Nevím si rady - slečna nereaguje na zprávy...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 13:03:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nevím si rady - slečna nereaguje na zprávy...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Nevím si rady - slečna nereaguje na zprávy...  (Přečteno 18252 krát)
Solid.Sn
Host
« kdy: 28. Leden 2009, 20:47:39 »

Ahoj, potřeboval bych trochu poradit. Úsměv

Je to takový složitější ale...

Asi před měsícem jsem potkal jednu slečnu v tanečních, tančili jsme spolu pouze dvě (předposlední) lekce. Z obou lekcí, které jsme strávili celé spolu a podle toho jak se chovala jsem měl docela silnej pocit, že má minimálně zájem se mnou tančit Úsměv. Vzhledem k tomu, že ale na poslední lekci z důvodu nemoci nepřišla, neměl jsem na ni vůbec žádný kontakt (moje chyba, tak nějak jsem to plánoval vyřešit poslední lekci Úsměv ). Pak jsem to ale vyřešil přes hromadu lidí, které jsem ani moc neznal, takže jsem si sehnal její číslo s tím že říkala ať jí napíšu, protože na mě kontakt nemá.

To jsem taky udělal, napsal jsem jí jestli na sebe nemá nějaký "lepší" kontakt (ICQ, MSN, ...) a taky že jsem si s ní chtěl ještě zatančit ale nějak to nevyšlo, vzhledem k tomu, že tam tu poslední lekci nebyla. Ona odpovědela docela mile, "omluvila" se že se nemají internet, takže kontakt přes internet nemá a napsala taky "Ty taneční mě mrzí, ale byla jsem nemocná. Spolu si ale ještě zatancujem, platí?".

Na což jsem odpověděl že platí, zeptal jsem se jak jí je, jestli je už zdravá a podobně. Tady nastal ale problém, na tuhle zprávu mi už neodpověděla. Po dvou dnech jsem psal znova, tentokrát jsem napsal, že jsem se ptal kdy bývá tančírna (v tanečních, když jsem se jí na tančírnu ptal tak řekla že půjde, jen jsem nevěděl kdy to bývá). Napsal jsem tedy že bývá každej týden a že kdyby chtěla tak ať se mi ozve, že budu rád, jenže stejně jako na předchozí zprávu neodpověděla.

Čekám týden, říkal jsem si že jí třeba došel kredit nebo něco, ale čekal jsem že by mi po týdnu už mohla odpovědět. Teď řeším co mám dělat? Mám jí napsat co se stalo? Nebo spíše co bych jí měl vlastně napsat, jsem z toho trochu zmatenej, nechápu proč by neodepsala...

Moc díky za vaše rady...
« Poslední změna: 28. Leden 2009, 20:53:52 od Solid.Sn » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Leden 2009, 21:12:38 »

osobne? v tvem veku (predpokladam, ze je ti tak 16) jsem to resil tak, ze jsem uhanel porad a porad.... ted ti spis doporucim se ji nevnucovat a divat se po jine. ale nic nezkazis, kdyz treba zase napises nejak pozdeji. po tydnu, treba napis, ze jsi byl v tancirne (vezmi tam nejakou kamosku) a ze je to tam fajn a domluv se s ni rovnou na dalsi tyden a ty vezmi treba tu kamosku a ona at vezme taky nejakyho partnera a pak se prohodite.

aspon tak to vidim ja, pokud mate nekdo lepsi zkusenosti a ucinejsi rady, neposlouchej me Solide
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Solid.Sn
Host
« Odpověď #2 kdy: 28. Leden 2009, 21:16:06 »

v tvem veku (predpokladam, ze je ti tak 16)

Jen doplním že jede o vysokoškolské taneční ...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Leden 2009, 21:18:33 »

Z toho že neodpovídá na sms se dá usuzovat na to, že něco je špatně... to, že nemá internet, je dost (opravdu dost) divný - kdyby měla zájem, tak by sama navrhla nějakou alternativu...
Být Tebou, tak sms už nezkouším - zkus jí zavolat... Ale neručím za to, že se to dá ještě spravit... Těžko soudit, možná ztratila zájem, možná zapomněla na to, jak se s tebou cítila, možná má jiného frajera,... Každopádně holka na VŠ by mohla mít snad dost odvahy na to, aby aspoň zvedla telefon...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Leden 2009, 21:23:41 »

Solid.Sn: tak snad se te to nedotklo:-) netusil jsem.

kazdopadne co jsem napsal se da aplikovat i na vysokou skolu. nevnucovat se nevnucovat se ale na druhou stranu ji asi stale potrebujes necim zaujmout, abys mohl zacit s tahy, tlaky a tim ji dostatecne namotivoval k dalsimu setkani.

ale i nekde jinde na foru jsem to videl, ze pokud ji vytahnes s partou, nebude to brat jako ciste rande, pujde rada a tam ji treba necim zaujmes a nebo zjistis, ze neni vlastne zajimava.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Solid.Sn
Host
« Odpověď #5 kdy: 28. Leden 2009, 21:33:35 »

Z toho že neodpovídá na sms se dá usuzovat na to, že něco je špatně...

No něco buce špatně, já jsem hlavně nepochopil to, že mi neodpověděla na to když jsem jí psal reakci na zprávu ve které napsala "Spolu si ale ještě zatancujem, platí?". Nežádal jsem po ní žádný setkání nebo něco, byla to čistě jen "konverzační" zpráva (jak jsem psal na začátku, ptal jsem se jestli je už zdravá a podobně).

... ze pokud ji vytahnes s partou, nebude to brat jako ciste rande, pujde rada a tam ji treba necim zaujmes a nebo zjistis, ze neni vlastne zajimava.

Ona minimálně ví, že do té tančírny chodí i pár mých známých a i lidi z jejich školy (přes které jsem na ní ten kontakt dostal) takže myslím že jak píšeš o partě, tak to je vcelku splněno...
« Poslední změna: 28. Leden 2009, 21:39:41 od Solid.Sn » Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Leden 2009, 21:36:22 »

Osobně bych tomu už moc šancí nedával.
Vzhledem k tomu, že je to VŠ, tak by už mohla mít v hlavě trošku víc rozumu. Určitě bych nepřemýšlel nad tím, že nemá kredit. A dost mě překvapilo, že jako vysokoškolačka nemá přístup k internetu. Ale budiž, spousta holek ani neví, co je icq.
Klidně jí napsat můžeš, ale připravil bych se na to, že ani tentokrát nedostaneš odpověď. Těch důvodů může být několik (jak už zmiňoval king) - potkala někoho jinýho, rozmyslela si svůj zájem,...
Taky se klidně může stát, že ti odepíše, ale zmíní, že se musela učit a neměla čas odepsat (nepropadej optimismu, to je jedna z nejčastějších výmluv)

Jediný řešení bych viděl v telefonátu. Když ji zavoláš a ona bude mít odvahu to zvednout, tak bude muset nějak odpovídat a ty se nejspíš dozvíš, jak seš na tom. Když tu odvahu nenajde a telefon nezvedne, tak budeš mít jistotu jak seš na tom.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
j4c0p
Host
« Odpověď #7 kdy: 28. Leden 2009, 21:40:18 »

Sms su dobre leda tak na zistenie ci sa ide na pivo alebo na pisanie v skole pocas prednasky . Osobne mi pridu esemesky ako skryvanie sa za pismenkami ked to vazne nieje potrebne.
Kasli na sms a zavolaj jej,pekne si s nou pokecaj a dozvies sa viac ako 4 riadky textu.Za tie prachy co platis za sms sa mozes pobavit 10x viac...


Btw: urcite internet ma..niesme predsa v dobe kamennej.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Leden 2009, 23:39:09 »

Nechce tě. Už to že ti napsala že nemá interner o něčem svědčí -> Internet má dnes každý mladý člověk v ČR. I ve Vidlákově Lhotě ho mají, a že to je sakra díra. Po světě běhá spousta lepší holek

No něco buce špatně, já jsem hlavně nepochopil to, že mi neodpověděla na to když jsem jí psal reakci na zprávu ve které napsala "Spolu si ale ještě zatancujem, platí?". Nežádal jsem po ní žádný setkání nebo něco, byla to čistě jen "konverzační" zpráva (jak jsem psal na začátku, ptal jsem se jestli je už zdravá a podobně).

Každopádně ji zkus zavolat, zrovna tahle zpráva ji dost dobře mohla přijít jako nesmyslné plkání tak neodpověděla. Taky neodpovídám na bullshit. Nemám čas odpovídat na každý bullshit co mi kdo píše. Zkus ji zavolat
« Poslední změna: 28. Leden 2009, 23:42:54 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Solid.Sn
Host
« Odpověď #9 kdy: 29. Leden 2009, 10:50:20 »

Každopádně ji zkus zavolat,...

Jo, zavolat jí bude nejlepší, jde ale o to že ať nad tím přemýšlím jak chci, pořád si nedokážu představit co jí mám říct? Mám se zeptat co se stalo? Jakto že mi neodpovídá? Nevím, tohle mi příjde trochu divný...  Podivený
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Leden 2009, 11:00:08 »

No tak na to se rozhodně neptej Vykřičník Vůbec se nevracej k tomu, proč ti neodpověděla.
Spíš bych použil takový neutrální věty - jak se má, co dělá, co zkoušky (je VŠ, ne?) a třeba jí navrhni, že byste mohli jít do tý tančírny a nebo si jenom sednout na kafe,...
Vůbec neřeš, že ti to přijde divný. Hlavně nebuď nervozní a mluv úplně uvolněně. Ona ti neodpověděla, takže tobě na ní taky nemusí záležet. Tak se kvuli tomu nestresuj Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Leden 2009, 11:19:15 »

Jo, zavolat jí bude nejlepší, jde ale o to že ať nad tím přemýšlím jak chci, pořád si nedokážu představit co jí mám říct? Mám se zeptat co se stalo? Jakto že mi neodpovídá? Nevím, tohle mi příjde trochu divný...  Podivený

Na to se neptej. Ani proč neodpovídá ani co se stalo. Ale konkrétní věcí typu jak jde studium na VŠ bych taky nevolil. Zkus se do toho vzít, člověk kterýho neznáš se s tebou chce bavit o konkrétních věcech co děláš, řekne si že jsi fakt divnej. I věta "chtěl jsem slyšet tvůj hlas" mi přijde lepší než tohle. Zeptal bych se jí jak se má, potažmo jí pozval na posezení  a pak bych se rozloučil, neprotahoval bych to
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Leden 2009, 16:58:28 »

Nevim, já bych se na to asi vysral, když nereaguje. Kvůli jedný holce to nemá cenu nijak hrotit. Však kdyby chtěla, tak se neboj, že neodepíše. Třeba se ještě někdy potkáte na nějaký akci, tak tam můžeš eventuálně něco zkusit.
Zaznamenáno

Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 30. Leden 2009, 11:25:39 »

To je pravda, ze kvoli jednej holke sa neoplati do toho investovat vsetko svoj cas, ale ten telefonat by som urcite spravil. Nikdy nevies, co sa mohlo stat. Mozno fakt stratila zaujem (tym telefonatom ho mozes zas vratit), ale mozno mala aj vaznejsi dovod. Mne sa stalo minuly tyzden, ze som telefonoval kamaratke a nezodvihla ma. Teraz sme sa stretli osobne a povedala mi, ze sa ospravedlnuje, ale ze jej zomrela teta a ze to bol uz treti pohreb za posledne obdobie. Takze nikdy nevies.
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 30. Leden 2009, 18:58:02 »

www.tancirna.net (teda pokud myslíš Přerovskou Tančírnu) tam najdeš všechno, protože si myslím, že se jí ptát na to, kdy bývá otevřená a ještě k tomu mít každý den přístup k internetu je hodně trapné. To je to samé, jako kdybych se kolemdoujcího zeptal na čas a přitom měl hodinky na ruce. A teď k věci. To,  že ti neodepsala na SMS po týdnu neznamená, že už má kredit ale nechce odepsat. Já jsem třeba bez kreditu už měsíc a nemám potřebu si ho momentálně dobíjet. Ale na druhou stranu si říkám, že si mohla půjčit mobil od rodičů. Já bych se jí teda pokusil zavolat a domluvit si sní sraz.
Btw: nepročítal jsem si tuhle diskuzi, tak nevím co ti už poradili jiní.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 30. Leden 2009, 19:00:57 »

Btw: nepročítal jsem si tuhle diskuzi, tak nevím co ti už poradili jiní.
To je možná ten důvod, že reaguješ úplně mimo mísu Mrkající Příště si to trošku rozmysli, než zase něco napíšeš
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Solid.Sn
Host
« Odpověď #16 kdy: 30. Leden 2009, 19:09:57 »

www.tancirna.net (teda pokud myslíš Přerovskou Tančírnu) tam najdeš všechno, protože si myslím, že se jí ptát na to, kdy bývá otevřená a ještě k tomu mít každý den přístup k internetu je hodně trapné

Možná jsem to špatně napsal, ale neptal jsem se jí, ptal jsem se známých kteří tam chodí ...

Každopádně zavolám, momentálně mám ale docela silnou chřipku, takže s tím ještě počkám.  Smutný

Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 30. Leden 2009, 20:06:36 »

A myslel jsi Přerovskou Tankárnu jo? Dneska je tam laser show.
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 30. Leden 2009, 20:12:29 »

Btw: nepročítal jsem si tuhle diskuzi, tak nevím co ti už poradili jiní.
To je možná ten důvod, že reaguješ úplně mimo mísu Mrkající Příště si to trošku rozmysli, než zase něco napíšeš
Nikde jsem tu nevyčetl že musí mít všeci stejné názory. Nebo jsem pak nepochopil k čemu se to má vztahovat.
« Poslední změna: 30. Leden 2009, 20:15:44 od Debilnebil » Zaznamenáno
Solid.Sn
Host
« Odpověď #19 kdy: 30. Leden 2009, 20:20:16 »

A myslel jsi Přerovskou Tankárnu jo? Dneska je tam laser show.

Ne, myslel jsem tančírnu v Brně, musím ale říct, že ta v Přerově vypadá vážně dobře. Úsměv
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 30. Leden 2009, 20:42:33 »

Nikde jsem tu nevyčetl že musí mít všeci stejné názory. Nebo jsem pak nepochopil k čemu se to má vztahovat.
Ježiš ty si fakt debil Kroutící očima
Přečti si nejdřív tu diskuzi a pak si přečti ten svůj příspěvek. Máš fakt pocit, že reaguješ k tématu?
1) Nikdo nikdy nepsal, že se jí chce zeptat, kdy je otevřená tančírna. On si to zjistil sám a naopak to sdělil jí
2) Že ty si bez kreditu tady nikoho nezajímá. Stejně tak, že si ho nechceš dobíjet. Btw. pochybuju, že na vejšce má ještě kredit, když je tolik výhodných studentských tarifů. Uznávám, že možná pár vyjímek se najde
3) Netušim, kde si vyčetl, že myslel Přerovskou tančírnu. Tak mu ji nevnucuj

Už na tebe nebudu reagovat, protože to je jenom ztráta času a nemám zapotřebí se kvuli tobě rozčilovat...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 30. Leden 2009, 21:23:01 »

Nikde jsem tu nevyčetl že musí mít všeci stejné názory. Nebo jsem pak nepochopil k čemu se to má vztahovat.
Ježiš ty si fakt debil Kroutící očima
Přečti si nejdřív tu diskuzi a pak si přečti ten svůj příspěvek. Máš fakt pocit, že reaguješ k tématu?
1) Nikdo nikdy nepsal, že se jí chce zeptat, kdy je otevřená tančírna. On si to zjistil sám a naopak to sdělil jí
2) Že ty si bez kreditu tady nikoho nezajímá. Stejně tak, že si ho nechceš dobíjet. Btw. pochybuju, že na vejšce má ještě kredit, když je tolik výhodných studentských tarifů. Uznávám, že možná pár vyjímek se najde
3) Netušim, kde si vyčetl, že myslel Přerovskou tančírnu. Tak mu ji nevnucuj

Už na tebe nebudu reagovat, protože to je jenom ztráta času a nemám zapotřebí se kvuli tobě rozčilovat...

 Smějící se v klidu, takhle tě gargamel dostane lehce  Smějící se
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 30. Leden 2009, 21:36:40 »

Nikde jsem tu nevyčetl že musí mít všeci stejné názory. Nebo jsem pak nepochopil k čemu se to má vztahovat.
Ježiš ty si fakt debil Kroutící očima
Přečti si nejdřív tu diskuzi a pak si přečti ten svůj příspěvek. Máš fakt pocit, že reaguješ k tématu?
1) Nikdo nikdy nepsal, že se jí chce zeptat, kdy je otevřená tančírna. On si to zjistil sám a naopak to sdělil jí
2) Že ty si bez kreditu tady nikoho nezajímá. Stejně tak, že si ho nechceš dobíjet. Btw. pochybuju, že na vejšce má ještě kredit, když je tolik výhodných studentských tarifů. Uznávám, že možná pár vyjímek se najde
3) Netušim, kde si vyčetl, že myslel Přerovskou tančírnu. Tak mu ji nevnucuj

Už na tebe nebudu reagovat, protože to je jenom ztráta času a nemám zapotřebí se kvuli tobě rozčilovat...
1. z počáteční zprávy co jsem četl mi to tak vyznělo
2. tím se vysvětluje to, že jsem si to nepřečetl a to, že jsem tu psal ohledně mého kreditu, jsem mu chtěl ukázat důvod proč nemusí zoufat, když mu po týdnu neodepsala.
3. myslím že Tančíren v ČR moc není, osobně vím o tančírně v Přerově a v Ostravě a nevím proč bych mu ji měl vnucovat.
Nikdo tě nenutí aby jsi reagoval a zbytečně se ,,kvůli mě'' mě rozčiloval a jestli tě přes den dneska někdo naštval (pokud jsem to nebyl já) tak bych ocenil, kdyby jsis tu zlost nevylíval na mě.
« Poslední změna: 30. Leden 2009, 21:39:48 od Debilnebil » Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 30. Leden 2009, 21:40:49 »

Smějící se v klidu, takhle tě gargamel dostane lehce  Smějící se
Máš pravdu, ale když já nesnášim lidskou blbost... Kroutící očima

Nikdo tě nenutí aby jsi reagoval a zbytečně se ,,kvůli mě'' mě rozčiloval a jestli tě přes den dneska někdo naštval (pokud jsem to nebyl já) tak bych ocenil, kdyby jsis tu zlost nevylíval na mě.
Buď si jistej, že mě dneska nikdo nenaštval, takže si žádnou zlost nevylívám. Ale prostě nechápu lidi, co nejdřív napíšou příspěvek a teprve potom si přečtou na co vlastně reagujou.
1) Ukaž mi, z čeho si pochopil, že se chce zeptat jí kdy je tančírna
3) Tančíren je v ČR docela dost. Stačí jenom používat internet (jak si sám zmínil)
« Poslední změna: 30. Leden 2009, 21:46:52 od smoula_007 » Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 30. Leden 2009, 21:50:41 »

Když jsem nedávno psal komentář k videu o České republice udělal jsem tam pár pravopisných chyb, za které jsem od jednoho člověka schytl hodně ostrou krytiku. Jak si dovoluju tady rozumovat, když ani neumím rodný jazyk. Ohradil jsem se tím, že žádný učený z nebe nespadl a právě proto taky chodím do školy. Něco takového bych chtěl povědět i tobě. Vím, že bych se asi moc za věk schovávat neměl, ale myslím, že si my 2 nejsme rovni. Tebe život naučil, máš lecos za sebou, já se teprve učím. Nemůžu být bez chyb hnedka po narození. Proto mám taky karmu tak nízko (no vlastně skoro všichni lidi na tohmle fóru co jsou na tom s věkem podobně jako já). Snažím se poučovat z chyb, ale není to ze dne na den, abych se mohl poučit, musím ty chybu první udělat (i když né úmyslně).
« Poslední změna: 30. Leden 2009, 22:00:32 od Debilnebil » Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS