdy dočkáš, že budeš moct očuchat mi boudu. Šťastný
Je to vůbec HB? Jak moc je sebevědomá? Právě o to jde, že se jí vždycky snažíš vytáhnout ven, ona tě má za kamaráda, díky kterému se ve svém volném čase nudit!
A teď nastal ten okamžik, kdy se našel buď někdo lepší, koho by ona chtěla za přítele, nebo ucítila od tebe výraznější IOI a dostala strach.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Červen 2011, 14:44:27 »

Než jsem to dopsal, tak to není aktuální. Šťastný
Jistěže tě bere jako kamaráda, nedal jsi jí řádnej důvod pro to, aby cítila a myslela něco jinýho!

Magic pill neexistuje, jak jsi na tom s doteka(záminek je plno), objetím, KC na tváře? Co třeba nějaké narážky, dvojsmysly, hluboké pohledy do očí? Tancovali jste už třeba spolu? Zkoušel jsi na ní nějaké rutiny k vytvoření Att., touhy?

Nevím, kolik šancí ti ještě dá a jestli už ve škatulce kamarád nejsi napevno zakořeněn, měl by sis pohnout, protože holky moc šancí nedávají...

joei: Jenže čas je bohužel to, co on teď momentálně nemá...
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 09. Červen 2011, 16:38:10 »

je na čase vzbudit nějak zájem,definitivně ve škatulce kamarád nejsem.Jistý naděje mi dává,ale furt se ohání tim,že to nemá dořešený a že mě nechce zklamat(prostě mě vodí za fusekli).Ještě jsem s ní nebyl někde,kde by byla příležitost se nějak odvázat,buď málo času nebo hodně lidí kolem nás.
Na tancovačku jsem jí pozval,neřekla proč ne.Jen má teď před zkouškou,ale to neni záminka nikam nejít.Myslim,že dostala strach...
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 09. Červen 2011, 17:16:03 »

je blbý,že jsem s ní byl jen párkrát venku,neosobní bez špetky jiskry.Drží si dost odstup,jakoby se prostě hrozně držela stranou a bála se se mnou spustit.Přitom necejtim,že by mě chtěla jako kamaráda,to by vypadalo uplně jinak už od začátku.Jak řikám neměl jsem čas se osmělit k tomu něco na ní zkusit,obětí na koncertě neopětovala,stála jak přimražená,při doprovodu domu stála chvilku jak opařená ,ale pak dostala strach,že bych si mohl něco zkusit,tak raději zmizela.Ale zase se mě zeptala,co budu dělat příští víkend.Je to prostě 50:50 jednou jo,pak rozmýšlivec a raději ne,protože co kdyby.
A já prostě neumim bejt tak ukecanej,že bych vzbudul Att v takovym stylu,že si sedne na zadek.Jdu na to pomalu,ale s holčinou před ní jsem to pohrotil tak,že nejdřív jakože kamarád,furt společně venku a pak jsem cuknul a když chtěla políbit,tak já  nechtěl-to přeci kamarádi nedělaj!!A byla noha v rukávě Šťastný
Je otázkou,zdali to bude fungovat i tady
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Červen 2011, 17:40:05 »

A škádlim jí a sexuální podtext tam je.Nevidim to že jako kamarádi,i ona to nikdy ještě neoužila,to spíš já.Ona je tak nějak :Nespěchej na mě,ale když vydržíš,tak ti dám.
A k těm chybám,vim,že jsem pro ní neměl jezdit na nádraží,vim,že jsem jí neměl doprovodit až k babinýmu baráku přes celý město,vim,že jsem se měl víc soustředit na doteky a vychvalování,ale nebral jsem to zatim jako rande,spíš vzájemný oťukávání se.Bojí se mě,a má proč,protože hra teprve začíná Šťastný
Zaznamenáno
cmela



Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. Červen 2011, 18:12:51 »

Boze..
Pis ji na fb, volej ji, voz ji, doprovazej ji.. stejnak je hooodne velka moznost ze nic nebude Mrkající Pak muzes zacit s tim jak moc ji milujes, dojizdet za ni kazdej den a  kupovat vselijaky nadobicka..
 
A škádlim jí a sexuální podtext tam je.Nevidim to že jako kamarádi,i ona to nikdy ještě neoužila,to spíš já.Ona je tak nějak :Nespěchej na mě,ale když vydržíš,tak ti dám.
A k těm chybám,vim,že jsem pro ní neměl jezdit na nádraží,vim,že jsem jí neměl doprovodit až k babinýmu baráku přes celý město,vim,že jsem se měl víc soustředit na doteky a vychvalování,ale nebral jsem to zatim jako rande,spíš vzájemný oťukávání se.Bojí se mě,a má proč,protože hra teprve začíná Šťastný
Todle je teda fakt kus AFC..
"Nespěchej na mě,ale když vydržíš,tak ti dám." Todle je jen "WTF"
"Nebral jsem to zatim jako rande" Dalsi "WTF"
"Bojí se mě,a má proč,protože hra teprve začíná Šťastný" A todle? to je sakra "WTF"
So beautiful..
Nenechas si poradit, jedes ve svom.. At ti rekne kdokoliv cokoliv, mavnes rukou. Bud zacni s pick-upem, coz bych doporucoval, nebo bud picanek Úsměv (Precti si davidaX.)
Zaznamenáno

Nature rulez ^^
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09. Červen 2011, 19:55:30 »

S tím Davidem X opatrně (podle mě je to stejně pičus), někteří kluci si to přečtou a začnou se podle toho ,,jako chovat", nicméně to sebevědomí mají vypěstované uměle a hroutí se jim jako domeček z karet při sebemenším náznaku problému, protože na ničem nestojí, nemá pevné základy. Jednoho takového kluka znám, počítačovej geek, co se pravděpodobně začetl do takovéto literatury a ze dne na den změnil chování. Výsledkem je, že se začal v mírně konfliktních běžných životních situacích chovat jako kretén a pak už ho neměl rád vůbec nikdo. Rozhodně to slečnám neimponovalo.

Jestli je tvým cílem, aby Ti štětky pravidelně lízaly řiť, pak je to skvělá knížka, ale na normální balení holek mi, jako totálnímu AFC, stačil Baránek.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
cmela



Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Červen 2011, 20:10:14 »

DavidaX jsem cetl tak do pulky, od ty doby  je to porad to a samy..
Ted jsem studoval AlexAttituda jao neutrala a muzu naprosto doporucit Úsměv Ikdyz rika vselijaky veci, hlavni je ze kdyz se citis dobre, ostatni se taky citi..
Zaznamenáno

Nature rulez ^^
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Červen 2011, 22:46:35 »

Dobrý no WTF,ani nevim co to sakra znamená,vždycky když sem napíšu na nějakou radu,ta 9% zahlásí,že už jsem v háji,když to ani nezačlo bejt zajímavý,pak že se na holku mám vykašlat a jít balit do supermarketu nějaký uzenářky nebo paní pakladní Šťastný ,podle mě si lížete vlastní řitě navzájem a jen tu melete kraviny nad přečtenejma knihama,já nic číst nechci a ani nebudu,chtěl jsem jen poradit jak by tu někdo postupoval v balení chytrý,zajímavý holky.Přesně jsem čekal tyhle názory,všechno co tu čtu tak je jen vykašlal bych se naní nestojí za to.Která teda za to stojí?Když půjdu do jiný,tak to bude to samé,furt dokola dokola dokola...
Raději si asi nechám poradit od nějaký starší ženský,tohle je ztráta času...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 10. Červen 2011, 07:37:20 »

ona za to možná stojí, ale ty momentálně stojíš za prd. A víš, proč stojíš za prd? Protože nic neuděláš.... ty chceš čas? ty jsi neměl čas se odhodlat? Píšeš, že se vídáte měsíc a neměl jsi čas? WTF znamená what the F*ck aneb ve volném překladu "co to k*rva meleš?"

Ty asi hledáš magic pill, jak ji zaumout a co udělat, ale vybudovat osobnost, která za to stojí, zabere hoooodně času a buď je to pro tebe dsotatečně zajímavý cíl, ay jsi za ním šel nebo ne.

Co jsi v životě udělal nebo děláš takového, aby tě za to mohla obdivovat? V čem jsi lepší? Proč má pak být s tebou?

Ta holka o tebe teď nestojí. Vždyť to sám píšeš, že se raději stáhne, uteče, uhne atd. Ty čekáš na to, až bude vhodná chvíle.... a pak se objeví sebevědomej chlap, kterej ji bude za 3 minuty po seznámení hladit jazykem na mandlích. A ty zapláčeš. Honzo, ty jsi po škole už? A teď věříš tomu, že není potřeba se v životě dál vzdělávat, když jsi strávil 15 let ve škole? what a fool.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 10. Červen 2011, 07:59:46 »

Ještěže existuje hodně takových debilů, jako jsi Ty, protože to znamená, že já si bez problémů zašukám.

Radit Ti je těžké. Ta holka je po delším vztahu a podle mě se nechce vázat. Holkám stačí, když ví, že by toho kluka mohly mít, nemusí to doopravdy dotáhnout do konc jako my chlapi. A to, že jsi jí nezištně dělal šoféra, hodného kamaráda a teď jí taháš ven, je naprosto zřejmé. A ona jít nechce. Podle mě by si i zašukala, ale z Tvého chování babskou intuicí poznala, že jsi srab, který nebude mít koule na to ji svést, ale budeš spíš pijavice, která se bude chtít přisát a nepustit. (Vztah s AFC)

Proto Ti radíme nech ji. Ignorovat jí asi nemůžeš, protože by si toho ani nevšimla, když jsi jí momentálně lhostejný. Svou šanci jsi měl ty 2 hodiny před nádrem, ale nevyužil jsi ji.Žádný doteky, náznaky, jemné sexuální narážky...Místo toho jí děláš pičánka na facebooku. Proto Ti radíme, poohlédni se po jiné, protože tam začínáš zase odznova a můžeš tyhle obrovské chyby neopakovat.

« Poslední změna: 10. Červen 2011, 08:15:18 od stoudy » Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 10. Červen 2011, 10:15:44 »

Nemá cenu koukat po jiné, dokud alespoň okrajově nepochopí, jak svádění funguje.

Naopak holka po rozchodu znovu hledá svou cenu na trhu a je velice snadné dostat čerstvě rozejdutou do postele.
U ní to ale byla jen výmluva, že ti nechce říct narovinu, že o tebe zájem nemá co se týká š.... a chození.

Bohužel. Buď se sebou začni něco dělat nebo se s tim smiř, že budeš otloukánek.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 10. Červen 2011, 10:18:53 »

Tak to by mě teda zajímalo:dejme tomu,našel jsi babu která se ti líbí,oslovils jí,pokecali jste na baru,čeká na tebe až si dojdeš z hajzlu zase sednout vedle ní.Do toho se baví s tvejma kámošema.Tak a teď doplň tajenku!!! Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS