Nezklamal jsem jí?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 13:11:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nezklamal jsem jí?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Nezklamal jsem jí?  (Přečteno 15261 krát)
jerry1402

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 25. Listopad 2008, 11:31:17 »

Včera jsem s jednou pěknou holkou,kterou už delší dobu znám šel dá se možná říct poprvé na rande.Pozval jsem ji do čajky.Pěkně jsme si popovídaly o škole a jejím bejvalým (byl to náhodou můj nejlepší kamarád).Celou dobu,tedy asi 3 hodiny jsem se vůbec o nic nepokusil jen se jí díval do očí a poslouchal co říká.Když už jsme šli pomalu domů,tak jsem přemýšlel nad tím ,jak to dneska celkově zhodnotit a dospěl jsem k tomu,že bude na rozloučení stačit jenom obětí.Když už ale došlo na věc a mi se před jejím domem loučily ,tak jakoby nastavovala pusu že by chtěla políbit.To bych ale nebyl já posera a jen ji objal.Pak jsem si to cestou domů vyčítal....no a těsně před tím než jsem šel spát mě naspala,že to dneska večer bylo fajn a že když budu chtít tak si to můžeme zopakovat.....Tak s toho všeho mám takový smíšený pocity.Bojím se,aby to nespadlo do kamarádství.To by pro mě nemělo absolutně žádnesj smysl.Na druhou stranu jsem si sní dal pusu v pátek na diskotéce,ale to už jsem v sobě měl pár piv a panáků...
Řekněte jakej na to máte názor vy?
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Listopad 2008, 11:45:59 »

Ja mam na to nazor taky, ze sa tu stale opakuju tie iste chyby a stale sa riesi to iste. Ludia, precitajte si mainweb a prelistujte forum. A co robit dalej? Nevsimat si to, ze si to uz raz posral a ist dalej. Neriesit to, co uz bolo a riesit sa neda. Jednoducho nabuduce si nerob scenar a ked bude prilezitost, tak jej tu pusu daj. Myslim, ze ked ti poslala taku sms, tak zabite to este nie je.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Listopad 2008, 12:48:38 »

jednoduše jsi to pokazil, ale určitě to není ztraceno.Příště to prostě zkus a neboj se toho.Možná tentokrát budeš muset být iniciativní ty.Dává ti šanci, tak se jí chop! Jinak by ti nepsala, že se chce vidět
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Listopad 2008, 13:00:00 »

Bylo tam několik chyb z tvojí strany, ale rozhodně to neni zabitý.
1. chyba: Měl si jí plíbit. Je mi jasný, že je to strašně složitý, když nevíš jestli můžeš nebo ne. Ale když si měl pocit, že ti nabízí pusu, tak si to měl udělat.
2. chyba: Ty si měl být ten, kdo jí napsal tu smsku. To znamená, že jak si jel od ní domu, tak si jí měl napsat něco v tom smyslu, co ona napsala tobě.

To že ti napsala ona jenom ukazuje, že o tebe stojí. Dostal si druhou šanci, to se tak často nestává, tak jí už konečně využij. A hlavně ji polib. neměj strach, že z toho bude kamarádství. Bude z toho něco víc.

A souhlasim s ostatníma. Nejdřív si přečti nějaký články a pak, když nic nenajdeš, tak se ptej. Ale uznávám, že sem udělala před časem to samý Šťastný
GL
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Listopad 2008, 13:59:05 »

smoulo, vazne si myslis, ze je dobry napsat SMS hned jak se s ní rozloučíš? mně to přijde uplně mimo, pak to vypadá, že se vnucuješ:-) ideální je podle mě nechat takovou sms na druhy den odpoledne... aspoň tak to řeším já.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Listopad 2008, 14:21:41 »

Vážně si to myslim a když si přečteš nějakej článek od Qarka, tak se to tam dočteš taky (už přesně nevim, kterej to byl)
Několikrát sem to použil a nikdy sem tim nic nezkazil.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Listopad 2008, 14:43:13 »

Co se týče konkrétně toho polibku, tak podlě mě záleží na tom, do jaký nálady tě ta holka dostane. Pokud je taková stydlivá, tak potom máš hroznej strach jí políbit. Ale když je pohodová, tak si dáte pusu a bude to brát jako samozřejmost a nebudete to nějak zveličovat a rozplývat se nad tím. Takže pokud tě ta holka uvede do pocitu jistoty, tak i ona sama to chce.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Listopad 2008, 15:57:09 »

Comanch: Souhlas

Strašně záleží na okolnostech.
Pokud z tý holky získáš pocit, že ten polibek chce, tak nesmíš váhat. Nepřemýšlet nad tím a prostě to udělat.
Pokud ten pocit nezískáš, tak tím, že ji nepolíbíš si myslim nic nezkazíš. Napíšeš jí smsku, že se ti to líbilo a že by sis to rád někdy zopakoval. Když bude souhlasit, tak na konci tý další schůzky už nesmíš váhat a políbit jí.

Kdysi mi moje ex řekla, že pokud s tebou jde holka na druhou schůzku, tak to znamená, že se jí líbíš a ten polibek už očekává.

Takže zahoď nervozitu za hlavu a let's go  Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
jerry1402

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Listopad 2008, 16:23:41 »

Díky všem za povzbuzení.....příště už to snad vyjde....mám ale ještě problém,že to asi nebudu umět....už je to strašně dávno co jsem se s někým líbal
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 25. Listopad 2008, 16:29:09 »

už je to strašně dávno co jsem se s někým líbal

Neblázni, tohle se nezapomíná. A hlavně, při prvním polibku nejde o to jak, ale o to, že k tomu došlo. Neboj se toho.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Listopad 2008, 16:40:33 »

Bylo tam několik chyb z tvojí strany, ale rozhodně to neni zabitý.
1. chyba: Měl si jí plíbit. Je mi jasný, že je to strašně složitý, když nevíš jestli můžeš nebo ne. Ale když si měl pocit, že ti nabízí pusu, tak si to měl udělat.
2. chyba: Ty si měl být ten, kdo jí napsal tu smsku. To znamená, že jak si jel od ní domu, tak si jí měl napsat něco v tom smyslu, co ona napsala tobě.

- Absolutně nesouhlasím...  Úsměv 

1) Pokud jí nenabízela a jen se mu to zdálo, mohl by jí zaskočit, sice je tu pravděpodobnost že mile, ale taky tu je ta druhá... Takže tím že jí nedal pusu když to (možná) čekala leda napnul lehce strunu a aspoň jí donutil o něm přemejšlet... Takový to a proč mě sakra tu pusu nedal?  Úsměv

2) Z praxe mám odzkoušeno že je lepší nechat smsku až na druhý den pokud se dřív neozve ona- zase tím napínate strunu o trošku víc...  Úsměv

-Tzn. podle mě jsi nic nezkazil a můžeš směle pokračovat v randění, příště by ale už ta pusa byla namístě...  Mrkající
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Listopad 2008, 16:53:33 »

1) Pokud jí nenabízela a jen se mu to zdálo, mohl by jí zaskočit, sice je tu pravděpodobnost že mile, ale taky tu je ta druhá... Takže tím že jí nedal pusu když to (možná) čekala leda napnul lehce strunu a aspoň jí donutil o něm přemejšlet... Takový to a proč mě sakra tu pusu nedal?  Úsměv
S tim souhlasim. Ale když si seš jistej, že prostě je ta situace vhodná a že ona na to čeká, tak bys to udělal i ty, ne? Úsměv

2) Z praxe mám odzkoušeno že je lepší nechat smsku až na druhý den pokud se dřív neozve ona- zase tím napínate strunu o trošku víc...  Úsměv
S tim bych si dovolil nesouhlasit, ale uznávám jinej názor. Tim, že jí poděkuješ za pěknej večer a zeptáš se, jestli by si to nechtěla někdy zopakovat, nic nezkazíš. Když to necháš do druhýho dne, tak to může působit tak, že přemýšlíš o tom, jestli s ní ještě máš jít. Když to napíšeš hned, tak to vypadá jako kdybys jednal v emocích a to nějaký holky oceňujou. Úsměv

Určitě nic nezkazil a určitě se to vyvíjí dobře. Ale souhlasim, že příště ta pusa už přijít musí  Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Listopad 2008, 16:58:14 »

Já sem taky někde četl,že je lepší tu sms nechat na druhej den a ideál je počkat když se ozve ona sama pak člověk ví na čem je...

ALe zdá se mi že je lepší nečíst tolik protože někde sem zase četl že pusa na prvním rande ne pokud si člověk není 100%jistej že zapůsobil a ta holka to chce... protože většinou holka ještě není pořadně rozodnutá co chce a srovnává si to v hlavě v klidu až je doma... ale samozřejmě ne všechny holky sou stejný a hlavně je tohle možná pro starší věkové kategorie a pro mladé je to normálka Vykřičník
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Listopad 2008, 17:32:04 »

sms každopádně NIKDY bezprostředně hned po schůzce Vykřičník Mrkající
akorát se ukážeš jako velkej snaživec, a její přitažlivost ochabne...ona musí ve svý hlavě řešit to, jestli TY s ní budeš ještě chtít na nějakou další schůzku jít nebo ne....v tomhle případě napsala ona, čili ideální řešení, aspoň vidíš, že tě chce vidět znovu  Mrkající

k tej puse asi toto:

Pusu na konci prvního rande bys měl holce dát - ovšem podle mě za předpokladu:

a) když už předem víš, že ona má o tebe zájem (třeba už tě odněkud zná, víš že jsi jí sympatickej, sama ti píše sms atd.), potom to právě zkazíš tím, když nic neuděláš (i když to asi neplatí doslova - viz tvůj případ, kdy ti dává šanci - musí mít tedy o tebe asi docela vysokej zájem, že jsi ho tím neposlal pod nulu)  Šťastný
b) když s ní na rande flirtuješ, dobíráš si jí, škádlíš, nevinně se jí občas dotkneš, a prostě cítíš že ji to baví a panuje mezi vámi nějaké "napětí" - tady je to bez diskuze

jenže jsou taky případy nesmělých hochů že (kam zatim stále patřím i já), kteří:

jsou někde s holkou (kavárna, procházka atd.) a celou dobu se baví o obecných tématech (škola, kamarádi, plány do budoucna, počasí atd.) nejsou v tu chvíli schopný nebo neumí s holkou flirtovat, natož aby se jí občas dotknuli......jak se tak "rande" chýlí ke konci, tak jim dochází, že vlastně ještě nic neudělali, a že by něco byla potřeba....seberou teda odvahu (pokud vůbec) a když má dojít k rozloučení tak zničehonic vlepí holce pusu (nervozně, bleskurychle, "násilně" - můj poslední případ o prázdninách), žádné pomalé přibližování ke rtům, krásná slovíčka a pohlazení vlasů....a v následujích dnech jim přijde sms, že bude lepší když budou kamarádi...

....čili v tomhle případě radši NELÍBAT, ale ono je to myslím stejně jedno, protože podle mě jak jednou holka s vámi nebude cítit "sexuální napětí" tak je to stejně v háji, za předpokladu, že o vás nemá poněkud vyšší zájem (což může bejt případ právě u tohoto dotazu, kdy dává druhou šanci)

jasně, pak je ještě možnost, že narazíte na úplně jinej typ holky (nesmělá, "slušná"), která vám nebude mít za zlý, když jí hned na prvním rande nedáte pusu a budete se bavit o obecných tématech - ale narazit na takovou holku je podle mě docela makačka, protože tyhle holky nikam moc nechoděj.  Šťastný

Takže pro autora topicu: BUĎ RÁD ŽE MÁŠ JEŠTĚ ŠANCI (zas tak často se to nestává), a chyť jí za pačesy
P.S. - hlavně už nerozebírej bývalého přítele  Mrkající
« Poslední změna: 25. Listopad 2008, 17:38:58 od henry » Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Listopad 2008, 17:34:22 »

Vždycky je to o lidech, nic nejde generalizovat pokud jde o vztahy, takže pokud dá jednoznačnej signál tak proč pusu nedat... Ale beru jako nesmysl stanovovat si, na jakým rande by se měla pusa dávat - někdo je od přírody sebevědomější a rychlejší tak mu to vyhovuje hned na prvním, někdo je zase nesmělejší tak si může dát první pusu klidně až na pátým... Úsměv
Zaznamenáno

bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Listopad 2008, 18:06:09 »

Tak podle mně je dobrý počkat s tou smskou ten den do večera, kdy jí zároveň napíšete něco hezkýho na dobrou noc. Jinak, s tou pusou bych počkal na chvíli, kdy holka už počítá s tím, že se jedná o rande a ne jen o nějaký kafe, čaj, schůzku... někdy chemie zafunguje samozřejmě už na první schůzce, tak není moc co řešit. Ale myslim, že když se po první schůzce v klidu rozejdete a potom večer napíšete, že vám s ní bylo dobře a že by ste jí rádi viděli na dalším rande... a ona bude souhlasit.. tak tam je to ideální..vlastně tam už prostě musíte Úsměv...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Listopad 2008, 18:20:46 »

chtěl jsem ještě něco napsat, ale opakoval bych co napsal henry. Naopak buď rád, že ona chce tebe, ne jen ty ji! Máš výhodu, že víš, že ji zajímáš, tak jak jsem psal, že jsi to pokazil - to jo, ale nemusí to být napořád. Dá se to napravit.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Listopad 2008, 18:52:49 »

Co se týče sms: Nemyslíte, že je to úplně jedno, kdy jí napíšeš tu smsku? Když tu holku zaujmeš, tak jí je úplně fuk, jestli jí napíšeš hned a tím pádem tě bude považovat, jak říkáte, za snaživce. Když jí nezaujmeš, tak ti nepomůže ani kdybys čekal týden. Každopádně sem nemyslel jí psát okamžitě poté, co se rozloučíte. Počkal bych tak hodinu a napsal jí k tomu ještě něco na dobrou noc. V tomhle se asi neshodneme.
Co se týče polibku: Asi bych s tim taky počkal až na druhý rande. Tam je už ta jistota, že ti nedá facku, větší.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Listopad 2008, 20:25:25 »

-Mno s tou sms je to o tom že 1) zjistíš jestli má zájem i ona- napíše ti sama první
                                          2) trošku jí napínáš- zvyšuješ tím její zájem o tebe
                                          3) kdyžtak nejseš snaživec- ten co se vždycky ozve první a není schopnej bez ní chvilku vydržet (taky musíš bejt trochu nedostupnej jako ona)

- Myslím si že tím, že se neozveš hned nemůžeš nikdy nic ztratit, můžeš jenom získat, tak proč se ozývat hned?  Úsměv
Zaznamenáno

Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Listopad 2008, 19:24:08 »


Co se týče polibku: Asi bych s tim taky počkal až na druhý rande. Tam je už ta jistota, že ti nedá facku, větší.

Myslíš, že když s tebou jde holka na rande a ty jí dáš na konci pusu, tak že ti ona dá facku? To jsem ještě od nikoho neslyšel. Má tady s ím někdo z fóra zkušenosti? Úsměv

Jinak k tématu : se současnou přítelkyní jsem byl v podobný situaci. Z její strany plno IZ a já nebyl schopnej jí tu pusu dát ani na 3-tím rande Stydlivý. Nakonec to vyřešila ona a jednoduše mi ji dala sama Úsměv..............
jerry1402 - ty jí tu pusu ale radši dej hned na další schůzce...... myslím, že tím nic nezkazíš a pak napiš jak to dopadlo..... Úsměv
Zaznamenáno
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 26. Listopad 2008, 19:26:06 »

 
-Mno s tou sms je to o tom že 1) zjistíš jestli má zájem i ona- napíše ti sama první
                                          2) trošku jí napínáš- zvyšuješ tím její zájem o tebe
                                          3) kdyžtak nejseš snaživec- ten co se vždycky ozve první a není schopnej bez ní chvilku vydržet (taky musíš bejt trochu nedostupnej jako ona)

- Myslím si že tím, že se neozveš hned nemůžeš nikdy nic ztratit, můžeš jenom získat, tak proč se ozývat hned?  Úsměv
 

svatá pravda. 

Jerry: však ju třeba prvně čapni za ruku ať si zvyká.. a na koncu už ta pusa bude naprosto přirozená. GL Úsměv
Zaznamenáno

GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Listopad 2008, 20:55:53 »

Z její strany plno IZ a já nebyl schopnej jí tu pusu dát ani na 3-tím rande Stydlivý. Nakonec to vyřešila ona a jednoduše mi ji dala sama Úsměv..............

Přesně tak, podle mě když ta holka o kluka stojí fakt hodně, tak ikdyž se ten kluk prostě nějak furt nemůže rozhoupat, tak ho jenom kvůli tomu neodkopne a klidně radši udělá první krok sama. Já kdybych měl tu šanci někoho mít, tak bych prostě neřešil kdo má udělat první to či ono a když to náhodou neudělá, tak si řeknu že je divnej a vykašlu se na něho. A jestli to nějaká holka takhle řeší, tak ju asi moc vlastně nezajímá. Toť můj názor
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Listopad 2008, 21:12:58 »

Myslíš, že když s tebou jde holka na rande a ty jí dáš na konci pusu, tak že ti ona dá facku? To jsem ještě od nikoho neslyšel. Má tady s ím někdo z fóra zkušenosti? Úsměv
To nebylo myšlený doslova Šťastný


Každopádně s váma souhlasim. Když o toho kluka holka stojí, tak klidně udělá ten první krok sama.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Listopad 2008, 12:23:03 »

Každopádně s váma souhlasim. Když o toho kluka holka stojí, tak klidně udělá ten první krok sama.

Souhlas, ale musí o něho stát fakt hodně aby se přemohla a udělala ten první krok
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 27. Listopad 2008, 13:54:24 »

kdyz ji napisu hned po schuzce, prijde mi to, ze si pak muze myslet, ze jsem nemel dost odvahy ji to rict osobne... tohle je ten duvod, prc neodepisuju hned, pokud nenapise ona:-)

a ted jak jsem si to procital, tak jsem si rikal, jak je sakra mozny, ze se nasi predci, kteri nemeli internetove diskuze, vubec s nekym seznamili? Šťastný
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS