Nevěra

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
13. Květen 2024, 11:33:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nevěra
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Nevěra  (Přečteno 23827 krát)
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 20. Listopad 2007, 19:21:52 »

Vypada to, ze si nejdriv pred jakymkoli rozhodnutim potrebujes sam poradne srovnat v hlave, co k ni vlastne citis a jak to vlastne je, co? Ale jak uz tu rekli vseci, po dvou mesicich je to neudrzitelne, to proste fungovat nemuze a nebude, co kdyz to za par dni/tydnu/mesicu udela znova, jako ze to nejspis udela, pokud ji to odpustis, protoze si rekne, ze ji to odpustis i potom...

Pro jedno kviti slunce nesviti, rozhlidni se, po svete beha tolik holek...
Zaznamenáno

qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 20. Listopad 2007, 19:39:03 »

nerek bych ze to udela s vidinou ze to odpustis zas. spis si rekne ok byl celkem nastvanej dyz sem mu to rekla tak raci budu drzet hubu, a nebo podvadet nebude, slecna je celkem aktivni na 16let nemyslite?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 20. Listopad 2007, 20:59:46 »

gaz: Potom co sem slyšel "tak je jí 14, neni jí 11, tak víc, jestli s nim chce ještě spát nebo ne. " už ani ten pocit nemám xD


Samozřejmně, že jí to mrzí! Tebe by to nemrzelo? Ještě aby jí to nemrzelo Mrkající To naprosto o ničem nesvědčí.

Tim, že to ví víc lidí, tak tím spíš konec. Protože ti všichni se na ni budou dívat skrz prsty. Když ne vědomě, tak nevědomky. Nebude to jako dřív. Ale pravda, že budeš moct zase bejt "úžasnej princ" co ji bude moc obhajovat před zbytkem světa, že "se změnila", "udělala chybu ale poučila se" atp. Možná je to to co hledáš.

Ale zmíněné citáty mi dost připomínají:
"On není ten typ"
"Tohle by nikdy neudělal"
"Znám ho, on..."
a podobné...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 20. Listopad 2007, 21:44:27 »

heh to už vím taky :?no je to můj první "vztah" takže z toho zase tolik nedělám, ale stejně....
Trošku mě udivuje jak někde si třeba přečtu, že někdo by to dokázal odpustit nevěru, ale tady ne Mrkající

Pretoze to asi citas v nejakych hlupych casopisoch kde pisu televizne moderatorky o tom, aky maju plnohodnotny zivot s laskou... Wake up pls Úsměv

Trosku sa zamyslime a odpovieme si spolocne na tieto otazky Úsměv

-Lubis ju?
-Je pre teba taka jedinecna a nepostradatelna, ze si bez nej nedokazes predstavit zivot?
-Nebude ti vadit, ze budes v inych ociach vyzerat ako ten co so sebou necha tak trochu "zametat"? (Nehovorim inych ludi, ich nazory mna vobec osobne netyraju.. ale mozno raz stretnes nejaku fajn babenku a s tou si budes chciet nieco zacat a ona o tom bude vediet)
-Co od nas chces pocut? Keby si bol rozhodnuty ze jej odpustis, tak to urobis, tato diskusia je dokaz toho, ze niekde v podvedomi (resp. v mozgu ako si sam povedal) ti to kaze neodpustit.
-Aku mas istotu ze to nespravi znova?

Otazky som formuloval naschval tak, aby ta prinutili k tomu racionalnejsiemu rozhodnutiu. Kazdopadne, dam jednu neutralnu - Stoji ti to dievca za to, aby si sa s nou trapil, stoji ti za to, ze klesnes napriklad v ociach svojho otca, stoji ti za tie neprijemne a neiste pocity niekedy v buducnosti? Dokazes jej este verit? Odpovedaj si uprimne, nie idealisticky....

Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 20. Listopad 2007, 21:55:32 »

Kašli na ní co tě zradila nestojí zato  Vykřičník Vykřičník A ktomu po dvou měsících Vykřičník Vykřičník Šokovaný A ktomu to každý ví Vykřičník Vykřičník Utíkej co ti nohy a síly stačí od ní Vykřičník Já vím že se to někomu snadněji řekne než udělá ale já bych neváhal ani minutu kdokoli tě zradí tak nestojí za to Vykřičník Mrkající
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 20. Listopad 2007, 22:58:34 »

utikat? a takm jako? me to prijde jako takova mala sebevrazda, vsechno zahodi kvuli nejake cti nebo cemu?
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 21. Listopad 2007, 06:59:23 »

heh to už vím taky :?no je to můj první "vztah" takže z toho zase tolik nedělám, ale stejně....
Trošku mě udivuje jak někde si třeba přečtu, že někdo by to dokázal odpustit nevěru, ale tady ne Mrkající

Pretoze to asi citas v nejakych hlupych casopisoch kde pisu televizne moderatorky o tom, aky maju plnohodnotny zivot s laskou... Wake up pls Úsměv

Trosku sa zamyslime a odpovieme si spolocne na tieto otazky Úsměv

-Lubis ju?
-Je pre teba taka jedinecna a nepostradatelna, ze si bez nej nedokazes predstavit zivot?
-Nebude ti vadit, ze budes v inych ociach vyzerat ako ten co so sebou necha tak trochu "zametat"? (Nehovorim inych ludi, ich nazory mna vobec osobne netyraju.. ale mozno raz stretnes nejaku fajn babenku a s tou si budes chciet nieco zacat a ona o tom bude vediet)
-Co od nas chces pocut? Keby si bol rozhodnuty ze jej odpustis, tak to urobis, tato diskusia je dokaz toho, ze niekde v podvedomi (resp. v mozgu ako si sam povedal) ti to kaze neodpustit.
-Aku mas istotu ze to nespravi znova?

Otazky som formuloval naschval tak, aby ta prinutili k tomu racionalnejsiemu rozhodnutiu. Kazdopadne, dam jednu neutralnu - Stoji ti to dievca za to, aby si sa s nou trapil, stoji ti za to, ze klesnes napriklad v ociach svojho otca, stoji ti za tie neprijemne a neiste pocity niekedy v buducnosti? Dokazes jej este verit? Odpovedaj si uprimne, nie idealisticky....



no to sou mi otázky...sakra nejhorší je, že to nakonec musím udělat já Smějící se Smutný
-jestli jí miluju já už ani nevím....mám jí rád
-nad tím sem taky přemýšlel...bude a nebude, když mi někteří kamarádi řekli ser na to aspoň budeš mít sex hmm :?No to je taky fakt.Já, když bych s touhle teď byl tak si asi budu hledat náhradu... Smutný
-asi chci slyšet buď ten blbeček a odpusť jí...nejhorší je, že se to ve mě střídá jo/ne  Eh?
-jasně může to udělat znova, ale myslím, že už mi to neudělá, ale nemám samozřejmě

Blbý je, že sám vím prd co chci Kroutící očima
Zaznamenáno
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 21. Listopad 2007, 07:01:14 »

Kašli na ní co tě zradila nestojí zato  Vykřičník Vykřičník A ktomu po dvou měsících Vykřičník Vykřičník Šokovaný A ktomu to každý ví Vykřičník Vykřičník Utíkej co ti nohy a síly stačí od ní Vykřičník Já vím že se to někomu snadněji řekne než udělá ale já bych neváhal ani minutu kdokoli tě zradí tak nestojí za to Vykřičník Mrkající
Právě říkám si, že každej tu povídá jdi od ní, ale to není tak jednoduchý...
btw komu se to z vás už stalo...ať takhle brzo, nebo později ve vztahu?
Zaznamenáno
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 21. Listopad 2007, 07:03:42 »

utikat? a takm jako? me to prijde jako takova mala sebevrazda, vsechno zahodi kvuli nejake cti nebo cemu?
tak jestli to chápu tak první jinej názor...
říkám si, že jednou může jít nějaká hrdost stranou a udělat ze sebe slabocha Znepokojený
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 21. Listopad 2007, 07:40:14 »

Jednou jo. Ale když to stojí za to. Když tim třeba zachráníš hezkej tříletej, pětiletej vztah. Když tím zachráníš vztah s někym koho HLUBOCE MILUJEŠ. A ne v tehle situaci.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sill



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 21. Listopad 2007, 10:34:22 »

Právě říkám si, že každej tu povídá jdi od ní, ale to není tak jednoduchý...
btw komu se to z vás už stalo...ať takhle brzo, nebo později ve vztahu?

Ne, není to jednoduché, ale většinou to je nutné -  vlastní zkušenost po 5 letech a zasnoubení  Pssst! Ono - žen/chlapů jsou na světě mraky, ale sebeúctu, respekt od druhého, svědomí atd. má člověk jen jedno - a dost špatně se "opravuje".
Zaznamenáno

Te audire non possum. Musa sapientum fixa est in aure...
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 21. Listopad 2007, 16:00:00 »

Právě říkám si, že každej tu povídá jdi od ní, ale to není tak jednoduchý...
btw komu se to z vás už stalo...ať takhle brzo, nebo později ve vztahu?

Ne, není to jednoduché, ale většinou to je nutné -  vlastní zkušenost po 5 letech a zasnoubení  Pssst! Ono - žen/chlapů jsou na světě mraky, ale sebeúctu, respekt od druhého, svědomí atd. má člověk jen jedno - a dost špatně se "opravuje".

jj to je mi úplnmě jasný, ale celkem mě udivuje jak mi kamarádi, který do toho "viděj"...mi raděj se na ní nevykašlat...docela mě to překvapuje furt nevím.... Podivený
jj furt si říkám, že mám nějakou hrdost a mohla by jít stranou...nevím no...řekl jsem si, že do tejdne se rozmyslím...
Zaznamenáno
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 21. Listopad 2007, 19:24:19 »

Citace
nějakou hrdost a mohla by jít stranou
No jo no to je přesně ono lidi už zapomínají na to co to znamená a vyjadřuje hrdost a respekt atd... Jak říkal Avaranger jo kdyby to byl nějaký dlouhodobý vztah 2-3 roky a víc tak jo proč ne Vykřičník Ale jestli ti zahne po DVOU MĚSÍCÍCH Šokovaný Kroutící očima tak co chceš řešit Vykřičník Rozhodnutí je jen a jen na tobě ale poslechni rozum vykašli se na ní nestojí zato po světě běhá ještě spousta dalších Mrkající
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 21. Listopad 2007, 19:52:12 »

whoa, ani nevíš, jak hloupoučky zníš ...

jeden by si měl dávat pozor na slova jako hrdost a respekt, nevytahovat je jako měřítko správnosti. mluvíš jako by ony hodnoty byly něco správného, co se má nosit. code of honor se s naší civilizací táhne moc dlouho a původně byl opravdu o něčem trochu jiným, k dost jiným účelům, věř mi.

jestli to tady někdo chce hrát křivě a úskočně, není to nikterak horší jak hrdě a s respektíkem.
(mamince to neřeknu  Mrkající )
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 21. Listopad 2007, 20:39:42 »

No a co treba sebeucta a seberespekt? Clovek by si mel v prvni rade vazit sam sebe a respektovat svoje priority, nebo se pletu?
Zaznamenáno

Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 21. Listopad 2007, 20:55:36 »

určitě jde o to, jestli je daná vlastnost hnána vnitřně nebo z vnějšku. něco se dá škrtnout, něco taky ale to jen s nepěknými následky a zatměným výhledem do prokletých zítřků

EDIT: že já si ty nesmysly vždycky obhájím, hmmm. trošku zapřemýšlel, a bude to takhle nějak: není hrdost jako hrdost. jestli jsi viděl nějakýho naleštěnýho filmovýho rytířka jak si to tam ve jménu hrdosti dával a řekl si, že to se ti líbí, špatně. jestli to pro tebe něco vnitřně znamená, dobře, drž se toho.
« Poslední změna: 21. Listopad 2007, 20:59:20 od Paul Denton » Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 21. Listopad 2007, 21:56:24 »

nemyslim ze tohle formum je k filozofovani> ale kdyz uz ste stim teda zacali -
hrdost a cest jsou uplne jednoduse opodstatnitelne ve spolecneskem kontextu a ciste spolecenskym kontextem - lildi se naucili vnitne vyznavat takove hodnoty proto ze ostatni lidi se pak mohou spolehnout (pokud si overi ze ty hodnoty vnitrne nekdo vyznava) ze se dotycny bude chovat v ramci nejakych pravidel ktere neprekroci (aniz by kvuli tomu musel byt pod vnejsicm tlakem)...

tzn. je fakt ze sebeucta, hrdost maji nepopiratelny spolecensky vyznam, pokud predpokladame ze se da skutecne spolehlive rozpoznat uprimne vyznavani tehle hodnot.

ale nedaji se stavet nadevse a rikat ze by si mel v prvni rade vazit sam sebe a branit svou cest.... cest je spolecenska adaptace... a byt cestny az za hrob je z pohledu jedince pouze neschopnost se readaptovat.... z pohledu evoluce vyzsich celku sice ne... ale to je na vyzsim celku aby dokazal jedince proti jeho dobru zmanipulovat Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 21. Listopad 2007, 23:40:44 »

Jasně brácho, píšeš že tyhle hodnoty vyvztávají se společností. Takže jedinec je krásně vyfabrifikovanej společností, sám o sobě by nebyl ničím.

Je společnost dobrá? moc vtipný jsou ty mladý, dlouhovlasý a věčně zhulený fetky, který pokřičují "pryč se společností". Jenže ono by to takhle nešlo. máš pár stinných míst, ale jakmile máš ten dar, že si uvědomuješ jak hodnoty společností cirkulují, můžeš třeba pak jako správnej děda napsat něco chytrýho a chytlavýho k hodnotám kvalitnějším.

S tím, že spadáš někomu do jeho objektivního frame ... to je asi tak ... si řekne týpek "tenhle je čestnej". A ty skutečně jsi čestnej, v té interpretaci, jak on uvažuje (nebo hodně blízko). Což je pro něj moc dobrý -> pohodlný, že ví jak si tě vyhodnotit a nemusí se dusit hledáním ve své mapě, zjištěním, že v ní něco nesedí.

Když teď uvažuju čistě z pohledu zisku ze společenské situace ukázáním se v jedné z těchto pozitivně interpretovaných hodnot, to taky nemusí být lehký.Jsou tu ty zjevnější jako být hrdina anebo vrah, ale k některým neexistuje obecnej úzus. Takže k některým je strategický se stavět dle pravidla, ty drobnější si už beztak stavět dle sebe, protože všem se nezavděčíš. Dík za uvědomění tady toho, 0254!

Dneska máme internety, mcdonaldy a lezeme američanům do prdele, takže diverzita už není tak značná; ale dřív, jak jeden nebyl mezi svými, hodnoty mu moc nepomohly. Kdybych byl kdysi dávno třeba takovej viking a přeplaval si do severní ameriky pokecat s indiány, měl bych to blbý. Docela vtipný.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 22. Listopad 2007, 01:14:54 »

Hehe, Einstein a jeho relativita. Lze to parafrazovat na to, ze neexistuje zadny absolutni vztazny bod, ke kteremu bysme mohli srovnavat lidske hodnoty. Vzdy zalezi na vztazne soustave, tedy na spolecnosti, co povazuje za "spravne" a co za "spatne". Ja zastavam nazor, ze by se mel clovek drzet svych zasad a ne menit pravidla podle situace (zase nesmi byt rigidni, jista davka flexibilty je zadouci), pak to dela z lidi hovada typu: "je to strasnej sr-c, kam vitr, tam plast"
Zaznamenáno

0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 22. Listopad 2007, 19:31:00 »

nic proti relativite, ale neplet tam Einsteina tohle hodne povrchni preneseni vyznamu se mi docela hnusi, ta relativita kterou si chtel parafrazovat je prave o invarieanci nekterych (tech dulezitych Úsměv hodnot vuci vztazne soustave Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 22. Listopad 2007, 20:08:55 »

sice je to uvaha ne ktery je postavena ta teorie ale neni to o ty teorii samotny Úsměv......
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 22. Listopad 2007, 23:02:12 »

No, ja vim, ze to s tou teorii nema co delat, to byla spis berlicka pro ty, co nemaji ani sajn, ze nejakej Einstein/teorie relativity je. Ale myslenku jste myslim pochopili a o to slo, ne? Úsměv
Zaznamenáno

wxq.ivana

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 06. Prosinec 2007, 21:28:04 »

to jej to doslo dost neskoro
Zaznamenáno
wxq.ivana

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 06. Prosinec 2007, 21:30:10 »

sorry, to som sa kopla Šťastný
Zaznamenáno
Bordonek

Karma: -3
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 31. Prosinec 2007, 19:47:41 »

no ja myslim, ze pokud ji opravdu milujes, tak alespon 1 sanci bys ji dat mohl, teda pokud s tim typkem pak nezacala (klidne i na chvilku )chodit Pssst!...

téééda, a když tak o tom přemyšlim, tak kdybych je nachytal...nechtel bych byt v jeho kuzi Provokatér kazdopadne zoubkama by se pak chlubit nemohl  Šťastný ale jinak vetsinou veci resim s chladnou hlavou Andílek

PS kamosovi se to, co popisujes, taky stalo, ale bylo to jiny v tom, ze byli naliti a ten "svudnik" byl jeho dost dobrej kamos...no a chodi spolu dal a s kamosem kamosii Mrkající
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS