Nezájem ze strany slečny

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 02:09:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nezájem ze strany slečny
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Nezájem ze strany slečny  (Přečteno 24048 krát)
MystiQ



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 04. Leden 2007, 11:43:54 »

No ludia, ten problem sa dufam uz vyriesil alebo sa nan apson uz zabudlo(klop klop klop) ... teraz ma vsak trapi ina vec, ten jej nezaujem, co by ste si mysleli, ked sa s vami dievca nechce rozist a aj samo vam to povie, ze je rada, ze je s vami( a obdivuje to, ze som stale s nou Šťastný ), no ale napr. teraz je chora, a pokial jej ja neprezvonim, tak ani ona mne, pokial jej nezavolam, tak by som s nou ani nehovori. Na silvestra som jej napisal sms, proste, ze skoda, ze nie sme spolu a ze ju lubim a ani neodpisala Smutný No ale ak sme spolu, tak vsetko vyzera byt OK, aspon mne sa to tak zda... co mam podla vas robit, ani ja sa s nou nechcem rozist, ale trapi ma to, co sa deje
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 04. Leden 2007, 12:52:08 »

zeptej se... nic jineho asi delat nemuzes Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
MystiQ



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 04. Leden 2007, 13:11:47 »

Citace: "daemoniack"
zeptej se... nic jineho asi delat nemuzes Smutný

no neviem, vzdy sa jej vsetko pytam, uz mi to zacina pripadat trochu trapne ... este si pomysli, ze som niejak psycholog alebo filozof Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 04. Leden 2007, 15:39:42 »

Muzu Ti rici, co bych delala ja, ale take to muze byt uplne blbe.
Proste bych se ji prestala ozyvat - neopovedela na sms... no dobre, az bude chtit, odpovi a pokud neodpovi, beru to z jeji strany jako nezajem o dalsi kontakt. Bud ji to casem prejde, nebo je to jen jeji (a dosti blby) zpusob jak dat najevo, ze je konec.
ale take jen muze prochazet nakym slozitym obdobim, ve kterem nema silu ani chut si s Tebou povidat, i kdyz Te ma stale rada - to ale vi jen ona. Mozna napsat ji zpravu - jsem tady a cekam, az budes chtit byt se mnou napis.. jenom aby vedela, ze neni sama...
ale rozhodnout se, musis ty...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
MystiQ



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 04. Leden 2007, 21:26:28 »

dalo by sa povedat, ze ma(mala) tazke obdobie, ale vravel som jej ze som a vzdy budem pri nej a potom niejak doslo k tomu, ze zacala problemy ignorovat ... no neviem, rozmyslal som, ze jej "ignoracia" moze byt zalozena na tom, ze ma vo mne istotu a vie, ze aj ked mi neodzovni alebo nenapise, tak ju nenecham alebo sa nenahnevam Smutný ... ale to sa mi vidi byt sebecke Smutný ... pokial ide o ten rozchod, tak potom preco mi vravi, ze je so mnou rada?
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 04. Leden 2007, 21:29:11 »

Citace: "MystiQ"
dalo by sa povedat, ze ma(mala) tazke obdobie, ale vravel som jej ze som a vzdy budem pri nej a potom niejak doslo k tomu, ze zacala problemy ignorovat ... no neviem, rozmyslal som, ze jej "ignoracia" moze byt zalozena na tom, ze ma vo mne istotu a vie, ze aj ked mi neodzovni alebo nenapise, tak ju nenecham alebo sa nenahnevam Smutný ... ale to sa mi vidi byt sebecke Smutný

Tak vydrz, nebo ji o svych pocitech rekni... ze s ni budes, ale chces vedet, jestli to vubec ma smysl... nebo neco v tom duchu..
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
MystiQ



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 05. Leden 2007, 14:30:15 »

Uz ani neprezvana a ked bola na nete, tak sa ani neozvala Smutný ... zavolal som jej, lebo som chcel skusit, ze ci sa nieco stalo, ale zdala sa byt v poho ... on neviem, zacinam mysliet, ze chce, aby sme sa rozisli, ale preco mi to nepovie priamo, je dost inteligentne dievca a preto ma to znepokojuje ... no ja vsak stale verim, ze sa vsetko na dobre obrati a niejak sa to vysvetli
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 05. Leden 2007, 16:10:00 »

Mej ex... byl temer genialni...a udelal to uplne stejne.. po 6ti letech
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
MystiQ



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 06. Leden 2007, 11:12:26 »

Citace: "daemoniack"
Mej ex... byl temer genialni...a udelal to uplne stejne.. po 6ti letech

ale ked ona mi povedala, ze sa nechce rozist a ze je rada, ze  so mnou ... ak sa mam priznat, tak mi sme sa uz prednedavnom rozisli. Je to tak, mala a ma dost vazne zdravotne problemy a ona si mysli, ze ma tym niejak trapi a obmdzuje, proste, ze som mlady a musim si mladost uzit a netrapit sa pri nej no a tak mi poslala sms, ze uz nevladze a take, ale na druhy den som jej to niejak dohovoril a znova sme boli spolu ... ale predtym vsetkym mi este povedala, ze ma niejak musi nasrat, aby som jej sam dal kopacky Smutný a to si myslim, ze robi aj teraz
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 19. Únor 2007, 01:58:46 »

No, ted trochu negativne, abys tu nemel jen same ruzove bryle. Ale vlstne je to i pozitivni.

Me rekla, ze "si musime dat pauzu, protoze to potrebuje" (+- ale to SI a MY tam bylo! a nebylo to v kontextu). A ja sem to pochopil jako docela zvlastni formulaci "uz te nechci videt" Úsměv No a po pul roce sme se videli (mezi tim NIC) a  zjistili sme, ze jeden bez druheho nemuzem byt. A dali sme se dohromady a mluvili sme o tom "rozchodu" a ona rekla, ze proste byla nastvana a nejak vybouchla a kdyz sem ji ani neoponoval a ani ji nic nerek poradne, tak, ze si myslela, ze uz me nezajima.

No tak to bylo pozitivni, ne?

A ted negativne: Po roce znamosti mi rikala, ze me miluje, ze je se mnou stastna atp. a najednou ji neco prelitlo pres nos a rekla, ze je konec. Z niceho nic z prdele klika z hovna kulicka Úsměv Takze asi tak Mrkající Nic neni ztraceno ale nic neni vyhrano S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS