Neumím líbat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 08:26:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Neumím líbat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Neumím líbat  (Přečteno 18772 krát)
paheel
Host
« kdy: 27. Březen 2008, 09:57:14 »

Ahoj, prosím neukamenujte mě hned ale je to tak, zjišťuju že líbání především delší mi  dělá velký problémy. Můžete někdo poradit jak to natrénovat . Případně budu rád za jakékoli rady.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Březen 2008, 10:07:21 »

jako dělá problémy v jakém smyslu? xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
mutantX

Karma: -3
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Březen 2008, 10:45:58 »

zažívám něco podobnýho, ještě nikdy jsem se s holkou nelíbal a bojím se že až to přijde tak to nebudu umět...
Zaznamenáno
antton



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - vychod
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Březen 2008, 10:48:32 »

zažívám něco podobnýho, ještě nikdy jsem se s holkou nelíbal a bojím se že až to přijde tak to nebudu umět...
pod to se bohuzel muzu podepsat
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Březen 2008, 11:01:00 »

Toho jsem se bál taky... a pak jsem hned zjistil, že na tom neni, co umět...
Zaznamenáno

mutantX

Karma: -3
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Březen 2008, 11:41:54 »

takze co radis? D9
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Březen 2008, 11:46:31 »

co by? nic... na tom neni, co umět, to poznáte sami... je to uplně přirozený
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Březen 2008, 12:10:02 »

* moc neslintat
* nervat hned nikam jazyk
* ruce na boky (její boky, samozrejmne)
* naklonit hlavu
* nespulit rty, jako kdyz davas pusu babicce
* neotvirat pusu, jako kdyz ji chces spolknout (pro zacatek asi tak na 1 prst Úsměv a pak uz to bude jedno)
* maličko dát jen rty od sebe
* 90% a 10% (viz Hitch)
* žádné přepadávání (tzn. počkat na vhodnou chvíli a pak jí pomalu políbit - ne těch 90% urazit za 1s - to se lekne Šťastný )
* nenervovat - to ti pak vyschne v puse a není to ono Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Březen 2008, 12:15:32 »

Ach jo...je to pořád o tom stejném Projel jsem to může to člověk říkat horem dolem...a jako kdyby hrách na stěnu házel Tralala

Lidi uvědomte si proboha, že na všechno v životě prostě neexistuje návod, popis nebo mustr...není prostě něco jako "správný způsob líbání"...stejně jako nemůžeš dostat univerzální radu na dobrej sex nebo na úspěšnej vztah...to zkrátka nejde Vykřičník Protože kdyby ano, jednak by nemuselo vůbec existovat tohle fórum - stačil by jen mainweb kde by přesně bylo...za prvé udělej tohle, za druhé tamto a výsledek je zaručen...a druhak...život by byl jen jedna velká nuda a lidi by jen dokola opakovali stejnou sekvenci rutin...všichni by byli šťastní a hrozně spokojení...nebo vlastně nebyli, protože co jiného než prožitý smutek, bolest, osamělost, neúspěch atd. člověku pomůže identifikovat pocity opačné, tedy ty pozitivní...a pak je prožívat a hlavně užívat Přemýšlím Otázka

Čím je tohle způsobeno Otázka Že by to bylo způsobem vzdělávání v této zemi, kde se preferuje pouze biflování a přemýšlení, vlastní názor a úsudek je spíše na škodu...přesně podle hlášky chemikáře v podání pana Somra v sérii básníků: "Žák, který myslí, je pro studium efektivně ztracen"... Otázka A tento "biflovací" styl je pak praktikován i v praktickém životě Bláznivý

Nic se neuč, prostě se chovej přirozeně...ber to, jak to přijde...a neplánuj blbosti a fígle...protože tím si akorát uškodíš, až Tvůj plán nevyjde a Ty se budeš obviňovat z toho, žes to podělal a to i přesto, že to byl plán úplně o ničem...prostě to udělej tak, jak Ti to bude připadat správné...improvizuj a přizpůsobuj se, až na to dojde...na líbání musí být dva a do svého "plánu" nemůžeš přesně zahrnout chování toho druhého...a pokud se o to pokusíš a zahrneš ho špatně...tak až k tomu dojde, budeš v háji a nebudeš vědět co a jak Podivený

Taky jsem tohle kdysi řešil, ale včas jsem pochopil, že to nemá cenu...nechal to plynout...a až k tomu došlo...tak to prostě šlo...samo od sebe...a bylo to fajn Super!

Hodně štěstí... Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Steko

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Zvolen
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Březen 2008, 14:56:17 »

Avaranger trochu som si predstavil tie ruky na bok :-D keby to bolo na svoj bok tak by to bola poza ako zo supermana :-D
Inak sa netreba nikoho bat. Celkom vyhodou je tolerantna partnerka. Ked viete nejaky trapas obratit na srandu. Ja som sa pri bozkoch teda nasmial celkom dost Úsměv
Zaznamenáno
quadraxa

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Březen 2008, 15:51:57 »

přesně jak píše kvarkopako...líbat se nejde naučit s příručky. Taky každý líbá jiným stylem a může se stát, že při prvním, druhým líbání si nesednete, ale to chce jen trénink, pak si na sebe "zvyknete" a je to...
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Březen 2008, 18:26:42 »

Mňa by zasa zaujímalo, či máte nejaké nápady, ako také bozkávanie oživiť, resp. spraviť výnimočnejším, pretože po takmer dvoch rokoch to začína byť kapánek stereotypné:) Nie, že by som ju nemal rád, len niečo, čím to spríjemniť. A niečo normálne a použiteľné, nie klasické "finty", na ktoré príde každý aj tak sám Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Březen 2008, 19:30:09 »

Taky každý líbá jiným stylem a může se stát, že při prvním, druhým líbání si nesednete.

To se mi zrovna nedávno stalo. Nic moc jsem z toho neměl a ke konci jsem spíš přemýšlel, jestli je to ona, kdo neumí líbat, nebo to naopak kazím já  Smějící se
Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Březen 2008, 19:34:21 »

hm je to zajmave co tady ctu , ale clovek ma hold strach z neznama a tak se boji i tohodle     treba si precti co napsal William Cane v knizce Umeni Libat je tam toho hodne a i takový zajmavý typy polibků ze by snad asni nenapadly jedine nahodou v knihovne ji urco maj Super!
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Březen 2008, 17:00:15 »

Mňa by zasa zaujímalo, či máte nejaké nápady, ako také bozkávanie oživiť?
Ano. Zapomeň všechno co umíš a začni, znovu, jinak Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
quadraxa

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Březen 2008, 20:18:17 »

Taky každý líbá jiným stylem a může se stát, že při prvním, druhým líbání si nesednete.

To se mi zrovna nedávno stalo. Nic moc jsem z toho neměl a ke konci jsem spíš přemýšlel, jestli je to ona, kdo neumí líbat, nebo to naopak kazím já  Smějící se

Jj, mě taky několikrát - až jsem si řikala, že to snad ani není možný:-D
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Březen 2008, 20:42:38 »

Ha, to je právě ten problém... ono je prakticky nemožný poznat, jestli jsi to ty, kdo líbá špatně, nebo ten druhej

btw... ještě bych zmínil jednu radu, která tu ještě neni: zavři oči...
« Poslední změna: 29. Březen 2008, 20:46:51 od D9 » Zaznamenáno

Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 30. Březen 2008, 01:25:50 »

Zavírání očí není podmínkou, je to spíše o zvyku.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 30. Březen 2008, 09:05:41 »

Kiruy: ano.. 52% kluků při líbání zavírá oči, zatimco 95% holek při líbání zavírá oči... neni to podmínkou, ale je to lepší (holka má pak pocit, že je ten polibek upřímnější)...

mimochodem... je dost možný, že ta holka pozná, že se líbáš poprvé, což neni proto, že by to bylo nějak technicky náročný, ale proto, jak budeš překvapenej, že budeš mít v puse něco mokrého cizího... ale vůbec to nevadí, i kdyby to poznala...
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 30. Březen 2008, 09:49:55 »

jen 52% kluků? ... to mě teda zaskočilo ... mě když holka poprvé políbila a já byl překvapen tak i přesto jsem nějak prostě automaticky zavřel oči ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 30. Březen 2008, 11:01:50 »

Neda mi to, ale po zazitcich vcerejsi noci ti musim rict, ze libani je jen z veci ve kterych budes muset excelovat;) A neni to ta nejslozitejsi. Mlčím
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 31. Březen 2008, 08:34:27 »

Muj nazor: Nic nehrotit, uvolnit se a hrat si!! Libani se nemuzes naucit,protoze podle me neexistuji 2 stejne polibky. Kazdej je unikatni a pokazde trochu jinej - zalezi na partnerce, na nalade, na pocasi, vlku v puse Úsměv , ...
Nestresuj, nestuduj, UVOLNI SE, trenuj na zenach a hraj si!;)
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 31. Březen 2008, 16:03:23 »

Ano, hra je velmi důležitá. Ostatně při líbání se dá i blbnout, ovšem k tomu je lepší mít partnera, co to toleruje.
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 31. Březen 2008, 16:45:30 »

http://www.sexus.cz/clanek/1221-polibky-techniky-libani.html

Hlavne to chce trenovat;)
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 31. Březen 2008, 18:50:12 »

Ano, hra je velmi důležitá. Ostatně při líbání se dá i blbnout, ovšem k tomu je lepší mít partnera, co to toleruje.
přesně tohle jsem teď chtěl napsat Šťastný

líbání se provozuje pro radost, zábavu, vzrušení... z lidské činnosti (jestli tu někdo studuje psychologii) by se nejlépe dalo zařadit do HRY... líbání je totiž hra... a když si člověk hraje, stresuje se u toho, jestli mu to pujde, jestli to nepokazí apod? NE! takže se vůbec nestresuj, uvolni se (jak psal Ondrasek), a hraj si... a neměj strach, ono to pujde...
« Poslední změna: 31. Březen 2008, 19:07:29 od D9 » Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS