Nespí se mnou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Březen 2024, 05:01:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nespí se mnou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nespí se mnou  (Přečteno 9043 krát)
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« kdy: 01. Únor 2015, 23:38:19 »

Mám (já 23) problém s přítelkyní (20). Jsme spolu rok. Byly různý výkyvy, ale vždycky se to urovnalo.
Jsem její nejdelší vztah, předtím byla dost.. taková povětrná, ojela kde koho a u ní na ulici asi není nikdo, kdo by s ní nešukal. Jen pro uvedení do obrazu.

Po hysterii okolo její maturity jsem se snažil být sakra tolerantní, když jí začínalo její první zkouškový na vejšce.
Ale aby se mnou tři týdny nespala, pak zase měsíc nespala, tak to už jsem se ohrazoval. Vlastně je to jediný, kvůli čemu máme neshody, jinak dokážeme spolu trávit hromadu času, držet se za ruce, líbat se a dělat kde co, ale pro mě je sex jaksi dost důležitá součást vztahu a tu nemám.

Zkoušel jsem na to jít komunikací, prostě nějak v ní probudit empatii, jak se asi cítím, co mi asi chybí a tak. Moc se to nedalo, většinou argumentovala "Nemám ti na to co říct","Prostě na to nemám chuť", "To je furt sex, sex, sex" (po měsíci Šťastný ) a i když jsem se fakt snažil pomalu a za každou větou se jí ptát, jestli se mnou souhlasí nebo ne (a souhlasila), tak stejně na konci bylo zase "Nemám ti na to co říct,".

Počkal jsem, až dala všechny zkoušky a stejně je to zase 14 dní, co se mě sexuálně ani nedotkla (sice zrovna domenstruovala, během toho je to u ní tabu) a když teďka byla možnost, tak zase nic, tentokrát je unavená.
Když se ozvu a snažím se to řešit, tak je naštvaná, proč to vytahuju.

Nemyslím si, že to neumím, leda by to rok hrála.
Nemyslím si, že mě podvádí, jsem krysa a prolezl jsem jí kde co a nic. Nechová se tak, otevřeně říká, že se už vyřádila a nemá potřebu takhle blbnout. (Ale kdoví..)
Mám dost jasný možnosti jinde, ale nic takovýho moc nechci (a tohle jsem jí řekl).
Vzácně mi píše, jak je tu pro mě a jak mě miluje, ale to se teda asi nevztahuje na sex.

Netuším co s tím, protože v tomhle věku a ještě po takovejch zkušenostech mít chuť najednou na sex jednou za 3-4 týdny a to ještě, když si to v podstatě vydupu.. to je prostě divný a nechápu to. Přitom když jsme spolu sami, tak mě chytá za ruku objímá mě, tulí se ke mě a když jsme spolu ve společnosti, tak je ještě přítulnější. Mluví o společné budoucnosti, jak pojedeme k moři a protože mě čeká stěhování, tak jak tam budeme moct sami dva chillovat a takový řeči a jak jsem nejlepší chlap, co ji kdy mohl potkat. A přitom v posteli nic.

Chtěl jsem se vás proto prosím zeptat:
- jestli mi něco uniká
- jestli to na mě hraje a dělá ze mě osla
- po tom, jak se kurvila dřív, tak ji to se mnou prostě po roce nebaví (nejdelší vztah, co kdy měla)
- jsem divnej já
- nebo je prostě jenom nedospělá koza

Mám ji docela hodně rád a nerad bych se s ní rovnou rozcházel, ale už si s touhle myšlenkou nějakou chvíli pohrávám, protože se s ní o tom nedá ani rozumně mluvit a ona to evidentně jako problém nevidí.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Únor 2015, 14:10:13 »

Tohle může mít strašně moc důvodů a pokud jsi to už s ní zkoušel řešit a nic jsi nezjistil, tak už to nezkoušej (nemá to smysl).

Zaprvé, uplně klidně to může rok hrát... já měl holku, která mi po 3/4 roce, kdy jsem myslel, jak si to hrozně užívá, řekla, že jí to pokaždý dost bolí, a jestli bych mohl trochu zjemnit. 3/4 roku jí trvalo, než tohle řekla. A co jsem se bavil s kamarádkama, tak mi všechny potvrdily, že i třeba po 5ti letech vztahu tomu klukovi v tomhle lžou (že se jim to líbí, že se udělaly, atd.). Holky jsou debilní a nedochází jim, že si takhle škodí samy. Možná jí to fakt s tebou nebaví.

Zadruhý, je naprosto realný, že má fakt chuť jen jednou za měsíc. Na libido má vliv hodně věcí (u holek ještě víc než u chlapů) a člověk ho může i uplně ztratit (to většinou bejvá jen příznak něčeho většího - např. deprese nebo jinýho zdravotního problému).

Řešení pro tebe - už po ní sex nechtěj. Počkej, až ho bude iniciovat sama, a zatim šukej jinde...
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Únor 2015, 14:40:48 »

Těžko se to na to radí, třeba to prostě nepotřebuje....

ale co jsem slyšel kdysi za dobrou radu a možná ji psal D9? Tak to, že když ženská nechce sex, je to chyba chlapa.

Staráš se o sebe? Nepřibral jsi nesmyslně?
A nebo je to prostě jen hysterka, která vše zveličuje včetně své únavy...?

A nebo netrvá ti sex moc dlouho? Případně jsi si jistý, že si ho užívá? a zažíví orgasmy?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Únor 2015, 15:33:10 »

Řekl bych, že starám, oproti tomu, co jsme spolu začali, tak jsem začal chodit cvičit, zhubl a je to vidět.

Možná občas trochu přehání s tou únavou, chápu, že brigáda, kde stojí a usmívá se není z nejtěžších, ale občas to otráví.

Užívá si to? Tvrdí, že jo. Někdy to prožívá víc, občas je to sotva znatelný (spíš jak se třeba zatváří, než že by byla hlučná). Tak možná lže. A taky tvrdí, že se jí víc líbí, když si to užívám já. Což já mám naopak.

Možná je trochu problém, že mi to teď oproti dřív trvá dýl, resp. se držím, protože mám v hlavě, že to třeba zase měsíc nebude a snažím se si to užít teda už dýl.

Jako iniciovat teď něco asi nemá cenu, po poslední hádce (kdy si mám jít šukat, koho chci, že je jí to fakt jedno, ale ať do ní neryju - což pak řekla, že byla naštvaná), mě nechce ani vidět, abychom se usmíříli.

Nicméně ta část s "šukat jiný" je mi trochu proti srsti..
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Únor 2015, 15:58:42 »

Asi je to fakt její problém a pokud nechápe tvoje potřeby a ještě k tomu ty uplně základní, je ho dost smutný... Neříkám, že by s tebou měla spát ze soucitu, stejně to člověka nijak extra nebaví, když si to ten druhej neužívá....

Třeba pro mě by to rozhodně byl důvod k rozchodu, když ani není schopná ti říct vlastně důvod...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Únor 2015, 16:12:12 »

joei: to jsem psal v jinym kontextu, ne?.... psal jsem, že když něco ve vztahu nefunguje, tak je to vždycky vina chlapa.

Jako můžou tu hrát roli i jiný faktory, ale stejně si myslim, že za to může prostě to, že ten sex neni dobrej. Když se to holce líbí, tak to chce.
Zaznamenáno

tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Únor 2015, 16:50:36 »

Ve svým předchozím vztahu jsem na tom byl úplně stejně jako teď ty (až na to, že moje ex předtím nespala s kdekým). Taky mě to hodně štvalo a až po čase jsem přišel na to, že je to právě mnou - trvá mi to moc dlouho (a to jsem tohle možný řešení nadhodil sám a ona uznala, že "to je možný"). Rychleji to prostě nešlo.
Dnes s odstupem času ale vidím, že problém nebyl jen ve mně - se současnou přítelkyní je sex perfektní a užíváme si to oba - jde prostě o to, jak si 2 sednou (třeba na sebe Šťastný)
Tehdy to byl můj první vztah, takže jsem neměl tak jasno jako mám (doufám) teď, ale být ve stejné situaci dnes, hodnotím to stejně jako joei - dostatečný důvod k rozchodu...Přecijen, jaký je rozdíl mezi kamarádstvím a vztahem?
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS