Nevěra

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 17:44:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nevěra
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Nevěra  (Přečteno 23663 krát)
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 20. Listopad 2007, 08:11:28 »

No tak se slečnou se znám dva měsíce a teď v sobotu se vyspala s jiným....hmm Smutný Překvapený a navíc s klukem, kterýho znám...no co na něj taky příjde řada, ale teď k dívce.
Slečně najednou dochází, že udělal pitomost :(a, že mě chce zpět...Mám jí sice rád, ale tohle..., když nad tím popřemejšlím tak jí to dokážu odpustit, ale rozum mi říká jasné ne!
A teď mě zajímá jak by ste se k tomu zachovaly vy případně jestli se vám to stalo???
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Listopad 2007, 08:38:50 »

Já bych se na ni taky vykašlal  Eh?
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Listopad 2007, 09:05:27 »

Asi tak, arevoir, merci... Nenechaj so sebou zametat, malo rozmyslat skor. Este by si nebodaj zvykla. Kazdopadne ak ju mas moc rad a nevies si to predstavit tak porozmyslaj nad inym riesenim, ale z tvojho prispevku usudzujem ze mas dost hrdosti na to, aby si to skoncil. A este s chalanom ktoreho poznas... No fajn, co dodat ;/
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Listopad 2007, 09:48:45 »

hrdost by byla Podivený, ale furt si to umím i představit odpuštění.....nejhorší je, že to každý ví co mi udělala....fakt nevím rád bych s ní byl, když sem si dneska četl zprávy co sme si psaly  :|tak mi je jasný, že jí to mrzí, ale co, když za nějakou dobu, kdy se na to"zapomene" to může udělat znova....no co jí musím uznat, že mi to řekla sama...toho si sice tak trošku vážím, ale jak se říká co oči nevidí to srdce nebolí.
No, abych byl upřímnej mám v plánu jí tu šanci dát  Eh? Bláznivý
Zaznamenáno
sill



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Listopad 2007, 12:13:01 »

Osobně si nedokážu představit, že bych slečně byť po jednom "úletu" dokázal znova věřit. Ono asi takhle - odpustíš, ale nezapomeneš a ono se to časem bude vracet stále intenzivněji a budeš skutečně "happy". Navíc slečna si řekne, že "ono to prošlo" a jsi kandidát na "zametání". Jen si představ za pár měsíců myšlenky typu: "Co když mi to teď neřekla?", "A bylo to tenkrát vůbec poprvé?" atd...

BTW - ale stejně trochu závidím - tobě to aspoň řekla...
Zaznamenáno

Te audire non possum. Musa sapientum fixa est in aure...
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Listopad 2007, 12:42:00 »

2 měsíce ste spolu chodili a ona už se vyspala s jinm??? pust ji k vode a hlavne z hlavy, byt to po x letech, tak nereknu a mozna (!!!) bych dal sanci ale tohle nikam nevede...
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Listopad 2007, 13:29:04 »

Základní pravidlo pro zálety:
Kdo nemá nervy nato, udržet to v tajnosti a nikomu to neříct, tak ať nezahybá. Když se cítí na to aby to udělal, tak musí se musí cítit na to to nikomu neříct.

Ale naprosto nechápu. Jak řikal CZBoy, kdyby to bylo po dvou letech vztahu, tak je to průšvih, ale teoreticky se to může stát. Ale po dvou měsících, kdy ještě ani nestihla vyprchat zamilovanost? Neukazuje to nic jiného, než jak "moc" jí na tobě záleží... Čiliže vůbec. IMO konec. Samozřejmně by ses neměl snižovat k nějakému mstění (což budeš určitě po rozchodu mít chuť). Ona na zahybání má sice právo, ale nemůže čekat, že se to obejde bez následků.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Emmanuelle



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 44
Místo: Vysocina
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Listopad 2007, 13:59:48 »

to Hacob: asi budu mít nepopulární názor, ale stojím si pevně za svým: nevěru nikdy neodpouštět. A tom myslí tak, že nejde o to, že se ten člověk s někým jiným vyspal, ale proč. Když to třeba před tím 5 /20 let nikdy neudělal a ani neměl tu potřebu. Ono totiž nejde o ten akt, ale o to, že když jsi nevěrný, tak to změní hlavně TEBE. Změníš se. Už nejsi jako předtím. Jsi někdo jiný, nehledě na to, že jsi jiný ve vztahu ke svému partnerovi. Proč jsi to udělal? proč to udělala? Zamilovaní lidé tohle nedělají, prostě si to ani nedokáží představit.

Odpustíš-li, udělá to znovu. Stoprocentně. Budeš-li na tom pracovat, odhalíte spolu / v poradně důvod nevěry, (bude-li se partner snažit), když prostě Tu jeho nevěru zpracujete, uvědomíte si oba dva, jak vás to změní/změnilo, jestli chcete začít znovu a jinak.... Strašně dlouhý a důležitý proces. Chybný krok: OK, odpouštím Ti.

Ale: tohle se s prominutím netýká Tvého případu. Jste spolu 2 měsíce. jen myšlenka na analýzu a následné možné odpuštění nevěry v době, kdy do sebe máte být nejvíce zamilovaní, je naprosto směšná. Dej si facku. Ta holka Tě nechce.

btw: když přeskočíš svůj stín a jen tak uděláš tytyty a odpustíš, bude se Ti to stávat v životě pořád, i s jinými partnerkami. Překonej se, bud chvili sam, nejste spolu 30 let, aby se jeden ulet dal pochopit...
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Listopad 2007, 15:33:38 »

Vykasli se na ni ... musi byt naka divna kdyz tohle udelala po dvou mesicich  Šokovaný
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Listopad 2007, 16:55:38 »

2MikkiEX3: tomu se rika... byt pri chuti/nadrzena v jinych jazycich: horny/randy/cachondo/caliente Mrkající
Zaznamenáno
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Listopad 2007, 17:02:08 »

Já bych jí pustil k vodě a našel si jinou, lepší... Tohle by mi v případě pokračování připadalo jako jistá ztráta času a taky mé cti...  Řekni to mé ruce
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Listopad 2007, 17:14:18 »

nejhorší je, že to každý ví co mi udělala
Vykřičník I to je IMO další důvod, proč ji nechat... V očích mnoha kámošů (a nejen jich) budeš měkota a podpantoflák, dáš-li jí další šanci.
Zaznamenáno

R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Listopad 2007, 17:20:43 »

Suhlasim s vacsinou postou tu, sill, czechboy a emmanuelle... Ale rozhodnutie je na tebe...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Listopad 2007, 17:25:11 »

To určitě v poslední řadě je to jenom na mě...jelikož sem se na to ptal i kamarádů a kamarádky tak mi někteří řekly odpusť jí to...
Mno a to "nejhorší" je, že sem se svěřil tátovi....,kterej teď ve mě vidí nějakýho blbce, když sem mu řekl, že jí to asi odpustím...
Tak sem zase na vážkách....dneska sem se slečnou byl chvíly venku.Naštěstí je mám "jenom" rád a zamilovanost...hmm no našla by se, ale nikdy to nebylo nic vyjímečnýho
 :roll:achjo... Smutný
Když to schrnu tak nevím co jí řeknu  Velmi smutný
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Listopad 2007, 17:41:40 »

A jedna myšlenka do kotle: zkus trochu mentálně opracovat, proč vlastně lidi tenhle druh rizikových podniků prováděj. Zkus pracovat s její osobností a jít si ke konkrétním závěrům. A odsud si porovnej co jsi zjistil s tím, čemu říkáš žebříček svých hodnot a přesvědčení.  Nevím jestli to budeš schopný vidět, ale možná na ní něco bude. Něco není tak, jak se ti snilo? Trhlinka v její osobnosti?

Myslím ale, že jakmile se rozhodneš pro východisko, a rozhodneš se pro východisko na základě vlastních pocitů a hodnot, možná to nebude to nejrozumnější co můžeš udělat, ale třeba se z toho dá vymáčknout více poznání, než když uděláš jednoduše to, co ti ostatní říkají.

Tady Emanuelka už napsala pěkně jak se k tomu stavět. Tak akorát podporuji zmíněné.

Na otázku >co by jsi dělal v mé kůži< ti nemůžu uplně odpovědět. Asi bych musel odečíst svou momentální emoční maximální výchylku z grafického průběhu a určit nové směřování funkce; znát průběhy nových minoritních funkcí či vektorů, které naruší obvyklý průběh emoční funkce.
Jinými slovy, to by byla spousta zábavy (v pekle).
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Listopad 2007, 17:48:26 »

budiž ať je to tak nebo tak....proč za mnou teď dolejzá, že udělala chybu.Nikdy to už neudělá???
Nejhorší je,že srdce by snad odpustilo, ale rozum...asi ne
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 20. Listopad 2007, 17:58:35 »

Je to i o celkový reputaci jako takový... Jasně že vždycky se objeví někdo, kdo bude reptat a slečny se zastávat. Ale když ukážeš, že máš pevný zásady, za kterejma si stojíš (tzn. v tomhle případě dáš slečně kopačky, protože to, co udělala, je pro normální vztah neakceptovatelný), budou tě i podvědomě respektovat.

Tvůj táta se tě jistě snažil vychovat, jak nejlíp doved, takže i za tvoje jednání může (opět) podvědomě cejtit spoluzodpovědnost a obraz tý svojí výchovy. Mno, zklamal bys ho, kdybys to přešel... Pokud je chlap chlap, neměl by si nějaký zálety nechat jen tak líbit. Úsměv
« Poslední změna: 20. Listopad 2007, 18:01:54 od Stranger » Zaznamenáno

Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Listopad 2007, 18:01:10 »

víš co jí můžeš udělat? říká ti něco, jak ten, který ve středověku zhřešil, byl vyhnán mimo kulturu, sloužil, žil jako poustevník a třeba se hezkých 7 let musel odpouštět u boha? jí nachystej taky nějakej zatraceně těžkej očistec.

padlý na hlavu? možná! možná ne!
princip to má - slečna bude mít asi slabou vůli (chci koláč/koblihu/lízátko/dort do své pusy, teď hned, bez ohledu na následky --- toť princip). no a jestli má teda slabou vůli, bum, past spadne a ty budeš mít svůj oblíbenej logicky podloženej důkaz, že ji fakt nechceš. jestli se bude fakt moooc snažit (a něco se tím naučí, uvědomí si co ztratila a posrala, s tím že ty se nedáš zadarmo), můžeš tomu dát happy endingy.

ale nikam bez bolestivého procesu. ten ji nech projít pěkně celý.

uvědom si, že tento navrhovaný princip dost pravděpodobně fungovat nebude (dnešní holčičky těžko za něco vytrvají), ale co když! a když ne, může být zábava ...
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 20. Listopad 2007, 18:04:18 »

budiž ať je to tak nebo tak....proč za mnou teď dolejzá, že udělala chybu.Nikdy to už neudělá???
Nejhorší je,že srdce by snad odpustilo, ale rozum...asi ne
Po dvou mesicich vztahu? Ani smykem. Nereknu po nekolikaletem vztahu, tam uz je to o necem jinem (ale to neznamena, ze je to lehci), ale takhle? Ruce pryc, nez o ne prijdes... (=parohy pryc nez ti nasadi nove)
Zaznamenáno

Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Listopad 2007, 18:15:35 »

teď mi tak nějak došlo, že já slečně taky ublížil...sice "jenom" slovama a dostalo se mi druhý šance..
Mno rozepíšu se o tom, ikdyž si myslím, že se to s tím nedá moc srovnat, ikdyž! Smutný
1.jednou jsem jí řekl, že jí miluju a pak se dozvěděla, že to taky není...řekl jsem jí to sám Mlčím
2.když sem s ní někde byl tak sem dost dal najevo, že s ní v tu chvíly nechi bejt(že mě otravuje a to sem takhle zlej byl snad dvakrát) :cry:hmm, když teď nad tím přemejšlím tak sou to taky docela závažný věci?
Možná bych měl zmínit i věk já 19 ona 16 a nutno podotknout, že i před nedosažení 18 let Úsměv  byla značně pod vlivem alkoholu v den podvádení...
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. Listopad 2007, 18:35:11 »

Jen tak mimochodem - počítáš s tím, že když jsi to vyklopil tátovi, že jí po případném návratu zahrne láskou a uznáním, případně tě s přesvědčením doprovodí až na radnici? ... To byla trocha ironie s nadsázkou, ale počítej s tím, že jí zrovna extra v oblibě mít nebude.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 20. Listopad 2007, 18:47:01 »

proc ji to chces odpoustet????  Šokovaný 

sam pises, ze ji mas rad ale nejsi do ni zamilovanej... tak proc s ni chces byt, i kdyz se ji neda verit? takovych po svete beha ...
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 20. Listopad 2007, 18:47:52 »

Jen tak mimochodem - počítáš s tím, že když jsi to vyklopil tátovi, že jí po případném návratu zahrne láskou a uznáním, případně tě s přesvědčením doprovodí až na radnici? ... To byla trocha ironie s nadsázkou, ale počítej s tím, že jí zrovna extra v oblibě mít nebude.
heh to už vím taky :?no je to můj první "vztah" takže z toho zase tolik nedělám, ale stejně....
Trošku mě udivuje jak někde si třeba přečtu, že někdo by to dokázal odpustit nevěru, ale tady ne Mrkající
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 20. Listopad 2007, 18:48:59 »

Mně se víceméně zdá, že jsi už od začátku rozhodnutej odpustit....
Zaznamenáno
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 20. Listopad 2007, 19:17:47 »

Mně se víceméně zdá, že jsi už od začátku rozhodnutej odpustit....
nn to ne...až potom co jsem s ní mluvil psal a zjistil, že jí to moc mrzí atd...hm  Podivený
Kdyby za mnou nepřišla sama já bych za ní nešel to fakt ne, ale takhle si myslím, že jí to doopravdy mrzí
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS