Nevím si rady - slečna nereaguje na zprávy...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 09:21:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nevím si rady - slečna nereaguje na zprávy...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Nevím si rady - slečna nereaguje na zprávy...  (Přečteno 18185 krát)
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 30. Leden 2009, 22:04:34 »

Jsme už na míle daleko od tématu topicu, ale ještě naposled na to budu reagovat.
Že ti je tolik, kolik ti je, ještě neznamená, že můžeš reagovat na něco, co si nepřečteš. To je snad naprosto automatický, že si to nejdřív přečtu a teprve potom sdělim svůj názor a případně radu.
Btw karmu máš nízko z naprosto jinýho důvodu.
A dost, zpět k tématu.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 31. Leden 2009, 13:31:53 »

- Kašli na chřipku, 2012 všichni zhynem, tak se snaž užít si každou chvilku života co ti zbývá... Smějící se A teď vážně, rozhodně nepiš ale zavolej. Pokud to nezvedne máš jasno, ale volal bych někdy v neutrální dobu aby třeba nebyla na zkoušce. Vůbec si nedělej hlavu s tím jestli tě odmítne, ženskejch jen u náš je okolo pěti miliónů (no dobře babičky a děti asi nejsou tvůj typ, ale co...  Smějící se ), tak proč si ničit nervy kvůli jedný?  Mrkající Osobně bych jí zavolal s tím, že mám chuť si jít zatančit tak jestli se nechce připojit. Pokud bude držkovat, tak odpálkovat s tím, že nevadí a ať se sama ozve až bude mít chuť- nazdar- finíto... Jak se říká- "Žádný sr_ní s mladou paní." , radši vyraž někam na lov a vsadím se, že určitě potkáš během půl hodiny aspoň tři ženský, kterejm nesahá tahle ani po kotníky...  Mrkající

Když jsem nedávno psal komentář k videu o České republice udělal jsem tam pár pravopisných chyb, za které jsem od jednoho člověka schytl hodně ostrou krytiku. Jak si dovoluju tady rozumovat, když ani neumím rodný jazyk. Ohradil jsem se tím, že žádný učený z nebe nespadl a právě proto taky chodím do školy. Něco takového bych chtěl povědět i tobě. Vím, že bych se asi moc za věk schovávat neměl, ale myslím, že si my 2 nejsme rovni. Tebe život naučil, máš lecos za sebou, já se teprve učím. Nemůžu být bez chyb hnedka po narození. Proto mám taky karmu tak nízko (no vlastně skoro všichni lidi na tohmle fóru co jsou na tom s věkem podobně jako já). Snažím se poučovat z chyb, ale není to ze dne na den, abych se mohl poučit, musím ty chybu první udělat (i když né úmyslně).

- Když chceš smysluplně reagovat, tak nejdřív musíš vědět vlastně na co, čehož docílíš tím, že si to řádně přečteš. A tvoje karma vůbec nesouvisí s tím, že jsi mladší než ostatní... Na věk si tu snad nikdo nehraje, stejně je to jen údaj v kalendáři, kterej ti může, ale zároveň taky třeba vůbec nemusí, napovědět něco o tom s kým máš tu čest. Mimochodem už jsem to tu někde psal, ale myslíš si že když budeš mít vysokou karmu, dostaneš v obchodě zadarmo chleba, nebo po tobě budou víc pokukovat ženský?  Úsměv Vůbec... Je to jen otázka anonimní (aspoň do určité míry) internetové diskuze, kde s tebou ostatní buď souhlasí (dostaneš + body) nebo ne (dostaneš -), ale stejně to vůbec nic neznamená... Mrkající
Zaznamenáno

Solid.Sn
Host
« Odpověď #27 kdy: 07. Únor 2009, 10:08:44 »

Ahoj, takže, aby to tady nezůstalo je tak, tak Vám napíšu jak to dopadlo:

V pondělí jsem slečně teda zavolal, zeptal jsem se jestli by si nechtěla jít zatančít, na což jsem dostal odpověď ve stylu nevím - jak budu mít volno, možná budu muset jít do práce... no a to už jsem si vzpomněl na

Citace
Pokud bude držkovat, tak odpálkovat s tím, že nevadí a ať se sama ozve až bude mít chuť- nazdar- finíto...

a taky jsem to tak udělal.

Nechal jsem to tak do čtvrtka, kdy jsem si řekl že jí ještě naposled napíšu něco jako že mi připadlo že se jí moc nechce a pokud teda jít nechce, ať mi to napíše, že bych se domluvil s něým jiným (a to bych taky udělal...).

Na což mi přišla odpověď že by se mnou šla ráda, jestli teda v pátek půjdeme, tak jsem napsal že teda jo.

Po telefonní domluvě jsme pak šli, bylo to vážně dobrý, akorát jsem si tak nějak uvědomil, že slečna není to co bych chtěl. Mám namysli minimílně to že je kuřačka a taky komunikace se mnou byla na úplně jiné úrovni než to jak komunikuje s okolím za normálních situací.

Nám oběma se to líbílo, takže jsme domluveni na další, ale tentokrát už půjde vážně jen o to zatančit si.  Úsměv

Mimo to jsem tam poznal pár nových, zajímavých slečen, takže jsem spokojenej. Šťastný

« Poslední změna: 07. Únor 2009, 10:27:10 od Solid.Sn » Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 07. Únor 2009, 12:32:26 »

Good work, dobré odpoutání se od jedné konkrétní baby...
Akorát by mě zajímalo, jak se projevuje to, že s tebou komunikovala na jiné úrovni, než na jaké normálně komunikuje s okolím? povýšenost/lhostejnost, nebo "kamarádi navěky",...???
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Solid.Sn
Host
« Odpověď #29 kdy: 07. Únor 2009, 13:55:16 »

Akorát by mě zajímalo, jak se projevuje to, že s tebou komunikovala na jiné úrovni, než na jaké normálně komunikuje s okolím? povýšenost/lhostejnost, nebo "kamarádi navěky",...???

Myslel jsem to tak, že se mnou se chovala a komunikovala na určité úrovni, ale s ostatními lidmi mluvila takovým tím stylem "vole" a to vážně nemusím, zvlášť u holek...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 07. Únor 2009, 14:10:35 »

To, že s tebou nemluvila stylem "vole" znamená, že se před tebou kontrolovala... Co ti na tom vadí? Krom teda toho, že je schopná toho s někým takhle mluvit...
Mě by spíš ale zajímalo, jaký zájem o tebe při tom tancování jevila... Je to sice z říše sfici, ale stejně by to bylo funny, kdyby se tě pokoušela balit až ty ztratíš zájem... Šťastný
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Solid.Sn
Host
« Odpověď #31 kdy: 07. Únor 2009, 15:42:21 »

Mě by spíš ale zajímalo, jaký zájem o tebe při tom tancování jevila...

Asi takhle: určité doteky navíc Úsměv (teď mám na msyli především pauzy mezi tanci), při tancování to je většinou normální Šťastný, když jsem chvilku tančil s jednou slečnou která nás učila pár figur ve quickstepu tak z toho taky nebyla nadšená..., doprovodil jsem ji domů a rozloučení problěhlo ve stylu "Jsem ráda že jsme tam šli spolu tančit a že jsem nešla ...(na nějakou oslavu). Bylo to super, příště půjdem určitě zase. ...", ani nevím, ale řekl bych že zájem jako takovej asi ne Úsměv.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 07. Únor 2009, 15:48:16 »

Tak na mě to zase působí, že tam nějakej zájem z její strany je - viz ty doteky mezi tanci, viz žárlivost, když si tancoval s jinou, viz sama ti řekla, že příště půjdete určitě zase.
Ale vzhledem k tomu, že ty o ni zájem nemáš (taky nesnášim když holka kouří - při líbání to je jak rochnit se v popelníku), tak bych se choval naprosto normálně a užíval si, že mě ona balí. A kdybys neodolal, tak sexuální kamarádka taky neni k zahození Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Solid.Sn
Host
« Odpověď #33 kdy: 07. Únor 2009, 17:27:34 »

...taky nesnášim když holka kouří - při líbání to je jak rochnit se v popelníku...

Jako holku co kouří jsem ještě naštěstí nelíbal (mě stačí když vedle ní sedím Smutný), ale na mě to kouření působí spíš tak, že pokud holka kouří tak si sebe neváží a pak ani nečekám, že by si vážila mě...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 07. Únor 2009, 19:44:20 »

...taky nesnášim když holka kouří - při líbání to je jak rochnit se v popelníku...

Jako holku co kouří jsem ještě naštěstí nelíbal (mě stačí když vedle ní sedím Smutný), ale na mě to kouření působí spíš tak, že pokud holka kouří tak si sebe neváží a pak ani nečekám, že by si vážila mě...

vidis a ja jednu libal diky tomu, ze kourila:-) davala mi šota a napotreti jsem si rikal, ze uz je to trapne, tak jsem proste tu pusu neoddelal:D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 07. Únor 2009, 19:48:35 »

- Jj sice kuřačky nemám rád, ale pokud kouří i jinak tak to přežiju...  Smějící se
Zaznamenáno

Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 07. Únor 2009, 23:15:26 »

Kuř a bude ti kouřeno. Úsměv
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 08. Únor 2009, 14:00:46 »

taky nesnášim když holka kouří - při líbání to je jak rochnit se v popelníku
Tohle jsem nikdy nezazila, nikdy jsem nepoznala, ze je dotycny kurak.
Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 08. Únor 2009, 19:41:57 »

taky nesnášim když holka kouří - při líbání to je jak rochnit se v popelníku
Tohle jsem nikdy nezazila, nikdy jsem nepoznala, ze je dotycny kurak.
Jako v klubu to nepoznáš vůbec, ani z toho líbání ... ale třeba takový holky ze třídy, když přídou po cigáru to je humus .... proto holka kuřačka, je dobrá tak akorát pro kuřáka nebo na jednu noc, toť můj názor, zarytýho sportovce  Šťastný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 08. Únor 2009, 22:09:18 »

Kuřačky mě nevadí, sám jsem kuřák...Co mi vadí když ze slečny táhne alkohol a já jsem střízlivej. Vykalenej to nevnímám, ale za střízliva to je humus
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS